8/10
mokusteszta 2013 dec. 12. - 17:16:28 8/10
(82/142)
A mai részben nem stimmelt a szinkronszöveg. A benzinkúti jelenetnél Carminha nevén szólította Betániát, holott még nem is tudja, hogy nem õ Rita!
10/10
syuzi 2013 dec. 04. - 17:21:35 10/10
(81/142)
Köszi szépen:)

Szerintem Roni, Leandro, és Iran a legjobb pasi:)
poinsettia 2013 dec. 03. - 18:08:57
(80/142)
Débora Falabella biztosan nem mûnõ, sõt, nagyon is természetes jelenség. :) És nagyon jól állnak neki a kosztümös szerepek.
http://ilarge.listal.com/image/4060532/968full-sinh%C3%A1-mo%C3%A7a-screenshot.jpg
http://veja.abril.com.br/galeria-de-imagens/benedito-ruy-barbosa/imgs/10.jpg
poinsettia 2013 dec. 03. - 17:37:17
(79/142)
Iran – Bruno Gissoni
http://en.wikipedia.org/wiki/Bruno_Gissoni
Leandro - Thiago Martins. (Õ volt a fiatal Shankar India-ban)
http://pt.wikipedia.org/wiki/Thiago_Martins
Roni – Daniel Rocha
http://pt.wikipedia.org/wiki/Daniel_Rocha
Darkson – José Loreto (aki civilben Thessalia párja)
http://pt.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_Loreto

Most nézem „Irant” és „Darksont” a Flor de Caribe címû sorozatban. :)
poinsettia 2013 dec. 03. - 17:16:39 Előzmény meggy100
(78/142)
Ami tényleg szubjektív, az „egy kis csinosság” fogalma.  A tied olyan, a sorozat készítõinek pedig másmilyen, de ezt inkább velük kell megvitatnod és nem velem. Szükség esetén meg is tudok szerezni neked Carneiro e-mail címét. :) Komolyan. Õ ennek a sorozatnak a fõszerzõje, úgyhogy… Egyébként nekem egy színészi alakításnál nem a „csinosság” számít, hanem a hitelesség, és Falabella szerintem igenis hiteles ebben a szerepben, akárcsak Adriana Esteves Carminha szerepében. És miért kell bárkinek is elhinni, hogy Nina egy „végzet asszonya”, amikor õ véletlenül sem az? Csak nagyon ügyesen tud manipulálni férfiakat és nõket egyaránt, amihez nem vonzerõ kell, hanem inkább emberismeret.
India-t láttam, sõt, én nyitottam meg itt a port.hu-n a sorozat témáját. És Isis Valverdét nem csak ebben a sorozatban láttam, hanem több másban is, így tudom, mi az alapvetõ szerepköre. Tud õ komolyabbat is játszani, de nem drámát, inkább karakterszerepeket.
10/10
kinga1218 2013 dec. 03. - 16:41:41 10/10 Előzmény poinsettia
(77/142)
Debora Falabella szerintem egy szép lány. Igaz hogy Isis Valverde szebb, de Nina szerepe egyáltalán nem illett volna hozzá. Debora hosszabb hajjal még szebbnek mondható. Legalább nem egy szilikonnal feltöltött mûnõ. Én a mûnõket tartom csúnyának.
10/10
syuzi 2013 dec. 03. - 14:34:20 10/10 Előzmény poinsettia
(76/142)
Nem tudod hogy ki játsza Iránt, Leandrot, Rony-t , Darksont?
8/10
meggy100 2013 dec. 03. - 12:44:08 8/10
(75/142)
köszi szépen a linkeket és a felvilágositást!!
A palota ékköve tetszett nekem eddig legjobban a koreai sorozatok közül. Emlékszem mennyire vártam minden részét, tényleg megismételhetnék, de ne éjjel :)
Amúgy nem értem itt a porton miért nem tütetik fel, hogy egy sorozat hány részbõl áll !!
Kedves szerkesztõk tüntessétek már fel légy szives !!
Amúgy kiváncsian várom, hogy milyen sorozatokat fognak adni, mondjuk a Család csak egy van c. sorozat után, hisz jövõ héten vége lesz. Remélem nem dél-amerikait fognak adni!!! Persze az a legolcsóbb, de a leggagyibb is általában !! Mint pl. a mexikói, kolumbiai és amerikai mexikóis jellegû sorozatok...
A lengyel sorozatot nem nézem az nem tudom milyen...
1/10
csikosi 2013 dec. 03. - 12:20:18 1/10
(74/142)
Szia!
Na a Palota ékkövét én is megnézném még egyszer.
Üdv: Csiki
8/10
mokusteszta 2013 dec. 03. - 12:00:24 8/10
(73/142)
Ha beírod a keresõbe, hogy Avenida Brasil, rögtön az elsõ találat a wikipedia oldal, ahol a jobb oldali sávban láthatod az epizódszámokat. Azt, hogy itthon hány részes meg pl. az alábbi linkeken is megnézheted (rendesen fel van tüntetve):
http://www.hirado.hu/TVMusor.aspx vagy
http://tv.animare.hu/tvmusor.aspx?id=db3ebde7287943472dae9b4e49006807a2&s=

Nemcsak ez a sorozat, de az elõzõ kolumbiai is és gondolom sok más dél-amerikai sorozat is több, eltérõ epizódszámú, verzióban fut. Csak gyanítom, hogy pusztán gyakorlati okokból van így, pl. jelen sorozatot a wiki-s oldal szerint Brazíliában úgy adták le, hogy a szerdánként vetített rész rövidebb volt, mint a többi és eszerint vágták, így 179 részre jött ki. Emellett csináltak egy egyenlõ hosszúságú részekre vágott változatot is.

Ami pl. a dél-koreai,japán sorozatokat illeti, egyetértek, jó lenne ha megint lennének (nemcsak ismétlés!). Úttörõ módon indult neki a "(távol)-keleti nyitásnak" az MTV A palota ékkövével, ahhoz képest hamar elhalt ez a vonal.
8/10
meggy100 2013 dec. 03. - 01:22:35 8/10
(72/142)
honnan tudjátok, hogy 160 részes ?? Ez hol jelent meg ??
És miért van belõle két verzió ??
Szerintem szubjektiv a fõszereplõ lány "kinézete".... persze nem kell világszép csaj a fõszerepre...de azért, ahhoz kell "egy kis csinosság", hogy elhiggyem sokkal együtt, hogy ennyi pasi megörül Nináért....a mai részben Maxal volt az ágyban egy melltartóban...hát nagyon sovány, melle sincs csak a pusab melltartó....persze attól még lehet jó szinésznõ....de ilyen alkattal hiteltelen eljátszani a "végzetasszonyát", akibe minden pasi belezug...
Azt írod, hogy Suelent játszó szinésznõ komika....szerintem meg nem lehet beskatulyázni egy szerepkörbe a színészeket, azért szinész, mert el tud játszani sokféle karaktert...
Nem tudom láttad-e az India az álmok útján c. brazil sorozatot ??? Na abban is játszott az itt Szuelent alakító szinésznõ...és abban a sorozatban nem komika szerepe volt, hanem inkább "drámai"....
Az nagyon jó sorozat volt, ezért is ültem neki ennek a sorozatnak nézni, mert gondoltam ez is brazil, mint az India álmok útján c. sorozat és az nagyon tetszett... reméltem ez is hasonlóan jó lesz... de sajna fele olyan jó sincs...viszont a zenéje tetszik :)
Láttátok az India álmok útján c. brazil sorozatot ??
Amúgy jó lenne ha vennének török vagy kóreai, japán sorozatokat újra !! Azok nagyon tetszenek !! szerintem sokuknknak !!
poinsettia 2013 dec. 02. - 16:55:47
(71/142)
És? 33 éves Débora Fallabellára ez nem vonatkozik? :-) Akinek mellesleg a feneke és a csípõje túl terjedelmes ahhoz, hogy az alakja fiús legyen.
Nina szerepére nem egy világszépség kellett, hanem viszonylag fiatal, de tapasztalt drámai színésznõ, és Falabbella szerintem jó választás volt. Nathalia Dill (Débora) nem lehet Nina, mert sérült lelkû karakterek nem az õ zsánere, Isis Valverde (Sue Ellen) pláne nem, ugyanis eredetileg õ egy komika. Summa summarum: a szereposztásnál nem szépség a döntõ kritérium. De a pasifogásnál sem az, lásd Alexia esetét. :)
A sorozat itt vetített verziója nem 179, hanem 160 részes.
8/10
mokusteszta 2013 dec. 02. - 16:02:23 8/10
(70/142)
Tényleg eléggé "kamaszfiús" a kinézete, fõleg ezzel a rövid hajjal.

A bigámista történet legalább kicsit szórakoztató, bár nem köze van a valósághoz. Engem a Monalisás meg Suelenes szál untat, felesleges töltelékek.

Két változata van a sorozatnak, nálunk a 160 részesre vágott verzió fut.
8/10
meggy100 2013 dec. 02. - 03:00:34 8/10
(69/142)
ahogy olvastam a sorozat 179 részes
8/10
meggy100 2013 dec. 02. - 02:53:19 8/10 Előzmény poinsettia
(68/142)
Szépen kisminkelve szinte minden fiatal nõ helyes :)
8/10
meggy100 2013 dec. 02. - 02:49:27 8/10
(67/142)
szerintem se szép Nina, se az arca és a teste is nagyon fius....számomra hihetetlen, hogy szinte minden pasi oda van érte....Tifon, Max, Horhito....
Jobb lenne ha a fõszerepet mondjuk Deborah vagy Szuelen játszaná....
Azt hittem jobb lesz ez a sorozat....
Röhejes a Carlitos.... Noémia, Silvia, Alexia négyes...elég gyengus...

Amúgy nem értem miért sikk, divat "eltitkolni" mostanában, hogy egy sorozat hány részes....Régebben természetes volt, hogy kiírták az ismertetõre, hogy hány részes egy sorozat...
Ezt miért kell eltitkolni, nem értem... Ettõl nem nézik többen tuti az adott sorozatokat !!
Texas Bill 2013 nov. 29. - 22:43:18
(66/142)
Kár hogy csak az utolsó rész ígéretes...
mijud 2013 nov. 29. - 20:56:40
(65/142)
Hát én belenéztem az utolsó részbe és ígéretesnek tûnik. Fura eredeti nyelven nézni. Olyan mintha köpködnének meg nyelvtörõt használnának, de így magyarul nem venni észre.
Texas Bill 2013 nov. 29. - 05:40:16
(64/142)
Bocs, de a csatolt képek alapján sem modosult a véleményem.