ukranfiu 2009 júl. 08. - 11:36:36
(89/189)
Hát nem mondom azt hogy rossz film de..... A csajnál találtam volna mondjuk jobbat is:) Mondjuk van nála jobb ukrán szinésznõ!:) Hát a verekedések is érdekesek!:) Az hagyám hogy 6 ellen verekszik és mind sorban áll, de amikor a nagy benga állatal bunyózik akkor az révág egy nagy hordót, persze simán egy hajszála se görbül de amikor õ meg nyakon b***a egy lapáttal az rögtön kidül:) Elég érdekes, de azért jo akció film! Meg a történet is fura egy cseppet, mert szeritnem semmi szükség a szállitóra! Mondjuk inkább "egyszernézõs", mert már másodjára is egy kicsit uncsi!!! 6/10
xzibit2009 2009 júl. 06. - 19:34:58
(88/189)
igazad van!
Ez is, 2. is és az elsõ is nagyon jó volt!

1. 10/9
2. 10/8
3. 10/7

De ettõl függetlenül mind3 nagyon jó film!
10/10
Denis 2009 júl. 06. - 16:17:50 10/10 Előzmény tomgreek
(87/189)
Nekem tetszett ez a film, sok volt benne a poén.
Lehetett volna akár vígjáték is.
Jason Statham nagyon jó pasi, tudnék vele mit kezdeni.
Viszont nálam is az elsõ a nyerõ.
5/10
tomgreek 2009 júl. 05. - 10:49:33 5/10
(86/189)
Spoiler

"Mopar
Egyébként meg az egész story-t nem értem, miért kellet most a szállító egyáltalán? egyszerûen csak túszulejtették volna a csajt amíg alá nem írja az apja a papírokat és kész.. ""

10/5
6/10
King Diamond 2009 júl. 04. - 01:03:24 6/10
(85/189)
Nemrég fejeztem be a Szállító harmadik részét. Az elsõ kettõ az nagyon tetszett, bár leginkább az elsõ a favorit. Ezek után is így marad, hiába érdekelt nagyon a harmadik rész is. Annyira nem volt rossz, de lehetett volna jobb is, több akció, jobb szinkronok--Stathamé ugye ismert és nagyon illik hozzá Epres Attila hangja, a csajé is jó volt, Roberthez viszont nem illett Forgács Péter hangja, fõleg Kellerman után a Szökésbõl. Ja igen, az is elég szar, hogy a francia zsaru hangját meg megváltoztatták, az egy dolog, hogy öregebb, de nem kellett volna a szinkronhangot is változtatni.
Amúgy nekem bejött a csaj, leszámítva talán az irdatlan sok szeplõt.
SPOILER Azt én se nagyon értettem, hogy a végén Robert miért szabadítja ki magát. SPOILER VÉGE
Mindent összevetve annyira nem rossz, de nem ûbereli még a kettõt sem, nem hogy az egyet.
6/10
xzibit2009 2009 júl. 03. - 19:06:09
(84/189)
ne írd be mindenhova!!
Mindenki megtalálja módját, h megnézze!
9/10
fredi60 2009 júl. 03. - 08:28:13 9/10
(83/189)
Semmivel sem rosszabb, mint a második rész. De az elsõ továbbra is a legjobb mind közül.
6/10
mopar 2009 júl. 02. - 22:52:40 6/10
(82/189)
Hát ez elég gyenge lett, a budapestinek mondott helyszín is gagyi volt, ja meg a másik ,hogy ok elmaradott ország vagyunk egy kicsit,de azért nem annyira ,hogy még mindig trabantok meg volgák rohangálnának az utakon... A verekedõs jelenet meg a szokásos bénaság,kb 6 emberkével bunyózik akik persze nem mennek rá egyszerre, szépen várnak a sorukra amíg a másikat veri ,addig ott topognak mellette :D

Spoiler

Egyébként meg az egész story-t nem értem, miért kellet most a szállító egyáltalán? egyszerûen csak túszulejtették volna a csajt amíg alá nem írja az apja a papírokat és kész..

10/6
Hilaryfan17 2009 ápr. 16. - 10:36:07
(81/189)
remélem jó, mert az 1-2 jó volt...
7/10
kukimaci 2009 márc. 28. - 21:51:42 7/10
(80/189)
Ja meg még annyit,h a Szaknévsor nagyon komoly volt tényleg, szétröhögtem az agyam a moziban, mikor mutatták...hihetetlen. És a nõ az tényleg ronda.:)
7/10
kukimaci 2009 márc. 28. - 21:46:10 7/10
(79/189)
Tudja valaki,hogy mi a valós életben a neve annak a nagydarab állatnak,akit Jason lezúzott az autószerelõnél,mert rohadtul ismerõs volt a feje? Én a K-1es csókára gondolok Semmy Schiltre,mintha õ lett volna az..csak sehol nem találok adatot idevonatkozóan a neten. Elõre is köszi!
gangyi 2009 márc. 27. - 21:25:17
(78/189)
Hát az biztos, hogy nem nagyszám film, jó verekedõs és autós jelenetek voltak benne, azt kb ennyi, kifújt az egész. A Budapestes jelenet engem is megrendített, mert az tuti, hogy ha órákig keresnék, akkor se nagyon találnék ilyen környéket, vagy nem sokat az biztos. De egyéb irányból nézhetõ film volt, nem rontotta el semmit, nem ment el a kedvem semmitõl se, úgyhogy szerintem érdemes megnézni, ha másra nem is nagyon, de tapasztalatszerzésre jó. Na lényegében ennyi. Jó szórakozást hozzá.;)
4/10
Blacksheep36 2009 márc. 24. - 21:05:42 4/10
(77/189)
Ez a film hogy is mondjam ... Hát inkább nézze meg a Szállító 2 õt még egyszer valaki ,ha szállító filmet akar nézni ,mer ennek már szinte köze sincs az elsõ 2 höz ...

--SPOILER--

Budapestrõl ábrázolt kép eléggé lehangolt ,de azér a románoknál is jó volt látni a benzinkútnál ülõ kalapos cigányt ... Az a csaj meg engem iszonyatos irritált csúnya is volt , színészi akármilye az 0 meg amikor oda pisált a benzinkút padlójára ... Hát mit ne mondjak iszonyat fontos volt , hogy ilyen is legyen a filmben ... Akció kevés ,a sztori hülyeség, logika meg egyáltalán nincsen az egészben ...
5/10
offtopic
idõjós1010 2009 márc. 22. - 15:01:29 5/10
(76/189)
Szerinted az segít a filmen? :-)
Brigi00 2009 márc. 22. - 14:32:35
(75/189)
Helló!
Nem tudjátok, hogy kb. mikor lesz szinkron?
Köszönöm elõre is.
4/10
Pszichoapu 2009 márc. 17. - 17:46:56 4/10
(74/189)
Sziasztok,

Sajnálom, hogy legelsõ hozzászólásom mindjárt egy negatív kritika formájában kell, hogy alakot öltsön és még inkább sajnálom, hogy ez a hajdani kedvenc filmem 3. részénél kell, hogy megtörténjen.
Csak jókora késéssel jutottam hozzá, hogy megnézhessem a Szállító 3.-at, de bár ne tettem volna!

*** Innentõl SPOILER lehetséges ! ***
Kovpeti véleményéhez csatlakozva: elárulná nekem is valaki, hogy mi szükség volt egyáltalán arra, hogy a miniszter lányát fél Európán át szállíttassák Statham-mel, amikor szimplán egy "túsz" szerepét töltötte be arra az idõre, amíg a hulladéklerakásról szóló nyilatkozatot a miniszter alá nem írja? De mondjuk ilyen apróságba nem is kötnék bele, sem a fizikát meghazudtoló akciójelenetekbe, mert tul.képpen akció címén elég sok irrealitástól el lehet vonatkoztatni (lásd a régi ázsiai filmekben ide-oda röpködõ harcosokat), de a saját gumijában lévõ levegõtõl hirtelen felemelkedõ autót - csak azért mert az átkerül egy mûanyag zsákba - már az én minden hülyeségre immunis gyomrom sem tudta bevenni. A sûrített levegõnek nem ugyanannyi a felhajtó ereje, mint ritkább állapotban??? Na, mindegy, ezt is tegyük most félre.
Az ukrán lány külsejével szintén nem foglalkoznék behatóbban, mert ez erõsen szubjektív kérdés - csakúgy, mint a szeplõinek szeretete vagy utálata -, de egy korábbi hozzászóló véleményével abszolút egyetértek abban, hogy gyönyörû lábai vannak, úgyhogy az a 10 másodperc, amíg ezt látni engedik a filmben, feldteti a színésznõ gyatra színjátszó teljesítményét. (Ahogy a frivolt próbálta alakítani a pia és a drog hatására, az se jópofa, se humoros, se eredeti, se szexi nem volt, nem csoda, hogy 0 hatása volt Statham karakterére.)
Ami viszont nálam végképp betette a kaput, az a film vontatottsága volt. Írd és mondd összesen 2 verekedõs jelenet volt benne (az autós üldözést ill. lövöldözést a vonaton nem számítom ide), amiért gyakorlatilag egy "Szállító-mániás" (mint pl. én) beül a moziba. Ezt az egyszerû elvárásomat most nem kaptam meg és ez dühít.
Budapest hátrányos ábrázolásán szintén nem akadok ki, mert nem mi vagyunk az egyetlen európai város, akikrõl hamis képet festenek a filmekben, ráadásul az a néhány kocka ami állítólag nálunk játszódik egyetlen ide vágyódó túrista szándékát sem fogja megváltoztatni. Akik meg azt sem tudják, hol van Budapest és minek a fõvárosa, azok meg 2 perc múltán fõvárosunk nevére sem fognak emlékezni, nemhogy az idevágó képsorokra. Az õ ide(nem)látogatásukért meg amúgysem kell nagyon bánkódni.
7/10
offtopic
Perillustris 2009 márc. 16. - 20:31:05 7/10 Előzmény szotske
(73/189)
"mert Budapesten nem lehet normálisan biciklivel közlekedni"

De lehet. ;)
hErO 2009 márc. 07. - 19:22:18
(72/189)
Látom itt eléggé lehúzzák a filmet. Bár én nem láttam az elsõ két részt, de szerintem nem volt olyan borzalom, fõleg ha a Crankhez hasonlítom.
A látvány, akció korrekt volt és szerintem senki se csodálkozzon a vonatos stb résznél, mert ez benne van a pakliban ha Jason Statham macsót alakít (ld Halálfutam, Crank).
Az biztos, hogy nem lesz egy klasszikus, de aki bírja a pörgõs akciófilmeket annak minumum egyszer nézhetõ.
kovpeti 2009 márc. 02. - 19:18:02
(71/189)
ÜDv!
Nem fogom ócsárolni a filmet, csak kötelességemnek érzem figyelmeztetni Titeket. Aki teheti, NE nézze meg. Ilyen borzalmat rég láttam. Eszméletlen.
***SPOILER***
Amikor meg az elsüllyedt kocsi kerekébõl a levegõt beleengedte a szatyorba, ami így felhúzta a kocsit... Erre remélem nem kell mondanom semmit.
Mégsem bírom megállni, megkérdezem. Az alapkoncepció nekem nem világos. Minek kellett kocsikázni egyáltalán? Meg minek a ehhez a "legprofibb"? Persze csak költõi...
MEg az a vetkõzõs-verekedõs jelenet... Kész röhej. ÁH, szóhoz nem jutok. Van akinek ez tetszik?
Smonika 2009 márc. 01. - 21:55:56
(70/189)
Hú, most lehet, hogy kikapok, mert nem írtam oda, hogy SPOILER ?!