Téma: A Kisasszony

malvinkicska 2014 szept. 24. - 17:58:53
(33/393)
Nem adta oda Dimas hanem jól beolvasott a rendõr fõnöknek, hogy jobb lenne azzal foglalkozna a báró hány, rabszolgát vert már meg még a szemét is kiütötte egynek, és kérte hagyja békén õ a munkáját végzi az öreg Augusto, meg kiállt a fiú mellett, és távoztak. Aztán mikor elmentek akkor az öreg megkérdezte, hogy igazi e a felszabadító levél, és D elmondta, álneven van a barátjáé a levél de az meghalt, és így õ felvette, de a báró fia És õ Rafael Ferreira.
Quantumleap 2014 szept. 24. - 15:22:38
(32/393)
Még mindig nem tölthetõ a tegnapi rész. Valaki azt árulja már el, hogy miképp zajlott a felszabadítólevél ellenõrzése?
malvinkicska 2014 szept. 24. - 07:38:39
(31/393)
Hála az égnek kezd élénkülni a fórum, a tegnapi részben, Dimas megmondta álnevet használ , mert õ valójában a báró fia. Aztán a titokzatos rózsa a fekete álarcos, most még levélke is volt hozzá, várjon rá a kisassony. Azt várom a legjobban mikor leveszi a fátylat Ana.
Teréz anyu 2014 szept. 23. - 20:17:46
(30/393)
abisztriczky 2014 szept. 23. - 20:09:20
(29/393)
Ez meg a RABSZOLGASORS, ami még a '70-es években készül Lucelia Santossal:
http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=7223
abisztriczky 2014 szept. 23. - 20:06:08
(28/393)
10/10
Pávaszem 2014 szept. 23. - 19:35:46 10/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(27/393)
Szerintem létezõ pszichológiai jelenség, hogy a rabszolgavadász sokkal elszántabban üldözi a szökött rabszolgákat. Így akarja tagadni a származását, és bizonyítani, hogy õ is van olyan jó, mint egy fehér. Nagyon fel is volt háborodva, mikor szóbakerült a bõrszíne.
10/10
Pávaszem 2014 szept. 23. - 19:33:41 10/10
(26/393)
Vannak még rabszolgás témájú brazil sorozatok?
malvinkicska 2014 szept. 23. - 12:18:37
(25/393)
Több minden történik benne ,mint a Maricruzban dupla idõ alatt, igazán lehetne hosszabb, de ezt így kell elfogadjuk.
10/10
Pávaszem 2014 szept. 22. - 20:22:55 10/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(24/393)
Nagyon rövidek a részek, de nekem minden hétköznapomat feldobja! :)
10/10
Pávaszem 2014 szept. 22. - 20:21:56 10/10
(23/393)
Örülök, hogy ennyien gyûlünk itt! ;)
A mai rész alapján arra tippelek, hogy Dimas (alias Rafael) majd vissza fog kerülni a báróhoz, mint rabszolga. Biztosan azért hozták fel, hogy ha nem jegyezteti be hivatalosan az új tulaj, akkor ez történhet, hiába szabadították fel. Gondolom, azért ment vissza, hogy a bárón álljon bosszút vagy valami hasonló. Igazán romantikus, hogy közben szerelemre is talál. Kivi vagyok, mi lesz ebbõl.
malvinkicska 2014 szept. 22. - 19:20:36
(22/393)
A mai 21-es rész is nagyon jó volt Dimas elakart menni Augustótól, elmondta Julianak , az beszélt a papával és rájött az unoka szerelmes, és vissza vitte a házukba D-t. Nem tudják ki az álarcos még csak nem is sejtik,a rendõr fõnök igazi fakabát, A báró Rodolfo szülei is nem értik miért szakítottak a kisasszonnyal, azt hiszik fekete az álarcos, persze R csak nevet.
Quantumleap 2014 szept. 21. - 21:28:58
(21/393)
Ami érdekes, hogy itt a legelején Rubens de Falco magyar hangja még Koroknay Géza (a Rabszolgasorsban is õ volt), de hamarosan cserélõdik Papp Jánosra. Ennek vajon mi lehetett az oka? Akkoriban nem volt még ugye internet ilyen formában, ha ma történik ilyesmi szinkronváltás, annak már hamar híre megy a világhálón.
malvinkicska 2014 szept. 21. - 15:58:39
(20/393)
Örülök más is nézi a sorozatot és tetszik, már azt hittem csak pár embert érdekel de hála az égnek tévedtem. A karibi szerelem is nagyon jó az is Brazil sorozat. Annak a topicjában is kevés vélemény van még, pedig a Maricruztól, vagy a Macskától sokkal jobb, de ez ízlés dolga kinek melyik jön be, azt nézi.
Pünkösdi Kató 2014 szept. 21. - 15:56:49 Előzmény Quantumleap
(19/393)
Én emlékszem, hogyan kerül le Anaról a fátyol, de nem írom meg. Ha vkit érdekel, priviben megírom. Ha lehet, ne írjunk már elõre sztorikat, meglepetés legyen. Tippeljünk, mert van tippelni való, pl. a dada gyereke is talány.
Láttátok a két szökött rabszolgát a vonaton? Olyan jót nevettem rajtuk, illetve a helyzeten, hogy sikerült megszöktetni õket. Viszont merész volt az álarcos, hogy kétszer is vissza vitte õket a parókiára. José atya nagy ász, furcsán végzi a gyóntatást. Amikor a kisasszony gyónt, vagy Ana, ezt sem lehetett kibírni komolyan.
Pünkösdi Kató 2014 szept. 21. - 15:52:28 Előzmény Pávaszem
(18/393)
Én Dumasra gondoltam addig, amíg Rodolfo el nem kezdett nevetni, miután összevesztek a kisasszonnyal, miközben neki az álarcos tetszik. Szerintem is Rodolfo az álarcos. Vakmerõ, az biztos, bár nem néztem volna ki belõle.
Pünkösdi Kató 2014 szept. 21. - 15:50:33 Előzmény Pávaszem
(17/393)
Szerintem annyira mindegy, hogy 170 vagy 182... Rengeteg része van, így inkább felveszem és egyszerre nézem meg. Gutaütést kapok ezektõl a rövid sorozatoktól, bár kivétel a Rabszolgasors. Azt nem tudja felül múlni egyik brazil sorozat sem.
Pünkösdi Kató 2014 szept. 21. - 15:48:29
(16/393)
Csak benéztem, hogy más is nézi-e a sorozatot. Én nézem, nagyon tetszik, a Rabszolgasrsot is nagyon szerettem. :)) Remek a sorozat, a fátylas Ana, Nina és José atya együtt kolosszálisak! :)) Jól teszi Ana, hogy otthon sem veszi le a fátylat, bár azért ehetne... Régen én is néztem a sorozatot, de már egyáltalán nem emlékszem a történetre. Arra igen, amikor majd Ana leveszi a fátylat, de onnantól már semmi. Szerintem is embertelen a rabszolgaság, bár nagyon furcsa játékot ûznek de Fontesék.
A rabszolgavadászt pedig nem értem. Õ is olyan fekete, ahogy Fulgencio mondta, miért üldözi a sajátjait kegyetlenül? A Rabszolgasorsban legalább fehér volt a rabszolgavadász.
malvinkicska 2014 szept. 20. - 07:47:27
(15/393)
Nem régen nézek sorozatokat ezt sem láttam, a rabszolgasorsot, igen de kopottak az emlékeim, a történet érdekes egy más világba kalauzol el, annyi a gondom lesem mikor rakják fel remélem, mindig idõben látom majd, A szinkron nekem tetszik a mostaniak sokkal rosszabbak. A fátylas Anna külön szám, az anyja tuti nem normális. A kisasszony és Rodolfo együtt nagyon jól néznek ki, csak most megharagudott a Kisasszony, mert õ nem tudja az szabadította ki a két rabszolgát.
Quantumleap 2014 szept. 19. - 20:06:21
(14/393)
Én anno láttam végig, de rendszeresen csak kábé a sorozat felétõl néztem. Nagyjából még emlékszem, mik lesznek késõbb. Ami Rubens de Falco itteni karakterét illeti (Araruna bárója), lényegesen más jellegû, mint Leoncio a Rabszolgasorsban, másképp gonosz, és valahogy nem lehet ugyanolyan mértékben gyûlölni.
Ami Anát illeti, arra már nem emlékszem, mikor és hogyan kerül le a fátyol, arra emlékszem, hogy amikor elkezdtem nézni rendszeresen anno, akkor már nem viselte, rendesen látható volt az arca.
Az az érdekes, hogy mai szemmel nekem Ricardo kisugárzása valahogy Galla Miklóst juttatja eszembe. :D Akár õ is lehetett volna a magyar hangja.