Téma: A Széf

Atis30 2008 jan. 06. - 15:00:56
(51/1391)
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni volt-e már valaki próbaválogatáson és az hogy mûködik? én is jelentkeztem a párommal és érdekelne, hogy érdemes-e egyáltalán elmenni.
Chily 2008 jan. 05. - 17:07:34 Előzmény nyomika
(50/1391)
Sztem is
ÉN:) 2008 jan. 04. - 22:25:06
(49/1391)
Sztem azért annyira nem tudják megbundázni, mert öket is ellenörzik. Bár lehet, h (szokás szerint) én vagyok túl naív a világhoz. ;)
czordon 2008 jan. 04. - 20:15:07
(48/1391)
És tényleg úgy volt, ahogy a ma reggeli sajtóban megjelent, bukták a 14 milliót.
Szerényen megjegyzem, hogy mi is jelentkeztünk a mûsorba. 3x hívtak be, próbamûsorba,kb. 75%-on teljesítettünk az elsõ két alkalommal, az utolsó "megmérettetésen" 100% volt a teljesítmény, akkor már Balázs volt a mûsorvezetõ, a végén az asszisztenslány utánunk futott: "Nagyon jók voltatok, gratulálok!"
Azóta sem hívtak vissza minket, eddig nagyon nem értettem, miért, most mondjam azt, hogy örülök neki? Nem mondom, mert sajnálom, könnyen lehetett volna bármi.
De nem is ez a lényeg.
A lényeg tényleg az, hogy valószínû, hogy manipulálva van a vége. Aki szimpatikus, akivel együtt lehet izgulni (nagyon helyes volt pl. a várandós ifjú pár, és a semmit sem tudó apa-fia, aki kocsira gyûjtött), az nyer.
És még egy gondolat:
Valóban Balázs egy szeretni való kókler, olyan ez a mûsor is, miért vártunk bármi színvonalasabbat az RTL-tõl?
1/10
CSÁNYI 2008 jan. 04. - 20:11:26 1/10
(47/1391)
HÁT JA NAGY KAMU BALÁZS MEG ASZTHISZI Ö SZTÁR.MEGSZEDI MAGÁT A NÉZETSÉGEL SZEGÉNY EMBER MEG ÖRÜLJÖN HOGY SZEREPELT.TEGYE KI A DOBOZOKAT LEHESEN LÁTNI MINDEN OLDALROL DE IGAZ AKOR OJAN KÉRDÉSEK LESZNEK HOGY CSK Ö FOGJA TUDNI DE CSAK PAPIROL.
nyomika 2008 jan. 04. - 19:54:32
(46/1391)
Szerintem egyébként a széfek hátulról nyithatók, és ha nagy összegrõl van szó a játék végén, akkor nyilván nem engedik elvinni és aszerint pakolgatják ide-oda. De ez így lehet a kérdéseknél is, mert nem mutatják meg elõre az összes választ. Szóval nem valami fair. Inkább átb@szás
ÉN:) 2008 jan. 04. - 19:46:58
(45/1391)
Ez a hal de gááááz volt.................. :S
ÉN:) 2008 jan. 04. - 19:38:00
(44/1391)
Jaaa! És te mit néznél itt, ebben az idöpontban, ha nem adnak le semmit csak (az általad említett szóval élve) "szennyet"?!
ÉN:) 2008 jan. 04. - 19:33:39
(43/1391)
Figyi, én is néznék szivesen valami normálisat, de ha nincs más?! Mint pl Mónika stb... Hányok töle, de muszály megnéznem. De szánalmas, h a magyarok egy valamit érö sorozatot pl le sem szinkronizálnak, hanem leadják a több 10 éve megvett sorozatokat. Pl VIP, Walker, stb. stb. stb. Órákig lehetne sorolni. Tudnék több sorozatot ami nem is mai, de biztos lenne nézettsége, csak nem költenek semmire. :S Ez a széf egy elég jó müsor a többihez KÉPEST!
czordon 2008 jan. 04. - 19:14:12
(42/1391)
Ezt el sem hiszem, a mostani páros, Evelin és lánya, vagy anyja? tök mind1
a mai BEST szerint 14 millió Ft-ot vesztett.
Na erre kiváncsi vagyok.
Ekkora amatõrizmust, az adás elõtt megjelenik h mi a vége...
ÉN:) 2008 jan. 04. - 13:24:12
(41/1391)
Igazából pár dolot nem értek, pl ha valaki nem szereti ezt a mûsort, akkor minek veszi az idõt és az energiát a kritizáláshoz?! Vagy esetleg minek nézi?!
A másik: nem konkrétan a játékoshoz szólnék, mert még a végén én is kapok egy kisregényt válaszul, de minek lép fel valaki és várja a kritikákat? Hogy aztán visszaszólhasson mindenkinek? Én inkább csendben lennék, mert minden igaz, amit leírt, egyetéerek vele. De ha nem vagyok olyan, ahogy a TV mutatta, akkor nem állok le vitázni, nem fitoktatom, h mennyire okos vagyok, mennyi sok diplomám van, stb. Inkább leperegne rólam a sok beírás, igazából elö sem hozta senki, mig nem írt. Unszimpatikus volt és PONT. Ennyi!
Vélemény?
7/10
elizabeth 2008 jan. 04. - 12:23:18 7/10
(40/1391)
Jajj de jó!! Ma már nem is izgulunk, a Blikk már mindent megírt! Kinek jó ez?
robidusin 2008 jan. 04. - 03:51:28 Előzmény doloreshaze
(39/1391)
Amit még nem tudunk rólad: hajad szine? :-D
doloreshaze 2008 jan. 03. - 23:21:23
(38/1391)
Szia! Ne haragudj, figyelmetlen voltam, csak most vettem észre , hogy kérdeztél,,Huh, hát te--figyelj,,,Ez aztán pontosan az a téma, amirõl nem beszélhetek...Csak egyet árulok el: nem volt véletlen, és nem az alaptermészetemmel van összefüggésben..hopp ez már kettõ.
doloreshaze 2008 jan. 03. - 23:10:16
(37/1391)
Még egy megjegyzést tennék, és többet nem teszem próbára egyikõtök türelmét sem. Azt írtad lejárattam magam. Hidd el nem haragszom érte, értem is miért írtad ezt. Egy dolgot akkor is el kell ismernem, ha cseppet sem tesz boldoggá.Nagyon mérges, ideges és feszült voltam, ezért tudtam ennyire kikelni magamból. Ennek elõzményeit azonban ti nem tudhatjátok, nem is tartoztok érte felelõséggel.Én értem, hogy ti mibõl következtettek és miért vagytok rólam ilyen lesújta véleménnyel.Nem ismertek, nem tudtomk rólam semmit, azt a rövid részletet láttátok ami ahogy ti is tudjátok vágott anyag. Sose essetek ebbe a hibába! Ilyen rövid, apró kiragadott részletbõl nem szabd iylen borzasztó konzekvenciákat levonni! És valamit megint elfelejtettetek. Ez nem kvíz mûsor! Az rtl klub hatalmast hibázott avval, hogy ezt így definiálta. A mi instrukcióinkkal ez egyáltalán nem véág egybe.És errõl szintén nem tudtok semmit. Ez nem olyan adás, ahová csak úgy hívogatnak be meberekt,,,DE ez egy SHOW mûsor...Amilyen lelkes kuattók vagytok(aminek örülök), igazán megtehetnétek, hogy utánanéztek ennek a mûsornak az eredeti változatának. És akkor talán nem lennének ekkora meglepetések.És a filemket végképp ne bántsátok! Valóban rossz volt a kezdõ vicc, de a filmek ismerete valóban a témám.Semmi mást nem tanulok hosszú évek óta...Ez se tudjátok róla,...Az írásaimat se...Miért feltételezed hogy hazudok?elnézést a hibákért újra
doloreshaze 2008 jan. 03. - 22:59:00
(36/1391)
jajjj,,, te se néztél utána semminek...Viszont egyért gratulálok, a dátum helyes. Hál Isten a mi egyetemünkön mindkét dolog(az alább említettek) megszerzésére volt lehetõségem, de természetesen nem lep meg a kételkedésed. Nem is baj, jó, ha figyelsz a részletekre. Akkor pl. javasolnám is, hogy ezentúl ha nézel valamit(bármilyen visszataszító is számodra) szintén figyelj jobban! Õszintén és nyugodt lekiismerettel állíthatom , hogy tudtam a választ a második kérdésre(ezért volt az a megjegyzés, hogy "nyilván nem vesztes hadjáratot követve hangzott el, mind tudjuk, hogy kitõl,te már amúgy is leírtad, nagyon helyesen. Az anyukám valóban nagyon kedves, és most szeretnék mindenkt megkérni, hogy róla szó ne essék..És, igen, lehet szidni, kritizálni, mocskolódni, gyûlölni Engem, de kérlek róla többet egy szót se. Azt is õszintén vállalom, hogy nem tudtam mi jelzi az 1014 es métert. Nem tudtam, valóban nem. Tökéletesen jogos tehát,amit evvel kapcsolatban írtál! Egyet értek, valóban nagyon alapvetõ. Viszont a legkisebb kerületre vonatkozó kérdésre nem tudok, nem akarok válaszolni és nem érzem bûnnek, hogy nem a helyes választ adtuk. Egyéb hibáimért ne izgasd magad!A helyesírási hiba említése szintén jogos, elnézést kérek érte, eme hiányosságaimat is igyekszem kijavítani.
wolody 2008 jan. 03. - 21:51:38
(35/1391)
Kérésre sértegetni, ez tök jó! :-)
A muszáj pl. pontos j-vel van, ezt "kissé" elírtad...
DE ez a legkevesebb. A "mihez értesz"-hez, pl. rávágtad, hogy majd ezt inkább kint beszéljük meg Balázs, most ez valami szar vicc, mert tényleg nem a legintelligensebb ez a mûsor de mégsem a Balázs show... A filmekhez érteni (egy bizonyos szintig) pedig nem kell sok ész, csak sok idõ megnézni õket. Nem emlékszem minden kérdésre, de a Kékes, meg a Caesar kérdés marha könnyû volt, totál triviális már alsóban sztem, de egyiket sem vágtad, amikor meg azt mondtad anyukádnak (aki nagyon kedvesnek tûnt), hogy zseni vagy, öcsémmel hangosan felröhögtünk. Ha tényleg 22 éves vagy-mint ahogy regisztráltál sok diplomád, publikációd nem lehet, emiatt nem is aggódok...
Azért néztem, mert jelentkeztem, úgyhogy még az is megtörténhet, hogy én is lejáratom magam az ország elõtt, mint te.
illetmeny 2008 jan. 03. - 21:51:30
(34/1391)
Köszi,hogy megpróbáltál segíteni!Miért voltál vele ilyen ellenséges?Pusztán kiváncsiságból kérdezem nem kötözködés!
doloreshaze 2008 jan. 03. - 21:15:51
(33/1391)
Szia! Köszönöm, hogy reagáltál, mindig minden véleményt figyelembe veszek, akár pozítív, akár nem , s megígérhetem, hogy igyekezni fogok , hogy a cseppet deprimáló stílusomon javítsak,természetesen csak annyiban, ami még megengedi, hogy önazonos maradjak. Nem tudom a Csilla családi nevét, ebben nem tudok segíteni.
illetmeny 2008 jan. 03. - 20:59:17
(32/1391)
Szia doloreshaze!Nem tudnád a "pirosruhás" lány Csilla vezetéknevét?Egyébbként én sem értettem egyett néhány beszólásoddal,de teljesen igazad van amiket írtál!Elöre is köszi