Téma: A könyvelõ

1/10
ricsi167 2016 okt. 30. - 23:25:22 1/10
(9/109)
Legjobb filmje? Már ne is haragudj, de te láttad a "Daredevil - a fenegyerek"et? Vagy a "Füstölgõ Ászok"at? Ne csináld már kérlek...:(
1/10
ricsi167 2016 okt. 30. - 23:19:45 1/10
(8/109)
Ennél jobban én sem tudtam volna összefoglalni. Ez a film, a többségnek van gyártva, akiknek ZÉRÓ elvárásuk van egy filmmel kapcsolatban. A filmnek semmilyen hangulata nem volt...zenei fõmotívum hiányzott...rém egyszerû volt az egész...Hiába tömtek bele két amúgy rettentõen jó színészt(Ben Affleck, J K Simmons), nem tudták elvinni a filmet a hátukon...Tele volt csupa megmagyarázhatatlan és egyben értelmetlen jelenettel...Rengeteg nyitott kérdés, és idegesítõ "hülyeség". Pl.: teleírja a az üvegfalat a könyvelõ számokkal? Könyörgöm miért? Ettõl el kéne ájuljak? Ez tipikus PARASZTVAKÍTÁS ami orbitális baromság, és idegesít, és nem akarom látni se, nem akarom, h ilyennel etessenek...Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem ennél sokkal több kell...És az, hogy a fõ-karakter sem tudta hozni következetesen az "autista" szerepet az végképp elkeserítõ...Összefoglalva egy sima 10/3-as akciófilm volt, ami kicsivel jobb volt mint az átlagos nézhetetlen filmek, és kifejezetten szomorú vagyok, hogy mostmár hosszú évek ota nem futok bele mozikban, komoly hangvételû elgondolkodtató filmekbe amin agyalni kell végig, sõt hosszú napokigutána...egy film ami magával ragadna...Nyomatják futószalagon ezeket a filmeket...na mind1, egynek elment...Tehát mégegyszer 10/3
10/10
offtopic
robinho1983 2016 okt. 30. - 19:06:54 10/10
(7/109)
hát én is sajnálom szegény ikszdét. biztos ott lakik valahol a környéken, azért nem szereti annyira az amerikai filmeket. lehet bejön neki a vlc-szalag, meg a bakelitlemez. nem baj, ha kicsit szaggat. ne hallgassatok erre az okostojásra, nem rossz ez a film.
xdm 2016 okt. 30. - 17:56:16
(6/109)
Egy kalap szar volt.
Spoiler
Szóval autista, kungfubajnok,hõskatona,fõkönyvelõmatekzseni,mesterlövész. Nyilván a végén érzelmei is lesznek. Nyilván minden ellenséget homlokonlõ akárhonnan. Kõ egyszerû minden "karakter" a filmben egyébként. A vége slussz poén meg már annyira nyálas, annyira bóvli :D A fõ fõ fogyatékos csajszi, aki a gyerekkori barát, õ a szuper agy, a mindent mozgató puppetmaster :DDD
Spoiler

10/2 ez után mindenki autista akar majd lenni, hajrá
mimzy 2016 okt. 30. - 17:10:37
(5/109)
Meglepõen jó volt! Az anyámnak is van könyvelõi képesítése:)
Hát A lány a vonaton #&@{;>* után kiderült, hogy még van remény!
10/10
robinho1983 2016 okt. 30. - 15:02:43 10/10
(4/109)
Ben Affleck legjobb filmje. Nem értem a 2/3-os dolgot. Szerintem végig nagyon jó. Kicsit talán kiszámítható, de mikor olyan rész jött, amire számítottam, akkor is kirázott a hideg. Talán bele kéne élnie magát az embereknek ezekbe a szerepekbe és akkor jobban megértenék. Vagy lehet, hogy nem kéne a film felénél elkezdeni facebook-ozni és nem maradnának le... Nem szeretem Ben Affleck-et, de itt bitang nagyot játszik. Egy dolgot rontottak el. Spoiler: "Mosolygott." Az nem kellett volna, de amúgy 10/10.
Ktesibios 2016 okt. 27. - 23:38:54
(3/109)
Egyetértek az elõttem szólóval, hogy a film a kétharmadáig jó, élvezhetõ. A többit gyorsan el kell felejteni. De én annyi pocsék filmet láttam az idén, hogy már ennek a kétharmadnyi jó filmnek is tudok örülni.
7/10
blaze86 2016 okt. 26. - 23:22:13 7/10
(2/109)
Premier elõtti vetítésen láttam, és azért merek írni, mert meghaladta az elvárásokat :)
Az elsõ 2/3-a kifejezetten remek, még a szinkron is tehetséges. Az operatõri munka és a zene is egészen jó lett.
Nem szeretem az akciófilmeket, de ez nem is az a "tipikus". Sok fordulat van benne, ízlésesen tálalt icipici humor is, sõt a maga Hollywood-i módján akár (el)gondolkodtató is lehet. Persze, így is maradnak kérdések és van pár klisé, de mindezeken túl azért alapvetõen tehetséges a maga mûfajában.

Ajánlom azoknak is, akik "nem mernek" beülni akciófilmekre, most tehetnek kivételt.
Egy erõs 7-est adnék rá.
user11 2016 szept. 04. - 09:15:32
(1/109)
Ben Affleck új filmje, Rain Man típusú szerepet játszik.
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=rY1JHS20q2M