3/10
offtopic
Arato53 2012 aug. 25. - 11:12:03 3/10
(959/1379)
0/10 Életem legrosszabb filmje
3/10
Arato53 2012 aug. 25. - 11:10:58 3/10
(958/1379)
Elviselhetetlenül rossz film, idegesítõ és zavaros történet, a forgatókönyv egyáltalán nincs kidolgozva. A filmnek se füle, se farka. Nem véletlen, hogy a mozi kong az ürességtõl. Nolan egy abszolút inkoherens és értelmetlen zagyva filmet csinált. A fiatalokban agressziót vált ki.
ulqui11 2012 aug. 25. - 04:11:26 Előzmény _Freddy_
(957/1379)
Na mondjuk én itt arra gondoltam,hogy az a sok árva srác(ugye mint Robin),beköltözött a Wayne birtokra,és árvaházként szuperált tovább a kecó,és így mondhatni a végtelen idõkig tud szerezni a batman gönc magának egy viselõt... :D
10/10
kaysakoo 2012 aug. 24. - 23:20:19 10/10
(956/1379)
A film érdekes és nagyon jó. Megérdemli a sok-sok csillagot.
Egy tanácsom lenne a hozzászólóknak, akikben ennyi félreértés meg zavarodottság van a filmmel kapcsolatban...anélkül, hogy bárkit bántani akarnék...
Ha nem megfelelõ az angol tudásod, vagy nem tudsz egyszerre filmet nézni és olvasni, akkor nézd meg a filmet szinkronosan, vagy nézd meg újra, ha nem tiszta valami...
Van sok film, ahol utalások és rejtett tartalmak meg a nézõ képzeletére bízott dolgok vannak...De ebben a filmben minden egyértelmû és nem is túl bonyolult...Viszont rendkívül szórakoztató. Igazi élmény!
10/10
Kata184 2012 aug. 24. - 19:43:35 10/10
(955/1379)
Elég érdekes vélemények vannak itt. Én azt tudom mondani, hogy annyira nem vagyok oda az ilyen filmekért. Tetszett a 2. rész is, de abszolút nem volt rám ekkora hatással. Nekem sokat számít milyen minõségben nézem, most a harmadikat kamerás verzióban láttam mégis levagyok nyûgözve. Érzelmeket váltott ki belõlem a film és én az ilyet szeretem. Nem azt vártam, hogy majd egyfolytában verekedés és lövöldözés lesz, hiszen nem is errõl kell szólnia.. volt benne éppen elég akció és az egész nagyon egybe volt. Mondjuk a Robinos rész számomra kiszámítható volt végig, de sebaj :) Ez a film most bekerült a kedvenceim közé. 10/10 és alig várom, hogy újra nézhessem majd rendes minõségben is.
10/10
Krosz31 2012 aug. 24. - 01:30:24 10/10
(954/1379)
én olyan 3 hete láttam a filmet és azóta is a hatása alatt vagyok....eddig mindegyik részt moziban néztem mert így sokkal jobb a hangulata...a zene páratlan és szerintem ez egy remek lezárás volt...ahogy az elsõ részben ebben sem az akció volt a lényeg hanem bruce wayne személye...a fejlõdése ,hogy újra meg kell vívnia egy harcot a városáért,egy utolsó harcot...a trilógia részei nálam 10/10...a Tim Burton féle film egy az egyben a képregény hangulatát idézte ami nem rossz de ez a Nolan féle trilógia társadalmi problémákat dolgoz fel és aki megérti a filmet az nem jár rosszul....az elsõ 2 részt több mint 20x láttam és nem tudom megunni...mielõtt nem jött ki a Batman:Kezdõdik nem rajongtam a batmanért...olyan közömbös voltam a képregénnyel kapcsolatban...de Nolan mindent megváltoztatott azzal ,hogy egy olyan szuperhõst muatott be a közönségnek akin látszik ,hogy emberbõl van hiszen nincs semmi különleges képessége egy egyszerû ember...
8/10
offtopic
_Freddy_ 2012 aug. 22. - 17:12:59 8/10 Előzmény JohnnyBGood
(953/1379)
a 2. része a messze legjobb :D
10/10
Sonic8 2012 aug. 22. - 10:43:23 10/10 Előzmény _Freddy_
(952/1379)
Jajj az tom melyik sorozat az még ment/megy a CN-ön.Szerintem az annyiból állt hogy pár teljesen eltérõ hõst összehoztak.És lehet hogy az a Robin.
Ney marsall 2012 aug. 22. - 00:37:07
(951/1379)
Hát, bizony felemás érzéseket hagyott bennem ez a film.
nem volt olyan jó, mint mailyennek kellett volna.Hogy úgy mondjam: Az elõzõ két film 5 csillagos, de ez a harmadik olyan három és fél csillagos csak.
A filmet persze semmiféleképp nem nevezném rossz-nak, de sajnos ez már kétésgtelenül nem volt az igazi.

SPOILER!!!



Két doloog zavart igazán:Bane halála, és a filmlegeslegvége.
Mármint:Bane egy szemtõl szembeni egy -egy elleni csatában felülkerekedik Batman-en, aztán úgy hal meg, hogy Sleina Kyle a Bat-motorral lelövi!!??Ez nagyon szánalmas volt.Az elsõ részben Ras Algul halála, a ásodikban Joker életben maradása hihetetlenül hatásosak voltak.De ez....
A másik:Ha jól értettem, Fix olyasmit mondott, hogy a computer adatain valamiféle módosítás történt, és Bruce tette, tehát életben van.Aztán mintha ALfred is összefuttna vele valahol.Õszintén szólva leginkább az zavart, hogy nem láttuk ténylegesen.Például, hogy aza nõ mellette Selina-e, nekem fontos lett volna.
A legrosszzab az volt, ahogy az a rendõr megtalálj a aBat-barlangot.Akkor õ lesz ezután Batman!?Ne hülyéskedjenek már!Mindenesetre az, hogy James Gordon megjavította a denevér-jelet, ezt jelezte nekünk.
De ezt komolyan gondolták!?Hiába aranyos az utalás RObin-ra....Mind emlékszünk, hogy Bruce az elsõ részben micsoda edzéseken ment át, ez asrác meg EGYEDÜL elkezd gyakorolgatni, és kész!!!???
Értem én, ahogya filmben is elmondták "Batman akárki lehet", ugyebár egy olyan személy, akinek megfelelõ az erkölcsi érzéke, tudja mikor kell betartani a szabályokat, mikor kell szabály szegni.EZ rendben is van, és mondom a Robin-ra való utalás sem volt rossz, de, hogy fzikailag képes ez a srác verekedni, meg használni a kütyüket, meg minden....EZ mondjuk ki, hülyeség volt.
Ahhoz képest, hogy Nolan az nyilatkozta, hogy jobb elvarrni a szálakat, gyakorlatilag mindent a nézõkre bízott.
Na meg a beharangozás, hogy "hihetetlen véget ér a Sötét Lovag Legendája" ahhoz képest én egyátalán nem volt sem epikus se lenyûgözõ.


SPOILER VÉGE



Mondom:mindenképp jó film, de messze olyan jó darab, mint a másik kettõ.
MOndjuk, az elsõ kettõ volt.Az elsõ kettõ 5 csillagos, ez csak 3 és feles.
Komolyan, én nagyot csalódtam Nolan-ban.Az hittem ennél jobban sikerült.
JohnnyBGood 2012 aug. 21. - 23:31:53
(950/1379)
..bár Nolan-t ismerve, beöltöztetett volna egy embert krokodilnak, mert szörnyet nem lett volna hajlandó beletenni a filmjeibe.
Pedig az lenne a legkeményebb filmek egyike, még ha Killer Croc nem is fõellenség lenne de benne lenne végre valamelyikbe nagyon élethûen :) És ekkora aduászt kihagyni mikor a csatornában szórakoznak.. áá..

A sztorit már úgyis összekuszálta, nem sérült volna a Batman mítosz és talán izgalmasabb lett volna a 3. rész.

Ilyesmit szeretnék végre látni egyszer:
http://dreager1.files.wordpress.com/2012/02/batman_vs_killer_croc_by_zuccarello.jpg
JohnnyBGood 2012 aug. 21. - 23:11:30
(949/1379)
A trilógia elsõ része messze a legjobb Batman film.

Viszont:
volt egy mondat aminél a Felemelkedés alatt a moziban kirázott a hideg.
Az elsõ rész vége óta nem éreztem ilyet, mikor Gordon megmutatja Batmannak, hogy van egy fickó, aki ilyen kártyát hagy maga után..

A felemelkedésben akkor volt, amikor lent vannak a város alatt talán a rendõrök, arra nem emlékszem de elhangzik ez a mondat:
"Krokodilok is vannak a csatornában?"

Ááááá.. Azt hittem össze pisilom magam.. :) Tuti utalás volt Killer Crok-ra, és ha nem tudtam volna hogy nem lesz benne, azt vártam volna végig hogy felbukkanjon :) Az lett volna a csúcs!!!, nem Bane.. Jobban jártunk volna.
9/10
jambuano 2012 aug. 21. - 15:04:30 9/10
(948/1379)
Nagyon jól sikerült ez a rész is, tetszett.
Régebben nem szerettem a Batman filmeket, de a két új Sötét Lovagos rész az egyik kedvenc filmemmé varázsolta :)
8/10
offtopic
_Freddy_ 2012 aug. 21. - 06:12:23 8/10 Előzmény Sonic8
(947/1379)
Van a Teen Titans rajzfilmsorozat, abban van egy Robin, csak nem tudom hogy az ez a Robin e vagy egy másik. xD Mert ha õ egy és ugyanaz, akkor az valós hogy Nightwing az a késõbbi neve Robinnak. :D Megcsinálhatnák a Teen Titans adaptációt is. xD
10/10
Keló Scofield 2012 aug. 20. - 23:02:42 10/10
(946/1379)
Volt olyan film, ami már fennt volt DVD minõségben, eredeti nyelven, nem tudom mikor mutatták be az amcsik.
mehdi 2012 aug. 20. - 22:47:49
(945/1379)
Hát, ha nem mész moziba, és leakarod tölteni decemberig vagy meddig míg ki nem jön dvd-n csak camos verzióban találhatod meg..
A Nolan féle Batman-trilógia nagyon tetszett, sõt bátran kimondom, hogy a kedvenc trilógiám. Megint egyben van az egész film, bár persze pár dolgot fel kell dolgoznom.
***SPOILER***SPOILER***
Ha nem érkezik folytatása a Robin-os dolognak, amit azért valahogy kétlek, akkor számomra feleslegesnek tûnt azt a szálat belevarrni, vagy olyan nehezen hihetõ vagy csak ne utaltak volna konkrétan Robinra akkor jobban feldolgoztam volna.
***SPOILER VÉGE***
De amúgy a Felemelkedés szintben a Kezdõdik és a Sötét Lovag között áll, élvezhetõ volt. Szép munka ismét Nolantõl.
10/10
Keló Scofield 2012 aug. 20. - 22:36:22 10/10
(944/1379)
Sziasztok! Nagyon érdekel a film, az elõzõ részt moziban néztem, most nincs rá lehetõségem. Valahonnan le lehet tölteni? Csak ne CAM. legyen, köszönöm!
10/10
musiclifeman 2012 aug. 19. - 01:53:49 10/10
(943/1379)
Szerintem Nolan-rajongás ide vagy oda, ha valaki mind a három részt figyelemmel végigseggeli, és képes felfogni amirõl a filmek valójában szólnak, annak nem létezik hogy nem tetszik. Még ha a látványról nem is beszélünk, no meg a Zenérõl... Különben mindenki választhat attól még másfél órás vígjátékot, vagy akciófilmet. Nem muszáj Nolan-filmeket végigkoncentrálni.
4/10
Jezabel 2012 aug. 19. - 01:24:15 4/10
(942/1379)
Vacak volt, de legalább jó hosszúúúúúúúú :D
10/10
Sonic8 2012 aug. 18. - 21:11:42 10/10 Előzmény mro26
(941/1379)
<---- Heh, ez jó :D
9/10
mro26 2012 aug. 18. - 14:42:18 9/10
(940/1379)
Én sem estem hanyatt ettõl a filmtõl persze azért jó volt, tetszett nagyon de már sokat mocorogtam a moziban a film alatt mert sok volt a lelkizés a filmben, kevés az akció. Érdekes hogy a Begins-ben jól el lett találva az arány, de itt sajna nem (egyébként nekem is a Begins a kedvencem ebbõl a trilógiából). A Burton filmek maradnak meg számomra legjobb Batman filmekként, a hangulatuk miatt, sokkal közelebb áll a képregényhez hangulatilag mint az újjak és mivel én olvastam az összes magyar Batman képregényt azért tetszik jobban. Ez van, nekem ez a rész egy szintem van a Forever-el, tudom nagyon más stílus a kettõ de így is egy szinten áll számomra a Rises a Forever-el (amit szívesen nézek de ritkábban mint a többit.
Túl nagy hepaj volt az elõzõ rész miatt a Rises minõsége miatt és ezért gondolják/gondolták sokan hogy jobb lesz vagy legalább ugyan olyan jó, de sajna a 3. részre kifogyott a szufla...de 3. résznek még így is jobban teljesít mint a legtöbb film 3. része szokott. :)