jeffero 2008 márc. 30. - 20:47:18
(720/20140)
Úgy látom, felrakták a tv2 videós oldalára a tegnapi mûsort jelenetenként. A "Csatorna összes videója" linkre kattintva kiválasztható az összes versenyzõ videója.

http://webcast.tv2.hu/akivalasztott/
1/10
C.s.I. 2008 márc. 30. - 20:43:02 1/10
(719/20140)
Csodás vagy. Kérlek, mesélj még.
taska00 2008 márc. 30. - 20:36:28 Előzmény C.s.I.
(718/20140)
Randi mûsorában nincs csalás **moderálva** azt magyarázom hogy mennyire pitiáner az arc
1/10
C.s.I. 2008 márc. 30. - 20:31:38 1/10
(717/20140)
Amit itt leírtál az viszont tény.
1/10
C.s.I. 2008 márc. 30. - 20:30:14 1/10
(716/20140)
Ezúttal mikor fogsz visszatérni?
jeffero 2008 márc. 30. - 20:22:17
(715/20140)
Nem semmi, már az Irigy Hónaljmirigy legújabb mûsorában is Uri Geller a téma. Háry Péter, azaz Harry Potter paródia megy most éppen, az egyik tanár kanálhajlítást tanít.
Szerintem nem véletlenül írták bele a mûsorba. Fura, hogy pont elõzõ nap ment az Uri Geller-show.
1/10
zee944 2008 márc. 30. - 20:17:16 1/10
(714/20140)
Ha nem vállalod a korábbi hozzászólásaidat, vagy azt, hogy hazudtál/tévedtél bennük, akkor ebbõl sosem lesz tiszta lap.
Dantes 2008 márc. 30. - 20:14:52
(713/20140)
Ezért próbáltam meg váltani, indulatos ember vagyok, de próbáltam most indulatoktól mentesen, mintegy tiszta lappal kezdeni.

De így se megy. Ugyan ott vagyunk ahol voltunk. Ennek nincs értelme viszlát.
Dantes 2008 márc. 30. - 20:10:37
(712/20140)
Oké hazudok. Meg azok az írók akiknél errõl olvastam. Így van. Neked van igazad én tévedtem, sõt hazudtam valójában olyan vagyok mint Gyurcsány, éjjel-nappal hazudok.
Dius 2008 márc. 30. - 20:05:21
(711/20140)
Nem az a legnagyobb gond ezzel a mûsorral, hogy hatalmas felhajtás mellett, fejenként egy közel fél órás bevezetés után egy kezdõ, kiszámítható, gagyi bûvész mutatványt láthatunk.

Még az is elviselhetõ, hogy ezeket a nagy gurukat mind úgy vezetik be, mint valami olyan mágusokat, akik aztán mindenki felett állnak (lebegnek?)...nevetségesen filmszereplõk bõrébe, meg ezerszer felhasznált jelmezbe bujtatva. Persze ming fekete, sokat sejtetõ, mert a jelmez aztán sokat adhat a produkcióhoz...na és a nevük??? Meg a szöveg, amit elõadás közben nyomatnak??? Fergeteges.

Uri Geller pedig hab a tortán. Nem bírt a mûsor elõtt nyelvet választani magának, hiába, Õ már csak olyan nagy géniusz, aki hol ilyen-hol olyan nyelven beszél. A hatalmas zseni, aki valamikor a 80-as években bekerült a tv-be, hogy kanalakat hajlítgat a tudatával. Aztán, viszonylag gyorsan, el is merült a feledésbe, míg valami jól szituált magyar producer meg nem kereste valahol a Balkánon és fel nem karolta.
Gyere, Uri, lesz szombat este a magyaroknál egy igen nívós mûsor, nesze a szövegkönyv, tényleg csak pár sort kell megtanulnod, jó a pénz....!

Ami igazán idegesít az egészben, hogy az a pár ember - mert tudom és hiszem, hogy léteznek - akik VALÓBAN rendelkeznek valamiféle "természetfeletti" tudással - áldozatául esnek azoknak az elõítéleteknek, amik egy ilyen idióta mûsornak lehetnek a szüleményei.
Akik tudnának segíteni embereken, ha betegek, vagy egyáltalán, csak segítenének embertársaikon...egy ilyen mûsor után az emberek bizonyos része csak bûvészeknek és mókamestereknek fogja tartani õket, mint akik a mûsorban is szerepelnek.
Személy szerint nekem már segítettek természetgyógyászok meggyógyulnom, és tudom, hogy vannak olyan fizikai erõk és energiák, melyek nem érezhetõk, csak a hatásuk...nem szabadna ezekkel a dolgokkal így bánni.

Vicc az egész, elkeserítõnek szánalmas, gyenge, nézhetetlen, unalmas, kiszámítható és GAGYI. Biztos ez kell szombat estére, szórakozásképpen??????????????
1/10
C.s.I. 2008 márc. 30. - 20:03:11 1/10
(710/20140)
Természetesen a válasz 3 igen, de igazából te sem errõl beszéltél és pláne nem errõl volt szó eddig. Mellesleg arra is van esély, hogy én vagyok Uri Geller. Légyszíves kezelj innentõl így.
1/10
C.s.I. 2008 márc. 30. - 20:01:30 1/10
(709/20140)
Még mindig hülyék vagyunk.
El tudom képzelni, ahogy ülsz a gép elõtt, szemedben földöntúli fény és örülsz annak, hogy megírtad Az Igazat. Az a helyzet, hogy nem lesz minden igaz attól, hogy hosszan írod. Azt írod, hogy a "Nincs rá bizonyíték" érv nem igaz. Ezek szerint akkor van. Napok óta könyörgök neked és társaidnak: Mutasd! Könyörgöm.
Az viszont érdekes, hogy saját magadat is cáfolod. Nyitott vagyok, de csak azért nem fogom elfogadni, mert te azt mondod, hogy igaz.
Ellene és a hasonlók ellen van bizonyíték, mellette nem. Így nem leszek nyitott.
1/10
zee944 2008 márc. 30. - 20:00:49 1/10
(708/20140)
Ennyire pofátlanul azért ne hazudj. Eleve azzal kezdted ebben a topikban, hogy bányásztársaságok fizetnek neki a tippjeikért, meg sosem bizonyították be, hogy csaló, meg tudósok dokumentálták, hogy Uri Geller valódi parafenomén. Aztán ezt ismételgetted újra meg újra, hogy ezek TÉNYEK, TÉNYEK, TÉNYEK.
Dantes 2008 márc. 30. - 19:59:51
(707/20140)
Ok, megértettem. Tehát úgy képzelitek el vitát, hogy el sem gondolkodtok azon amit mondok.
Én minössze három kérdésre keresem a választ, de látom nem fogtok rá válaszolni.

Ha mégis:
-Lehet-e hogy a tudomány téved?
-Lehet-e hogy vannak még fel nem fedezett dolgok?
-Ebbõl következik lehet-e, hogy lehetséges-e hogy vannak emberek akik ismeretlen képeséggekel rendelkeznek?

Ha ezek a kérdések hülyeségek, akkor én hülye vagyok, egy szánalmas idióta, aki meg érdemli hogy leköpjék az utcán, mert voltam olyan ostoba hogy feltettem három kérdést, amikre választ vártam, hogy egymás anyázása helyett normális vita, indulhasson meg.
szotske 2008 márc. 30. - 19:45:54
(706/20140)
ritka uncsi mûsor volt..
jövõ szombatra már be is terveztem egy zenés, táncos estét :)
Dantes 2008 márc. 30. - 19:44:48
(705/20140)
Azt hol írtam ,hogy Uri Geller-ben kel hinni?
Én annyit kértem a szkeptikusoktól, legyenek nyitotttabak.
A többit már megbocsás te magyarázod bele. Olvass kicsit figyelmesebben, én az elõbb egyetlen szóval sem állítottam hogy Geller csaló vagy sem, vagy hogy létezik-e ilyesmi vagy nem!
Dantes 2008 márc. 30. - 19:35:15
(704/20140)
Egyik másik fórumra írtam ezt, szkeptikusok, szívleljétek meg!

,,Na most, akkor megpróbálok egy értelmes dolgot felvetni. Hagyjuk ezt mûsort, koncentráljunk a fontos dolgra: létezhetnek-e parafenomének, létezhetnek-e olyanok akik meghajlítják az akaratukkal a kanalat?

Tisztelt szkeptikusok, szerintetek miért nem létezhetnek? Nem konkértan Gellerre célzok, hanem általánoságban, a dolog létezhet?

Most azt hagyjuk hogy: ,,mind csaló" , hiszem ha látom" ,, nincs rá bizonyíték" (szerintem van de ti azt nem fogadjátok el)
Ezeket szoktátok mondani, de ezek nem érvek, ezek hülyeségek.
Az már mondjuk érv, hogy fizikai képtelenség, érintés nélkül meghajlítani egy kanalat.
Ezzel az érvvel már vitatkozni.
Válaszolok is rá.
Nos, lenne egy kérdésem: minden fizikai törvényt ismerünk? Semmi sem maradt ami még feldezésre vár?
Mindent tudunk? Nincsennek már ismeretlen dolgok?

Konkrétan: lehetséges-e hogy a fizika nem minden szabálya helyes? Szerintem igen
Lehetséges-e hogy léteznek még fel nem fedezett, meg nem értett erõk? Szerintem igen. (és ügye egy jelenség nem azért mûködik mert mi felfedezzük, a Föld sem forog mert Galilei azt mondta, forgott az elõrre is)

Tehát, ha lehetséges, hogy a fizika téved, és vannak még fel nem fedezett dolgok, akkor szerintem az is lehetséges, hogy bizonyos emberek olyan képeség birtokában vannak amit még nem értünk!

Továbbá, kedves szkeptikusok, jó lenne ha nyitottak lennétek, mert gondoljatok bele, a történelem a folyamán ti voltatok azok akik minden új felfedezést elutasítottatok, a Föld forgásától kezdve, a vonaton, autón, repülõn, fényépezõgépen, ûrhajón tv-n számítógépen át az internetig(hogy csal pár példát mondjak) mindre azt mondták az akkori szkeptikusok : hogy hülyeség, csalás.


Egy kis nyitottságot, ha kérhetném."
movhu 2008 márc. 30. - 18:39:59
(703/20140)
Náalm is született néhány hozzászólás, akinek van kedve kommenteljen oda is :)

http://mover.blog.hu/2008/03/30/gellert_kapott_buveszek

A mûsor egy katasztrófa volt, leginkább valami középkori vásárban láthatott az ember ilyet. A mûsor szórakoztató, de azért, mert úgy ahogy van hülyeség.
1/10
C.s.I. 2008 márc. 30. - 18:29:21 1/10 Előzmény sysxa
(702/20140)
Így már világos.
szokegergely 2008 márc. 30. - 18:22:49
(701/20140)
Szegény "ezotéria", megint "vásári bolond"-ot csináltak belõle!Aki pedig tényleg tud valamit, az azt is tudja, hogy nem azért kaptuk az igazán értékes képességeket, hogy mutogassuk magunkat!