Téma: A kém

10/10
Vik100 2015 jún. 07. - 08:40:41 10/10
(9/109)
Nem véletlenül vártam már fél éve ezt a vígjátékot. Szuper volt, rég röhögtem ennyit. Börcsök Enikõ az Isten!!! Ilyen szinkronhangot!!! Melissa Mccarthy viszont nem tudom mit keresett hosszú évekig a Szívek szállodájában:( Már elõbb is betörhetett volna.A nõi szervek is mindent vitt:) 10/10
10/10
Tarzaan 2015 jún. 06. - 13:38:26 10/10
(8/109)
Nagyon erõs trollszagot érzek. Talán valakiket nem vettek föl statisztának? Nézzetek Tarr Bélát.

Hogy ON legyek, gondolom a filmet velem együtt nézõ kb. 60-80 ember a film közben macskás gifeket nézegetett a telóján, azért nevettek annyit. És a Rottenen is csak félrenyomásból kapott 95%-os frissességû értékelést.
1/10
Mozikritikus 2015 jún. 06. - 13:01:05 1/10
(7/109)
Aki szereti a szokásos poénokat azoknak tökéletes,akik az igényes filmeket szeretik azok ne költsenek rá! 2/10
1/10
Kun Adrián 2015 jún. 06. - 09:01:25 1/10
(6/109)
Én is beültem megnézni moziban ,de kijöttem nagy baromság volt. Moziban megtekintését nem ajánlom. Év csalódása ! Statham miatt néztem meg,de már annyira látszik,hogy öregedik . Évrõl Évre rosszabb filmjei vannak. Nem csak ez a film rossz hanem az a Jokeres hülyeség is amit elvállalt. Jól írják a filmekkel foglalkozó oldalak ,hogy már nem a régi ez az ember. Annyira már kereslet sincsen rá mint régen. Meg a filmjei is rosszabbak évrõl évre. NULLA AZ EGÉSZ FILM !!! MOZIBAN MEGTEKINTÉSÉT NEM AJÁNLOM ! Ennyit nem ér meg ez a film !
10/10
Tarzaan 2015 jún. 05. - 22:59:33 10/10
(5/109)
Hát ez film ez valami kib*tt jó volt, még mindig a hatása alatt vagyok.

Nem tudom túlzás-e egy ilyen filmnek 10/10-et adni, de bizony nincs szívem még fél pontot sem levonni (ha megtenném, 50 cent amúgy nem sok vizet zavaró cameoja miatt tenném).

A kém vígjáték szvsz eleve hálás mûfaj, mert a legtöbb, amire emlékszem igencsak szórakoztatóra sikerült, és bizony ez még kategóriáján belül is a legjobbak közt van.

A fõszereplõ/címszereplõ miatt tartottam a filmtõl, de mindenképp moziban akartam látni részben a magyar helyszínek miatt, részben mert a külföldi kritika is dicsérte (a Rotten Tomatos-on 95%-on áll).

Nos, az egész mozi remekül mûködik, az elejétõl a végéig leköti az embert. A kémszál alapvetõen a szokásos alapsztori, de ugye a karakterek nem éppen a szokásosak.

A vígjátéki vonal abszolút rendben van, több részen is könnyesre nevettem magam a szövegtõl, és nem volt nehéz észrevenni, hogy a közönség többi része így tett. Félelmeimre rácáfolva Melissa McCarthy karaktere ragyogóan mûködött - ahogy a többi fontos szereplõé is - de a legnagyobb király szvsz a Statham által alakított Rick Ford ügynök volt, de MM-nek és Rose Byrne-nek is vannak hatalmas szövegei. Szerencsére altesti jellegû humor csak egyszer fordult elõ, de az sem volt erõltetett, valamennyire passzolt a helyzethez.

Az akciójelenetek sem lettek nevetségesek, azokat is rendesen megcsinálták, több alkalommal kifejezetten korhatárosan durvák. A Budapesten forgatott autós üldözést - és a szintén többnyire Pesten Budán forgatott Római száguldozást is jó volt nézni.

Magyarország és Budapest is nagyon korrektül - a szebbik arcán át - lett bemutatva, sõt, még a párizsi, római és várnai jelenetek egy része - vagy szinte mind - itt készült (pár helyen CGI hozzáadásával, amit csak az szúr ki, aki ismeri az adott helyszíneket/épületeket). Külön + a Balaton szerepeltetéséért.

A készítõk színvonalasságát jellemzi, hogy a magyarországi részeknél az olyan apró részletekre is figyeltek, mint pl. a rendõrségi/TEK ill. tûzszerész egyenruhák valódiak legyenek, vagy hogy a magyarországi bûnözõk létezõ, hazai továbbfejlesztésû magyar gyártású AMD-65-el rohangáltak.

Összefoglalva nagyon régen láttam ennyire szórakoztató vígjáték/akció vígjátékot. Hirtelen talán a Karib-tenger kalózai - a Fekete Gyöngy átka jut az eszembe (a Kick-ass azért más mûfaj). 10/10-et tartom, ha holnapra meg is bánom, a 9,5/10 akkor is állni fog.

Ráadásul mindezt magyar szinkronnal, ami a régi korok színvonalát idézte- ezért mindenképp dicséret jár az abban résztvevõknek is.

Menjetek moziba, nézzétek meg:)
10/10
UnapologeticBitch 2015 jún. 05. - 01:15:17 10/10
(4/109)
A Nõi szervekkel rohadt magasra feltették azt a bizonyos lécet... nem gondoltam volna, hogy ezt elérik... elérik?? bõven felülmúlják!! ez a film tömény sírva röhögõs, nyerítõs, visítós, brutál jó vígjáték :D az egész mozi zengett, sokszor nem értettük h mit mondanak a filmben, mert olyan hangosan röhögött mindenki... holnap megyek újra megnézni többek között emiatt :DDD 10/10
10/10
Bigpapa 2015 jún. 02. - 20:46:08 10/10
(3/109)
Tegnap láttuk premier elõtt a Westendben. Nekünk nagyon tetszett, nagyon jó vígjáték. Melissa hozza a formáját, ám ebben nem kifejezetten azt a "bunkót", akit a nõi szervekben játszott,de azért van dumája. Statham óriási, ahogy saját maga karikatúrája.
Mivel itt forgatták, és mi is részt vettünk a forgatásokon, sok kollégát láttam viszont a vásznon, ami olyan jó érzéssel tölt el. Fõleg, hogy a római és párizsi jelenetek is itt forogtak, aztán végre Budapest Budapestet játssza, nem Moszkvát, vagy Prágát.
Jók a poénok, jók a karakterek, akiket összeválogattak, jó a sztori, az akciók is, szóval aki egy önfeledt ökörségre vágyik, ahol jókat nevethet.
A feltöltött fotó a Kelenföldi erõmûben készült, akkor, amikor még a Dracula sorozatot forgattuk itt. Most ugyan ez az épület volt a helyszín a vége felé, csak a terem már kipakolva. :)

Statham és Jude Law mellékszereplõk inkább, a fõszereplõ Melissa, szóval így üljetek be. Jó vígjáték, szerintem, aki nem akarja komolyan venni a filmet, az nagyon jól fog szórakozni rajta.

Több okból is 10 pont ;)
somersby 2015 jan. 22. - 15:25:17
(1/109)