Téma: A Nagy Duett

8/10
mulao 2013 márc. 21. - 08:33:36 8/10
(651/851)
Csézy kénytelen feladni a versenyt, mert a nagymamája elhunyt. Vajon így mi lesz? Geszetinek is vége. A következõ adás már egy finálé lesz a másik 3 versenyzõ párossal? Sajnálom, mert õket akartam 2. helyezettnek. :(
8/10
mulao 2013 márc. 20. - 16:35:04 8/10
(650/851)
Rendesen meglepõdtem mekkora vitát tud kiváltani a mûsor milyensége. Szerintem pont az a legjobb ebben a mûsorban, hogy mindkét végletre van példa, vannak produkciók, amik igénytelenek, de vannak amik igényesek. Mindneki maga dönti el, hogy mi szórakoztatja. Amúgy az az érdekes, hogy Király Viktor azt nyilatkozta, hogy eljött megnézni Lindát egy amerikai producer és azt mondta, hogy nagyon jó a mûsor. Ha egy amerikai szemének tetszik, akkor csak nem olyan rossz ez A Nagy Duett.
Ezüstliliom 2013 márc. 20. - 14:30:12
(649/851)
Bocsánat! Ez félrement. Felejtsd el a valóságshow-k említését, légyszives!:)
Ezüstliliom 2013 márc. 20. - 14:28:57
(648/851)
Persze, tudom, hogy különbség van a kettõnk ízlése között (lásd még: valóságshow-k), de nem vitatkozni akartam, csak rámutatni, hogy lehet a szórakoztatást szerintem igényesebb és kevésbé igényes módon is mûvelni. De hogy kinek melyik melyik, az már ízlés dolga. Mindig igyekszem kihangsúlyozni a hozzászólásaimban, hogy SZERINTEM van csak így.
perry 2013 márc. 20. - 13:46:37
(647/851)
Mint írtam, engem kikapcsol, neked majomkodás. Nekem élvezet, neked ízléstelenség.
De hogy a szívedet fájdítsam fantasztikus Bejart Diótörõt láttam a Mezzon sõt , hogy el is aléljál John Neumeier: A kaméliás hölgy-t a Párizsi Operából és még ez nem elég akkor Vadim Repin és a Russian National Orchestrahoz is volt szerencsém az utóbbi idõkben.
Igaz, sekélyes ízlésem jót mulatott Bangó Margitkán is. :)
Ezüstliliom 2013 márc. 20. - 12:59:02
(646/851)
Sajnos a Mezzot nem tudom fogni.:( De én már Gájer Bálint színvonalával is kiegyeznék a magyar csatornákon, és olyat néha ki lehet fogni.
Ezüstliliom 2013 márc. 20. - 12:57:47
(645/851)
Szerintem meg bolondozás és majomkodás között különbség vagyon. Lehet ízlésesen viccesre venni a figurát, és lehet ízléstelenül túljátszani. Ebben a mûsorban mindkettõre van példa. Bangó Margiték produkciói között pl. mindkettõbõl akadt. Nekem a Besame Mucho ízléstelenül túljátszott volt pl., de a Ha én gazdag lennék... most tetszett. A "Két kicsi lego" már eredetiben is kritikán aluli, tehát itt csak még rosszabb lehet, a "lovaglós dalról" már nem is beszélve. Bár nekem a hétvégén Papp Gergõ vitte a pálmát negatív értelemben az Randi Andi c. számmal. Azzal engem vallatni lehetne:/ , pedig az eredetit szeretem. Vagy épp azért.:)

A legszínvonalasabb produkciót most kivételesen a "sztárvendégek" mutatták be szerintem. Gájer Bálint hozta a szokásos színvonalát, örül a lelkem, ha énekelni hallom, de Nika is meglepõen jól énekelt most. Ez a stílus, úgy látszik, neki is fekszik.
Cordelia 2013 márc. 20. - 12:11:21
(644/851)
az igényesebb produkciókat nem találod meg manapság a tévében :(
talán a mezzo-n még akad
Ezüstliliom 2013 márc. 20. - 11:46:30 Előzmény Cordelia
(643/851)
Oké, akkor Ti azért nézitek, hogy a majomkodásokon nevessetek. Én meg az igényesebb produkciókért.
perry 2013 márc. 19. - 22:59:23 Előzmény _goldie_
(642/851)
Direkt nem akartam senki posztjához csatlakozni, de ha már úgy gondoltad , hogy rád reflektáltam akkor csak azt akarom írni , hogy én nem kedvelem a minõsítést - bár ehhez mindenkinek joga van aki szereti ezt tenni - , azért sem mert
ez számomra kissé hasonlatos a Monty Python Bryan életéhez:) "....Na, menjünk kövezni!
Beszélhetünk itt a "rangon alul" lehetõségérõl, hogy mûvészek lesüllyedtek magas mûvészetükbõl valami mérhetetlen
színvonalra, én ezt nem tenném.
Annál is inkább mivel úgy gondolom ez szórakozás és semmi másról nem szól mint jól elcsámcsogni , hogy ennek nincs hangja, az bénán táncol, amaz meg aztán szavaiddal élve "van még lejjebb?". Vagy még is csak arról , nézzed már nem is tudtam , hogy ilyen jó hangja van, ja és ezt meg láttam milyen jó riportokat csinált , de azt nem tudtam , hogy géppuska lába van.
Az teljesen jogos, hogy a te értékrendedben arról van szó, hogy " egy Kossuth-díjas 62 éves mûvésznõ (aki nagymama..netán már dédmama is) és egy..
egy..egy..khm..egy..stylist lejáratja magát..nem többet".
Már pedig ha a te nézõpontod felõl közelítünk a helyzethez akkor mit bohóckodnak itt, pláne Kossuth díjjal? - elõre is elnézést kérve a bohócoktól akik közül a Nap Cirkuszának nagy rajongója vagyok -
Azt tudom , hogy miért nézem én, azért mert felold a nap problémák alól, jókat nevetek a két moderátor évõdésein
Tetszik az a groteszk helyzet és kettõsség ami egy profi és egy amatõr egymásra utaltságából fakad.
Úgy , hogy lehet jönni kövezni........:)

P.S.

Ettõl még lehet neked igazad:)
_goldie_ 2013 márc. 19. - 18:07:32 Előzmény perry
(641/851)
igazad van kedves perry..lehettem volna konkrétabb is :))
magam is bohóc volnék..jó értelemben persze :)
nem nézem a mûsort..most is véletlenül sikerült látnom és csak ezt:
http://supertv2.hu/musoraink/a_nagy_duett/3076_lakatos_mark_-_bango_margit_kolykod_voltam.html

errõl a produkcióról beszéltem
..abban egészen bizonyos vagyok h az elõadók jól szórakoztak miközben egy új szerepben kipróbálhatták magukat
bár én csupán annyit láttam..h egy Kossuth-díjas 62 éves mûvésznõ (aki nagymama..netán már dédmama is) és egy..
egy..egy..khm..egy..stylist lejáratja magát..nem többet
6/10
nikato 2013 márc. 18. - 08:31:33 6/10
(640/851)
Hát ez a Két kicsi legós "szám" undorító!!! Persze errõl nem Katinkáék tehettek, nem õk választják a dalokat asszem. Ki esett ki?
8/10
mulao 2013 márc. 18. - 07:13:35 8/10
(639/851)
Katinkáék viccesre vették a figurát, most egész jók voltak. Csézy-ék megint nagyon jók, igényesek voltak. Király Lindáék egyszerûen profik, õk a legjobbak. Szulákék szerintem megint unalmasak voltak. Bangóék talán most mutattak valami újat is magukból.

Remélem a végsõ eredmény a következõ lesz:

1. Királyék
2. Csézyék
3. Bangóék

Amúgy ez a mûsor kétféleképpen tud szórakoztatni, vagy a Hajdú-féle "annyira rossz, hogy szinte már jó" módszerrel, vagy azzal, hogy mindig profi, igényes produkciókat hoznak. Nem tudom egyébként melyik végletnek kell nyernie, de ha tavaly Caramellék nyertek, akkor a nézõk szerint inkább az igényes szórakoztatás a nyerõ.
perry 2013 márc. 17. - 22:08:35
(638/851)
A legszörnyûbb az mikor a fórumozók halálosan komolyan veszik magukat. :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 17. - 22:01:40 10/10
(637/851)
Nem feltetlen csinalnak magukbol bohocot,vagyis nem mindegyik,pl: Kiraly Lindaek.
Nen szeretem a celebeket,de ez önmagaban szorakoztat,nem kell szerintem komolyan venni annyira. Nemelyik zene eleg jo mas feldolgozasban. Mindig jobb ez a müsor,mint a sok tehetsegkutato,ami mar unalmas,szaraz!
_goldie_ 2013 márc. 17. - 20:15:57
(636/851)
a celebek bohócot csinálnak magukból
nekik megéri..
van még lejjebb?
eddig sem néztem és eztán se teszek másként
Cordelia 2013 márc. 17. - 12:02:12 Előzmény mulao
(635/851)
szerintem is szórakoztató volt a lovaglós szám, gáspár lacit nem a plasztikus mozgásáról ismerjük:)
Cordelia 2013 márc. 17. - 11:59:59 Előzmény Ezüstliliom
(634/851)
pont arról szól a mûsor, hogy a celebek "majomkodjanak". jól megfizetik õket ezért. te meg én nem csinálunk hülyét magunkból a tévében és annyival kevesebb a jövedelmünk (meg senki sem nézné meg amúgy sem, a barátainkon kívül...).
8/10
mulao 2013 márc. 16. - 14:58:53 8/10
(633/851)
Nem is tudom, végsõ soron ez a mûsor a szórakoztatásról szól és arról, hogy a nézõk röhögjenek. Persze anno Bereczkiék megmutatták, hogy az igényesség is lehet szórakoztató, vagy Caramellék, akik megnyerték a mûsort, pedig semmi mást nem csináltak csak jó hangon énekeltek. A "pacitáncos" marhaságuk nagyon is szórakoztató volt.
Ezüstliliom 2013 márc. 16. - 14:37:21
(632/851)
Ja, és valaki beharangozta, hogy erre a hétvégére a "két kicsi legós" dalt fogják hozni. Dettó.:/