9/10
-The Corrs- 2007 szept. 29. - 17:29:49 9/10
(6/146)
biztos tök jó lesz,márcsak 12 nap és lesz a mozikban itt is!!!! :) ki nem hagynám. de ahogy olvastam a történetet,lesz 4. rész is valószínû :P Millának meg hamarosan gyereke lesz XD tök jó !! :D
Zsótti ecsém 2007 szept. 27. - 18:00:32
(5/146)
Nos, minden alkalommal mikor megnezek egy ujabb Resident reszt mindig az az erzesem, hogy a keszitok megint elszalasztjak a lehetoseget, hogy egy igazan utos akcio-horrort csinaljanak. Minden adott: Mila tovabbra is szenzacios, a jatek meg ugye rengeteg alapot ad, de valahogy mindig csak egy jo iparos munka a vegeredmeny. Felre ne ertsetek a film jo, akiknek bejott az elozo 2 resz azoknak ez is be fog jonni. Engem szemely szerint kicsit zavart az eroltetett Mad Max feeling, meg ez az "emeljuk ki azt, ami mukodott az elso reszben es tegyuk at ide" muvelet, szoval egy ket uj otlet sem artott volna. A film a horror-akcio mufaj kozott probal egyensulyozni vegig, ami ertheto, de valamelyik mufajbol szerintem kicsit tobb sem artott volna....bar tudom sokaknak igy fog tetszeni ahogy van. A 4. resznek meghat egyertelmu, hogy jonnie kell. :)
ssheepb 2007 szept. 27. - 09:15:22
(4/146)
Nagyon jó film, szívbõl ajánlom mindenkinek, bár találtam benne egy nagy hibát, nem tudom mit szóltok hozzá, majd ha megnézitek meglátjátok, ugyanis még mindig fegyvert fejleszt az Umbrella Corp. de a világ 90%a már kihalt, szóval elég értelmes munkát folytatnak, nemtom kit akartak még elintézni. Plussz szerintem ziher lesz legalább még egy 4. rész is.
spenotspan 2007 szept. 26. - 23:49:43
(3/146)
*moderálva*

Innen töltsed le a Grindhaust:) szupi minõség!
Gabrielle Solis 2007 szept. 26. - 18:56:33
(2/146)
Sajnos Én is ugyanezt tudom mondani :'( !!! A Grindhouse-t se tudtam megnézzni pedig meg akkartam (hiába sokan lehúzták :) AKKOR IS :D) A Kaptár 1-2 tényleg jóóóó volt !!!! Ugyhogy lássuk a folytatást !!
9/10
King Diamond 2007 szept. 24. - 21:53:21 9/10
(1/146)
Kíváncsi vagyok a harmadik részre, mert az elõzõ kettõ az jó volt. Merem remélni, hogy fogják adni itt Debrecenben is a mozik... mert mostanában elég sok mindent nem adnak/tak...