idõjós1010 dec. 03. 22:27:10 Előzmény Magenta99
(154/154)
Beából már csak annyi maradt meg nekem hogy jól főz. Nem emlékszem már a kezdetekre. Csonka bandi valóban nem ide való. Iza ellenben abazolút jó versenyző volt :-(
Magenta99 dec. 02. 12:11:39
(153/154)
A tegnapi adás kész káosz volt. Még most sem értem, hogyan juthatott tovább Csonka András?
Semmihez nem ért, semmit nem képes megjegyezni, egyáltalán nem tud főzni és még csak nem is humoros, mert megállás nélkül hisztizik, férfi létére.
Magenta99 dec. 02. 09:10:17 Előzmény idõjós1010
(152/154)
Ugyanezt csinálták anno a Gáspár Beával is. Gyakorlatilag megcsinálták helyette az ételt, ha nem volt ötlete - és általában nem volt - pontról pontra elsorolták neki, mit és hogyan csináljon. ....és megnyerették vele. Azóta lehet, hogy megtanult főzni, de tény, hogy ebben a műsorban nagyon nem tudott.
idõjós1010 dec. 01. 21:41:08 Előzmény Papp Sándorné
(151/154)
Hát várjuk, de annyira szomorú vagyok miatta, hogy ezt nem a versenyzők tudása fogja eldönteni. Séfkabát után már majd azért komolyabb lesz ez az egész. Egyenlőre kb X faktor szintű limonádé.
1/10
Papp Sándorné dec. 01. 08:59:17 1/10 Előzmény idõjós1010
(150/154)
Igazad van. Várjuk a fejleményeket!
Bonitó nov. 30. 12:58:24
(149/154)
A  TV2 "Farm" című műsorának második évada megelőzte az RTL "Konyhafőnök"  műsorát!
Talán ilyen még nem volt, az előző évadok során?! Egy reality vetélkedőműsorról és egy gasztroshow-ról beszélünk, de ennek ellenére,  mint tudjuk, azért  ,mégis "forgatókönyv" szerint megy a műsor.
A Konyhafőnököt sok ember Schobert  Norbi miatt sem nézi. Pedig itt a gasztroshow-ban több celeb szerepelt, mint a másik műsorban! És ez sem növelte a népszerűségi indexet. Sőt az sem, hogy ennyire részrehajló volt a műsor. De különösen Jenő séf nyomta nagyon Norbit, és így szépen elpártoltak a nézők is. Szerintem.
https://onbrands.hu/wp-content/uploads/2021/11/TELEVIZIOS-NEZETTSEG-2021-47.pdf
Bonitó nov. 29. 22:12:45
(148/154)
- Továbbra is nagyon sajnálom Uszkó László kiesését. Konyhai ténykedése kellemes csalódás volt. Már kezdtem éppen neki drukkolni, de sajnos, a kiesése miatt ez okafogyottá vált. Ahogy elnéztem a középdöntőbe jutott piros versenyzők szereplését, egyik sem jobb Lacinál. És fordítva is igaz, hogy a tovább jutott hat versenyző nem jobb Lacinál. Szerintem. Talán Andival egyenértékű versenyzőnek tartottam Lacit.
- Továbbra is érthetetlen, hogy Vera pedig a karzatról nézhette végig a többiek harcát a "karzatra jutásért?!" Holott a lent küzdő társai mind jobbak a konyhában, mint ő. Arról nem is beszélve, hogy Norbinak, Timinek már régen ki kellett volna esni. Szerintem.
- Végül is Jenő séf összerakta a 2x3 fős csapatát. Timi arca elárulta, mennyire nem tetszik neki, hogy "gyengék a társai?!"
- Kivételesen tetszett Zé és Ákos séf véleménye! Tetszett ahogy kiálltak Uszkó Laci mellett. Szép volt, ahogy Lacit "védték." Ahogy győzködték Jenőt, ahogy elmondták véleményüket Laci és Norbi eddig végzett munkájáról, számomra is nagyon igazságos volt. Sajnálom, hogy Jenő séf figyelmen kívül hagyta azokat.
- Egyáltalán nem tetszett az a teátrális jelenet amit Jenő művelt Norbi tányérjának átrendezésével, értékelésével. És innentől kezdve Ákosra tettem voksomat. :)
- Elnézve azonban Ákos, azaz a kék csapat versenyzőit, Szandi, Varga Iza, Tornóczky Anita, Németh Kristóf (előző szerepléseik miatt) nem a kedvenceim.
Majd csak lesz egy kedvencem menet közben, nem igaz?! :)
idõjós1010 nov. 29. 20:38:32 Előzmény Papp Sándorné
(147/154)
Nem nyeretik meg vele. Az lesz belőle, mint az előző konyhafőnökben (Zé közbelép címűben) a légiutas kísérő Szonja esetében, hogy mindenáron továbblökdösik egy darabon, mert kell egy drámai karakter a konyhába, akin lehet csemegézni a főzésen túl is. Ezt csinálták a bohókás Vendivel is, akit szintén nagyon bírtam, de annyira látszott hogy nem versenybe való ő sem. ...és hogy ne menjünk ennyire távol ettől a sorozattól, Zámbó Krisztián is hasonló volt. Vicces - humoros karakter, aki még valamilyen szinten főz ni is tud,de nem a tudása miatt hívták be. Szerintem tartogatták is volna még jó sokáig, ha nem egy olyan embert ránt le a földre maga mellé, aki komoly esélyes lenne a döntőbejutásra.
idõjós1010 nov. 29. 20:22:32
(146/154)
Valamilyen szinten tök jó hogy próbálnak érdekesebb, szélsőségesen csapongó karaktereket is bent tartani. Másrészről viszont sokat ront a színvonalból az hogy nem teljesítmény alapú döntések születnek. és ez igaz ugyanúgy a VIP -re is mint az összes többi konyhafőnök részre a sorozatból. De leginkább csak mostanság. Itt van pl most ez a néhai szépségkirálynő Tímea. Nem tud főzni. Ez teljesen egyértelmű. Folyamatosan el van veszve a konyhában. Tanácstalan első perctől kezdve. ...és akkor most elkezdenek vele szórakozni, hogy mindenáron megtartják, hagyják vergődni az utolsó utáni pillanatig, aztán meg felküldik elsőként a galériára, mintha az ő étele sikerült volna a legjobban. Nagyon mesterkélt, nagyon átlátszó, nagyon szinvonltalan húzás. Ez pedig most csak egyetlen példa volt a tucatból.
omama2 nov. 29. 14:30:46 Előzmény toths1957
(145/154)
Igazad van
omama2 nov. 29. 14:26:02 Előzmény Bonitó
(144/154)
Norbi teljesen le van robbanva, lassulva. Szerintem már haza kellett volna küldeni. Vagy a "zsűri" nem meri, mert félnek Norbi mocskos szájától, hogy utána kiteregeti a kulissza titkokat. A nők hajturkálásával én sem vagyok kibékülve...gusztustalan hogy utána kézmosás nélkül fogdossák az ételeket. Fújjjjj!! Csak ámulok, hogy ezt a séfek eltűrik
6/10
nuiii nov. 29. 13:42:34 6/10
(143/154)
Osváth Andrea és D. Tóth Kriszta annyira hasonlítanak egymásra, hogy nem tartom kizártnak, hogy utóbbit látjuk...mintha jobban hasonlítana rá. Aztán persze lehet, hogy tévedek.
1/10
Papp Sándorné nov. 27. 14:40:17 1/10
(142/154)
Hihetetlen, hogy Rába Timi még mindig bent van, Uszkó Laci meg kiesett. A végén még megnyeretik vele a versenyt. Nagyot csalódnék Rácz Jenőben!
FilmExpert nov. 26. 12:47:18
(141/154)
Így a sokadik évad után már kicsit kezd ez a brand is kifulladni. Lehet, hogy szerencsésebb volna a konyhában viszonylag ritkán megforduló celebek bénázása helyett inkább egy 15-16 mesterszakács, vagy például éttermek csatáját megnézni, független civilekből és néhány szintén független szakértőből álló zsűrivel. Nem tudom, de én nehezen viselem a dilettantizmust, sokáig biztosan nem.
Ebben az évadban az átlagosnál is több antigasztronómus került a mezőnybe.:)
Bonitó nov. 26. 11:02:11
(140/154)
Valóban az idei évadban olyanokat fújt össze a szél, akiknek közük sincs a gasztronómiához.
Tegnap kieshetett volna akár, a felismerhetetlen arcú Timi is. Sőt, még Viki helyett is előzőleg.
(Egyébként pedig, ha olían sok éven át sütötte a mézeseket karácsonyha, nem hiszem, hogy semmire nem emlékezett, még ha nem is dekára pontosan, csak úgy gyakorlatból mondjuk?!)
Timi és Tóth Vera többet sírt eddig, mint bárki más. Verát már az elején kötény nélkül hagytam volna, nem még a középdöntőbe is benyomni.
Amit tegnap művelt Vera és Norbi az mindennek a csimborasszója volt. Norbi olyan volt végig, mintha agyilag hibás lenne??!! Vera buta megnyilvánulásairól inkább no comment!
Borzasztó volt Enikő hosszú, bozontos haja, ahogy szaladgált, igazgatta, majd gyúrta vele a tésztákat?!
Mindezt zokszó nélkül megtehette, mert a forgatókönyv szerint, nem szóltak rá! :(
A zsűri részrehajlásáról már ne is beszéljünk!
Kíváncsi vagyok, hogy "sztrókos" Norbit meddig hagyják menetelni?!
toths1957 nov. 26. 09:47:57
(139/154)
Ennyi szerencsétlent már régen láttam egy helyen. Ezeknek közük sincs a főzéshez.
8/10
nikato nov. 25. 15:28:12 8/10
(138/154)
Ez a Timi olyan flegma és folyamatosan sír, közben meg az jön le, hogy ott se akar lenni, nem akarja csinálni.
Annyi plasztik fejű nő van ebben a műsorban, Tornóczkyt fel sem ismertem amíg nem írták oda a nevét.
Nem vagyok a ránctalanítás ellen, de nem kéne átmenni Pete Burns-be.
Zámbót sokan szidják, hogy Jenő haverja, meg stb., stb., nekem az egyik legszórakoztatóbb figura, ha netán kiesik maradnak a síróskák.
Magenta99 nov. 25. 06:45:11 Előzmény ferus50
(137/154)
526 tévéadás van. Nem kötelező ezt nézni. Amúgy meg, rengetegen szeretik és nézik, nem véletlenül megy főműsoridőben.
Neked ajánlom az M1-et, a Dunatévét vagy a tv2-őt. Ott biztosan találsz számodra érdekesebb műsort.
ferus50 nov. 24. 15:38:45
(136/154)
Főműsoridőben nem volna érdekesebb műsor, mint ez a hónapok óta tartó nyafogással,hisztizésekkel járó főzőcskézésnek bemutatott konyvasztás..ennyire jut a reklámokból befolyt milliókból ?
idõjós1010 nov. 23. 10:16:06
(135/154)
Első részen vagyok túl. Egy dolgot nem értek csak.: Hogyan lehet fél pulton főzni úgy, hogy annak egy része mosogató, egy másik részén meg ott a rezsó ? Még felrakja maga elé a deszkát, és már az alapanyagnak tulajdonképpen helye sem lesz az asztalon.