Téma: A Nagy Duett

8/10
mulao 2011 máj. 21. - 14:47:16 8/10
(351/851)
I Kisses A Girl (valami ilyesmi) és tuti, hogy Katy Parry az eredeti elõadó.
1/10
nuussi 2011 máj. 21. - 14:38:46 1/10
(350/851)
Valaki megtudja mondani nekem, hogy Bereczki Zoli és Peller Mariann tegnap mit énekeltek elsõként? Elõre kis köszi. :)
8/10
mulao 2011 máj. 21. - 14:26:23 8/10
(349/851)
Ja, és nagyon jó volt az extra podukció: Patai Anna és Dolhai Attila. :) Na, egy ilyesmi párost eltudnék képzelni a második szériában is. :)
8/10
mulao 2011 máj. 21. - 14:22:56 8/10
(348/851)
Látom nagy felháborodások vannak itt, meg meglendûlt a fórum is. A Falusiékról nekem végig az volt a véleményem, hogy nagyon szerethetõek és ezért szereti a közönség õket, és ezért nyerhetnek. Ebben az adásban nem ájultam el tõlük, az elsõ prodkciójukban semmi új nem volt, nem is értettem a humorukat. A második meg rock-kos volt, semmi újat nem mutattak magukból, mindig nagyobb a show mögöttük, mint sajátmaguk. Jó a hangjuk, de az önmagában nem elég (Trokánék is ilyenek.) Azt hittem az SP-ék kiesnek most, remélni tudtam, hogy Bereczkiék továbbjutnak. Viszont a Trokánékat nagyon szeretem, de arra kellett rájönnöm minnél többet szerepeltek a mûsorban, annál inkább megmutatták, hogy mennyire egyarcúak. Szerintem a szerelmi-romantikusduettpartner kategórián kívûl mást nem mutattak eddig, persze értem én, hogy alapból beskatulyázza õket, hogy fiatalok és férfi-nõ, milyen más dalból csinálhatnának duettet.? Viszont, ha a Bereczkiék is tudtak szerelmi duett partner lenni, de mégis minden adásban, újat és mást mutatni magukból, akkor nekik is illene. Szóval magamellen beszélek, de nekik kéne tényleg kiesniük legközelebb. A bunda dologról meg annyit, hogy nem értem miért lenne az jó a TV2-nek, hiszen ha kidobják a közönségkedvencet, ki nézné a mûsorukat? Meg egyébként is, sok mindenen múlhat, pl hogy ki, mikor és miért szavaz egy ilyen mûsorban.
Xtrem 2011 máj. 21. - 11:45:03
(347/851)
Megint nem az esett ki, akinek ki kellett volna... SP-nek túl sok tini rajongója van (ami természetesen nem baj), de ebben a mûsorban a szavazataik nagy részét csakis miatta adták/adják le erre a párosra. Helyes lány az Eszti, tud mosolyogni is, de már régesrég ki kellett volna esniük. A tinik el sms-ezhetik, "eltelcsizhetik" a zsebpénzük nagy részét, és máris garantált a továbbjutás...

Tényleg sajnálom
könnycseppek 2011 máj. 21. - 11:15:29
(346/851)
Nagyon sajnáltam az Árpa-Falusi duó kiesését.:-(

Az a "baj" ezekkel a szavazós mûsorokkal, hogy az eredmény nem feltétlenül azt jelenti, kinek melyik produkció tetszik, hanem, hogy ki melyikre HAJLANDÓ szavazni is.
10/10
RedTiger 2011 máj. 21. - 10:58:01 10/10
(345/851)
Én miután Falusiék kiestek, kikapcsoltam, de nagyon igazságtalannak érzem!!!
Karamelléknek kellett volna kiesni, mert jó ugyan a hangjuk de olyan "langyos" az egész mindig, és mostmár csak azon szurkolok hogy akkor már SP-ék nyerjenek, mert egy ilyen mûsorba igenis kell egy ilyen pár és ha az egyik legjobb kiesett akkor a másik legjobb se nyerjen, éljenek a fiatalok!:P Egyébként meg Eszti nagyon sokat fejlõdött, valószínû, legalábbis remélem, hogy énekesnõ sosem lesz belõle, de tisztelem a befektetett idejét, munkáját és igyezetét, SP-nek meg igenis van stílusa, az hogy kinek mennyire tetszik, megint más kérdés.
Cordelia 2011 máj. 21. - 10:03:37
(344/851)
a zenének sok arca van...
Gabriella54 2011 máj. 21. - 09:44:42
(343/851)
Nem nagyon követtem a mûsort, de tegnap valahogy leragadtam a tv2 elõtt. Az, hogy reklámokkal agyonvágják a mûsort, egy dolog, de hogy ilyen nyálas elõadókat, mint SP és ez a leányka, nyomatnak, borzasztó! Árpa Attiláék valóban annyira jók voltak...Náluk jobban csak Bereczki Zoliék tetszettek, dehát Zoli mindig remek :)
És Neked van igazad, igenis létezik "hulladék zene", ami leginkább arra lenne jó, hogy lehúzzák az õt megilletõ helyen (azaz a lakás legkisebb helyiségében)
Cordelia 2011 máj. 21. - 08:03:16
(342/851)
eddig úgy tünt hajdúékat akarják a legjobb háromba, mert hajdú népszerûsége alacsony, vagy nincs is neki olyan.
Cordelia 2011 máj. 21. - 07:54:06
(341/851)
nincs olyan, hogy "hulladék" vagy "mérgezõ" zene, csak zene van. A zenei ízlés meg egyéni.
A mûsor megfelel minden korosztálynak, pl. lásd zsûri összetétele. Elõször vigyorogtam Klárikán, most már nem, mert ezer éve duettezik és a világ minden pontján fellépett már, tudja mit csinál.

A legjobbak maradtak, mindig fáj, ha valaki kiesik, de addig jól szórakozunk. Nem igen van mit nézni a tévében...
sznúp 2011 máj. 21. - 02:34:51
(340/851)
Ez egy játék, a nézõk szavaznak, ha nem tetszik, ne nézd, ha nem tetszik, ne hallgasd, csak ezt tudom mondani, de az, hogy a "te korosztályod, blabla hulladék popzene, bunda stb" az NEM SZALONKÉPES duma!
Köszöntem!
Bornbela 2011 máj. 21. - 00:39:14
(339/851)
Hát ezt aztán nem hittem volna... A mai mûsor vége felé a szavazatok láttán biztos voltam benne, hogy Iszak és SP esik ki, erre meg elveszítjük az egyik legszimpatikusabb párt! Komolyan mondom, egészen egyszerûen nincs esélyünk a nyálas tinikkel szemben - kedves harminc év feletti sorstársaim (vagy ilyen "idõsen" csak én nézem ezt a mûsort?), ezt sajnos el kell fogadnunk! Komolyan mondom, az agyam ledobja az ékszíjat! De hogy azért valami jót is írjak Iszakékról, az Elton John számot önmagukhoz képest (és csakis ahhoz mérten!) viszonylag jól megcsinálták (meg is lepõdtem rendesen), na de aztán persze gyorsan vissza is eveztek a biztonságot nyújtó hulladékzenék non plus ultrájához (ha ezt a kifejezést esetleg nem értenétek, kedves SP és Iszak-függõk, akkor nyugodtan nézzetek utána, nem szégyen néha egy könyvet is a kezetekbe vennetek!), Britney Spears tényleg mérgezõ hatású okádékához.
Apám, most kezd leesni, hogy ez az agyhalott Iszak esetleg meg is nyerheti ezt a mûsort! (SP-rõl igazság szerint sosem akartam rosszat írni, igaz, nem szeretem a zenéjét, de a zongorajátéka tényleg szép volt ma, el kell, hogy ismerjem.)
Az viszont tény, hogy a másik három párnak kellene ott lennie a döntõben - igaz, némileg egyet kell hogy értsek pár elõzõ hozzászólással, Trokán Nóra nem ma volt a legjobb (Caramel érdemei persze vitathatatlanok - az a hang valami fantasztikus!), de ha az eddigi teljesítményeket nézzük, Iszapszemûnek elõször is: 1. be kellene végre fejeznie a 8 általánost, valamint 2. meg kellene tanulnia legalább olyan szinten énekelni, hogy ne kelljen a magyar lakosság felét újraéleszteni, amikor kinyitja a száját.
Még egy dolog: nyugodtan nézzétek meg (újra) Bereczkiék és Caramelék arcán a döbbenetet, amikor kihirdették, hogy ki mehet tovább! Azért az sok mindent elárul szerintem... Kíváncsi lettem volna a zsûritagok arcára is...
Remélem, nem bántottam meg senkit, tényleg nem volt szándékomban, de továbbra is fenntartom azt a véleményemet, hogy ha Iszakék nyerik meg ezt a mûsort, akkor aztán tényleg nincs igazság ezen a sárgolyón!
Esztikém, kérlek, keress valami normális elfoglaltságot magadnak végre, tanulj sokat és ha van kedved hozzá (meg munkáltatód is, ugye), akkor nyugodtan vezess mûsorokat, a sok nyáladzó tinihere úgyis ott fog csöpögni a tévé elõtt, amikor te vagy adásban, de egyet ne csinálj, kérlek: NE énekelj!!! (Ja, és jó lenne már valami normális rockzenei mûsor is a Vivára, de ha lehet, akkor ne az agyoncsépelt Hooligans, Linkin Park, Tankcsapda vonalról, köszi!:))
Nafi 2011 máj. 21. - 00:17:31
(338/851)
Állítólag a tinilányok szavaznak rájuk...muhaha...

A teóriám az,hogy Pelleréket akarják kihozni gyõztesnek, de Árpáék veszélyt jelentettek számukra,és megváltak tõlük..
werti20100 2011 máj. 20. - 23:48:42
(337/851)
mirõl beszéltek????bunda??
menjetek fel a facebookra, a zene.hu-ra vagy a mûsor veboldalára, az összes nem reprezentatív szavazáson Sp-ék vezetnek, a youtubon az õ videojukat kétszer de lehet háromszor többen nézik meg mint a többi versenyzõét. A face-en õk kapják a legtöbb like-õt.....és megmutatkozott h szavazni is birnak:d
rengetegen szeretik õt az országban---szval nem bundázgatni kéne meg ilyenek hanem szavazni, nem itt sírni
YEAHBOOO!!!!! Csak h szokjátok SP és Eszti finalisták!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D
8/10
mulao 2011 máj. 20. - 23:46:19 8/10
(336/851)
Én is meglepõdtem, hogy kiestek a Falusiék, eddig megesküdtem volna rá, hogy õk nyernek. De Berczkiék a kedveceim, nekik kell nyerni, annak örülök, hogy továbbjutottak, meg Trokánéknak is. SP-ékrõl meg nem tudok nyilatkozni, egyértelmû, hogy nem olyan tehetségesek, mint a többi páros, de azt be kell valljam, hogy most szerintem elég jók voltak. Az elsõ produkciójuk nagyon tetszett, bár a másodiktól nem voltam elájulva. Bereczkiék nagyon királyak voltak, fõleg a Vidéki sanzonnal, meg fekve énekléssel. (Bocsi, elfogult rajongó vagyok Bereczki-Peller.) :)
10/10
suxel 2011 máj. 20. - 23:32:40 10/10
(335/851)
jó volt ez a bunda bekiabálás!
Ezek az Sp-ék mindenkit lenyomnak? Hát nincs igazság!!
Nafi 2011 máj. 20. - 23:32:34
(334/851)
Falusi Mariannak van igaza! tuti bunda volt..Ezerszer jobbak voltak, mint a SP-ék...
10/10
RedTiger 2011 máj. 20. - 23:05:39 10/10
(333/851)
Szerintem igenis aranyosak és készülnek ezerrel ugyanúgy mint a többiek:-) Nekem tetszik amit csinálnak, pedig én már nem vagyok tini...
Nálam megvan az elsõ három, illetve van két elsõ helyem meg egy második... így aztán akár mind a négy pár maradhat, mert a harmadik hely még szabad :-)))
Bár nekem Tóth Veráék nagyon hiányoznak...viszont ha itt lennének akkor három elsõ helyezettem lenne... :-DDD
sulmona 2011 máj. 20. - 22:49:08
(332/851)
Miért jó SP-t szidni? Mit csinál olyat, ami nem tiszteletreméltó?