Ford Mustang 2011 nov. 21. - 23:25:30
(5/105)
Emile Hirsch moszkvai órái
Moszkvának vége. Egy új hollywoodi szuperprodukcióban, A legsötétebb óra címû sci-fi-ben amerikai diákok éppen az orosz fõváros örömeit élvezik, amikor földön kívüliek ismeretlen okból megtámadják és pusztítani kezdik a Földet. A filmet az teszi különlegessé, hogy mindezért egy helyi filmes, a Wantedot és az Éjszakai õrséget is jegyzõ Timur Bekmambetov felelõs. Akinek, amerikai színészei szerint, igen különlegesek a módszerei.
- Amikor elõször beszéltünk a filmrõl, Timur úgy mutatkozott be: „Én vagyok az orosz Peter Jackson”. Aztán elárulta, igazából kazah, és késõbb, hogy ráérezzek mirõl van szó, amikor vad moszkvai éjszakákról beszél, elvitt magával. Moszkva hatalmas város, de úgy tûnt, Timurt mindenki ismeri ott: bármelyik klubba vagy bárba mentünk be, mindegyikben úgy üdvözölték, mint régi barátot. Én hajnalra már azt hittem, látom is a földön kívülieket, Timur pedig vigyorgott, és úgy nézett ki, mint este hatkor. Moszkva valóban elképesztõ hely, és ha a nézõk csak a felét érezni fogják annak, amit én éltem át A legsötétebb óra rendezõjének oldalán, akkor elképesztõ élményben lesz részük.
Legpuska 2011 nov. 01. - 19:33:16
(4/105)
még ki se jött a film de már 5,5-nél jár.. hát ehhez csak gratulálni tudok! -.-"
CsomiTheKing 2011 okt. 20. - 17:54:07 Előzmény tom991
(3/105)
A legsötétebb óra - Magyar Szinkronos Elõzetes 1080p HD

http://www.youtube.com/watch?v=Shv7snQmAVI
tom991 2011 szept. 21. - 21:01:28
(2/105)
Ford Mustang 2011 aug. 16. - 16:07:11
(1/105)
A film tartalma:
Moszkva gyönyörû, izgalmas város. Néhány amerikai és angol fiatal élvezettel veti bele magát a városnézés összes izgalmába, amikor egy az egész világra kiterjedõ, ismeretlen eredetû katasztrófa minden elektronikus eszközt mûködésképtelenné tesz, majd pusztítani kezdi az embereket.
Az eluralkodó káosz elöl, a turisták a metróalagútba menekülnek, és csak öt nappal késõbb merészkednek elõ. A nemrég még életteli metropolisz kísértetvárossá vált. Nincsenek túlélõk, csak egy automatizált katonai adó sugározza az utolsó vészjeleket. A csapat tagjai menekülni akarnak - de még nem tudják, merre induljanak, vagy hova bújjanak az újabb csapások elõl.
Nem is sejtik, hogy közel a segítség: csak fel kell ismerni...

Magyar címe: A legsötétebb óra
Mûfaja akció sc-fi/thriller
Hazai bemutató december 22., amerikai egy nappal késõbb
Magyar feliratos elõzetes: http://www.youtube.com/watch?v=gu87r7qmGY8