8/10
veramente 2015 ápr. 27. - 08:15:11 8/10
(401/721)
Sziasztok!Nem lehet,hogy pont Rebecca szeretné eltenni láb alól Marcelot?Amador túl egyértelmû lenne!Suxel köszi a Spoilereket nagyon jó némi elõzetes,a türelmetlenség ellen.
malvinkicska 2015 ápr. 26. - 17:37:58
(400/721)
Az én fejemben is megfordult valóban fenyegetõzik mindig, Amador ,de õ egy gyáva féreg mással szereti elvégeztetnia piszkos munkát,Ligia haláláért, biztos Rodrigo lesz a gyanúsított, mivel Daniela látta is ott.
10/10
Milibindi 2015 ápr. 26. - 16:04:26 10/10 Előzmény suxel
(399/721)
És Nora kikezd a dokival is majd? A dokinak is Lucia fog bejönni? Ha igen, gondolom olaj lesz a tûzre Norának.
10/10
Milibindi 2015 ápr. 26. - 16:01:51 10/10 Előzmény malvinkicska
(398/721)
Én Amadorra tippelek,hisz mondta is, hogy Marcelol még nem tudja ki is õ!

Ligia halála miatt meg tuti, hogy Rodrigo lesz a gyanúsított! Õt fogják vádolni a gyilkossággal szerintem.
10/10
kikelet54 2015 ápr. 26. - 07:24:29 10/10
(397/721)
Nem bírtam kivárni, megkerestem, megnéztem, de még a 63. rész elejét is. Nagyon aranyosak voltak. Igaz egy kukkot sem értettem belõle, de a lényeg az megvolt. Köszi és nagyon hálás vagyok érte!!!

Nekem is ez a két ember jut eszembe a támadó kilétérõl, mert ugye az õr nem volt a helyén, Amador meg amennyire megzakkant, mindenre képes gyûlöletbõl, no de nem mindig ami elsõre nyilvánvaló, az a megoldás.
malvinkicska 2015 ápr. 25. - 18:29:06
(396/721)
Marcelo hívta az õrt és nem volt sehol szerintem Trinit is õ tette láb alól, de még az sem derült ki.
7/10
suxel 2015 ápr. 25. - 18:24:21 7/10
(395/721)
Nora az klinikai eset, az ilyenekre kellene ráadni a kényszerzubbonyt. És ehhez bizony szerintem Roman Andrade kezelése édeskevés.


SPOILER

62. rész, keddi epizód vége, akkor neked való lesz. Jön egy kis boldogság, azt viszont már nem tudom meddig, de az ott nagyon jó. A hét végére már otthon lesz a kórházból Marcelo. Azt viszont nem tudom ki szúrta le, vagy a bérencre, vagy Amadorra gondolok. Szerintem férfinek kellett lennie.
malvinkicska 2015 ápr. 25. - 18:18:49
(394/721)
Azért nézem mert szeretem ahogy játszik Erick Elias a kis csajjal olyan szépek természetesek, elhiszem azta mit gondolok, hogy úgy van köztük, nagyon jó a kisugárzása Ericknek,a szeme sok mindent elárul. Az biztos köszönet Suxelnek , hogy idõt szán ilyenekre, láttam a múltkor is éjfél körül írta, a mai világban ez ritkasság, egy nagyon jó fórum még a Kuzey Güney. A Reinat nem nézem nem bírtam az idõ ugrándozást és abba hagytam, a másik talán a vége fele lesz normális, az már nekem sok mivel az amnézia jól gyógyítható olyan modern gyógyszerek vannak nálunk is.
10/10
kikelet54 2015 ápr. 25. - 16:52:42 10/10
(393/721)
Suxel!

Ezer hála és KÖSZÖNET az elõzetesért. Mivel nagyon kíváncsi és türelmetlen vagyok, már épp a youtube-n akartam rákeresni, hogy mi lett Marceloval, de Te megmentettél ettõl.
Remélem Lucia egy kicsit megenyhül a támadás miatt, és közelebb kerülnek egymáshoz.
10/10
kikelet54 2015 ápr. 25. - 16:39:12 10/10
(392/721)
Türelem,türelem! Ilyenkor gondolj arra, hogy ez csak egy film, és ki kell tölteni valamivel azt a 121 részt. A végére biztos minden megoldódik, és a bûnösök bûnhõdnek. Legalább is remélem. Ha olvastad Suxel elõzetesét, láthatod, Rebeka már kapott is egy ollódöfést, tudom nem egy nagy valami, de kell-e egy anyának annál nagyobb büntetés, mint egy ilyen degenerált gyerek.

Különben is, akkor mirõl fórumoznánk?

Nekem továbbra is ez a kedvenc sorozatom, jó lenne, ha Lucia és Marcelo kibékülnének, és együtt lepleznék le a rosszakat. Erick Elías nagyon jól játszik.

OFF
Nem tudom, a Reinát nézed-e, no ott vannak olyan fordulatok, hogy kapkodod a fejed.
OFF
7/10
suxel 2015 ápr. 25. - 15:57:57 7/10
(391/721)
SPOILER Hétfõ - Szerda

- Rafaela kétségbeesetten kérdezi Normától, hogy hol van Marcelo.
- Nazario elmeséli Luciának és Alonsonak, hogy mi történt az este Marceloval
- Brigida szerint minden jobb lenne annál a pokolnál, amit a férje mellett kell megélnie, Amador pedig azt feleli neki, ha így érez, akkor eltakarodhat a házból a felesége
- Rebecan számonkéri Alonso és Lucia, hogy miért nem számolt be arról, hogy este volt egy hívás, amikor értesíteni akarták õket a Marcelot ért támadásról.
- Amador meglátja az újságban a Ligia haláláról szóló híreket és kitépi.
- Sergio közi Rodrigoval, hogy Ligiat megölték a lakásában, valószínûleg megfojtották. A fiú értetlenkedve áll a
- hallott történet után.
- A doktor közli, hogy Marcelo esetét továbbítani kell a rendõrség felé. Nazario örül neki, hogy így legalább megbûnhõdhet, aki ezt tette.
- Nora és Rebeca veszekednek, mert Nora Marcelo mellett akar lenni, de az anyja megtiltja neki, semmi keresnivalója ott. Azt akarja, hogy megalázzák ott?
- A rendõrség megjelenik Amadornál és Ligia felõl szeretnének kérdezõsködni, Brigida egy fal mögül hallgatózik.
- Nora csak bemegy a kórházba Marcelohoz és megcsókolja az alvó férfit, Milagros meglátja, tudni akarja kicsoda a lány, aki bemutatkozik, és azt mondja, hogy õ Marcelo barátnõje.
- Lucia is befut, és megkérdezi Milagrostól, mi folyik itt, aki azt feleli, kérdezze csak meg a húgát. Nora el akar húzni, de Lucia visszarántja és tudni akarja, mit tett a húga.
- Rebeca nekiesik Saranak, hogy még õ Senora Gaxiola és nem fogja hagyni, hogy megszerezze tõle Alonsot. Saranak azonban ilyesmi nem is járt az agyában, és az arcába vágja, hogy Alonso keresi a társaságát, vagy bármelyik más nõjét, mert egyszerûen már nem állhatja ki a feleségét.
- Roman és Lucia találkoznak a kórházban, és megkéri Roman, hogy próbálja megértetni Lucia Norával, hogy járjon normálisan a kezelésekre, mert fontos a kontinuitás és a lány kihagyott egy alkalmat. Lucia szerint, nem õ erre a legalkalmasabb személy, de tehet egy próbát. Ekkor Roman megfogja a kezét és Milagros meglátja ezt.
- Lucia megjelenik Noranál, és megpróbál vele beszélgetni, de az lesz a vége, hogy Nora azt gyanítja Lucianak tetszik Roman is, és õt is meg akarja szerezni.
- Nora nekiáll az apjának is, hogy megcsalja Saraval az anyját, de Alonso helyreteszi és közli nincs viszonya senkivel sem.
- A rendõrök Danielat faggatják, aki azt feltételezi, hogy Rodrigo lehetett Ligia gyilkosa, mert õ volt utoljára fenn a lakásán, rajtakapta õket, és meg is osztja a gyanúját a zsarukkal.
- Rebeca megpróbálja Norat rávenni, hogy menjenek el egy idõre, de ekkor a kiscsaj dührohamot kap, felvesz egy ollót és elkezdi a fotelba szúrkálni. Alonso bejön a ricsajra, Rebeca megpróbálja leszerelni a lányát, és az véletlenül Rebeca kezébe döfi az ollót.
malvinkicska 2015 ápr. 25. - 13:36:18 Előzmény Mizsitimi
(390/721)
Ami nem tetszik a sorozatban a jók szenvednek a rosszak meg, élik világukat, olyan felemás helyzet. Amadornak Rebecának minden sikerült eddig, most biztos Amador volt aki felbérelte, azt a rabló éjjeli õrt, hogy üsse le Marcelot, amiért az rendet akar, az egész egy idõ húzás most már érdemleges nem történik, nincs meg Trini gyilkosa sem, nem egy nagy szám, szeretek pár színészt végig kínkódom valahogy.
mijud 2015 ápr. 24. - 21:38:02
(389/721)
Én is nagy sorozatfüggõ voltam gyerekkoromban. Egyiket néztem a másikat vette a video. Sajna mára nincs idõm 2 kisgyerek mellett nézni, de 1-2 még így is befér.
malvinkicska 2015 ápr. 24. - 17:56:18
(388/721)
A sorból én sem maradok ki míg dolgoztam addig nem tudtam nézni, most pár éve mióta nyugdíjas vagyok, maradt számomra egy nagy ûr. A barátaim messze vannak tõlem, és így vettem egy számítógépet, és elkezdtem rajta olyat is megnézni amit régebben adtak, már írtam nincs sok csatorna, mivel a lehetõség nem adott, ezért nézem ezt is a neten. Az utóbbi idõkben vagy a sorozatok, vagy én változtam, egyre jobban válogattok, nem mind jön be.
Mizsitimi 2015 ápr. 24. - 17:31:58 Előzmény suxel
(387/721)
Off

Én is gyerekkoromban kattantam rá a sorozatokra! A legelsõk nagyon hézagosan, halványan rémlenek (Rabszolgasors, Borostyán, Topmodell, A homok titkai stb....)
Aztán amikre tisztán emlékszek az Esmeralda, Rosalinda, Paula és Paulina, Maria trilógia, ezeket többször is láttam!
Volt egy idõ, amikor kimaradtak a melóm miatt ezek, nem tudtam minden részt követni, ezért sokszor nem is néztem, akkoriban nem volt netre feltöltve minden sori. Igazán akkor lettem függõ, amikor a lányom született, és itthon voltam vele, akkor jöttek a Televisás, Telemundos sorozatok (az Ördögi kör a favorit, Jencarlos fan vagyok, tagja vagyok a magyaroszági Jencarlos Canela fanklubnak), most a fiammal vagyok itthon, és követek sok sorozatot!!!

Ha már eljött a nagy bevallások ideje, gondoltam, én is csatlakozom! :D :D :D

Off
malvinkicska 2015 ápr. 23. - 10:57:54 Előzmény kikelet54
(386/721)
Az 58-as részben keveset volt az a hárpia Rebeca, csak, az a kis elmés lánya. Marcelo nagyon boldog, hogy Alonso hozzá adja a lányát ha bele egyezik Lucia, mind ketten szeretik egymást csak az a dolog amit nem beszéltek meg egymással, miért is jött ide. Amador biztos megfojtotta Ligiat, szerelem féltésbõl, az sem bukik már le semmivel sem, nem értem én ezt az egészet, mindent tehet, büntetés nélkül,mint Rebeca.
malvinkicska 2015 ápr. 23. - 06:48:25
(385/721)
Köszi az elõzetest, hiába te egy szív lélek ember vagy, mivel még éjjel is képes voltál idõt szánni rá.
7/10
suxel 2015 ápr. 22. - 23:39:57 7/10
(384/721)
SPOILER Csütörtök - Péntek

- Sergio közli Rebecaval, hogy õ nem Noranak való férfi, és Nora sem õ hozzá való.
- Amador közli Alonsoval, hogy Marcelo kikezdett a házából mind a három nõvel. Alonso nem tûri és kiüti Amadort.
- Nora követeli az anyjától, hogy mondja meg, megcsalta-e az apját és ne játssza elõtte a hülyét.
- Nora tudni akarja az igazat Luciától, hogy miért viselkedett úgy a napokban, mert felfedezte, hogy Marcelo és Rebeca között netalán van valami.
- Sara elsírja Magdalenanak, hogy Ricardo már tudja, hogy Lety a lánya.
- Lucia közli Rebecaval, hogy nem lenne rossz, ha elmenne Pueblából egy idõre, és vihetné Norát is magával.
- Lety nem akarja elfogadni, hogy Ricardo az apja. Egyáltalán nem kedveli a férfit.
- Sergio megleli Ligia holttestét, hívja Mariot és közli, hogy szerinte nem baleset történhetett. Mario hívja a rendõröket, és szól Sergionak, hogy ne érjen semmihez se hozzá.
- Alonso közli Saraval, hogy ne érezze magát olyan egyedül, õ rá bármikor számíthat. Nem fogja engedni, hogy Ricardo bántsa õt vagy a lányát.
- Marcelot egy este, amikor a kocsijába pakol, hátulról hirtelen megtámadják.
10/10
kikelet54 2015 ápr. 22. - 12:40:27 10/10
(383/721)
Nagyon bízom benne, hogy Ricardónak elõbb utóbb sikerül ezt a dög Rebekát kibillenteni a világából. Ha Mario õszintén gondolja mind azt amit mondott Magdalénának, biztos nem hagyja el.
Valóban nagyon aranyosak voltak Luciaék, Marcelonak még a szeme is beszél, de túl egyszerû lenne, ha Lucia igent mondana. Jó, hogy Alonso kezdi kiismerni a forróvérû feleségét, pedig ha mindent tudna róla, biztos elzavarná a háztól.
10/10
kikelet54 2015 ápr. 22. - 12:28:27 10/10
(382/721)
Suxel!

Nagyon köszönöm a tartalmas, szívet melengetõ válaszodat. Nem gondoltam volna, hogy ilyen régóta "függõ" vagy. Igen, azt mondják, hogy nyelvtanulásnak is nagyon hasznos, ha van hozzá érzéked /márpedig úgy gondolom van/, mindenképpen tanulj. Tudod, ahány idegen nyelv, annyi ember. Én sajna csak magyarul tudok, de amíg a veled egyidõs iker fiaim segítenek úgy a fordításban, mint az informatikában nem is fogok megtanulni más nyelvet, mert tök béna vagyok hozzá.

Mondhatom én is függõ vagyok, fõleg mióta idõm, mint a tenger. Ha elkezdek valamit, azt csak azért is végignézem /esetleg egy kis tekerést beiktatva/, kivétel az Utolsó vérig. Az ennyire durva filmeket nem szeretem.

Jót mosolyogtam a "bácsi" szón, és biztos lesz még kérdésem a sok-sok jövõbeli sorozat nézés közben.

???????????????????