Téma: A Széf

anyakukac 2008 jan. 17. - 14:16:33
(111/1391)
Ocsmány mûsor. Megalázó, hogy ott kell állni a játékosoknak végig a porondon, és a kamera hátulról mutatja be az elefántlábunkat vagy a csúf seggüket. Mindenki hülyét csinál magából, vagy direkt csak ilyenek jelentkezhetnek? A legolcsóbb vetélkedõ, mert hiába milliók, lehetetlen nyerni. A Vágó vontatott volt, meg unalmas, de legalább emberek játszottak és ha már bekerült, mindenki nyert, vagy nyerhetett, ha idejében megállt, már a legprimitívebb válaszokkal is tuti 100 e Ft-ot. és ha valaki elk...ta, csak magának tehetett szemrehányást. Kinek vetítik ezt a sok szörnyû mûsort (Balázs, Mónika, Széf)így , szorosan egymás után délutánonként? Ki szórakozik, kivel?
kevinspéci 2008 jan. 17. - 09:15:35
(110/1391)
Ebben igazad van. Amúgy ezek a maiak tényleg nõvérek voltak? Csak mer' az egyik kb 30, a másik meg vagy 50 évesnek tûnt... Mindenesetre leszbiként viselkedtek.

Mondjuk szerintem direkt ilyen agyalágyultakat tesznek be a mûsorba, mer' az ilyenek csinálják a "show"-t, ezeken lehet röhögni... Röhögtem is! :)
Asys 2008 jan. 17. - 08:54:39
(109/1391)
Én egyszer belenéztem!Többet nem fogok,ez olyan biztos,mint hogy most ide írok!Egy hulladék az egész mûsor!Ha egyszer vmit utálok,azzal többet nem foglalkozok;bár vannak mazochista emberek...
Apropó,ki az a Kelemen Anna?
1/10
smasszer 2008 jan. 17. - 08:32:11 1/10
(108/1391)
Nézzétek csak, és beszéljetek róla ilyen fórumokban... ettõl nõl ennek a moslék vetélkedõnek a nézettsége.
Furcsa nép a magyar. Dúl-fúl, köpköd, de mégis csorgó nyállal mered a képernyõre, és ilyen fórumokon szidva meséli, hogy mi volt a legutóbbi vetélkedõ sokadik barom kérdése...
Az RTL-Klub addig sugároz ilyen igénytelen mûsorokat, ameddig a nézettségi adatok ezt indokolják. Neki, -ja és a legjobban fizetett Balázsunknak- ez baromi nagy üzlet.
De õszinte örömömre jön Vágó István és a sokkal színvonalasabb "L.Ö. is Milliomos" c. mûsora. Valahol e vetélkedõ bejött -nekem is- és a csatornának is, mivel hét éve mûsoron tudott maradni.
hidro 2008 jan. 16. - 20:02:11
(107/1391)
Teljesen egyetértek Veled! Gusztustalan... Eddig jó mûsornak tartottam, de a mai kérdésekõl és játékosoktól is okádhatnékom támadt...
Szerencsére nem nyertek :)))
1/10
szotyikaa 2008 jan. 16. - 19:45:52 1/10
(106/1391)
Nekem inkább a játékosoktól lett hányingerem :D A testvérpár inkább hasonlit egy meleg párra XD
szabnyika 2008 jan. 16. - 19:25:14
(105/1391)
Azt hiszem, a mai adás láttán lett hányingerem az egésztõl!!! A Következõképpen hangzott a kérdés: "Melyik ókori istenség nevét viseli Kelemen Anna kutyája?" Egyszerûen undorító, hogy egy ilyen mûsorban (ami állítólag szerencse és tudás) ez egy kérdés. Ebbõl nem az jön le, hogy Magyarországon ez az alapvetõ mûveltség része???!!!! Egyszerûen hányinger az egész!!!!
Kataca111 2008 jan. 16. - 14:15:39
(104/1391)
Nem tudom láttátokk-e de a tegnapiban ugyanazt a párt is berakták aki, hétfõn nyert.Innen látszik mekkora átverés!!!!!
cherry baby 2008 jan. 16. - 13:21:58
(103/1391)
jaja, jól elcs*szték a tegnapit :D
4/10
pozsizsuzsi 2008 jan. 16. - 13:19:20 4/10
(102/1391)
Szerintem a 1 vs 100 Svábyval kifejezetten jó volt, de valahogy a szünet után nem jöttek vissza vele, mint ahogy megígérték, nem is tudni (legalábbis én nem tudom) miért.
10/10
p_lilla 2008 jan. 16. - 13:09:28 10/10
(101/1391)
Szerintem a Legyen ön is milliomos,már elég unalmas volt.:S
Valami újjítást szerettek volna,nekem tetszik.Szerintem izgalmas:) Szerintem Balázs erre a pozícióra is jó.
Meyna...Lehet,hogy neked nem tetszik de sok embernek annál inkább. Pl.nekem szimpatikus Balázs.Errõl mindenkinek más a véleménye. És a kérdésedre visszatérve...nincs igazad:)
1/10
damienisback 2008 jan. 15. - 21:36:45 1/10
(100/1391)
pont ez a lényeg, hogy nincs biztos nyeremény. viszont eddig nem úgy volt, hogy a 2 párnak külön gyûlt a lehetséges nyereménye? vagy én emlékszem rosszul?
Tenebra Mors 2008 jan. 15. - 20:15:21
(99/1391)
"Érdekes" mûsor.
Én nézem, de nem kapkodok érte.
Nem értem, a Legyen ön is Millimost miért kell ilyen pótlékokkal kitolni a képernyõrõl... Jó, biztos vannak okai, de szerintem a 3 eddig közül (Pókerarc, ez, Legyen ön is Milliomos!) még a Milliomos volt a legjobb és leghelytállóbb. Nem hiába söpörte le a TV2 összes gyenge próbálkozását (Multimilliomos most vagy soha Jakupcsekkel, Leggyengébb láncszem Máté Krisztinával, Áll az alku Gundellel, 1 vs 100 Svábyval, Okosabb vagy, mint ez ötödikes? Tillatillával ).
Nem rossz, de szemét. Nem a kérdések a nehezek igazából. Mert szerintem átlagban nagyon könnyûeket adnak. Viszont a fináléban mindig beraknak valami szemétséget, ami hazavághatja az egészet, vagy elbizonytalanítja a játékosokat. Így lehet tippelni és annyi a nyereménynek.
Szerintem ilyen szinten bediliztetni a játékos(okat) nem kellene. Valami "mentési" lehetõséget adhatnának nekik, amivel bizonyos összeget bebiztosíthatnak maguknak. De így, hogy akár üres kézzel is hazamehetnek simán, és kb. 10 évet öregedtek az adás alatt... Nem fair, na. Én ilyen mûsorba nem mennék el játszani.

Balázs meg LOL. Nem tartom "eszólnak", de nem is egy kvízmûsorba való. Ugyanaz a helyzet, mint Svábyval és társaival: egyszerûen nincs olyan intellektusuk, mint Vágónak, így nincs hitelük a mûsorhoz. Vágótól elhisszük, hogy tudja, mit evett Hitler a bunkerben utolsó óráiban, de Balázsról biztosan tudjuk, hogy csak hirtelen tudta meg ezt az információt.
Szerintem a show-jába való, egyelõre. (Bár láttam tõle egy nagyképû interjút, melyben pszichológusi pályáról beszél, tehát nem akar örökké ilyen szinten maradni.)
Ez mûsor egy kitörési próbálkozás tõle. Áldásom rá XD.
1/10
meyna 2008 jan. 15. - 19:41:17 1/10
(98/1391)
Olvasd el a korábbi hozzászólásokat, és rájössz, mit is gondolunk róla. Balázs egy nagy nulla, de a Balázs show is egy kegyetlenül szánalmas mûsör. Attól a reklámtól meg falramászom, amikor közli a nézõkkel, hogy egy új mûsört fog vezetni, mert õ MEGÉRDEMLI. Ezt talán nekünk kéne eldöntenünk, nem? Legalábbis én nem Balázs "barátunkért" vonszoltam magam a tv elé.
Mûsorra térve: A kérdések és a válaszok is szemeten vannak megfogalmazva, ha bejön, ügyi-bügyi vagy, ha nem, nem. Kiemelném elõzõ hozzászólásomból azt, hogy nem tudjuk, mennyire részletesen kéri. A krém majdnem fehér, a farkas majdnem farkas és harkály. Ha pedig a következõ válaszlehetõség Maci Laci lett volna, akkor meg lehetne perelni "kedvenc csatornánkat", hogy rossz válaszlehetõséget adott fel, de akkor pedig ugye alaptalan lenne a feljelentés, mert akkor meg azt mondanák, hogy nem kérték ennyire részletesen. (Hú, ezt mind egy mondatban sikerült elmondanom.:))
Amúgy mai nap volt egy baki, a tegnapi játékosokat kínálták föl leendõ ellenfeleknek. Értem én, miért volt ez, de ha már nem idõrendben adják le, akkor legalább figyelni kéne a sorrendre. Nincs igazam?

----Fúj!----
1/10
CSÁNYI 2008 jan. 15. - 19:34:38 1/10
(97/1391)
NA MASE KELNYERJENEK
1/10
CSÁNYI 2008 jan. 15. - 17:22:00 1/10
(96/1391)
*moderálva*
4/10
pozsizsuzsi 2008 jan. 15. - 17:12:27 4/10
(95/1391)
Azon kaptam magam rajta, hogy alig várom a köv rész szemét kérdéseit. Pff neki. Így lehet minden sz*rra rászokni, beleértve a bagórágást is.
kevinspéci 2008 jan. 15. - 17:00:28
(94/1391)
Ennél azér' én többet várok bármilyen nyamvadt játéktól.
tatranki 2008 jan. 15. - 16:14:04
(93/1391)
Elegem van az ehhez hasonló vetélkedõszerûségekbõl. Miért kell minden sz*rt átvenni nyugatról? Egyetlen elõnye,hogy így legalább összhang van a ker.tv és mûsorai között:SZ*R KLUB-SZ*R tv mûsorok...már bocsánat!
Angel666 2008 jan. 15. - 15:57:23
(92/1391)
Viszont a mûsornak köszönhetõen, már a fél ország tudja, hogy ROMULUST és REMUST a FARKAS mellett egy HARKÁLY is nevelgette...