malvinkicska 2015 ápr. 16. - 21:34:57
(361/721)
Mivel online követem mindig le vagyok eggyel maradva, amit ez a két nõ követ, még itt is borzalom nézni, Isten õrizen valakit ilyen kígyók kerüljenek, az útjába. Balesetet szenvedett ,de legalább egy pár részbõl kihagyhatta volna aki írta, mert hamar gyógyult, igaz csalánba nem üt a ménkõ, kár. Norának üldöztetési mániában szenved, miért nem fektetik már be legalább csend lenne. Alonso itt birka türelemmel bír, vagy annyira hülyére van véve, mindig milyen szépen beszél azzal a két õrült nõvel. Lucianak bevallotta, de biztos elõnyére fordítja azok amilyen, butusok el is fogják hinni, most Magdalena is is le van lassulva át látott ezen a ribin eddig, ami nekem nem tetszik, egyoldalú eddig még túl sarkos , csak Rebeca körül forog minden, a többiek hallgatnak, szinte, mint a kuka.
10/10
kikelet54 2015 ápr. 16. - 18:56:59 10/10
(360/721)
Gondoltam, hogy az a piszok Rebeca beeteti Luciát, hogy mentse a saját bõrét. Most megint rosszban lesz a két fiatal, pedig olyan aranyosak voltak együtt. Vajon meddig fog tartani? Lucia feladta a leckét Rebecának, de szerintem esze ágában sincs elválni. Remélem Alonso is megtud végre valamit a céda feleségérõl.
7/10
suxel 2015 ápr. 16. - 09:43:49 7/10
(359/721)
Tobbet tudtam irni, mert a szokasos egy epizodra juto 3-4 elozetes jelenetnel joval tobbet vagtak be.
malvinkicska 2015 ápr. 16. - 07:23:50
(358/721)
Köszi a részletes elõzetest, lesznek itt dolgok elõre láthatólag, amelyek borzolják a kedélyeket.
7/10
suxel 2015 ápr. 15. - 21:39:10 7/10
(357/721)
SPOILER SPOILER SPOILER csütörtök-péntek:

Lucia felpofozza Marcelot, miután Rebeca közölte vele, hogy Marcelo csak arra használta fel Luciat, hogy az õ közelébe férkõzzön. A legrosszabb férfinek gondolja, akivel valaha is találkozott.
Mario kiüti Ricardot, amikor az Magdalenaval az utcán van.
Lucia követeli Rebecatól, hogy váljon el az apjától és takarodjon el a mostoha a házból.
Lucia sír Magdalenanak, hogy Marcelo egy rossz ember, de nem tudja nem szeretni.
Nora kap egy pofont az anyjától, miután arról érdeklõdik volt-e szeretõje Alonson kívül.
Nazario és Marcelo beszélgetnek, s az öreg szerint jogosan érezheti magát Lucia becsapva.
Lucia erõsködik az apjánál, hogy küldje el Marcelot, nem maradhat a közelükben, de Alonso nem tesz eleget a kérésének.
Marcelo közli Luciaval, hogy az anyja, Adriana nevén randizott Rebeca Federicoval.
Lucia felpofozza Rebecat.
Rodrigo Letytõl kérdezõsködik, hogy lehetne-e még esélye Luciánál, de a csak inkább Ligiat javasolja neki.
Ricardo megjelenik Sara házánál, de csak Letyt találja és az anyja felõl kérdezõsködik.
Lety beszámol az anyjának róla, hogy kivel találkozott és nem igazán tetszettek neki a férfi megjegyzései, s azt is megjegyezte a férfi, hogy biztos Lety az apjára hasonlíthat, mert nem igazán húz az anyjához. Sara ideges lesz tõle.
Lucia megkéri Norat ne harcoljon Marceloért, de a csaj állítja foggal-körömmel a férfiért fog harcolni.
Roman a sok gyûlölködõ beszéd után szeretné megismerni Luciat, Nora felháborodik a kérésén a doktornak.
Rebeca közli Luciaval, hogy a Marcelo szava az övével szemben semmit sem érhet, Lucia pedig mindenáron el akarja takarítani a nénikéjét a házból. Rebeca visszavág azzal, hogy õt max koporsóban fogják innen kivinni, mert õ bizony élete végéig itt fog élni.
mijud 2015 ápr. 15. - 20:41:38
(356/721)
Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!

Az elkövetkezõ részekben történik:
Rebeca megetet megint valamit Luciával aki hisz neki és a kis dili felpofozza Marcelot és elhajtja. De hamarosan kiderül számára is az igazság.
Újabb haláleset következik. Ligia lebukik Amador elõtt vagy elárulja neki kivel kavar mire a fickó megfojtja.
Ricardo rájön, hogy Leti a lánya.
malvinkicska 2015 ápr. 15. - 20:37:51
(355/721)
Ebben a részben voltak érzelmes szép jelenetek, persze aza két kígyó, nem nyugszik. Rebeca az össze feküdne fûvel , fával, annak teljesen mindegy csak nadrág legyen rajta, ez már egy munkás nadrágtól is el van ájulva, más nõ akinek van méltósága, még egy vasalt nadrágosnak sem hódol be. Az tetszik, hogy nem hagyja magát most már neki senki. Az a Nóra egy utálatos, kis rihe rongy, minden kapcsolatát tönkre tenné, szegény Lucianak.
Suxel a Rebeca csûrje nem válogatós nagy a befogadó képessége, fiatal, középkorú, idõs, csak gép legyen és pöfögjön.
7/10
suxel 2015 ápr. 15. - 13:39:48 7/10
(354/721)
Szerda van, majd este megnézem az ajánlókat hozzá és lefordítom a csütörtök péntekre való adagot belõle. Egyéb ismertetõrõl én nem tudok, hogy létezne, mert a story5 nem szokott kiadni.
Rebecanak volt döbbenet rendesen, amikor meglátta Federiconak a fényképét Milagrosnál. Cseppet sokkolta.
8/10
veramente 2015 ápr. 15. - 13:14:24 8/10
(353/721)
Meg tudnám fojtani azt a kígyó Norát,az anyjával együtt.Két elmebeteg rohadék.Undorító,hogy mindig kimagyarázzák magukat,és a sok naiv hülye még hisz is nekik.Bár most már Lucia is kezd a sarkára állni.Kíváncsi vagyok Marcelo mikor meséli el neki a Rebecca storyt.Elõzetest tud valaki?
malvinkicska 2015 ápr. 14. - 20:44:23
(352/721)
Eltévesztettem az üveg edénynek, mert õk agyagok.
malvinkicska 2015 ápr. 14. - 20:16:23
(351/721)
A két kígyó kapott, az kell azoknak, különben mindenek, használ az ütés csak a cserép edénynek nem ezek meg agyagból vannak. Ricardo fel fogja kavarni az álló vizet de okosan teszi, csak Madalenanak hagyjon békét, mikor kezd az élete jóra fordulni. Licia és Marcelo olyan aranyosak együtt jó fõszereplõ páros meg van az összhang közöttük. Milagros is megéri a pénzét valami nagyot tett M apjával majd kiderül.
malvinkicska 2015 ápr. 14. - 15:10:08
(350/721)
120 részt olvastam.
8/10
veramente 2015 ápr. 14. - 15:03:24 8/10
(349/721)
Nem tudjátok véletlenül hány részes ez a sorozat?
malvinkicska 2015 ápr. 14. - 14:57:08
(348/721)
Máskor már ilyenkor, fent volt az újabb rész sajnos, most nincs, remélem hamarosan láthatom.
7/10
suxel 2015 ápr. 13. - 22:56:52 7/10
(347/721)
Nora után Rebecat is elérte a kézmegtekerés, megszorongatás. Nem volt már kedve pofozkodni tovább. Marcelo jól tette, hogy megvédte Luciat vele szembe. :)
malvinkicska 2015 ápr. 12. - 16:03:52
(346/721)
A Dél Királynõjét láttam szerettem, majd bele nézek ebbe akkor nem semmiért adták éjjel, köszönöm szépen.
7/10
suxel 2015 ápr. 12. - 13:49:14 7/10 Előzmény malvinkicska
(345/721)
OFF

Vérvörös szerelem: 60 epizódból állt, én nagyon szerettem. Az összes részt letöltöttem a gépemre, az egyetlen olyan sorozat, amit magyarul megtartottam. Azt viszont nem tudom mennyire lesz neked való :) Próbáld ki és döntsd el. Narkónovella, tehát olyan Dél királynõje típusra kell számolni, de valahogy mégsem, fiatalosabb sokkal, viszont nálam 10/10. Nem szokványos telenovella, bele is tekerek pár részbe most, hogy így felhoztad :)
malvinkicska 2015 ápr. 12. - 12:41:32
(344/721)
Köszi az elõzetest én is bele lestem már, csak sajnos nem értem, ez nagy baj, de úgy látszik vannak jó emberek akik segítenek, mert a másik, fórumon meg abba maradt,a második évad, és fordítják, te meg itt vázolod, mi várható. most már mindjárt a felénél tartunk, azért kellenek az események. Lenne egy kérdésem a Vérvörös Szerelem. hány epizód, mert online 60 van fent, úgy nem nézem, hogy láttam is meg nem is, elõre is nagyon köszönöm. További szép napot, most már itt az igazi tavasz.
7/10
suxel 2015 ápr. 12. - 12:19:29 7/10
(343/721)
Ricardoról sejteni lehet, hogy nem lesz egy pozitív jellem a sorozat során, és azért jött, hogy bekeverjen Magdalena és Sara életében, na meg a Rebecaéban is, akit mindig is szeretett valójában Zsák a foltját megtalálja S a felbukkanását is sejteni lehetett, mert õ ugye nem halott és nagyon sokat került említésbe.

A SPOILERekõl világossá válik, hogy a héten azért lesznek történések. Véleményem szerint ez egy mozgalmas hét lesz az átlaghoz képest.
7/10
suxel 2015 ápr. 12. - 12:15:25 7/10
(342/721)
Régen voltak már spoilerek, de már itt vagyok úgyhogy SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER Szerdaig a rész végi levágott elõzetesekbõl:

- Lucianak elege van Noraból, már százszor figyelmeztette, hogy vigyázzon mit tesz, nekiesik és elkezdi a haját cibálni. Marcelo akarja szétszedni õket, de Rebeca teszi meg: lekever egy pofont Lucianak, és közli, hogy megöli, ha mégegyszer bántani meri Norat.
- Magdalena õszintén vall az érzéseirõl Lucianak, elöntötte a harag és a düh, mióta Ricardo Marquez ismét felbukkant a városban.
- Lucia és Marcelo úgy érzik, eljött az ideje az elsõ szexnek.
- Nora a szobájában várja a hazaérkezõ Luciat, s próbál áskálódni ellene, hogy már õ is járt jó néhányszor Marcelo lakásán ezelõtt
- Mario rajtakapja Rebecat, amint elég idegesen hagyja el Ricardo lakását, a férfi pedig egy köntösben utánalép, s megkérdezi, hogy mit jelentsen ez.
- Lucia közli Rebecaval, hogy tudja, hogy gyûlöli, mert nem bírja boldognak látni, mert Rebeca nem akarja, hogy Alonso szeretett nõjének a lánya olyan boldog legyen, mint az anyja volt, amit Rebeca sosem ért el Alonso mellett Rebeca ismét meg akarja ütni Luciat, de már nem hagyja magát neki.
- Rebeca megtalálja Federico képét Milagrosnál.
- Nora Romannal van kezelésen és a kényszeres gyûlöletérõl beszél Lucia iránt, azt akarja, hogy meghaljon.
- Amador és Ricardo találkoznak és megörülnek egymásnak a régi jó cimborák.
- Marcelo elmondja Lucianak, hogy azt a nõt keresi, aki miatt a testvére öngyilkos lett Lucia rákérdez, hogy õ ismerheti-e?
- Rebeca balesetet szenved az autójával.
- Marcelo megtudja Milagrostól, hogy látta Rebeca Federico képét.
- Rebeca elárulja Lucianak, hogy õ az a nõ akit Marcelo keres.