omorfi 2008 dec. 23. - 09:17:19
(50/110)
Itt meg még Billy Zane csaja volt..
omorfi 2008 dec. 23. - 09:16:44
(49/110)
Bocsi a helyesírásért, nem néztem át a végén,
csak elküldtem:)
omorfi 2008 dec. 23. - 09:13:57
(48/110)
Nekem nagyon tetszett a film, bár sajna az elejét nem láttam.
A csajt is megértem, a helyébe minden nõ így tett volna.
Azt is megértem h a pasik perzse Billy zane mellé állnak..ki mivel tud azonosulni:)
Persze a ffiak is megcsalták volna a párjukat ha mondjuk két nõ és egy ffi a felállás, úgyhogy ne ítélkezzenek.
A csaj asszem a Jason Statham nõje volt( huh, szép pár)és modell..ja és a lényeget nem mondom: a filmbeli férjének is volt a párja életben!:)
És egy kép nektek, fiúk róla:
rapesz 2008 dec. 23. - 01:05:39
(47/110)
Szerintem nézhetõ volt. A végén azok a bevillanások nem tudom minek kellettek :S Eléggé el lett vele cseszve a film. Meg tényleg gáz az a "Jack az embervadász" feeling. 10-es skálán szerintem 5.5, de nekem a Holtodiglan c. thriller a favorit. :)
Seemann 2008 dec. 23. - 00:57:35
(46/110)
Tényleg nem egy hatttalmas filmtörténeti szegletkõ, de mégis érdekes. Korábban említették hogy nem életszagú, hogy mesterkélt jelenetek sorával sikerült elérni hogy legyen egy konfliktushelyzet, a karakterek nem kidolgozottak stb...

Szerintem ez a film életszagú. Valaki feltette elõttem a kérdést hogy "elvileg boldog" házasságban (ahogy a film elején láthatjuk is) hogyan folrdulhat elõ hogy a nõ pár nap elteltével lefekszik mással. A válasz: így! Ahogy az életben is. Mindennapos történet. Ez van...

A film elsõ felében én is éreztem valami olyasmit hogy Manuelt meg a csajt akarják kihozni úgymond erkölcsi gyõztesként, mintha a férj megcsalását pusztán túlfûtött féltékenysége indokolná, holott l.faszt indokolja, de aztán beláttam hogy (legalábbis én így értelmeztem) itt a rendezõ szempontjából sincs erkölcsi gyõztes. Manuel is egy nyomoronc kis dzsigoló, aki baromira nincs tekintettel mások házasságára, nyomulós kis selyemfiú, aki (és az életben nem így történne feltétlenül) el is nyeri méltó büntetését.

Azonban míg a két férfi a körülmények által megszabott keretek között determináltan viselkednek, (egyik véd, a másik támad, egyik elszeret a másik féltékeny), mintegy mechanikusan és kiszámíthatóan, ezért nagyon bûnösségüket sem érdemes keresgélni, addig a nõ viselkedésében már lehet keresgélni erkölcsileg elítélhetõ motívumokat. Hiszen annál a jelenetnél, amikor a férje elõtt tüntetõleg követ el házasságtörést, ill. amikor a férfje által kiguberált csónakot mindenféle gátlás nélkül el akarja lopni, ott lehull a lepel és teljesen tisztán kitûnik hogy egy számító kis sz.kával van dolgunk, aki maximum csak egy kiadós hajtépést érdemel.
8/10
arnold-ka 2008 dec. 23. - 00:19:16 8/10
(45/110)
Nekem tetszett a film,egészen addig,amíg nem jött be ez a hülyeség a végén.....Jack az embervadász.......
Nézhetõ film,sõt kifejezetten jó a 3/4-éig a filmnek,aztán KO.
5/10
stev3ns 2008 dec. 23. - 00:11:42 5/10 Előzmény Dius
(44/110)
nem lett volna ez rossz film ha jack jut haza.. de ez igy nevetseges.
rtzuztr 2008 dec. 22. - 00:41:42 Előzmény Dius
(43/110)
Jah, te is ribanckodnál, mi?
7/10
kamisama 2008 dec. 22. - 00:36:32 7/10
(42/110)
Elég fura egy film volt. A párbeszédek tényleg elég gyatrák voltak, de a csaj az iszonyú jó volt. Csak ezért néztem én is. A vége brutál hülyeség! Mi a fenének kellett bele ez a vudu szarság is? Pár részt kihagynak belõle meg a szövegeket kicsit jobban átgondolják egész jó film lehetett volna belõle. Kár érte.

Van benn egy-két baki: pl mikor elmennek Manuellel úszni meztelenül és a csajszi is levesz magáról mindent, még látni is a formás kis fenekét. Erre mikor kijön még a vízben van de bevillan a fehér bugyija...lehet ez ilyen két részes cucc...
1/10
kol3 2008 dec. 21. - 22:52:26 1/10
(41/110)
Nem hiszem el hogy a rtl már megint leadja ezt a filmnek nevezett "hülyeséget" Nem számoltam de kb olyan 5 hónapja attale ... Nem nagy szám a film tök gagyi..A végén pedig nem az marad a szigeten akinek kellet volna...Egyszerûen Szánalmas...1/10
Dius 2008 nov. 28. - 21:13:13
(40/110)
Hát, nekem tökmindegy! :) Azért olasznak is nagyon elment volna, még a neve alapján is!
Dius 2008 nov. 06. - 18:16:59
(39/110)
Anno ezt a filmet én is Madonnával láttam, de azt hiszem, nyomába sem ér ennek a változatnak...ez tök izgalmas és nagyon-nagyon temperamentumosra sikeredett.

Ez az olasz srác pedig észbontóan szexi...megértem a nõi fõszereplõt! :)
4/10
FoxiTAXI 2008 aug. 01. - 03:32:22 4/10
(38/110)
http://us.imdb.com/title/tt0377309/
moslátom h. az imdb-n is lehordták. tehát nem csak én vagyok finnyás. és az értékelése is csak 4.9-en áll nem is kevés - 2016 - szavazat után, ami azért eléggé sokatmondó.
4/10
FoxiTAXI 2008 aug. 01. - 03:21:51 4/10 Előzmény CrazyBoy
(37/110)
most néztem végig. persze idõnként át-átkapcsoltam más adókra.
kizárólag csak azért nem bírtam abbahagyni a nézését, mert a csaj az télleg kurvajó volt benne!!! megyek is az imdb-re és utánanézek. uhh, azt a csajt én is nagyon meg.... :P :P

maga a film viszont egy f*s, tele van hibákkal. akárcsak egy szappanoperában, a szereplõk bármit képesek megtenni, bármilyenre képesek átalakulni, függetlenül attól h. a karakterükben mi van.
amúgy meg miféle idilli kapcsolat az (mert ugye jack meg jennifer a történet szerint boldog házasok voltak, ne feledjük)
ahol egyik pillanatról a másikra az egyik fél már mással fekszik le. ahogyan az egész helyzet kialakult, tipikusan nulla életszagú, szappanoperás.
amúgy is, egyszerûen szar a történet, felszínes az egész. egyik szereplõnél se lehetett nyomát sem felfedezni a mélyebb gondolkodásnak, és annyira szar szövegek voltak benne hogy az már szinte fájt.

elejétõl fogva láthatóan arra ment ki a játék, h. a meglehetõsen primitíven mesterkélt szituációkkal megteremtsék a szerelmihármas feszkót, a dögös maca meg kúrjon a macsó fiúval. a tragédia kimenetele is sejthetõ volt. a macsó srác megkapta, a bunkó jack szintén, a csaj meg ment, de immár tökegyedül.
összefoglalva, a film szõkéknek való. max. tizenévesen, bizonyos IQ alatt élvezhetõ.
georgia57 2008 júl. 30. - 23:58:36 Előzmény CrazyBoy
(36/110)
hehe,ez legalább õszinte vélemény volt:))))
VICHY 2008 júl. 28. - 23:49:03
(35/110)
:D
9/10
CrazyBoy 2008 júl. 28. - 21:02:35 9/10
(34/110)
Ha a természetes kiválasztódással akarnám összemosni a történetet, azt mondanám, a filmben a férfiak férfiak voltak, büszkék és agresszív állatok, a nõ pedig törékeny volt, de szexi és õ élte túl, a nõk a túlélõk, ez egyértelmû, fajfenntartó alap. Nekem tetszett a film és leszögezném: mielõtt agressziv értelmetlen férfias virtusból meghalnék én is megb*sznám Kelly Brook(Jennifer)-t, szerintem ez a tanulság.
7/10
Hetzer 2008 júl. 28. - 09:58:35 7/10
(33/110)
Egész jó film, érdekes volna megkérdezni a nézõket, melyik karakter(eke)t tartották szimpatikusnak. Valszeg a nõk inkább a párocska felé húznának, férfiak Jack-el azonosulnak.
Férfi lévén bevallom én végig Zane-ért szorítottam, õ volt a legkevésbé ellenszenves. Persze miatta is fordult a történet ebbe az irányba, de a dzsigoló sem volt éppen feddhetetlen jellem, a nõ pedig egyszerûen csak egy ribi. Jellemzõen alvással/hempergéssel töltötte az idõt, mialatt Jack halászott (etyepetyés jelenet, megmenekülés). Szóval tényleg nem az maradt a szigeten, aki inkább megérdemelte volna :).
AvatáR Gil Maerth 2008 júl. 27. - 19:23:03
(32/110)
Na, én a végét láttam, amikor a nõ meg manuel összejön, s aztán õk törik azon a fejüket (miközben a vizben etyepetye van), hogy elkötik a hajót, s megölik/leütik/otthagyják a harmadikat.

Szóval õk se árttalanok, s utánna csudálkoznak hogy kannibáli, vad indulatok ébrednek Jackban.
A vége mkissé egyszerû. Mi van ha azok aik felvették a lányt, meghallják Jack kiabálását????????

Ez a film a végtelenségig folytatódott volna,mi meg ott ülnénk a Tv elõtt :)
Hunterboy 2008 júl. 26. - 23:16:39
(31/110)
háát ennél undorítóbban be sem fejezhették volna...
***SPOILER***
legalább a kis manuel is megszökhetett volna a kis bögyössel...:d Ha valakinek van valami ötlete honnan lehet ezt a filmet letölteni az legyen szives írja meg, köszi.