Hirvathor 2016 okt. 10. - 07:42:39
(19/119)
Nem olvastam a könyvet így arról, nem beszélnék, csak annyit fûznék hozzá hogy nekem már valahogy nem mérce ha Stephen King valamirõl ír egy dícsérõ két szót mert ha minden bestseller tetszik neki akkor ott gondok vannak.

A filmel nem az a gond hogy unalmas vagy hogy nincs valamennyire egy kis atmoszférája engem inkább a karakterek és a nem létezõ mondanivaló zavart, meg a zavaró fordulat hogy azt hitted mindent tudsz hát nem mert mert lényegi infókat hallgattunk el.
Férfiaknak nagyon Na férfi karakterekkel az a gond hogy egyik se szerethetõ, de csak meg se érthetõ mindegyik ellenszenves igazából(nagyon vigyáztak hogy még a nyomozó is nõ legyen nehogy egy normális pasi legyen a szereplõk között), a nõi karaktereket legalább meg lehet érteni õk mind a kertvárosi kitartott feleségek vu lelki gondjaival küzdenek.A világ amiben játszodik nekem mindig is csalfa és életidegen volt úgyhogy nem tudtam együtt érezni senkivel a szereplõk közül, nem értettem hogy miért akarnak egy ilyen környezetben élni, szerintem már az elég deviáns viselkedés.
9/10
zs.h@me.com 2016 okt. 09. - 22:57:34 9/10
(18/119)
Nekem tetszett. Aki szerintem szereti a pszichológiai játékokra épülõ filmeket, ahol mögé kell gondolni kicsit mindig annak amit látunk, az szeretni fogja. Mint minden ez is persze izlés kérdése kinek mi tetszik. Azért azt is hozzátenném, hogy kicsit vontatott a szálak kibontása a filmben, de engem lekötött annyira hogy nem untam a filmet. Voltak akik nevetgéltek mögöttem amikor szexjelenetek meg vulgáris beszéd történt, de szerintem nekik le se jött mirõl szólt ez a afilm igazán, így nem csodálom hogy sokaknak nem tetszett. Hogy szerintem mirõl szólt a film a nyilvánvaló gyilkosság kiderítésén kívül? Hogy miként lehet egy emberi kapcsolat rabulejtõ és összetett, hogy milyen szintre tud süllyedni az ember ha elindul lefelé a lejtõn...ezek nagyon is mostani problémák: a kiégettség, az önértékelés hiánya és a kilátástalanság a valós életünkbõl.
2/10
maja31 2016 okt. 09. - 22:37:16 2/10
(17/119)
Ekkora egy barom filmet még bem láttam tiszta szégyen film egész végig a vonatrol szolt,nem ajálom senki nem is értem,hogy kapot ekkora értékelést!!!!
9/10
caomilla 2016 okt. 09. - 19:27:05 9/10
(16/119)
Vontatottan indul, sok a visszatekintés, de kell is, hogy összeálljon a kép. A történet jó és mindenre választ kapunk. Kicsit felgyorsulhatott volna, de ennek a filmnek ez volt a sajátossága. Emily Blunt nagyon nagyon jól játszotta a szerepét. 10/9
HCST 2016 okt. 09. - 15:56:25
(15/119)
Nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem az eleje vontatott, nem történik benne semmi érdekes. Nem olvastam végig ugyan a könyvet, mert egyéb elfoglaltságaim miatt nem volt idõm arra, hogy olvassam, de ameddig jutottam, nagyon fordulatos volt. Most megnéztem a filmet, hát nem tudom: a fõszerepet szerintem nem Emily Bluntnak kellett volna kapnia. túl öreg a fõszerephez. Én Rachelt fiatal, huszas évei végén, harmincas évei elején járó nõnek képzeltem el, de a filmben õ inkább 40 fölöttinek látszott, mint 30 körülinek. A történet aztán begyorsul, fokozódik a hangulat, de valamilyen más véget képzeltem volna el. Kicsit hirtelen lett vége.

***SPOILER***

Még egy szökést, vagy bújkálást beletettem volna, mielõtt Rachel lelövi Tomot. De ez persze az én szubjektív véleményem, és ez nem jelenti azt, hogy nem fogom megvenni dvd-n, ha kapható lesz.
8/10
Parker 2016 okt. 09. - 14:14:58 8/10
(14/119)
Nekem tetszett. A vége különösen :) ...bár tudtam volna csavarni rajta egyet-kettõt még.
Az elsõ harmada ugyan kicsit lapos, bár ez a legtöbb film esetében így van. Itt meg különösen lassan építkezik.
A szenvedés a sztori mesterfoka - mármint Emily Blunt rohadt hitelesen alakítja az alkoholista, megtört embert, aki néha maga sem tudja mi valós és mi agyszülemény. Nem éri el a Holtodiglan szintjét, de nem is marad el mögötte... izé... túl sokkal.

Ez is, mint minden hozzászólás SZUBJEKTÍV. Senkit nem akarok meggyõzni.
ways 2016 okt. 09. - 13:29:26 Előzmény kicsimanoci
(13/119)
Igen, Manhattan-be vonatozgat.
8/10
Luluka38 2016 okt. 09. - 12:39:30 8/10
(12/119)
Spoiler
1-2 helyen sántít a film logikailag, de alapjában véve végig lekötött, és Emily Blunt óriásit alakít benne, teljesen értem, miért vállalta el.
1/10
következetlen 2016 okt. 09. - 08:54:14 1/10
(11/119)
erõsen zs kategóriás, szép szereplõkkel leforgatott, tévébe való tákolmány. egyedül emily blunt játéka ér valamit, szegény beletett apait-anyait, de szarból még õ sem tudott várat építeni.
kicsimanoci 2016 okt. 08. - 16:37:36
(10/119)
Aki már látta, légyszi írja meg: A film tényleg New Yorkban játszódik, London helyett?:(
(Jövõ hét utáni héten nézem meg moziban a lányommal.)
8/10
Errika 2016 okt. 07. - 21:51:49 8/10
(9/119)
Bár a könyvet nem olvastam,valószínûsítem "izgalmasabb" a filmnél!De szerintem a film nem unalmas ! Egyeseknek ingerszegény lehet /férfiak/ de lélektanilag /nõk/ megállja a helyét ! Nekem tetszett ...egyszer... :) 10/8
6/10
offtopic
wunderlich 2016 okt. 07. - 19:52:24 6/10
(8/119)
egyszer meg lehet nézni, de nem izgalmas egy csöppet sem, és túl nagy fordulatokat se várjunk benne.
3/10
Arato53 2016 okt. 07. - 13:29:14 3/10
(7/119)
Kifejezetten rossz és unalmas film. Nincs benne jellemábrázolás, jellegtelen, sematikus figurák, rossz rendezés, nem érdemes megnézni. 3/10
2/10
Szabybéby 2016 okt. 06. - 22:34:00 2/10
(6/119)
.. csalódás .. ilyen 10/10 -es bemutató után egy 2/10 es film .. unalmas volt 35 perc után párom mar ki akart menni a filmrõl .( .. tõle ilyet soha nem hallottam )
pneklara 2016 okt. 04. - 12:33:53
(5/119)
Már óvatos vagyok a bestsellernek kikiáltott könyvekkel, mert elõfordul, hogy az utolsó oldal után kénytelen vagyok merengeni azon, hogy mivel nyerte el ez ennyi olvasó rajongását? Nem mondom, hogy nem olvastatja magát, s a végére érve még napokig folytatnám az olvasást, hiányzik a cselekmény, a történet folyása. De magát a történetet ahhoz lehet hasonlítani, mint mikor "vajúdnak a hegyek, és egeret szülnek" - nincs meglepetés, a lényeg végig az orrunk elõtt volt.Kíváncsi lennék, ebbõl a cselekményszegény történetbõl tudnak-e fordulatos filmet készíteni? Majdcsak adják egyszer a tv-ben is.
kriszti42 2016 okt. 04. - 11:59:04
(4/119)
Nemrég olvastam a regényt.Nem egy nagy durranás, de ez szubjektív. Számomra rettenetesen bosszantó volt. Egyrészt vontatott, lassú,néhol már unalmas, másrészt a lány személyisége, butasága is idegesítõ volt. Emily Bluntot nem tudom elképzelni ebben a szerepben.
frenchbullie 2016 máj. 18. - 06:09:25
(3/119)
Üdv! A regény nem volt könnyû olvasmány, elég sokáig tartott, míg a végére jutottam, egyrészt a hangulata, másrészt a leíró részek itt-ott érzékelhetõ vontatottsága miatt. A filmben nyilván sikerül kiiktatni ezt a fajta vontatottságot. Az elõzetes alapján úgy látom, a hangulatot fõként a rideg, kékes-fémes, steril színekkel igyekeznek visszaadni. A szereplõgárda ígéretes, valóban. Bár attól tartok Emily Blunt túl szép erre a szerepre:-), még a sminknélküliségével is. De errõl ennyit, nehogy spoiler legyen...

A regény elolvasása után felemás érzéseim voltak, hogy a film mit nyújt, majd kiderül, ha láttam:-)
torta24@gmail.com 2016 máj. 18. - 01:47:23
(2/119)
Wow, nagyon ígéretes!
Emilyt imádom!
somersby 2016 máj. 01. - 12:25:42
(1/119)
2015-ben jelent meg Paula Hawkins debütáló regénye, a DreamWorks viszont már 2014-ben megszerezte A lány a vonaton (The Girl on the Train) megfilmesítési jogait.

A történet szerint Rachel (Emily Blunt) rendszeresen ingázik az otthona és munkahelye között. A vonat, amin utazik rendre megáll ugyanannál a fénysorompónál, ahonnan rálátása nyílik egy sor hátsóudvarra. Az egyik ház lakóit eme pár perc alatt rendszeresen figyeli és látatlanban is megszereti a Jess és Jason névre keresztelt párost, akiknek tökéletesnek tûnik az életük. Aztán egy reggel lát – vagy látni vél valamit – ami felforgatja a mindennapjait és az életük részévé válik.

Emily Blunt mellett olyan nevek tûnnek még fel a produkcióban, mint Rebecca Ferguson, Haley Bennett, Justin Theroux, Lisa Kudrow, Allison Janney, Luke Evans és Edgar Ramirez. Erin Cressida Wilson látott hozzá a forgatókönyvhöz, a rendezõ teendõket Tate Taylorra, A segítség alkotójára bízták.

Official Teaser Trailer #1 - http://www.youtube.com/watch?v=KkoEE1i0CX8

Bemutató dátuma: 2016. október 7.