elizabeth 2014 szept. 30. - 22:13:42 Előzmény fo.ma
(122/562)
Ráadásul még szponzora is a mûsornak!!!Etikátlan!!!!!!
2/10
Ilona Barna Ferencné 2014 szept. 30. - 21:34:47 2/10
(121/562)
Ha valaki a borban is ott van, akkor hogy-hogy nem tudja a rukkola nem való a borhoz, ezt a séf úr mondta. De akkor miért Õ lett a legjobb????, holott a többi versenyzõnek minden amit a tányérra tettek passzolt.
ABC kiscsacsi 2014 szept. 30. - 19:27:10
(120/562)
Bocsánat: ...ujjal...
ABC kiscsacsi 2014 szept. 30. - 19:25:26
(119/562)
Nekem is hasonló észrevételem van.
A nindzsafõnököt alakító séf annyira el van foglalva a konyhapult esztétikájával, hogy azt még egyszer sem vette észre/tette szóvá, ha a versenyzõ lenyalt újjal folytatja a munkát, vagy ugyanazzal a kanállal keveri tovább az ételt, amivel megkóstolta.
Szóval, aki egy kicsit is ad a higiéniára, az az õ éttermét messze kerülje el!
ponca 2014 szept. 30. - 10:01:36 Előzmény fo.ma
(118/562)
Az a Wossala és Kánya Kata színésznõ az anyja, Verebes István volt egy ideig a nevelõapja és még mindég jó a kapcsolatuk..Szóval van hátszele éppen elég ahhoz, hogy megnyeressék vele a versenyt és önálló fõzõs mûsort kapjon pl. a reggeli borzalmas Maugner vagy milyen Zsófi helyett.
olahmiki1959 2014 szept. 30. - 09:24:10
(117/562)
Ez a szõke, túlmozgásos, Atti nevû srác olyan borzasztó, amikor ott áll a séfek elõtt, és a dicsérõ szavakat ujjongva, handabandázva fogadja, míg a kritikus mondatoknál, vagy a séf által adott tanácsoknál hajlongva, megalázkodva, szinte az emberi tartását elveszítve gazsulál, hajbókol, nyalizik, - Igen, séf úr! Köszönöm, séf úr! Elnézést, hogy élek, séf úr! Úgy lesz, természetesen, azonnal, ahogy óhajtja, séf úr!
Még nézni is rossz..:)

Gyomorforgatóan szánalmas ez a magatartás, én azon csodálkozom, hogy a 3 zsûritag még nem tette szóvá, hogy nem kellene ennyire megalázkodnia a srácnak, mert az ellenkezõ hatást éri el vele.:D

Aztán azon is elgondolkodtam, hogy ez a srác egyszer már kiesett a versenybõl, amikor napokon keresztül szinte értékelhetetlen, elrontott, idõben nem elkészült, nagyon rosszul tálalt ételeket tett a séfek elé, sorozatban.
Szépen elküldték, aztán amikor az egyik lány feladta a versenyt, akkor a megüresedett helyre vajon kit hoztak vissza az addigra már tucatnyian kiesett versenyzõk közül, hogy kapjon még egy második esélyt?
Na kit?
Eltaláltátok!
Hát Attit, pont õt, nem mást!

Visszahozhattak volna többeket is, másokat, de érdekes módon, pont õt hozták vissza...:)
Vannak még rejtélyes dolgok.:D
Egyébként ma is annyira eltolta az egyik ételének a tálalását, - a desszertet, ha jól emlékszem, - hogy a séf meg sem kóstolta.
Mégis bennmaradt.
Pedig egy ilyen orbitális hiba után el kellett volna küldeni ismét, immár végleg.

Mi van a háttérben?
Gönczi Attila Imre - vajon kinek a valakije? Ki fog ez derülni valaha?

Wossala Rozina pedig úgy megy elõre, mint kés a vajban - teljesen mindegy, hogy mit csinál, a zsûri mindig megtalálja az általa készített ételben azt a néhány dolgot, amit meg lehet dicsérni.
Kíváncsi vagyok, vele kapcsolatban bejön-e, amit gondolok a verseny végkimenetelét illetõen...
6/10
fhajnalkarita 2014 szept. 30. - 06:55:22 6/10
(116/562)
Milyen már az, hogy a fiatal séfek, és házigazda letegezik a versenyzõket, õk meg magázzák õket????

Korra való tekintet nélkül.. Nem kicsit pofátlanság, amikor abban a világban élünk, hogy már a korkülönbség sem számít, és úgy tegezik egymást az emberek..

Én nem tûrném el senkitõl, hogy õ letegezzen, fõleg, ha még fiatalabb is nálam, én meg magázzam õket..
2/10
Ilona Barna Ferencné 2014 szept. 29. - 21:52:20 2/10
(115/562)
Egyszerûen nem értem, hogy minek csinálták a három csoportot, ha annak semmi tétje nem volt. Szerintem a zöld csapatnak ki kellett volna esnie.

Vagy a megnyert pontokat vitték volna magukkal és az egyénileg az ételek elkészítésének legjobbtól kezdve a legrosszabbik a helyezési számot a hozott pontjaihoz adják. A legkevesebbet ponttal rendelkezõ kiesik.
8/10
Suziy 2014 szept. 29. - 20:48:25 8/10 Előzmény Suziy
(114/562)
Mindig jobb, normálisabb, mint ha állandóan csokis lenne a kulcsa.
8/10
Suziy 2014 szept. 29. - 20:46:50 8/10
(113/562)
Magas az ingerküszöb-e. Van ilyen.
joe80 2014 szept. 29. - 20:37:39 Előzmény fo.ma
(112/562)
AZ MEKKORA EGY SEGGFEJ!!!NA Õ AZ EGGYIK EMBER AKI MIATT KIBASZOTT IDEGESÍTÕ A MÛSOR!AZ EGY DOLOG,H VALAKI ÖRÜL VALAMINEK,DE NE VISELKEDJEN"FELNÕTT"LÉTÉRE UGY MINT EGY GYEREK...HÁTSÓSZÁNDÉKÚ KISKÖCSÖG...
ancika 2014 szept. 29. - 19:28:32
(111/562)
Felháborít, hogy pont ebben a mûsorban fordulhat elõ az, hogy a hosszúhajú lányoknak nem tûzetik fel a hajukat. A Rozina által készített ételbõl tuti nem ennék! Nem is értem a zsûrit, ez lenne a minimum elvárás, nem csak a pult rendbentartása. Guszustalan, ahogyan a Rozina haja belelóg az ételbe!
fo.ma 2014 szept. 29. - 15:23:18 Előzmény fo.ma
(110/562)
Nem Kálmán bocs, hanem Gönci Attila Imre. A Kálmán jó.
fo.ma 2014 szept. 27. - 10:10:12
(109/562)
Annyira tudtam, h a kövér srácot ki fogják golyózni! Azt a túlmozgásos kockafejû idiótát meg benntartották... megáll az eszem! Nem tudom hogy hívják, lehet hogy Kálmán és mintha azt mondták volna az elején, h szakács. Csak rá kell nézni, tuti, h a munkahelyén õ konyha leghülyébbje! Nagy értékû fogadásom van rá, h egy profi konyhán mindenki õt csicskáztatja. Teljesen alkalmatlan, össze-vissza kapkod mindig és amikor 'hatalmat' kapott, teljesen kifordult magából.
A dagi sokkal jobb volt!!!
8/10
Suziy 2014 szept. 26. - 19:21:55 8/10
(108/562)
"Lehet, de ha nem párosul tehetséggel, ösztönös ráérzéssel, esztétikai érzékkel - terítés, tálalás, - és fõleg! a fõzés szeretetével, az állandó kísérletezésnek, megújulásnak, a megszokott fogások tökéletesítésének belsõ igényével,..."
Alázat, "tökéletesen" érted és érzed...
"Akkor lélektelen, bár profi fõzõgéppé változik az ember, aki a receptek, a fogások tökéletes ismeretével mindig képes lesz egy bizonyos magas szintet teljesíteni,....."
Minden tudományos megállapításnak van egy bizonyos definíciója.
Ez a definíció (recept, séma) bemagolható avagy megtanulható.
olahmiki1959 2014 szept. 26. - 19:06:22
(107/562)
"de az a plusz "valami" még is hiányzik, ezt a valamit úgy nevezik "Profizmus"."

Lehet, de ha nem párosul tehetséggel, ösztönös ráérzéssel, esztétikai érzékkel - terítés, tálalás, - és fõleg! a fõzés szeretetével, az állandó kísérletezésnek, megújulásnak, a megszokott fogások tökéletesítésének belsõ igényével, akkor - pestiesen szólva - megette a fene az egészet.:D
Akkor lélektelen, bár profi fõzõgéppé változik az ember, aki a receptek, a fogások tökéletes ismeretével mindig képes lesz egy bizonyos magas szintet teljesíteni, csak éppen a lélek, az egyéniség, a szív, az adni akarás fog hiányozni az egészbõl.:D

... Ha már elfilozofálgatunk itt egy fõzõmûsor kapcsán...:)
8/10
Suziy 2014 szept. 26. - 12:37:50 8/10
(106/562)
Minden tudományos megállapításnak van egy bizonyos definíciója.
Ez a definíció (recept) bemagolható avagy megtanulható.
De ettõl még nem biztos az, hogy "tökéletesen" érted és érzed , pedig elméletben és gyakorlatban is biztosan tudod (ez már eredmény), de az a plusz "valami" még is hiányzik, ezt a valamit úgy nevezik "Profizmus".
8/10
Suziy 2014 szept. 26. - 11:38:09 8/10
(105/562)
"Ez van, ha valakinek nagyon erõs a hátszele-"
Ezért soha sem lesz Õ a legjobb.
(megjegyzés; eredménytõl függetlenül)
charles58 2014 szept. 26. - 08:33:49
(104/562)
Ezt a Eozina nevû,nagyképû és szörnyen idegesítõ nõt nagyon sztárolják. Én víszont még nem felejtettem el, amikor a frankfurti levesbe zöldborsót tett a színe miatt. Na, akkor kellett volna lapátra tenni. Ilyet egy konyhafõnök nem tehet meg. Ez van, ha valakinek nagyon erõs a hátszele-
olahmiki1959 2014 szept. 26. - 07:24:17
(103/562)
Ez az volt...:)