malvinkicska 2015 máj. 22. - 15:15:19
(501/721)
Mivel Alonso édes lánya Lucia azért is gondoltam arra õ maradt volna életbe, mivel az az elmebeteg Nora nem is Alonsoé, szóval az én véleményen ezek a Mexikói sorozatok mehetnek a levesbe egyik hülyébb történetet dolgoz fel, mint a másik, nem érdemes idõt pazarolni rá, meg bosszankodni, mert én egy kicsit szeretnék szórakozni, nem mérgelõdni a sok mondva csinált dolgokon.
10/10
kikelet54 2015 máj. 22. - 13:00:14 10/10
(500/721)
Én sem így oldottam volna meg, sajnos ez várható volt, hogy ennyi mocskot nem bír el Alonso szíve, de mi lesz most Luciaval? Egyedül marad azzal a két szörnyeteggel a házban? Marcelonak nagyon észen kell lennie Lucia támogatásában.
malvinkicska 2015 máj. 22. - 10:42:51
(499/721)
Szerintem úgy sokkal jobb lett volna ha az a piszik riha hal meg, nem Alonso, az meg aljaskodik tovább, ez így nekem életszerûtlen, meg aztán a fõszereplõ nélkül már nem lesz ugyan az, nem mintha eddig is nem Rebeca uralta volna az egész sorozatot. Aztán miért kell Lucianak bûnhõdni, hogy a nagynénije egy mocsok ringyó volt az egész életében ez el van baltázva rendesen, nem fog változni, sajnos. Jobban lett volna ha Alonso élhetett volna , szépen még egy kicsit, Saraval, most megint a rossz gyõzött.
10/10
kikelet54 2015 máj. 21. - 19:27:35 10/10
(498/721)
HUHHH!!!! Robbant a bomba! Nem gondoltam, hogy Alonsonál ennyire kiveri a biztosítékot. Szegény Marcelo, miért neki kell megfizetni Rebeca bûneiért. Nagyon sajnáltam õket, amikor búcsúzkodtak a kórházban, olyan megható volt.

Na és a vége ennek a résznek?! Elõször azt hittem, hogy tagadni fog Rebeca, de amikor látta, hogy mindent tud Alonso, egyenesen a szemébe vágta az igazságot, szerintem direkt csinálta, hogy ezzel is ártson neki. Még arra is volt esze, hogy a gyógyszert elvegye. Szegény Alonso!
malvinkicska 2015 máj. 21. - 14:44:48
(497/721)
Teljesen igazad volt nagyon jó volt a mai rész, sajnáltam az õrült Luciat találta el de már az sem normális, magára vállalja, a lövést, az nagy volt mikor Rebeca felismerte a fegyvert, de Alonsonak nem merte nem oda adni. A legszebb ideje volt végre Marcelo kimondta amit már régen kellet volna, az biztos ezek után lesz még, csak sok hazugság, magyarázkodás. Milagros viselkedése nekem nagyon fura , miért nm állja Luciat, pedig nem sok mindent tud róla, az is egy szemét. Magdalana és Mario aranyosak voltak együtt, szegény M mindig haza gondolt, rossz elõérzete van, tudja ezek az elmebetegek, mindig csinálnak valamit, mint ahogy úgy is van.
malvinkicska 2015 máj. 20. - 19:08:02
(496/721)
Engem nem zavar ha leírod is, mert van olyankor elõre bele szoktam nézni, csak a párbeszédet nem értem, csak következtettek, most is felcsigázott a lövés azt hittem az az õrült lesz de tévedtem, mert Lucia, holnap délelõtt majd látom, nem ez az elsõ sorozat, amit online követek, mert sajnos erre nincs úgy kiépítve ahogy kellene, nem dúskálunk szolgáltatóba, szeretnünk több csatornát csak sajnos korlátolt a lehetõsség.
10/10
kikelet54 2015 máj. 20. - 18:55:53 10/10
(495/721)
Igen, rájöttem az elõzõ hozzászólásaidból, hogy nincs Story5-öt. Próbálok csak másnap délután hozzászólni, hogy Neked is élvezhetõ legyen az új rész. Úgyhogy csak annyit, a mai rész nagyon jó.
malvinkicska 2015 máj. 20. - 12:49:53
(494/721)
Nektek jó , de nekem addig kell várnom, míg felrakják, mivel nincs ilyen csatornám, amikor bele néztem akkor láttam fogja használni a fegyvert az elmebeteg Nora, nagyon határozott Alonso és, ez még jobban is áll neki, mint mikor hülyére van véve.
10/10
kikelet54 2015 máj. 20. - 12:40:16 10/10
(493/721)
Az esküvõ szerintem is szép volt, szegény Mario milyen ideges volt. Szerintem Rebeca csak azért nem csinált nagyobb botrányt mert Alonso elvitte. Nora most az anyjára haragszik, miért Luciaval ordít megint? Vajon kit talált el a golyó? Lehet találgatni estig!
malvinkicska 2015 máj. 20. - 09:28:00
(492/721)
Nora ugyan olyan hülye, mint az anyja annak idején, csak õ lõtt. Rebeca mikor megjelent az esküvõn szabályosan én féltem, tesz valamit, de nem. Az esküvõ nagyon szép volt elegáns volt mindenki, Daniela szerelmes Ricardoba, közben felhívta az apja, nekem nem tetszett a szinkron hangja.
malvinkicska 2015 máj. 19. - 12:15:43 Előzmény kikelet54
(491/721)
Hála az égnek nem vesztek össze Lucia és Marcelo, jól kivágta magát a csaj. Az tetszik, hogy Alonso kerek perec válni akar attól a rihától, ez össze feküdt fûvel, fával, akinek volt sapkája, meg akinek nem.Az orvosnak biztos, hogy tetszik L. A kis Nora álla leesett, mikor meglátta az anyja fényképét, és rajta mi van írva, szorul a hurok, Rebeca nyaka körül, de ha rajta lenne is késõ már. Remélem az esküvõt csak nem teszi tönkre szokásához, hiven, azért nem szólt neki Magdalena, már mindenki fél tõle.
malvinkicska 2015 máj. 17. - 11:06:20
(490/721)
Dehogy hal meg még utána Danielával barátkoznak tudod ezek vasból vannak orvos se látta, még is meggyógyul, sok itt az üres járat csak húzzák vonják rétes tészta a javából.
10/10
kikelet54 2015 máj. 17. - 10:32:26 10/10
(489/721)
Jó lenne, ha még nem vesznének össze, minél kevesebb ideig legyenek rosszban, és utána együtt harcoljanak a boldogságukért. Persze ez még odébb van.
Úgy gondolta Rebeca, ha vállon szúrja Ricardót, az ennyitõl meghal? Ez a nõ már annyira negatív, hogy gondolkodni sem tud. Amikor könyékben behajlítja a kezét és elkezdi az ujjait összedörzsölni, már tudvalevõ, hogy dühkitörés következik.
malvinkicska 2015 máj. 16. - 16:24:39
(488/721)
A doki bevallotta Lucianak, hogy s tetszik neki és, ezt Marcelo hallotta, az is ott van ahol nem kellet volna, vajon most ebbõl mi lesz , mert amúgy is féltékeny M.
malvinkicska 2015 máj. 15. - 15:58:29
(487/721)
SPOILER belenéztem a jövõ heti pár részben talán már lesznek dolgok Magdalena esküvõje, aztán nora lövöldözik, úgy hülye ahogy van de nem értem, megjön Daniela apja, majd látjuk már kevesebb rész van hátra. SPOILER vége.
malvinkicska 2015 máj. 15. - 14:48:34 Előzmény kikelet54
(486/721)
Ez nem igaz ezzel a két nõvel nem bírnak el, igaz lehetetlen marhaságokkal van tele megszúrta azta rabló vezért , nem kell orvos ez csak a mesébe van , miért tesznek ilyen semmi dolgokat bele. Aztán tagadta kiszúrta meg majd most utólag ki mondta Ricardo, hogy az az elmebeteg Rebeca szúrta meg. Marcelo anyja is nagyon aljas a doktornõ lánya Lety irigy az anyjára, borzalom, szegény Alonso bele fog halni ebbe a sok képtelenségbe. Az egész történet semmit nem halad csak piszkoskodnak ahogy szoktak Nora most lehet lelõ valakit ellopta a fegyvert, továbbra is sarkos a történet nem változik a véleményem.
10/10
kikelet54 2015 máj. 14. - 16:20:15 10/10
(485/721)
Mivel a sorozat felénél már túl vagyunk, csak derüljenek is ki dolgok errõl az eszement Rebecáról, mindenesetre egyre idegesebb, nehezen viseli, hogy nem minden az õ szája-íze szerint alakul.
10/10
kikelet54 2015 máj. 14. - 16:07:40 10/10
(484/721)
Oké! Majd jössz, ha tudsz!
Patrona 2015 máj. 14. - 14:21:06
(483/721)
Azért durva,hogy Rebeca mindenkinek azt állítja,hogy Marcelo lefeküdt vele.
Amador honnan veszi ezt amúgy? Ricardo nagy szoknyavadásznak tûnik, levadászta Danielát is..ezek után
már nehezen hiszem hogy a csaj tényleg szereti Marcelot.
malvinkicska 2015 máj. 14. - 11:56:05
(482/721)
Amit ez a két nõ követ három sorozatban is sok lenne de egyben rengeteg. A kör bõvül egyre többen tudják, õ miatta lett öngyilkos Marcelo testvére, csak az nem akinek a legjobban kéne. Alonso már annyira jónak van beállítva, hogy sajnálom, hogy ennyire hisz ennek a féreg nõnek. A másik úgy csinálnak ezzel az összeköltözéssel Saraval, mintha gyámság alatt lennének, nagyon sokan élnek úgy el sem váltak és ott a másik, mit kell ezt ragozni.

Suxel az eddigieket is köszönjük, ha lesz idõd csinálod, ha nem akkor úgy követjük, van más sorozat is ahol nincs elõzetes, pl A török na most véletlen van, Kuzey Güney, de máskor nem volt.