10/10
Jonny 2008 febr. 08. - 20:13:41 10/10 Előzmény pikemen
(196/356)
Viccelsz?
Szerintem az a rész volt az egyik legjobb benne.
Kicsit beteg, de jól áll benne.
1/10
pikemen 2008 jan. 26. - 14:18:42 1/10
(195/356)
Úristen, de tragikusan gyenge ez a film... Fõleg a sivatagos rész... No comment.
edelweiss 2008 jan. 22. - 13:45:08
(194/356)
Szerintem a 3. rész tökéletes befejezés, nekem úgy tetszett az egész ahogy volt. Hihetetlen hogy elrepül az a majd 3 óra... Bár gondolom moziban kényelmetlen lesz a szék ennyi idõ után, én itthon néztem, így nagyon jó volt. Hatalmas élmény a trilógia, én nem vagyok nagy kaland/fantasy fan, de ez eltudott varázsolni. Remélem mindenki látta a 3. rész végén a szereplõk,stb felsorolása utáni 1 percet még a filmbõl, bár nem hordoz túl sok infót magában, de így kerek a film.
Mysticgirl 2008 jan. 03. - 20:43:51
(193/356)
Alaptörténet alatt mit értesz??? Szerintem mind3-nak volt egy elég jól kivehetõ története, bár a harmadikra nem igazán passzol a cím, mivel kb. a film elsõ fél órájában vannak a világ végén, a maradék idõben meg már teljesen máshol.
Nekem a hárommal az volt a gondom (ami a legtöbb embernek), hogy bár tudtam követni, akkor is nagyon zsúfolt volt. Kitaláltak egy teljesen új szálat, h meg tudják magyarázni Barbossa és Jack visszahozását, amire sajnos szükség is volt Cutler Beckett miatt. Mindent megmagyaráznak, nekem mégis hiányzott valami a filmbõl. Talán több poén, vagy több szárazföld xD...ráadásul a kedvenc zene részletemet is csak a feliratnál nyomták be, 3 órán keresztül vártam rá, de nem...1x sem volt benne, csak az elõtte lévõ részek, és mikor már pont az jött volna, vagy vége volt a jelenetnek, vagy áttértek egy másik számra. Bennem nemigen bontakozott ki a történet, felfogtam...de talán nem tudott eljutni az agyamig az állandó átpártolások miatt. Kihagytak dolgokat, pl.: Jack végülis miben alkudott meg Cutler Beckett-tel??? Miért??? stb.
ÉS AZT VÁRTAM, HOGY MEGTUDJAM, HOGY MILYEN KAPCSOLAT VOLT Cutler Beckett ÉS Jack között. Mert Beckett karján is ott volt a P, és valami árulásról beszélt...
.Beru. 2008 jan. 02. - 17:18:43
(192/356)
A jelmezek, a jelenetek mind jók. A kor, és a világ, amiben játszódik jó. De ha belegondolok, semmi alaptörténettel nem rukkolt elõ egyik rész se. És ugyanúgy zajlik le mind: összetalálkoznak a szereplõk, minimális cselekmény, látványhajszoló harcjelenet, semmitmondó, direktben folytatható "végkifejlet".
Pedig ezekkel a színészekkel és a mai technológiával sokkal jobbat ( és kevésbé összecsapottat ) is kihozhattak volna a kalózos alapötletbõl. :(
Quasar 2008 jan. 02. - 13:32:24
(191/356)
Ebben igazad van,
nem szabad volna összehasonlítanom a 2 filmet. Csak pont 24 óra elteltével néztem meg a 3 fimet minden nap 1-et 1-et.
Quasar 2008 jan. 02. - 00:10:51
(190/356)
hát megjegyezm, ahhoz is elég kellene legyen 80 IQ hogy rájöjj nem magát a "storyt" nem értem hanem hogy egy ilyen ökörség se füle sefarka 0.0 izgalmi faktorú valamit story-nak lehet nevezni. Na de nem akarom elmarasztalni a filmet lehet én vártam el túl sokat. Sajnos ünnepek alatt néztem este, és én egy könnyed esti szórakozásra vágytam ... de csak ásítgattam.
Sajnos a kor haladtáal az ember egyre finomodik, töményrõl és a sörrõl lassan áttér a borra :D valahogy a filmekkel is így van.

pl. rá egy napra megnéztem a "parfümöt", na az pl jó film :) ég és föld.
Quasar 2007 dec. 27. - 00:55:28
(189/356)
Jézusom, megnéztem a 3. részt
a 2. rész is már szörnyen unalmas követhetetlen volt, semmiféle szorakozást nem nyújtott,

de ez 3. ez aztán valami igazi sefüle-sefarka (0.0 sztori ill volt, de az valami istentelen zagyvaság) film a végén meg a beharangozott "nagy" csatjelenet pedig szánalmas volt ... mind a 2 résznél már izegtem mozogtam székben a film közepén hogy "jaj mikor lesz már vége," pedig kimondottan szeretem a hosszú filmeket feltéve ha azok jók ... de ez valami rémes.

Elsõ rész kellemes meglepetés volt, de 2.-3. az valami istentelen unalmas, nem tudom mikor láttam ilyen értelmetlen filmet utoljára ...
10/10
Emeline 2007 dec. 23. - 16:36:22 10/10
(188/356)
Nagyon jó film!!!!
Chilli 2007 dec. 16. - 19:29:58
(187/356)
Nekem elõször bevallom kicsit nehezen emészthetõ volt így moziban. de azért lehetett érteni. Csak olyan sok szál volt benne mindneki szövetkezett már a másikkal :D De aztán így összegeztem, hogy ki kivel és akkor rendben van, szóval télleg aki látta az elõzõ részeket annak nem lehet gondja azzal, hogy megértse.
Viszont igazán viccötletük nem volt már. Az az agyas poén ("Hol az agyam?") az összes addigit alulmúlja... Mégcsak bele se illik az ott történõ eseményekbe, csak éppen kicsit alábbhagy a csatazaj :D
Az biztos, hogy látványos, erre most még az elsõ kettõnél is jobban rámentek.
Igazából... pozitív véleménnyel vagyok róla. Szóval nem volt rossz, de nem ez volt a legjobb Karib-film:)
10/10
skillet 2007 dec. 04. - 00:31:13 10/10
(186/356)
egy újabb film amirõl sok rosszat lehetett hallani. nekem nagyon tetszett. egy gigantikus kaland. manapság meg kell becsülni az ilyen filmet. ritka, mint a fehér holló. utána is néztem, lesz-e folytatása. úgy tûnik készül a 4. rész forgatókönyve. tõlem jöhet, én várom szeretettel. :)
10/10
10/10
Johnny Depp rajongó 2007 okt. 07. - 10:33:12 10/10
(185/356)
Imádom ám ezt a filmet[L]
andy_balog 2007 okt. 03. - 16:07:10
(184/356)
jaj de szretnem megnezni :x
Lilly18 2007 okt. 03. - 14:55:04
(183/356)
Nézzetek be!!!
www.piratescave.try.hu
Megéri, sok infó és sok friss, és még 2 verseny :)
Puszi
lilcso 2007 aug. 31. - 21:57:10 Előzmény Semprini
(182/356)
nah, látod ezt mondom... te elaludál rajta, én jobban élveztem... pont te mondtad, h ízlések és pofonok. akkor miért írod azt, h ez csak annak tetszik, aki depp és/vagy bloom fan?
nekem egyébként semmi problémám nincs orlando bloommal, hanem konkrétan mint karakter nem tetszik will turnerként... bár azért a 3. részben már kicsit férfiasabb lett és az jót tett neki... ebben jobban tetszett mint az elsõ kettõben együttvéve ahol mondjuk utáltam, szóval az nem nehéz... egyébként soha nem értettem azokat, akik kinézet alapján imádtak egy színészt, mert nekem egyszerûen ha mondjuk van 10 filmje és ebbõl 9ben egy hülye f*szt alakít, akkor az a maradék 1 elég nehezen tud meggyõzni arról, h mennyire jó pasi... ettõl függetlenül nem tagadom, h az...
3/10
Semprini 2007 aug. 30. - 01:26:31 3/10
(181/356)
Hihi... én is kétszer néztem meg moziban és elõször egész jónak tûnt, csaka a közepe volt unalmas és keveselltem az akciójelenetet, másodszorra viszont háromszor is belealudam(!), annyira untam és kifejezetten pocséknak találtam.... Ízlések és pofonok.. (NB: az elsõ két részt továbbra is zseniálisnak tartom, bár sem Depp-fan, vagy pláne Bloomfan nem vagyok, és akkor még finoman fogalmaztam...!)
lilcso 2007 aug. 29. - 20:06:02 Előzmény Semprini
(180/356)
hehh én johnny fan vok, de nem (csak) azért, mert 'dead sexy'...
hogy pontosítsak, nem csak johnny fan vok, én magát a ktk-t is mint filmet istenítem...
és így az elsõ szempontból nyilván tetszett :)
viszont a másik szempont, h milyen film - sztem inkább ne általánosíts, h csak azoknak tetszik, akik elvakult depp/bloom rajongók, mert sztem ezzel sokan nem értenek egyet. köztük vok én is...
elõször nekem se tetszett annyira, mert nem tudtam követni, de aztán amikor másodszorra láttam, rájöttem, h hahhh nem is rossz... nagyon nem rossz.... meg jött a lúdbõr is, ami alap, h van egy jó filmnél... :))

szal... ne csinálj ebbõl a tetszési-nem tetszési kérdésbõl sztereotípiákat...
tesstimi 2007 aug. 16. - 22:04:48
(179/356)
sziasztok!
Ma írtam a fórumba, hogy van 1 oldal ami tetszik, és moderálva lett.ez miért van?itt van még1* a cím mindenkinek: www.piratescave.try.hu
na minden jót
tesstimi 2007 aug. 16. - 13:00:06
(178/356)
Sziasztok!
Szeretnék ajánlani egy nagyon jó oldalt, szerintem megéri megnézni, mert rengeteg dolog van fenn és folyamatosan változik és frissül.Egy szó, mint 100, nézéttek be a **moderálva** oldalra!!
Minden jót, sziasztok
3/10
Semprini 2007 júl. 13. - 10:11:37 3/10
(177/356)
Én már írtam korábban véleményt (155), és elég sok kritikát meg hozzászólást elolvastam azóta itt is és más fórumokon is, és az a véleményem, hogy a film közönsége alapvetõen két táborra oszlik: Vannak egyszer az elvakult "Johnny- meg Orlifanok", akik akkor is szuperlatívuszokban áradoznának a filmrõl, ha semmi más nem lett volna benne, csak annyi, hogy Jack és Will ülnek egymással szemben egy csónakban és fingó- meg böfögõversenyt rendeznének vagy az idõjárásról társalognának. Az ilyeneknek kár filmet csinálni- illetve nézni, mert a rajongástól nem is láják magát a filmet. Aztán ott van a másik tábor, akiknek tetszett az elsõ (két) rész, és most várták, hogy a harmadikban mi újat tudnak még kitalálni, lesznek-e új lények, és hová fut ki az egész történet, milyen frappáns befejezése lesz a trilógiának.
Nos, aki ide tartozik, szinte biztosan hatalmasat csalódott, mert a sztori igazából nem szólt semmirõl; állítólag elõbb kezdték forgatni, mint ahogy kialakult a forgatókönyv - és ez bizony meg is látszik a filmen, mert önmagában nézhetõ ughyan, de mint Karib-folytatás - gyalázatos.
Ha lesz negyedik rész is - bele se merek gondolni, mekkora gagyiság lesz az egész... akár kezdhetnék rögtön a végefõcímmel... :-P