Téma: A liliomlány

vboszi 2006 szept. 15. - 11:27:38
(177/577)
Még kb. a fele. 130 részes, de volt ahol azt olvastam, hogy 150.
kata79 2006 szept. 14. - 20:13:00
(176/577)
Sziasztok.
Mennyi része van még nem tudjátok?
Remélem minél hamarabb kidererülnek a dolgok Rebekáról.Azt a részt várom már amelyikbe kiderûl,hogy õ ölte meg a férjét. Vajon anyuci kedvence/Efrain/ mit fog szólni. Nem tudom ti, hogy vagytok vele de nekem vissza taszitó volt /nem vagyok frigid/ amikor Efrain Rebeka mellét simogadta valamelyik részben.
Sziasztok
Adrienn 015 2006 szept. 14. - 17:15:01
(175/577)
Sziasztok!!

Nah, végre megszökött szegény:)
De akkor nem volt bent túl sokáig, mert ugye közben nem volt oan, h ennyi és enyi idõ eltelt...?!
Flor nemtud olvasni??
yasmine 2006 szept. 14. - 12:23:32
(174/577)
A mai rész tartalmából:
Flórnak sikerül megszöknie, Lupéhoz menekül.
Rebekát értesítik a diliházból, ezért elmegy Flór családjához és a régi lakhelyükhöz keresni. De nem jár eredménnyel. A szökés híre viszont gyorsan terjed.
Flór ír levelet Lupéval J.A.-nak és Iselának, melyben megírja, hogy jól, jó helyen van és férje gondoskodik róluk. A leveleket Lupe kézbesíti.
Senki nem hiszi továbbra sem, hogy a lány õrült, még J.A. is kétségbe vonja.
Rebeka fel van háborodva, hogy Flórnak nyoma veszett, még Filemon is õrködik a bank elõtt, hátha ott megjelenik.
Flórnak nagyon hiányzik a férje, így Lupe újra elmegy a nagy házhoz, ám ott egy rendõr betörõnek nézi, de kimagyarázza magát.
Flór úgy érzi, hogy az összes szenvedése megszûnik,ha a vagyont visszaadja. Így Lupe ruháiban elmegy az ügyvédhez, és aláírja a papírokat.
J.A. rájön, hogy csak Lupénél lehet a felesége, ezért elmegy hozzá. A nõ mindent tagad, de a fiú azt állítja neki, hogy nem engedi többet újra bezáratni.
Rebekát hívatja az ügyvéd és közli vele, hogy a menye itt járt, aláírta a vagyon átruházási papírt. ( Ez egy kicsit gyanús nekem, mert Flór nem tud olvasni, a szerzõdést olvasatlanul írta alá.) Ez a zárókép, a képen is.
yasmine 2006 szept. 13. - 13:35:20
(173/577)
Mai rész tartalmából:
Rebeka elújságolja a történteket az ifj. Riverollnak. Segítségét kéri, hogy megtehesse Flór vagyonának kezelését J.A. Az ügyvéd szívesen elvállalja a régebbi összegért, de Rebeka így másik ügyvédet akar keresni.
Flór megkéri a kezelõ nõvért, hogy ne zárja be ajtáját, mert rosszabbul érzi így magát. A nõ megsajnálja, így így tesz, de a lány a szökést fontolgatja, ám letesz róla, mert nem akar rosszat az ápolónõnek.
Gabriella elmegy lánya házában, de Rebeka fogadja. Kifaggatja az anyósból, hogy hol van Flór. Rebekát meglepi a nõ aggodalma, viccesen mondja Virghiniának, hogy akár az anyja is lehet Flórnak. De ugye a viselkedés alapján kizárt.
Gabriella elmegy Iseláért és elmennek a diliházba. Az orvos azonban nem engedi, hogy lássák Flórt.
Zakarias beszél J.A.-val, hogy látogassa meg feleségét, kizártnak találja, hogy a lány õrült. Folytatná gondolatait, de Rebeka ott terem.
J.A.-t felhívja Nuria, hogy valami fontosat akar neki elmondani. A férfi bemegy feleségéhez, de õ sem láthatja, így az ápolónõvel beszél, aki kierõszakolja belõle, hogy kimondja: Szereti feleségét.
Flór nagyon boldog, amikor megtudja, hogy ott járt férje. Nem is gondolja, hogy éppen akkor hol jár.
Nuriához becsenget J.A., aki elmondja neki, hogy nem lesz reklám menedzser, mert már más van a helyén. De az alelnöki posztot elfoglalhatja. Állítólag Miguel ebbe beleegyezett. J.A. érzi, hogy nincs elég tapasztalata a beosztáshoz, de legalább kevesebbet fog gondolni Flórra.
Gabriella Rodrigót is meglátogatja, tájékoztatja Flórról. Wiliam pedig mérges, amiért felesége elvitte a munkahelyrõl csak Iselát. Tudomást egy irigy titkárnõtõl szerzett, aki még olajat öntött nála a tûzre.
Rebekáék háza elé beállít a baráti csipet csapat ( Lupe, Coromo, Isela, Viktor, Daugles részeges apja), hogy többet tudjanak meg Flórról. Rebeka vállalja a satószóvívõ szerepet, de senki nem hiszi, hogy a lány megõrült.
Rebeka arra gondol, hogy soha nem szabadulnak a diliházból az odavitt emberek.
Flórt megnézi az orvos, mivel jól viselkedett, kiengedi a kertbe. A lány kihasználja az alkalmat! Felmászik a drótkerítésre. ( Kép egyben zárókép)
Ninimusa 2006 szept. 13. - 11:32:01
(172/577)
honnét lehet vajon elõzeteseket leszedni?olyan rossz,h itt nincs...
Erzsébet 2006 szept. 13. - 07:08:53
(171/577)
Köszi Kata!

További szép napot mindenkinek...
Kiváncsian várom a mai részt is.
kata79 2006 szept. 12. - 19:53:36
(170/577)
Én sem az elejiétõl láttam.

Flor családja keresi a lányt telefonon,de Filemon letagadja csak annyit mond,hogy beteg.
Zakariasz azt mondja Rebekának,hogy ha nem hozza ki Flort feljelenti.Rebeka azt fontolgatja már,hogy ölje meg Zakariaszt
J.A. lelkiismeret furdalása van.
Gabriella elmegy Florékhoz és keresi,de Filemon nem akarja beengedni ezért Rebekaval akar beszélni aki fogadja. Elmondja Gabriellának,hogy mi van Florral + a multját emlegeti. Ettõl sirva fakad. Rebeka gyanakodik Gabriellára,hogy talán Flor anya,de elhesegeti gondolatát mert túl mûveltnek tartja Florhoz.
Flor meg akar szökni rá beszéli a nõvért,hogy hagyja nyitva az ajtót,de végûl nem akarja bajba sodorni.
Gabriella elmegy Isela munkahelyére,hogy kisérje el Florhoz.
Rebeka meglátogatja az ügyvédet.
Erzsébet 2006 szept. 12. - 16:51:11
(169/577)
Bocsi

Szoval "részt"
Erzsébet 2006 szept. 12. - 16:50:04
(168/577)
Sziasztok!

Hahó...valaki aki látta a mai rész le tudná írni a tartalmát?

Elõre is Kösy:

Erzsi
yasmine 2006 szept. 12. - 14:00:09
(167/577)
Sziasztok!
Lemaradtam a mai részrõl, valaki írja le legyen szíves a tartalmát.
Bocsi!

Adrienn! Õszinte részvétem! Mond már meg a tesókádnak, hogy Istent még élõ nem látta, ritkán szólította. Küldjön már egy fényképet magáról a fórumba, ha már ilyen vagány! Gondolom a fiatal Alain Delon egy rút kiskacsa hozzá képest!
Adrienn 015 2006 szept. 11. - 21:06:15
(166/577)
Sziasztok.
Jah, akkor már értem Kata:)

Gergõ!!
Itt a filmrõl bszélünk, és nem nem kiváncsi senki a te kis magánjellegû hülyeségeidre.
Azt amúgy nem lehet tudni, hogy Flor meddíg lsz a diliházban??
pulse10 2006 szept. 11. - 20:57:28
(165/577)
jajah én vok az ISTEN!!!:)Te + a szolgáim csicskája!!!Nah mind1!!!Majd egyszer talán lehetsz a fõszolgám:)!!!Nah more menj aludni!!!Jó 8 :)

Üdv:onnan naon fenntrõl:)
kata79 2006 szept. 11. - 20:10:48
(164/577)
Yasmine úgy látom egy cipõben evezünk én a 10 hónepos kisfiammal vagyok itthon és én is akkor tudok irni, ha alszik.
Nagyon jó, hogy leirtad ma, mert nem tudtam fel venni.
kata79 2006 szept. 11. - 20:03:28
(163/577)
Rá klikkeltem a nevedre így párdolgot meglehet tudni pl: bátyád az ISTEN :)
Erzsébet 2006 szept. 11. - 18:53:41
(162/577)
Sziasztok!

Nagyon örülök yasmine hogy vissza jöttél, és azért köszönöm hogy más is addig leirta a tartalmat amig yasmine távol volt.

Köszi...sziasztok
Adrienn 015 2006 szept. 11. - 17:56:34
(161/577)
Hello..Üdv mindenkinek...
Huh, nemis gondoltam, hogy már ma bezárják Flort...:(
Kata!Persze írunk 1 másnak.
Csilla!Flor majd egy ápolónõ segítsévével szökik meg a diliházból, és Lupéhoz menekül.Ninimusa!Sztem Flort azért mert naív, nemigen kéne bezárni!
Jah, és az a Pulse10 az a bátyám, és igenis nyáron õ is nézte a filmet, tehát ne is figyeljetek rá.Nemtom, hogy mért ien bunkó, h ieneket ír rólam, nah mindegy...
Gergõkém, inkább te vagy egy nayg állat!Gondolkozzá csak mit is csináltál szombaton?!Nah ennyit rólad...
És Kata.Honnan tudtad, hogy hány éves vok?Mert gondolom rám céloztál..A nevembõl?Yasmine örülök, h újra ittvagy.
Pusszancs mindenkinek.
Ninimusa 2006 szept. 11. - 17:03:43
(160/577)
hát..Flor-t tényleg be kell zárni,ha annyira buta,hogy hagyta magát ennyire rászedni..:S
yasmine 2006 szept. 11. - 13:33:15
(159/577)
A mai rész tartalmából:
Flór felkeresi az új ügyvédet, aki felhívja Rebekát és közli, hogy 2 millió dollár ellenében visszakapja vagyonát. Rebeka kitart régi terve mellett, így visszautasítja az ajánlatot.
Nagy riadalom, Rebeka ékszerei eltûntek! Efrainnal levezetik, hogy a tolvaj csak belsõ ember lehet. J.A. azonnal hívni akarja a rendõrséget, de anyja kikapja kezébõl a telefont.
Nemsokkal késõbb egy szõrös lény, aminek Filemon öltözött, ráijeszt Flórra, aki mindenáron haza akar menni, de nem engedik ki. Rebeka élvezi az elõadást a dolgozószobában.
J.A. aznap éjszaka Flórral alszik, hogy ne féljen.
Lupe gyanakszik, mert rég látta Flórt. Iselával elmennek a házához, de nem engedik be õket. Másnap telefonon hívására közli Filemon, hogy késõn nem fogadnak vendégeket, a lány nincs otthon.
J.A. megkéri Flórt, hogy menjen el az orvoshoz Rebekával.
Az orvost az anyós beszéde, a lány riadt viselkedése meggyõzi. Flórra kényszerzubbonyt húznak.
Rebeka és Efrain elégedetten utaznak hazafelé az esõben.
csilla75 2006 szept. 11. - 12:50:33
(158/577)
Sziasztok!
Még Új vagyok a fórumban,de énis eleétõl fogva nézem a filmet,és nagyon tetszik
A mai rész döbbenetes volt,ahogy szegény Flórt bezárták. :-(
Rremélem csak kiszabadítja a családja
Tud valaki több infót a filmrõl?
Milesz a vége,hogyan alakul Flór sorsa??
Soha nem találok epizód leírást róla.
Köszi az infókat