zizioo11 2008 okt. 28. - 15:01:53 Előzmény könnycseppek
(261/861)
Könnycseppek :):) :)!!!! :D teljes mértékben eggyet értek veled,én tök ugyanigy gondolom!Köszi h igy kielemezted a kérdést!!
pusziii
kiran83 2008 okt. 28. - 11:42:10
(260/861)
Azt hallottátok, amikor valamelyik részben Ty azt mondta, hogy hetente 15ezer jelentkezõ család közül kell választaniuk? A tegnapi család is talán egy évet várt a kiválasztásra, és nekik is csak segítséggel sikerült. Azért ez nem semmi!
Millagro 2008 okt. 28. - 09:23:52
(259/861)
Hurrikánban a téglaház is simán összedõlhet, szél könnyen betöri a falat egy nagyobb törmelék darabbal. USA-ban a favázas családiházak az elterjedtek.
Cullangka 2008 okt. 28. - 08:19:09
(258/861)
nekem is nagyon teccett a ház! igen durva mit mûveltek össze:) a delfines szobában én megõrûlnék egy viharos éjszakán amikor félálomban villámlik mindenhol alakok és mindenhol ½mozgó½ árnyak! sztem az a kislány ilyenkor tuti leköltözik a nappaliba:)

Sztem egy kicsit tulzás volt, ahogy túlreagálták, hogy még a házban vannak! az mért baj???
könnycseppek 2008 okt. 28. - 01:23:28
(257/861)
Visszaolvastam pár hozzászólást és ennek fényében IS, vagy éppen ezek ellenére...

...nekem ez a mûsor a segíteni-akarásról, a kitartásról, a figyelmességrõl szól. Reklám ide, betanított szövegek oda, szerintem nagyon is figyelemre méltó, amit a családokkal tesznek, amit adnak nekik.
-> Sok az kiabálás és ugrálás?! Ki így, ki úgy örül és miért ne szaladna ki bárkibõl is az "úristen" meg az "ótejóég", ha ilyen meglepetés várná.
-> Változnak az ízlések az évek alatt? Naná, de ez az ABC nélkül is megtörténik; a szobát át lehet festeni (náhanapján amúgy is kellene), a bútorokat ki lehet cserélni (ez minden családban így van).
-> Palotát húznak fel? Ott, ha a környezetet megnézzük, elég sok ház ilyesmi, szóval nem hinném, hogy nagyon kilógnak a sorból, de az tény, hogy egy új mindig sokkal szebb, mint egy lelakott.
-> Sok újabb kiadás merül fel? Nyilván tudják a családok, hogy mit vállalnak, amikor beírnak a mûsorba és azért adott esetben, amit kapnak (jelzálog kifizetése, ösztöndíj, rezsiszámlák kifizetése) valamennyire tehermentesíti is õket. Munka pedig MINDEN házzal van, vagyis lenne.

Lehet, hogy én vagyok a naív, de én elhiszem (akkor ezek szerint nekem készült a mûsor;-)), hogy tényleg örülnek és nagyon is tetszik ez a hozzáállás, hogy összefognak emberek azért, hogy segítsenek a másiknak, reklám ide, vagy oda (ahogy már mondtam:-)). Sõt, akkor azt gondolom, hogy megéri ez a reklám mindenkinek:-)
10/10
natie 2008 okt. 28. - 00:28:03 10/10
(256/861)
nekem tetszett a mûsor eddig, viszont én is észrevettem, ahogy az elõttem hozzászólók is, hogy kevesebb idõt adnak arra, amikor megtekintik a házat, és ezt szinte átugorják benne, mint ahogy a ház egyes részeinek berendezését is.
az egyik hozzászóló említette, hogy Amerikában könnyû ezt megoldani, mert ezeket könnyebben felépítik. nem vagyok szakértõje az építkezésnek, de sztem egy hurrikánnál, vagy hasonlónál pont ezért dõlhetnek össze olyan könnyen az ilyen felépítésû házak.

Ty bohóckodása tetszik (bár néha kicsit irritáló), a mûsor alapvetõen jó ötlet volt az ABC-tõl, akik ide jelentkeztek, azok tényleg megérdemelnék a jobb házat. Viszont tényleg gondolhatnának arra is a készítésnél h egy csilivili palotát fenn is kell tartani, és a szépen berendezett, ízlésnek megfelelõ szobák egy kisgyereknél, vagy tininél nem biztos h 4-5 év múlva (vagy akár egy év, az ízlés gyorsan változik =)) is ugyanígy tetszene neki.
10/10
madmonkey 2008 okt. 27. - 21:16:53 10/10
(255/861)
A mai részben Jael szobája (amit ty tervezett) egyáltalán nem tetszett! Nem volt benne semmi az ég-világon! Nem lehetett nagy munka felragasztani a tapétát meg letenni a csempét ami szerintem 1álatalán nem illik 1 hálószobába. Mégiscsak 1 11éves kislány és oké hogy okos de azért mégis csak gyerek. Meg lehetett volna ezt oldani másképp is szerintem. Nem hiszem, hogy igazából annyira tetszett volna neki mint amennyire mutatta.
kiran83 2008 okt. 27. - 18:57:28
(254/861)
Ez a mai rész sem volt semmi! Az a delfines hálószoba... elõször azt hittem, hogy csak egy fürdõszobát kapott a kislány... hát én is szeretem a delfineket, de nem mondom hogy szeretnék egy olyan (számomra) rideg szobában lefeküdni minden este. Szép szép, de semmi hálószoba érzést nem kelt bennem, olyan mû... Pedig eddig minden szoba tetszett amit Ty tervezett, de ez most számomra kicsit érdekes volt. És az a visítás amit levágtak a lányok... most vagy én nézem egyre kritikusabb szemmel ezt a mûsort, vagy tényleg egyre furább dolgokat mûvelnek egy normális hétköznapi ember számára? Ja, és amikor 12 óra csúszásban vannak, még mindig jut idõ a "bulizásra" meg az ide oda szaladgálásra és videónézésre? Ez is néha elég hihetetlen... azért irigylem az amerikaiaktól ezt a mûsort és a lehetõséget.
zizioo11 2008 okt. 27. - 18:44:41
(253/861)
jajj köszönöm!aranyos vagy!már régóta kerestem :)
puszii
pmikloska 2008 okt. 27. - 17:54:48
(252/861)
Nagyon szeretem ezt a mûsort, de van pár dolog, ami nagyon zavar. Az egyik a kötelezõ sikítás, és ómájgádozás, amikor meglátják a házat, és utána szüntelenül ez megy, a másik, hogy elõre megrendezett minden, nagyon megjátszott. Már a ház elõtti Jóóó reggelt X család-tól kezdve. Plusz ezt a mûsort is csak Amerikában lehet megcsinálni, ott nem kell téglából, kõbõl stb. építkezni, itthon ez nem menne ilyen könnyen, és most az anyagi részét nem említem. Egyébként sokszor pazarlóak, felesleges dolgokra költenek, pl. egy régebbi részben a lány egy Mustang-ot kapott stb.
Végezetül: -Gyönyörû ez a kanapé! -A Sears-bõl van. (De ki kérdezte?:-)), persze az áruház reklámja kötelezõ; ezeket a párbeszédeket nagyon "bírom".
Egy kérdés: Vajon milyen feltételekhez kötik a háttérben a hát átvételét? Gondolkoztatok már ezen?
zuzan 2008 okt. 27. - 15:56:30
(251/861)
zizioo11 2008 okt. 27. - 15:18:52 Előzmény monika.17
(250/861)
annyira furcsa hogy az emberek még egy ilyen mûsorba is csak a kifogásokat és a rosszakat keresik!Elnem tudom képzelni h akkor mi az ami nála a tökéletes!!!
Mindjárt nem mondaná hogy polgárpukkasztó palota,ha mire hazamnenne várná egy ilyen ház,amibe kifogást nem lehet találni!
furcsaaaa...de tudom azért van ez az oldal h mindenki leírja a véleményét...!csak már annyi ilyen kommentárt láttam!de semmi bajom velük :) :)
puszi
10/10
monika.17 2008 okt. 25. - 14:16:43 10/10 Előzmény ceia
(249/861)
Engem is zavar hogy egyre kevesebet láthassuk a végeredményt.
A házakkal kapcsolatba nincs kifogásom. Nagyon szép házak.
rééééka 2008 okt. 24. - 18:08:16
(248/861)
sziasztok!vki megtudná mondani h amai részben melyik család volt??köszi!!
5/10
ceia 2008 okt. 24. - 14:44:04 5/10
(247/861)
Szerintem eleinte jobb volt ez a mûsor, rossz irányba változott. Egyre polgárpukkasztóbb palotákat építenek, nagyon rákattantak a rombolásra (ostoba módszerek, nagy show) egyre idiótább gyerekszobákat csinálnak, és a lényeget, vagyis azt, ahogy birtokba veszi a család a házat, felfedezik, örülnek neki, egyre kevesebb idõben mutatják. A tegnapi (okt23) részben pl. alig néhány másodpercet szántak rá, ahogy az öt! lány megnézi a szobáját. Viszont sok a hálaszöveg, amit nyilván be kellett tanulniuk, mert néha valahogy nem stimmel a gyerekekhez, amit mondanak. Az sem tetszik, hogy már a távollétük alatt elmondanak nekik dolgokat, pl. az ösztöndíjat, vagy a kislánynak, hogy az apja kap egy hajót. (szegénynek titkolnia kellett, nem lehetett könnyû)
Azonkívül többen közülük színészek, így már nem meglepõ a sok teátrális könnyfakasztó jelenet. Kiváltképp a lányok részérõl, mivel színészek, akár Ty, Preston, Eric, és John.
10/10
monika.17 2008 okt. 24. - 13:42:28 10/10 Előzmény kiran83
(246/861)
Egyszerû ha megunja a szobáját akkor átpakolják. Az már nem olyan nagy munka. Egyébként nem biztos hogy késõbb nem fogja ugyan úgy szeretni a focit.
10/10
monika.17 2008 okt. 24. - 13:40:34 10/10
(245/861)
Szerintem a családok akiknek eddig építettek ma is boldogok az új házukba. Legalább is a szombati részekbõl az jön le.
10/10
monika.17 2008 okt. 24. - 13:35:34 10/10 Előzmény naomi81
(244/861)
Én is láttam azt a részt. Nagyon meghatott. Annyira sajnálom az ilyen kicsi gyerekeket, akik elveszítik valamelyik szülõjüket. Ez a világon a legigazságtalanabb dolog!
10/10
garjud 2008 okt. 24. - 12:18:05 10/10 Előzmény naomi81
(243/861)
Hi

Azt hiszem a youtubon fent van, cak a család nev kellene hozzá, me úgy lehet rákersni. Vagy azisohunton, minovan is vannak fent részek,tehát ha tudod hanyadik akkor úgy kers rá
kiran83 2008 okt. 23. - 13:58:50
(242/861)
Bocsi, de sajnos a munkahelyemen, ahonnan a hozzászólást írtam, nem mûködik a "Hozzászólás" gomb valamilyen oknál fogva, így csak a "Válasz" lehetõség maradt.