Illiona 2018 febr. 28. - 21:05:43
(232545/239045)
Cross 9-10

Továbbra is maradt az izgalom, bár mindenképp ezt beárnyékolja a Koreában most felmerült botrány.
Mert nem tudom, hogy ezt a két rész elõtte leforgatták-e, vagy most forgatták, vagy ujrairták, és ujraforgatták.
Végül is már-még 6 epizód van hátra.
A mai (tegnapi) részben az egyik fõszereplõ, Cho Jae Hyun, aki érintett a botrányban, itt a sorozatban fegyelmi tárgyalás alanyaként, majd elmarasztaló itélet elszenvedõjeként, hogy halmozzuk, hogy BIZTOS be kelljen fejeznie e filmbéli küldetését, egy valamilyen daganat súlyosbodásaként is kiírásra kerülhet.
De akkor ki fog maradni? a fiatal, tehetséges, jóindulatú de bosszúszomjas sebész egyedül????

Vannak tehetséges mellékszereplõk, pl. Tal Tal, aki elég vértelen volt eddig, most a 10.ben mutatott némi színt.
A kórház igazgatójának fiaként nehéz helyzetben volt, hiszen meg kellett felelni a papa elvárásainak, ami a legjobb, legtehetségesebb, legkarrieristább sebész tulajdonságaival, de szerette volna a másik vezetõ lányát is, gyöngéden, titokban, és megvoltak a maga elképzelései a tisztességrõl, az orvosi hivatásról, az elõrejutás munka általi lehetõségérõl.
Eddig ugy élt a papa árnyékában, mint egy robot. (Tal Talként megszokhattuk azt a szenvtelen arckifejezést ) :))))

De most a 10 epizódban épp a versenytárs felbukkanása ürügyén (munkában és szerelemben is) végül kiállt önmagáért, és megmondta az apjának, hogy szégyelli õt.

(Na gondoltam, ez is mehet a halála után a "gyermeki engedetlenség poklába" magyarázkodni :)))) )

Kép KIm JI Han munka közben
hanguktaekwondoo 2018 febr. 28. - 17:34:37
(232544/239045)
Azon töprengek, mi lesz azokkal, akiket nem SZEXUÁLISAN tett magáévá egy -egy aktusozó zseni.
rettenetes, hogy milyen KÖNNYEN kiölik az empátiát az emberbõl
való igaz..
:-)
Illiona 2018 febr. 28. - 11:53:52
(232543/239045)
itt egy következõ:
Sun Woo Jae mindent tagad. De ugye hiába, mert a neve már besározódott.

https://www.hancinema.net/sun-woo-jae-duk-denies-allegations-of-sexual-assault-115991.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
Illiona 2018 febr. 28. - 11:49:32
(232542/239045)
Folytatódik a szexuális zaklatással megvádolt szinészek vesszõfutása:

Itt a tegnap már emlitett Oh Dal Soo tagadja vádakat. De egy szinhésznõ?????(nek nevezné magát) nyilatkozott, hogy valamikor régen elhivta egy motelszobába, ahová õ ugy ment oda, hogy kérdezni akart csak valamit(??????), de elfutott mikor a szinész kezdeményezett.
Ez akkora mûbalhé, lehet rajta csámcsogni!!!
Ez az Oh Dal Soo nekem annyira ellenszenves, nem birom a filmeben sem látni, ( igy majd nem is kell,) de ez nagyon nagy szegénységi bizonyitvány a nõkrõl is.

Részben elmaszatolja azokat a tényeket, akiket TÉNYLEG szexuálisan megerõszakolnak. Igy már nem is lehet, hogy együttérezzünk velük, hiszen az empátia igy nincs többé!

https://www.hancinema.net/lily-s-take-oh-dal-soo-formally-leaves-my-mister-116000.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
hanguktaekwondoo 2018 febr. 28. - 01:13:10
(232541/239045)
Singer erõsen hízásra hajlamos, nõies testalkattal kellette magát.
Minden volt, csak nem súlytalan –konkrétan vonszolta magát :-))
Remek látni kedves Iliona az igényszintet és a mélybõl feltörõ, mindennapokba sikeresen átplántált masszív vágyakat.

szédíts, kábíts, tiporj, uralj,
manipulálj.

Hát :-)
és még azt sem mondhatnám, hogy unikum vagy e kérdésben.
Sajnos, ma az az unikum, akit az ilyesmi hidegen hagy.

És tudod, miért hagyja hidegen mindez a konkrét személyt?
Mert
t u d a t o s.. :-)


mellesleg ez a kölyök énekelni sem tud
Illiona 2018 febr. 28. - 00:23:56 Előzmény micike_MSc
(232540/239045)
Itt van egy videó, amin a kinai Hua Chenyu énekel, a most szombati mûsorban elhangzó dal.
(maga a dal 1,30 mpnél kezdõdik)
https://www.youtube.com/watch?v=WyGAgbvRzAQ

Nekem kifejezetten tetszik ez a Singer.
Már az elején ugy éreztem, nagyon hasonlit a METHOD Singerjéhez. :))))

Ugyanolyan elõször is külsõleg. Vékony, sulytalan, hanyag öltözködés.
De a tekintete is ugyanolyan: Vagány, másokkal nem aggódó, félelmet hirbõl sem ismerõ.
Benne van a mozdulataiban: enyém a világ - és lám! tényleg az övé.
Manipulativ: látszik hogy a tudatosságát soha egyetlen pillanatra sem ereszti el, pedig látszólag annyira lezser!

Egyszóval: Jó a srác!
Illiona 2018 febr. 27. - 20:33:34
(232539/239045)
viszont tegnap hétfõ volt, és teljesen elfelejtettem a Box Office oldalt.
Nem is reklamáltatok!
Mentségemre legyen mondva, hogy igazán nehéz nap volt a tegnapi, munka szempontjából.

https://www.hancinema.net/hancinema-s-box-office-review-2018-02-23--2018-02-25-115930.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Végül is csak a Golden Slumber az érdekes, annak volt igazi jó nézettsége, és elég izgalmas a trailer is.
Illiona 2018 febr. 27. - 20:27:16
(232538/239045)
és itt a harmadik: õ viszont soha nem tartozott a kedvenceim közé, nem is hiszem, hogy valaha is pozitiv karaktert alakitott, õ is visszaélt a hatalmával.

na, ezt azért már nem értem????

https://www.hancinema.net/lily-s-take-oh-dal-soo-denies-the-sexual-harassment-accusations-115950.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Mostmár jó lenne, ha a koreai szinésznõk is vállalnának arcot, hadd lássuk!
(persze nem érdekel, csak poénból irtam)
Illiona 2018 febr. 27. - 20:22:06
(232537/239045)
Több ismert szinész neve is elhangzott a mostani koreai erõszak-feltárási hullámban.

Tegnap már irtam a Cross Fõszereplõjérõl, és itt egy mára is:
Cho Il Hwa, számomra ugyan közömbös volt, de tudom hogy sokan viszont rajongtak érte.
...
https://www.hancinema.net/choi-il-hwa-admits-to-sexual-harassment-115936.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Ugye korábban mig edimir is velünk volt, arról beszélgettünk, hogy mi lesz ha ez a sok sztárocska beleöregszik a középkorú szerepekbe!
Ha sokan akarnak fiatalos szerepet alakitani, mig mások elfogadják a koruk kihivását.

Hát EZ!!!!
Egyszerûen kiüritik nekik a helyet!
https://www.hancinema.net/choi-il-hwa-admits-to-sexual-harassment-115936.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
Illiona 2018 febr. 27. - 17:00:58
(232536/239045)
egy kis Korea: 30 év börtönt kérnek Park Geun Hye volt elnökasszonyra, talán márciusban illetve áprilisban meglesz az itélet.
A volt elnökasszony már nem is vesz részt a meghallgatásokon, nem birja !!!???

A barátnõjének már megvan az itélet, 20 évet kapott!

Elõtte talán egy hónapja még arról is cikkeztek, hogy talán életfogytiglanit kaphat, hát majd meglátjuk!
http://www.koreatimes.co.kr/www/nation/2018/02/251_244835.html

http://hvg.hu/vilag/20180227_Harminc_ev_bortont_is_kaphat_DelKorea_volt_elnoke_korrupcioert
Illiona 2018 febr. 27. - 12:35:02
(232535/239045)
I Can Speak
helyesen.
Illiona 2018 febr. 27. - 12:20:41
(232534/239045)
A I Can Speek cimû mozifilm felkerült az Avistára - egyenlõre angol nélkül.

Nagy siker volt Koreában, nagy nézettséggel ment, és többen is nagyon vártuk, hogy megnézhessük.
Nem is nagy fájl, vagyis a helyszükében szenvedõknek is kedvezõ.
Illiona 2018 febr. 26. - 20:09:45
(232533/239045)
Grand Prince 0.

Azért a tollkabátok sem tradicionális viselet!!
Illiona 2018 febr. 26. - 19:43:46
(232532/239045)
Grand Prince 0.

most ha két elõzetest adnak le, akkor két nullát kell egymás mellé irnom?
Csak kérdezem?
Illiona 2018 febr. 26. - 19:41:37
(232531/239045)
A Grand Prince a hétvégén fog indulni, de már feltettek az Avistára egy nulladik részt.
Itt tulajdonképpen egy csomó forgatási jelenetet láthatunk, általában humorosan tálalva.

Itt Woljának ragasztanak éppen szakállat, amit utána hajszáritóval rögzitenek....
Illiona 2018 febr. 26. - 19:35:49
(232530/239045)
Sziasztok!
Hol van mindenki?
Filmet néz?

Ma volt a 9. rész a Cross cimû soriból, de rossz hirek jöttek felõle.
Az egyik fõszereplõ, Cha Jae Hyun bejelentette, hogy visszavonul a szinészettõl, meg bocsánatot kért, meg stb.
Biztosan olvastátok mindannyian, hiszen ezzel volt tele a net.
Emiatt kiirják a karakterét a sorozatból!!!??? nem is értem hogy miért?
Oké, akkor játsszon negativ figurát!

Itt a Cross cimû sorozatban egy nagyon odaadó orvost alakitott.
De a Syndrome cimû soriban szintugy.
Az már az én gondolatom volt, mint ahogy a Syndromaban, itt is ki fog a kétarcúsága derülni
Hogy a szervkereskedelemben is része van...
Igy leültetni egy jó sorozatot! nem is tudom, hogy nézzem-e ezután.
https://www.hancinema.net/cho-jae-hyun-leaves-cross-115906.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
Kép: a fõszereplõ, aki már nem is az....
Illiona 2018 febr. 25. - 18:29:47
(232529/239045)
Misty 8

Viszont legnagyobb sajnálatomra a 4. epizódben meggyilkolt Kevin Lee a 7. ben 3 mp-re szerepelt, a a 8.-ban pedig egyetlen egy pillanatra sem.

Viszont itt egy fotó róla: Go Joon
Illiona 2018 febr. 25. - 17:46:56
(232528/239045)
Misty7-8

Mint már irtam, Im Tae Kyung is feltünik ebben a filmsorozatban.
Hát ez is egy szakma, ezt még gyakorolni kell, elég nehézkesen mozog a vásznon, de ennyi belefér: végül is a szerepe szerint 19 év börtön után jött ki.

Egyenlõre nem tudjuk a kilétét, de annyi már bizonyos, hogy anno még diákként történt az a gyilkosság, ami miatt ült.
Akkor ott volt jelen a fõszereplõnõ is, kicsit véres ruhában, majd a fiú elzavarta onnan, és ezután lecsukták.

Azóta is ezen gondolkodom, hogy talán azt a gyilkosságot nem is a fiú követte el, csak magára vállalta:
Hogy valaki esetleg erõszakoskodott volna a lánnyal, aki ezért leütötte?
Ez persze csak az én fantáziám, majd meglátjuk.
Illiona 2018 febr. 25. - 17:35:13
(232527/239045)
Misty

Akkor pár mondat Kevin Lee feleségérõl.
Nagyon jó a szinésznõ, A pasztás fiú felesége egyébként civilben.
A szerep amit játszik nagyon jó alkalmat ad neki, hogy megmutathassa a képességeit, eddig a karakter 3 különbözõ, ellentétes arcát mutatta meg.

Volt elõször a nagymenõ golfjátékos felesége, a kicsit naiv, csupa lelkesedés feleség, olyan édes, aranyos, akit azért semmiképp nem kell komolyan venni.
Azután meghal a férje, és kiderül hogy terhes.
Akkor normális, aggódó, segétséget kérõ nõ, aki gyászol, viisza akar térni Amerikába, hogy ott nevelhesse fel a gyermekét.
De õ a férje által nem kivántan terhes!!!
A férje halála után 1-2 héttel valamit kapisgálni kezd, hogy talán volt valami a férje, és a fõszereplõnõ között.
Erre gondol valamit? és elkezdi behizelegni magát a fõszereplõnõ ügyvéd férjének: hizeleg, odahajol közel hozzá, eljátsza a gyenge nõt, rosszulétet szinlel, hogy kórházba elvigye, megjelenik találkozókon. Ugy viselkedik, mint egy kokott!!!! Hogy majd igy áll bosszút, hogy elszereti a férjet???? Terhesen????
A mai 8. epizódban, amikor a liftben kifakad idegenekre, akik róla és a férjérõl pletykáltak, egy pillanatra ugy éreztem, ez a kirohanás õszinte: de vajon tényleg õszinte volt-e:
És egy ilyen nõ megérdemli-e hogy gyereke legyen? és milyen gyereke lesz egy ilyen anyának?

Végül megkeresi a fõszereplõnõt, és elvárja, hogy kérjen tõle bocsánatot! De a föszereplõnõ egyáltalán nem akar (hiszen jelen állás szerint nincs is miért)
Erre elmegy a rendõrségre, hogy bevádolja, õ találkozott a férjével legutoljára.
Pont akkor, amikor az tényfeltáró riportot adott le a tv-ben egy nagyvállaltról.
Pont aznap, amikor jóváhagytás a kinevezését a Kék Ház szóvivõjének!
Illiona 2018 febr. 25. - 17:15:29
(232526/239045)
Misty 7-8

Uh! továbbra is nagyon izgalmas!
Rengeteg minden kiderült ebben a két részben, sok embernek megláthattuk a másik arcát is, de a kérdésünkhöz nem jutottunk közelebb:

ki ölte meg Kevint?

Még az összes lehetséges gyilkosjelölt ott van, és a fõszereplõnõnk nyakán is szorul a hurok!
Az ország fõhatalmasságai is akarják hogy börtönbe menjen, hiába a férje háttere, de riporterként beléjük mart rendesen, igy akarják megsemmisiteni.
A férje továbbra sem hisz neki, csak mellette akar lenni - olyan semmilyen az a pasi, engem mindenképpen idegesit, persze tudjuk, hogy Koreában ez igy kivánatos!?