nannie 2007 jún. 18. - 08:45:09
(136/356)
Szegeden is szünettel vetítették...
A film: jobbra számítottam, néha a történet követhetetlen volt. A látvány viszont minden pénzt megért, a szereplõkkel sem volt baj, Johnny Depp hozta a formáját, de számomra még mindig az elsõ rész az igazi :)
Folytatás: nagy a valószínûsége, pár év múlva, bár lehet, hogy nem kellene erõltetni... De a pénz nagy úr...
glam 2007 jún. 17. - 17:14:38
(135/356)
Én debrecenben láttam és itt is volt 5 perc Szó szerint annyi, csak annak nem tudom mi értelme, mert aki elment a wcbe az nem ért vissza, mind a filmközben szállingóztak be. Szóval semmi értelme.
Hal, sikrült a letöltés?
hal 2007 jún. 17. - 15:35:45
(134/356)
Arra gondolsz hogy a moziban a vetítés közben?
Mert akkor fogalmam sincs, nem mentem el rá, a jó tanácsokat megfogadva... :)
ruthie1 2007 jún. 16. - 13:52:37
(133/356)
Van közbe szünet?
hal 2007 jún. 15. - 21:45:44
(132/356)
köszi szépen
glam 2007 jún. 15. - 21:26:51 Előzmény hal
(131/356)

Ez ugyan fizetõs, de 280Ftért 9 napig tölthetsz le, és rengeteg minden van és nagyon gyors. Fenn van magyar szinkronnal POTC 3 is.
7/10
Peter005 2007 jún. 12. - 09:50:42 7/10
(130/356)
Kezdem a negatívumokkal, de aztán dicsérni is fogom a filmet.
1. Talán az a film legnagyobb hibája, hogy a karakterek viszonyrendszerének teljes összebogózásával gyakra elveszi a figyelmet a film varázsáról. Sajna én is gyakra értetlenül néztem a vásznat, mert nem értettem Wii, Elizabeth vagy Sao Feng épp aktuális cselekedét. Sztem a végsõ összecsapáshoz könnyebben el lehetett volna jutni.
2. Amit én nem értek Will szívkivágásával kapcsolatban, az az elõzmény. Ugyanis Davy Jones sztem szíven szúrta Willt, mielõtt Jack megtette ugyanezt. Tehát hiába végták ki, nem menthették volna meg Will szívét, mivel az már sérült volt. Vagy nem?
3. Sao Fengtõl az elõzetes információk után többet vártam szerepileg.
4. Talán Jack skizofrémiáját hanyagolhatták volna...
De mégis tetszett a film, mert...
1. ...félhappyend. A 4. rész elõtt nyitva áll a kapu, bár szerintem arra most sok-sok évet kell várni.
2. A Fekete Gyöngy és a Bolygó Hollandi csatája lélegzetelállító
3. Jack hozza a formáját, fõleg a Barbossával való vetélkedése nagyon tetszett.
4. Szerintem a kopasz és a félszemû kalóz párosa most volt a legjobb.
5. Nem tudnék rosszul játszó szinészt említeni. Még Bloom is jó volt.
Összességbe úgy vagyok vele hogy az elsõ rész számomra a legviccesebb, a második a legfordulatosabb, a harmadik a leglátványosabb.
alexka 2007 jún. 11. - 19:48:30
(129/356)
szerintem jó volt a film.mind a 3 rész tetszett.ha többet akartok tudni róla <a target="_blank" href="http://www.karibtengerkalozai.hu" title="www.karibtengerkalozai.hu">www.karibtengerkalozai.hu</a> és ott a történet.
zinaida 2007 jún. 11. - 19:10:20
(128/356)
Akinek csak az elsõ rész jött be, mint nekem, de az nagyon, és ennek ellenére, bizonyos romantikus részek miatt egy pillanatig sem bánta meg, hogy kiadta a többi részre is a pénzét, annak ajánlom a <a target="_blank" href="http://www.youtube.com" title="www.youtube.com">www.youtube.com</a> -ot. Ott üssétek be a keresõbe a "Will &amp; Elizabeth - Memories" címszót. :) A lényeg ott van;)
hal 2007 jún. 11. - 17:03:59
(127/356)
És honnan töltsem le? :)
leahla 2007 jún. 10. - 22:30:10
(126/356)
Ezek szerint az elõzõ részek annyira jól sikerültek, h mki többet vár, de miért?
filiola 2007 jún. 10. - 17:54:20
(125/356)
Szerintem azért jó volt a film, és semmikép sem volt olyan szörnyû, mint amekkora csalódást okozott sokatoknak. Bár tudom, ha valamit nagyon várunk, akkor nagy csalódás érhet, ezt sajnálom. Az elején tényleg oda kellett figyelni, hogy meg lehessen érteni a kusza szálakat (hogy ki kivel van, és miért), de ez a feladat azért abszolválható volt, még úgy is, hogy én személy szerint nem nagyon emlékeztem a második részre (csak egyszer láttam, amikor megjelent a mozikban). Valószínûsítem, hogy direkt csinálták ilyenre a rendezõk. Ha a jobb megértés érdekében vk kétszer is megnézi a filmet, nekik már megérte. Az egész film alatt élmény volt, amikor Johnny Depp szerepelt, és Tom Hollander (Lord Beckett) játéka is hibátlan volt. Az külön tetszett a végén, hogy a karakter méltóságteljesen fogadta, hogy legyõzték. Viszont a csata közbeni házasságkötés... na, ez tényleg nem kellett volna. Szerintem összességében kellemesen szórakoztató film volt.
ANALOG 2007 jún. 10. - 13:33:46
(124/356)
TTEE Jó ég ezt az égést.... dobják ki ezt a filmet.... a pókemberen sírtam ezen meg örjöngtem a dühtõl ennyire pocsék filmeket.!?
3/10
Semprini 2007 jún. 09. - 03:17:33 3/10
(123/356)
Én is csatlakozom a negatív véleményekhez; a Pókember 3. után itt az év második nagy csalódása. A film önmagánban nézve talán nem annyira siralmasan rossz, mint a "hálószövõ emós" szappanoperává duzzasztott 3.epizódja, viszont mivel az elsõ két rész nekem nagyon bejött, ez most annál keservesebb csalódás lett.
A forgatókönyvírók láthatólag kifogytak az ötletekbõl, viszont azt a ssemmit sikerült jó bõ lére ereszteniük: a film cselekménye belefért volna fél órába is, ráadásul jószerével alig van benne humor és akció, pedig az elsõ két rész a jópofa párbeszédek, kardpárbajok és horrorisztikus effektek valóságos tárháza volt. Itt meg mit látunk? Az elsõ háromnegyed órában Jack sehol, s amikor végre belép a történetbe, egy elképesztõenostoba, erõltetett és szánalmasan gagyi jelenetett tolnak a képünkbe,, és nyújtják, nyújtják, szinte elviselhetetlenül hosszú ideig, sõt a filmben még kétszer elsütik ezt a "poént", amikor aztán a börtönben (SPOILER!) kiesik Jack agya a fejébõl, az már olyan fokon abszurd, hogy nem tudjunk eldönteni, röhögjünk-e kínunkban, vagy a mozijegy árát követeljük-e vissza...
Hogy valami jót is mondjak (ami elég nehéz): van a filmben egy (azaz egy!) darab akciójelenet: két óra dögunalom után kapunk egy húsz perces tengeri csatát, ami eléggé zsúfolt, de legalább végre történik valami!
Mindezek után a befejezés a leggiccsesebb és legsziruposabb, amit Hollywood az utóbbi években kiizzadt magából (ideértem a stáblista utáni jelenetet is, amin legfeljebb azok lepõdnek meg, akik ezzel a filmmel kezdték a mozgóképpel való ismerkedést.)

Nem tudom, hogy végül is akarják-e folytatni a trilógiává bõvült kalóz-eposzt, de én azt mondom: ami nem megy, ne erõltessük...
10/4
leahla 2007 jún. 08. - 23:18:41
(122/356)
Helló Mki!

Huhh, én is úgy néztem meg, h nem hallottam róla semmi jót, de azért tetszett. És nem Depp vagy a tündefiú miatt (amúgy is Davy Jones a favorit :D) de sztem otthon a gép vagy tv elõtt nem az igazi a film, ehhez kell a mozi hangulata (bár a dumáló és popcornt dobáló tinik nélkül meglennék) :)
Viszont ami feltûnt, h a 2 árbochoz kötözött idiótából csorgott a víz, de a többiek épp hogy csak csöpörésztek a hajó felfordítása után... hm???
Amúgy az elején a fiú, h lehetett volna Willéké??? Mire õ megszületett Beckett már halott volt!
hal 2007 jún. 08. - 20:15:17
(121/356)
Magyarul ne nézzem meg... :P
s.peti 2007 jún. 08. - 18:15:12
(120/356)
Sziasztok!Utánaolvastam a filmnek!Nem sok jót írtak!Pedig nem rossz !És szerintem akiknek teccett a 2 annak ez is fog!!!Akinek csak az egy annak nem nagyon!A KTK 3 szerintem vicces !Csak az a baj hogy az elejét kicsit elhúzták!A végén a csata nagyon király!!!!!A kalóztanácstól kezdve felgyorsultak az események!Fõleg az teccet mikor Jonessal harcoltak!!!!Hát Sao Fengnek nem volt túl sok szerepe!!Nem kéne fõgonosznak említeni az iunkább Davy Jones volt!!! Az a Tiás jelenet a végén nem teccet!!!!!!Nem 10-szer akkorára kellett volna nõnie hanem átváltozhatott volna valami mássá!A szereplõk jók voltak !Will kevés szerepet kapott ,Elizabethet eddig nem szeretttem most már szinpatikus lett!Együttvéve:Jó film!8/10!A filmek sorbaállítva 2,3,1!A 3.2 hasonlít az 1 egy kicsit másfajta film!!!!!Jó mind a három rész!Ezek a kedvenc filmeim!Nézzétek meg az egész trilógiát!Naon jó!!!!!!!
hal 2007 jún. 08. - 16:33:01 Előzmény Zotyipotyi
(119/356)
hello
Váó, tényleg ennyire sz*r lett? Én már a másodikon is majdnem elaludtam, ahhoz képest milyen?! Még altatóbb? Hm erõsen meggondolom hogy megnézzem-e...
Katakov 2007 jún. 08. - 12:06:07
(118/356)
Sziasztok! Én világ életemben nem szerettem a kalandfilmeket, számomra se nem elég hihetõ, se nem elég meseszerû, egyáltalán nem köt le, hogy ki kivel miért harcol, és úgy ahogy van ez az egész. No de ez én vagyok. Viszont a Karib tenger kalózai 1-2-t láttam, és bevallom õszintén, ha más miatt nem is, a humor miatt bejött. De a 3. rész akárhogy is nézem, túlbonyolított, követhetetlen, hosszú, és bugyuta. Az elvakult kalandfilm fanoknak biztos ezer érvük van amiért jó, de attól még nem az. Üdv.
Móki 2007 jún. 08. - 09:13:32
(117/356)
Jaj, szívem, mit tudsz te a háttértudásomról? Nagyon édes, hogy te, mint harcos amazon véded a fórumtársaid becsületét.... Azt gondolod, hogy még azt is megmondhatod nekem, hogy mi miatt reklamálhatok. Ó, te szegény! :) Az e-maillel meg óriási bakot lõttél. És kezdelek nagyon unni. Úgy látszik csak ennyit tudsz. Szóval elbarangolok olyan fórumokra, ahova a hozzád hasonlókat be sem engedik. (Ma éjjel telesírom a párnám miattad:()