Zolkó 2007 máj. 12. - 19:42:52
(9/49)
Minden évben erõs a mezõny. Én sem vagyok oda annyira az Oscarért. Számomra majdnem lényegtelen, hogy ki kapja, részemrõl nem sokminden változik.
zszoltan 2007 máj. 12. - 19:29:26 Előzmény Zolkó
(8/49)
Bennem nem hagyott túl mély nyomokat a film.

Egyébként hogy egy színész kap-e oscar-t vagy sem, nagyon sokmindenen elmúlhat. Például a világ második legjobb színésznõje csak akkor kaphat szobrocskát, ha sikerül kifognia egy olyan évet, amikor a legjobbnak éppen nem jön ki filmje. Vagy van olyan szabály, hogy hány évig nem kaphat ugyanaz újabbat? (Azt hiszem a Volver-re mondták, hogy "ha egy évvel korábban jön ki, biztos az oscar Cruz-nak, de idén túl erõs volt a mezõny".)
Vagy esetleg a rendezõnek megmondja, hogy csak mellékszerepet hajlandó elvállalni, de abban olyan jó lesz, hogy húúú. Darabra megy, nem? Mit számít, hogy az egyik mellék-, a másik meg fõszerepet játszott... (Meg az a sok 'technikai' oscar is: "Király betétdal volt, két oscart a filmnek!")
Úgyhogy én nem nagyon vagyok oda az ilyen 'évi legjobb' díjaktól...
Bov 2007 máj. 12. - 17:43:53
(7/49)
Régebben nagyon jó filmnek számított, nemrég láttam, és volt benne pár vicces rész..
hal 2007 ápr. 02. - 20:54:14
(6/49)
Annyira kár, hogy nem láttam végig... Nagyon jó történet!
Ha legközelebb adják, biztos megnézem.
Szerintem nem játszik rosszul Julia Roberts, nem a legjobb, de biztos nem véletlenül kapott azért Oscart. :)
De biztosan van rengeteg olyan színész, aki nem kapott Oscart, pedig megérdemelte volna...
(A mûkorcsolya jut eszembe errõl, hogy van olyan, akinek sosem sikerül megszereznie a vb címet, vagy olimpiát nyerni, pedig egyértelmû hogy õ a legjobb... de megjelenik valaki új, akinek az elsõ felnõtt versenye tökéletesen sikerül, és megnyeri. Akkor sem veszít az "értékébõl" az a mûkorcsolyázó, aki nem nyert. :))
Zolkó 2007 jan. 29. - 21:17:51 Előzmény kevinspéci
(5/49)
Egyetértek, Julia Roberts nem oly jó színésznõ, mint állítják. Rengeteg, nála sokkal jobb "oscaratlan" színésznõ van.
Ez a film amúgy jó, izgalmas thriller (már hogy a filmrõl is szóljon már valaki 6. hozzászólóként:) ). John Grisham regényei nagyon jók, és lassan az összes könyvét filmre adaptálják:) Az új könyve épp hogy megjelent, már készül is a film belõle.
Zotyipotyi 2007 jan. 29. - 20:57:23
(4/49)
"Júlia nem volt erõs vagy több mi nálunk, Júlia nem volt se jó, se szép!":)
boogeymanjoe 2007 jan. 29. - 20:14:12 Előzmény kevinspéci
(3/49)
Szerintem ha Eric Roberts ezt mondta, akkor irigykedik testvére sikerére! Hiszen neki alig jut valami emlékezetes filmszerep! Játszhatna már valami értelmesebb filmben is a másodlagos akciófilmjei helyett!
Newcastle United 2006 okt. 17. - 11:10:56
(2/49)
Szerintem sem túl nagy színésznõ Julia Roberts, csak rettentõen népszerû, az Oscart is ennek köszönheti.
kevinspéci 2006 okt. 17. - 08:17:04
(1/49)
Különben Eric Robertsnek igaza van: a tesója színészi tehetsége kimerül nagyjából annyiban, hogy bánatos szemekkel néz a kamerába, s nagyokat pislog...