MGeorge 2008 márc. 29. - 13:38:22
(80/20140)
igen kicsit nagy a demagógia sajnos a mai világban, de ez a XXI. század(tv, internet stb) persze regen is voltak ilyenek...
MGeorge 2008 márc. 29. - 13:36:10
(79/20140)
http://www.hagelin.org/ itt utana lehet nézni nekije, elég világhirû, bar nem nóbel dijas attol még elismerik nemzetközileg. nem mindenki kap nobe- dijat, ezt is egy csapat ember dönti el h ki kapja...
MGeorge 2008 márc. 29. - 13:30:39
(78/20140)
meditáltál már valaha? tudod mi az h megtalálni a testi-lelki-szellemi sikodat? igen a 21ik században élek, ahol semmi sem az aminek látszik. és vannak elméleti fizikusok akik foglalkoznak a témával, és azért igen nagy tudásuk van (nem olyan mint nekem) és még õk sem tudják megmagyarázni, hogy mitõl van ez. jah a rakhoz meg valami: mar régen oktatják h sejtburjánzás meg hasonlok... akik összeállitották azokat a könyveket õk honnan tudták? a bibliát is összeállitották a konstanci zsinaton :D miért? mert kellett a hatalom(es annak megerõsitése). persze én más nézeten vagyok mint te... és mindenki abban hisz amiben, és nehogy azt hidd h most hülyének néznélek, mert nem, sõt, nagyon jó, h van ellenvélemény is, különben unatkoznánk :D
Dantes 2008 márc. 29. - 13:21:14
(77/20140)
Mesék. Amikben Nobel-díjas fizikusok is hisznek, szerencse hogy okosabb vagy náluk, akkor majd szólók is a svédeknek jövõre te nyerd el az összes kategóriát!
MGeorge 2008 márc. 29. - 13:20:13
(76/20140)
tudom h nehéz megérteni és felfogni azt ami még nincs megmagyarázva részletesen leirva, és h hogyan mûködik (bár reszben ez megvan, de csak naon kicsi reszben), de attól még van, pl azthittek h az atom a legkisebb reszecske, de van még ennél kisebb is pl. hadronok
MGeorge 2008 márc. 29. - 13:17:11
(75/20140)
igen, valahogy úgy :)
Dantes 2008 márc. 29. - 13:15:39
(74/20140)
Dr. Robert O. Yung valami olyasmit mond, hogy a betegségek okai a helytelen életvitel miatt felhalmozódott méreg anyagok miatt vannak.
MGeorge 2008 márc. 29. - 13:14:48
(73/20140)
azert mert õk más nézeten vannak, és nem fogadják el a tiedet, nem kell idegeskedni. :) el kell fogadnunk egymást, nincs helye hülyének nézni a másikat, mert annak nincs értelme. és ha meg akar gyõzni a saját véleményérõl akkor hadd mondja, ugyse tudod leállitani h ne mondja :D
MGeorge 2008 márc. 29. - 13:11:56
(72/20140)
a rák se véletlenül keletkezett... szerinted egy rák h alakul ki, v mitõl? van rá tudományos módszer? (én pszichés alapra gondolok), gyogymod ra, ne legyen soha rossz közérzeted, nevess sokat és ne gondolj a rákra. én csak enyhithetek a tüneteken, elmúlasztani a rákot nem tudom
Dantes 2008 márc. 29. - 13:09:42
(71/20140)
Te meg azt magyarázd meg, ha jelenleg még nem értünk egy jelenséget, nem tudjuk meg magyarázni, akkor aznem is létezik?

Nem azért van gravitáció mert Newtonnak a fejére esett egy alma! Elõtte is volt, csak akkor még erre nem jöttek rá!

Ezt kéne felfognod: NEM TUDUNK MINDENT! Vannak dolgok amiket még nem értünk, vannak jelenségek amk azt mutatják , hogy az általunk jónak tartott fizika, biológia hibás!

Kicsit felvilágosultnak kéne lenned!
MGeorge 2008 márc. 29. - 13:09:24
(70/20140)
ugyebár minden energiából van, vannak hatasok amiért igy, v úgy összeáll, pl gravitáció. ezek részecskékké állnak és ugyebár a részecskéne van egy olyan tulajdonsága, hogy tud mozogni: rezegni (a masik mozgas a hullám-mozgás) az ember különbözõ ingerekre reagál, érzelmileg mind fizikailag, és ez kihat a rezgésszintünkre, különbözõ testrészünk külön külön is tud rezegni, és ezt lehet befolyasolni (fontos h nem iranyithatatlan). amikor vmi fáj akkor egy alacsonyabb rezgésszintre kerül, (igy érezhetjuk azt is h faj), én csak annyit teszek h felemelem a rezgésszintet egy magasabbra és elmúlik a fájás v vmi, de persze utana megint kiujulhat, pl stressz hatasara. röviden ennyi
1/10
zee944 2008 márc. 29. - 13:04:02 1/10
(69/20140)
Ettõl az érvelést eldobom magam... szerintem még most add fel a szakmád! Még nem késõ kiszállni.
MGeorge 2008 márc. 29. - 13:02:14
(68/20140)
aham, jolvan, akkor hadd fûzzek egy-két dolgot ehhez: elõször is ez egy régebbi "tudomány" japánból ered, de nem is ez a lényeg, hanem hogy ugye van a gyógyszeripar (van gyogszermaffia is). nos nem is emberiseg az emberiseg ha nem a pénzszerzes ami hajtja. az orvosok meg hat ugye irnak fel gyogyszereket és kapnak részesedést... DE ami a lenyeg h az összes betegségnek pszichés alapja van és ezeknek a betegségeknek tünetei. az orvosok csak a tüneteket kezelik, nem pedig a baj forrasat, igy van h mindig ujra es ujra elõjönnek a tünetek. nos ezért van az orvostudomány, meg a gyógyszeripar. jah és a gyógynövényekrõl mi a véleményed? az is marhaság? ahogy a növény élõlény is tud gyógyitani az ember is csak egy élõlény, miért ne tudna õ is gyógyitani?
Dantes 2008 márc. 29. - 12:56:04
(67/20140)
Csak nem állom meg szó nélkül XD. Tudnak az orvosok a kézrátételrõl és aért üldözik, mert olcsóbb és hatásosabb mint a drága gyógyszereik...áh hagyjuk én vagyok a hülye mit gyõzködlek, úgy se hiszed el!
Dantes 2008 márc. 29. - 12:53:04
(66/20140)
Aha...szóval te szakértõje vagy témának...nahát, mértem ezzel kezdted! Te mindnet tudsz és mindnenrõl kétséget kizáróan eldöntöd, hogy igaz-e vagy sem! Jobb vagy mint Isten.
De ezzennel be fejeztem.

Amint mondtam, akivel nem vitatázni azzal nem érdemes, szóval teszek rád meg véleményedre.
MGeorge 2008 márc. 29. - 12:51:54
(65/20140)
Egely Györgyhöz csak annyit h ez a vitalitasmérõje, nemtudom hogyan csinalta v hogy muködik, elvileg képes kimutatni a kézbõl sugárzó energiát. nos én meg meg tudom neked mutatni h h is mûködik, ill. közvetiteni az energiát. Ezt hivják reiki-nek... (elég durva megfogalmazásban). van ismerõsöm aki naon nem hisz ezekben a dolgokban, és amikor pl fáj a feje, akkor ráteszem a kezem és elmúlik neki, és közben érez vmit amit nem tud megmagyarázni (nos ez az energia-áramlás), még annyit ehhez h naon de naon nem hisz ilyenekben és megis mûködik...
pozsizsuzsi 2008 márc. 29. - 12:48:26
(64/20140)
Megnéztem a csomagolást. Dürer hogyan keveredett az egészbe? Tudja valaki?
MGeorge 2008 márc. 29. - 12:44:50
(63/20140)
jah kétkedõknek és nem kétkedõknek: tanuljatok inkább fizikát mélyebben és majd utana vitatkozzatok egymással... értelmetlen vitatkozasnak nincs értelme (gondolok itt a csaló, nem csaló, de csaló de nem csaló végeláthatatlan huzavonara)elég sok fizikus kvantumfizikus, elméleti fizikus, stb. kutat a most még "paranormális" (itt most nem a gabonakörökre utalok) jelenségek után. akinek van kedve az olvassa el Graham Hancock: Istenek kézjegyei cimû könyvét. nagyon jó és érdekes (hasonló témával foglalkozik, pl. a stonhange, perui rajzok, stb.)
Dantes 2008 márc. 29. - 12:27:00
(62/20140)
Dr. Egely György elég hiteles forrás b@zd meg?! Könyvben olvastam, világos? Hogy a bánatba linkeljek be egy könyvet amit évekkel ezelõtt olvastam?
Dantes 2008 márc. 29. - 12:25:43
(61/20140)
Én nem hiszem.
Ja és minden kétkedõnek!
Miért hiszitek azt hogy nektek van igazatok?
Hiába hoz az ember érveket, meg se hallgatjátok! Akkor meg hogy lehet így vitatkozni, hogy egyik fél végig sem hajlandó gondolni a másik érveit!