Téma: A liliomlány

10/10
Dancsi09 2006 szept. 01. - 13:57:14 10/10
(117/577)
A gonosz Rebeka , mégis elérte a tervét!
10/10
Dancsi09 2006 szept. 01. - 13:55:04 10/10
(116/577)
Gondoltam örülni fogtok pár képnek az elõzményekrõl!
Szegény Floor!
10/10
Dancsi09 2006 szept. 01. - 13:53:26 10/10
(115/577)
Sziasztok!
Semmi baj Adrienn015!
yasmine 2006 szept. 01. - 12:33:35
(114/577)
A mai rész tartalma:
Ruben állapota változatlan, talán kicsit jobban van!
Flórt teljesen felkavarja az ágyában talált kereszt alakú föld. Virghínia szerint, Ráchel nénjük üzenete, Violetta szerint valaki nagyon gyûlöli asszonyát. Filemon ideges, amikor Violetta megkérdezi tõle, hogy tud-e v.mit.
Isella izgalommal készül a kaliforniai útra, megfûzi Flórt, hogy kísérje el.
Miguel nagyon boldog, amikor megtudja, hogy Flór is jön.
J.A.-t sikerül kibillentenie Rebekának és Aurórának a helyes ítélõ képességébõl, felesége elméjével kapcsolatban. Elõször úgy dönt, hogy elengedi egyedül nejét az útra, de anyja tanácsára mégis vele akar menni.
Wiliam bejelenti, hogy felesége sajnos nem tud az üzleti úton részt venni, így Miguel rá akarja bízni Nuriát! Legalább lesz ideje Flórt megfûzni.
Gabriella kétségbe van esve, hogy nincs több pénze a fia ügyvédjének.
Chália (Észrevettétek, hogy 2 nõ játsza?) kártyát vet Flórral kapcsolatban Lupénak, mely szerint a lány diliházba kerül, egy út során pedig sok problémája lesz.
Flór elbúcsuzik apjától és Rodrigótol, tudatva az utazást.
Záró jelenet: Repülõtér, Wiiam, Nuria, Miguel várják a két lányt. Döbbenet a képükön, amikor J.A. is megjelenik.

Adienn! Visszatér ám! És már nincs is olyan messze állítólag! De csak Rebeka látja, így a story vége is igazságos lesz!:)
Adrienn 015 2006 szept. 01. - 11:20:02
(113/577)
Szia Dancsi!:)
Hát bocsi, h azt hittem fiú vagy:)Csak az unokatesómat Dánielnek hívják, és Dancsinak becézzük...Nem baj...aért biztos van fiú az országban aki nézi a filmet:)
Télleg vissza fog térni Rachel szelleme a házba??
Sziasztok, puszi
yasmine 2006 szept. 01. - 08:01:33
(112/577)
Én már azt várom, hogy Ráchel szelleme visszatérjen! Végre akkor Rebeca saját csapdájába esik! Ez a Filemon undorító hapsi, még nem is sejti, hogy Rebeka majd õt is kinyírja!
Isella állítólag az erõszak után megjavul. Csak arra leszek kiváncsi, hogy hogy és mivel lõ rá Efrainra.
Rodrigót börtönbe zárják, de jó magaviselet miatt kiengedik. És azzal fog összejönni, akirõl nem is gondolnánk!

Találtam a neten minden részhez leírást, csak az a baj, hogy spanyolul. Ha v.ki tudja a nyelvet, és kiváncsi a részletekre, szóljon!
Részvétem akiknek elkezdõdött a suli!:(
Ha van rá igény leírom a részek tartalmát. Ma úgyis írom Kitticának.
Addig is teszek fel egy képet Camila Sodiról! Üdv. mindenkinek!:)
10/10
Dancsi09 2006 aug. 31. - 18:48:47 10/10
(111/577)
SZIASZTOK!
SAJNÁLOM ADRIENN015, HOGY CSALÓDÁST KELL OKOZNOM , DE NEM VOK FIÚ!
A DANCSI A DANIELLA BECENEVE , ÉS A 09 PEDIG A KEDVENC SZÁMOM!
BOCS H CSALÓDÁST OKOZTAM!
AMÚGY TETSZETT A MAI RÉSZ, DE AZ A KERESZT NAGYON DURVA VOLT!
lvviki008 2006 aug. 31. - 14:39:31
(110/577)
Hali!

Már egy hete, hogy nem láttam egy teljes részt sem, de ma amit elcsíptem az tetszett. J.A. végre Flor mellé állt, és bevallotta az anyjának, hogy szerelmes. :-)) Egy jó pont neki!! Kár, hogy olaj volt a tûzre...
Flor huga meg azt hiszi megfogja a gazdag fiú frakkját... szegénykém jól rápacsál.
Rodrigo tényleg megváltozik?? Segítõ tesó lesz belõle??
Adrienn 015 2006 aug. 31. - 12:09:25
(109/577)
Huh!!
Elég durva volt ez a kereszt!!!Amikor megláttam, még én is megijedtem...Ez azért elég kegyetlen.Meg sztem elég logikátlan, hogy õ csinálta, és megijedne tõle, nem??
Sziasztok, pusza
Adrienn 015 2006 aug. 31. - 11:09:05
(108/577)
Szia Dancsi!
Ez lehet, hogy hülye kérdés, de te fiú vagy, ugye?
Mert ha igen akkor az tök jó, hogy egy fiú is néz ien filmeket!:P
Pusz
10/10
Dancsi09 2006 aug. 30. - 21:33:13 10/10
(107/577)
Sziasztok, én egy új tag vagyok!
Nekem ez a kedvenc sorim , csak az a kár hogy pénteken kezdõdik a suli!
De az a szerencse hogy reggel 7-kor megismétlik , és akkor fel tudom venni.
Adrienn 015 2006 aug. 30. - 20:25:01
(106/577)
Zii!
Értem...Jaah, Yasmine én azt hittem, hogy elõrébb vannak és meg lehetett volna tudni vmit:)Dehát akkor mindegy, meg sztem nálunk nincsis ilyet csatorna!huh...holnap fel kell kelnem, hogy lássam a filmet, mert ma nem láttam...Sziasztok, pusszancs!
kittycaa 2006 aug. 30. - 15:36:59
(105/577)
Köszi yasmine,jó lesz így:)
Holnap látom utoljára a filmet:(
És hiába írjátok le,h mi volt benne,mégsem lesz az igazi:((((
Nagyon utálom a sulit,de most mégjobban....
yasmine 2006 aug. 30. - 12:33:08
(104/577)
Sziasztok!
Én a szlovén POP tv-n pillantottam bele, de õk még hátrébb vannak kb.9 résszel. Olvastam az adóról, hogy most vette meg a Viasat tulajdonosa. Ezen a kereskedelmi adón több szappanopera is fut, itt tetszett meg a Romanticán futó Amikor az enyém leszel sorozat is.
Sajnos szerintem csak a határ közeli részeken lehet fogni talán.

Kittycanak üzenem, a mai részrõl, hogy az elsõ 15 percrõl lemaradtam, de leírom, amit láttam.
Ruben haldoklik, kórházba kerül. Õ tudja ezt, magához hívja gyerekeit és Gabriellát, a nõre bízza õket.
J.A. bemegy a kórházba felesége után. Mivel Flór nagyon kimerült, hazaviszi, lefekteti.A záróepizódban megígéri Flórnak, hogy a nehéz történtek után, elköltöznek külön lakásba. Megesketi feleségét, hogy tanulni fog a beilleszkedés érdekében.
Rebeka még mindig sértve érzi magát fia elrablója miatt, cseppet sem sajnálja a "szeszkazánt"! Ezt Virghiniának ki is mondja.
Efrain bekoslat J.A.-val a kórházba, csakhogy Iselával beszéljen. Sürgeti a lányt, aki apja miatt kis idõt kér.
Rodrigónak megengedik, hogy apját lássa. Megígéri Rubennek, hogy rendes ember lesz.
Nuria felhívja Williamet, hogy találkozzanak, de a férjének nem kell megtudnia. Wiliam beleegyezik, feleségének azt hazudja, hogy ügyfelével találkozik. Hogy a nõ ne gyanakodjon, megengedi neki, hogy az "idegen szegények szenvedéseit nézze".
Kb. ennyi, Kittyca jó lesz így? :)
baadrika 2006 aug. 30. - 11:41:20
(103/577)
Sziasztok! Én majdnem minden nap megnézem a liliomlányt! Aki suliba megy és szeretné tudni mi történik szívesen leírom!! Hol lehet eredeti nyelven nézni???? Szegény Flor!! Az a gonosz nõ meg az a szemét Aurora bezáratják a diliházba!! Ha az örek muksó ügyvédet lepuffantja az a dög nõ szegény Flor totál egyedül marad. De az anyja mikor mondja el Williamnek az igazat?? Miért nem védi majd meg õ?? Vélemények??
ZII 2006 aug. 30. - 09:56:12
(102/577)
Szija Adri!
hát az az igazság, hogy van két videjónk de mindegyik sz@r és azért h felvegyek egy sorozatot senki nem csinálja meg...me hülyék és útálják ha sorozatot nézek=D szal azért kértem meg itt valakit azért köszi a tanácsot csáó
Adrienn 015 2006 aug. 29. - 19:07:32
(101/577)
Csáo!
Yasminnal teljesen 1et értek:)Teccik, nézzünk!
Hol adják a filmet eredeti nyelven?Meik csatornán??És mikor?
Auróra a Liliomlány a Maria Mercedes feldolgozása!Nézd meg az összes hozzászólást, és ott találsz egy csomó oldalt!!
Szia Zii!Ha minden jól megy akkor minden nap felfogják venni nekem, és akkor majd elmondom, hogy mi volt!De sztem ha van valami rokonod, vagy barátod akinek van videója, vagy neked is akkor vedd fel..Az a legegyszerûbb!
Puszi
ZII 2006 aug. 29. - 16:36:40
(100/577)
Szijasztok!!
én új vagyok ezen a fórumon ma regisztráltam. egy nagy kéréssel fordulok hozzátok. sajnos szerintem nem vagyok egyedül elkezdõdik a suli...éshát több mint biztos hogy nem érek haza amikor kezdõdik a liliomlány. nekem nagyon tetszik ez a sorozat és azt szeretném kérni ha nem lenne gond hogyha valaki tudja nézni és leírná nekem jövõ héttõl,folymatosan(=S) hogy mik történnek (nem kell részletesen csak elég pár dolgot írni) azt megköszönöm=)
elõre is kösz akárkinek csáó
Aurórácska 2006 aug. 29. - 16:33:33
(99/577)
Sziasztok! tudtok adni vmilyen oldalt a liliomlányról?? Ha igen elõre is köszy!Imádom a liliomlányt!Amúgy olvastam a Maria Mercedest és ez lesz a liliomlányba is! Szal ha tudtok írjatok nekem a fórumba!
yasmine 2006 aug. 29. - 15:49:39
(98/577)
Úgy szeretem ezeket a részeket! Végre J.A. férfi lett!
Sajnálom az ügyvédet, olyan, mint egy nagyapa, ahogy vigyáz Flórra. De még Zakarias marad egy darabig!:)
Igen, a baba koraszülött lesz. De valami lesz a pár között, mert az apa még a temetésre sem megy el!
Láttam eredeti hangjukkal a filmet múlt héten. Elképesztõ a magyar szinkron! Nagyon hasonlít! Talán Lupe más, de a stílusa ugyanolyan jó. Nem véletlenül nagyon jó a magyar szinkronizálás!
Ami a cikket illeti Camiláról, senkit ne befolyásoljon!:) Ha valami tetszik, nézzük meg! Irkáljon bárki bármit is róla!