offtopic
Ezüstliliom 2012 aug. 24. - 22:59:59 Előzmény taylor88
(2042/5342)
Azt majd én eldöntöm, mikor anyázok. És képzeld, mondom, hogy nem tudom letölteni. Egy õsöreg, több mint tíz éves géppel netezek. 256 MB memóriával és ehhez hasonló többi paraméterrel. Ezzel nem lehet neten filmeket nézni, és a letöltés is körülményes. Ha nem tetszik, amiket írok, nem kell elolvasni. Ennyi.
offtopic
Ezüstliliom 2012 aug. 24. - 22:57:00 Előzmény csikosi
(2041/5342)
Én is így gondolom. Fõleg, hogy már egyszer megtettem. Akinek ez nem elég... Kipontozom, hogy ne kelljen megint bocsánatot kérnem.;)
taylor88 2012 aug. 24. - 22:04:29
(2040/5342)
Nem tudom, hogy a készítõk mennyire naivan gondolkodnak de ezek a jelenetek már a kreativitás hiányáról árulkodnak. Ilyen vacak poénokkal nem tudom miért kínozzak a nézõk türelmét.
taylor88 2012 aug. 24. - 22:00:14
(2039/5342)
Nem is azzal van itt a baj, hogy igaza van ,hanem nem kell emiatt senkit se leanyázni. Ráadásul ne mondja senki se, hogy nem tudja letölteni vagy valamilyen úton-módon megnézni az ismétlést. Amíg a hozzászólás megszületett annyi idõ alatt el lehetett volna olvasni mit írtak 15 hozzászólással arrébb és akkor már a probléma meg is oldódik: rákattint a linkre, ahol kidobja az összes részt és így meg is nézheti az összeset. És lehet tanulni a sorozatból is: a koronaherceg idáig nem anyázott pedig már hányszor meg akarták ölni. :D
Tegu 2012 aug. 24. - 20:15:47
(2038/5342)
A hercegnõ az elhunyt férje rokonságából fogadta örökbe Jung titkárt, aki már gyerekkorában együtt tanult Yi Sannal.
6/10
napraforgó 2012 aug. 24. - 19:57:34 6/10
(2037/5342)
Szongjon kisöccse 10 évvel fiatalabb nála. Mivel itt olyan 20-21 éves a lány, az öccse csak kisgyerek, aki semmiképp nem lehet azonos egyik felnõtt szereplõvel sem!
NCS 2012 aug. 24. - 19:53:23
(2036/5342)
SPOILER
Az jutott eszembe a hercegnõ örökbefogadott egy fiút, Sheon-yeon öccsét is örökbefogadták, mi van ha a titkár és õ tesók?
SPOILER
6/10
napraforgó 2012 aug. 24. - 19:35:52 6/10
(2035/5342)
Csúcs ez a Csobi! Az a festmény tényleg Licsonra hasonlít a lószõr kalappal. Ilyet Deszu nem hord. De Licson mester udvarlása is fergeteges!
Tegu 2012 aug. 24. - 19:34:51
(2034/5342)
Õszintén szólva, nem egészen értem, miért lepõdnek meg azon most, hogy a királyné is ellenzi Yi San trónra kerülését, hisz õ a Noron párt vezetõje, ez nem köztudott? Hwawan pedig a pénztárnok, átlátták, hogy a Noron pártot a kereskedõk éltetik korrupciós pénzekkel, mégis mit gondolt Yi San, miért ne fordulnának ellene.
Tegu 2012 aug. 24. - 19:29:00
(2033/5342)
Tanultunk egy uj szót is
Dokyi - a kiszeng ház /bordély/ vezetõnõje.
1/10
Fõnix császárnõ 2012 aug. 24. - 19:17:28 1/10
(2032/5342)
Mivel már volt nem Spolier este ki nézi csak egy két ember azok meg biztos nem olvasnak csak majd este film után aki nem ér rá az még a gép elõtt sincs.

Az nem bál, hanem tavaszünnep.

Itt Náre fesztiválként van.

És ugyan olyan mint a farsang lásd maskarák hogy elûzzék a telet.

Ilyen meg olyan ünnepek a kezdet kezdete óta voltak.

Poénnak jó volt a Licson meg a Csobi eset.

De miért nem mondta meg hogy ezt Deszunak vidd szegény de nem baj nekünk is vannak különféle udvarlóink a viccek meg a félreértésbõl meg más értelmezésbõl is fakadnak.

Úgy döntöttünk hiába lesz elõbb maradunk a délutánnál.

Az meg hogy ez meg az meddig fajul marad a szokásos mérték, ha elolvassátok az epizódismertetõket akkor is tudjuk de mivel tudjuk ez Jeongjo király életérõl szól nem gyûrik le egyhamar.

Viszont még máig nem tudják mi a nyavalyába halt meg.

Sajnos elég fiatalon távozott a nagy tervét nem tudta befejezni, ezt a wikibõl olvastam, jók ezek a történelmi témájú filmek.

A másik, eltelt az idõ már csak 1!hónap és kiderül hogy lesz e a tv2n nekünk való sorozat.

Mindenesetre jó lenne, most hogy az m2n 20.10re tették az ismétlést így már nem fog ki rajtunk esetleges több sorozat.

A jövõ zenéje majd kiderül szerintem bármelyiket is válasszák nekünk csak jó lehet.

Kívánok mindenkinek további szép estét, jó éjszakát, kellemes pihenést!
Tegu 2012 aug. 24. - 19:12:00
(2031/5342)
Az elõzõ részben viszont Hwawan azt mondta a titkárnak, nevelt fiának, hogy mi is tudunk találni bábot akit a trónra ültethetünk, ezt a saját fiára nem mondaná.
Tegu 2012 aug. 24. - 19:09:18
(2030/5342)
És ez az állandó kényszeredett hangos nevetés, már több sorozatban is láttuk, ez valami koreai szokás, nagyon álságos.
Tegu 2012 aug. 24. - 19:07:55
(2029/5342)
Elfogyott vagy nem fogyott el a tengersok esze HOngnak, azért ismét ajánlatot tett, hogy álljon melléjük.
Csak találgatok, de a bordélyházban tüsténkedve sok információt kaphat a kiszengektõl a vendégeikrõl.
Myst-Era 2012 aug. 24. - 18:37:20
(2028/5342)
***SPOILER***
(aki még nem látta a mai részt)

DeSzu ma megint megkapta "faragatlan tuskó". Valahogy mindig olyan kedvesen nevezik :-) Remélem elõbb utóbb kinõ ebbõl a tökkelütött szerepbõl, mert jó lenne ha végre felnõne.

Csobi szegény a kis rajzával jól befürdött. De az tényleg szemernyit sem hasonlított DeSzu-ra. A ruha színe is LiCson festõt sejtette.

Kiborultam: a palotában "bál" lesz. BÁL? Könyörgöm milyen BÁLok voltak akkor? Egy-egy rendezvényem max. a kurtizánok mutattak be különbözõ táncokat!

LOL - mikor a herceg azt mondja "örököltem egy kis földet a szüleimtõl" :-DDD Ja, egy ország méretû "kis" földet...

HwaWan a fogadott fiát Yung titkárt szánja a trónra. Legalábbis a királynõ erre gyanakszik, mikor azt mondja, hogy nem hiába fogadott egy ilyen tehetséges fiút örökbe és tartotta maga mellett. (nem szó szerint) Szóval mégsem kell a vérségi kötelék? Hiszen HwaWan nem lehet királynõ.

***SPOILER***
vége
Myst-Era 2012 aug. 24. - 16:07:29
(2027/5342)
Ezt nagyon jól megfogalmaztad :) Kerek és még egyet is értek!

A beszólás lehetett amolyan "kihívásféle" is. szerintem. Hogy újra "harcba" hívja. Szerintem Õ nem örül neki, hogy a jó kis ellenfele csak úgy lelépett. ;-)

Nekem a "Jang-geum" után ebben a szerepben látni a "királynõt" annyira visszás. Ott nagyon bírtam az gyógyító karakterében, most meg már ha ránézek az arcára kiráz a frász. Szinte márványszobor arc, gyilkos pillantás - az egyetlen ami árulkodó.
A testvérét ki nem állhatom. hátborzongató figura. Õrültebben képviseli az "ügyet" mint eddig bárki, de hát a húgáról és ez által a család HATALMÁRÓL van szó. Érthetõ is, talán... Viszont nagyon jó szinkronhangot találtak neki. Pont olyan a mélysége a hangnak, mint az eredeti színészé, kivételesen nagyon passzol. Ahogy röhög - attól a falnak megyek!
rea1 2012 aug. 24. - 15:12:41
(2026/5342)
Ja! És mit szóltok az új szereplõhöz,a királyné testvéréhez? :DDD
rea1 2012 aug. 24. - 15:11:41
(2025/5342)
Szerintem is tisztelik,meg valahol bírják a másikat. Szerintem a tegnapi (?) részben a kelleténél gúnyosabb hangnemben beszélt Jung titkár,pontosabban arra gondolok,hogy "biztos elfogyott az a tenger sok esze". Nagyon jól tudja,hogy mennyire eszes,éppen õ volt az,aki legelõször a maguk oldalára akarta állítani Guk-jongot,szóval ez a beszólása kicsit olyan felemás volt. Ahhoz képest ahogy indult (ellenszenvesnek hatott) most már szeretem ha õ is színre lép. A belügyminiszter az olyan íztelen kicsit,nem sokat látok belõle, Hwa-wanból meg túl sokat :D,a királyné meg nagyon unszimpatikussá vált az idegesítõ kétszínûségével,meg a hangjával,amikor a királyhoz beszél... Tehát marad a királyi titkár ebbõl a bagázsból. ;)
Myst-Era 2012 aug. 24. - 15:00:00
(2024/5342)
:-)))
Különben szerintem Õk ketten attól függetlenül, hogy másik oldalon állnak tisztelik is egymást. Ha másért nem mert egyenlõ-erõs ellenfélnek tekintik a másikat. Ez azért elég ritka - ha jól vettem észre - ebben a kétszínû (sokszínû) bandában.
rea1 2012 aug. 24. - 14:40:07 Előzmény Myst-Era
(2023/5342)
Én is,én is! Az a legjobb,mikor Guk-jonggal folytat párbeszédet. :))))