7/10
suxel 2015 márc. 08. - 15:31:43 7/10
(161/721)
Egyrészt Boldog Nõnapot kívánok minden kedves fórumozó Hölgynek.

Másrészrõl meg hoztam egy videót, amiben összegyûjtötték a sorozatban elcsattanó pofonokat: https://www.youtube.com/watch?v=hsf51VmCjTw
Nem tudom, hogy mind benne van-e, de a nagy többség biztosan igen. :)
malvinkicska 2015 márc. 07. - 18:15:38
(160/721)
Nagyon szépen köszönöm, a fiam bele van betegedve szabit vet ki, de hála az Istenek nem tört el semmim, az oldalam érzékeny még, pedig minden betonos, leléptem a járdáról. Még egyszer köszi, további szép hétvégét nektek.
7/10
suxel 2015 márc. 07. - 17:23:55 7/10
(159/721)
Malvin, én is ugyanazokat kívánom neked, mint Mizsitimi! :) Legközelebb óvatosabban, nehogy nagyobb baj történjen! :)
Mizsitimi 2015 márc. 07. - 17:05:18
(158/721)
Gyógyulj meg minél hamarabb Malvin, és vigyázz magadra jobban!!!!
malvinkicska 2015 márc. 07. - 16:14:23
(157/721)
Köszike a jó tanácsodat de sajnos, most egészségem inkább gép elé kényszerít képzeld egy hete elestem, tudod rengeteg esõ esett én vidéken kertes házban sok mindennel élek együtt, asok állatkákat láttam el mivel a gyerekek dolgoztak, és megcsúsztam. A kék foltok most már felszívódnak lassan, elnézést a kitérõért, nem akarok untatni senkit az én problémámmal.
7/10
suxel 2015 márc. 07. - 10:29:29 7/10
(156/721)
Valószínûleg nem akarod megszakítani az eseménysorozatot, de azt javaslom neked hagyd ki a 25. részt. Abszolúte semmi nem volt benne azon kívül, hogy Nora terhes lett. Tudod folytatni majd a 26-al úgy, mintha mi sem változott volna. Nézz meg szerintem helyette egy epizódot egy másik sorozatból, töltsd az idõdet kint vagy bárhol, szerintem jobban megéri, mint ezt a 40-45 percet a gép elõtt követni, még a végén úgy jársz, mint Ildi, aki elaludt. Teljesen megértem, én is elaludtam volna rajta. :P Tudod, rosszat nem akarok. :)
malvinkicska 2015 márc. 07. - 06:52:16
(155/721)
24-ig láttam de ahogy leírta Suxel az elõzetest azért beindul az események sora,aminek örülök, hétvégén nem szokták feltenni, majd csak hétfõn, akkor megnézem a 25-ös részt. Szép hétvégét nektek.
7/10
suxel 2015 márc. 07. - 00:13:58 7/10
(154/721)
Kiderült a mai rész végén, hogy Nora románca nem múlt el nyomtalanul Rodrigoval: Sara doktornõ közölte Noraval, hogy te bizony babát vársz.

Na akkor nézzünk egy kis spoilert a hétre: a szerdai részig azokból a jelenetekbõl, amit nálunk levágnak. Ugyanis minden részhez tartozna egy kis elõzetes a következõ részhez.

Lucia nem szereti látni, ahogy Rebeca gyûlöli a testvérét, de Rebeca szerint nem utálja jobban, mint Lucia Norat
Nora közli Rodrigoval, hogy terhes.
Marcelo rajtakapja az anyját, amint az riasztja Danielat, hogy Pueblába kell jönnie, mert Marcelora egy másik nõ le akar csapni, Marcelo viszont azt követeli az anjától õ menjen vissza a fõvárosba.
Alonso tudni akarja, mit akar Marcelo a lányaival.
Rebeca tudni akarja Noranak mi köze van megint Rodrigohoz.
Marcelo bizonygatja Lalonak, hogy a gyáron belül valaki ellenük van.
Magdalena kihallgatja, hogy Lucia és Lety valamiféle Ricardoról beszélnek, tudni akarja a fickó teljes nevét a nõ.
Rodrigo közli Noraval, hogy minden az õ hibája, minden a lány tervezése miatt van, s oldja meg, ahogy akarja.
Sara és Lety veszekednek, mivel Lety szemére hányja, hogy biztos sok emberrel lefeküdt, ha nem tudja megnevezni az apját. Ennek egy pofon az eredménye.
Ligia feszültséget kelt Amador és Rodrigo között. Az apja ismét kiüti a fiát.
Lucia boldogan újságolja, hogy Marcelo megcsókolta és õ pedig viszonozta.
Amador kötelezi a fiát, hogy minél hamarabb elvegye Norat.
offtopic
ildimix 2015 márc. 06. - 23:52:29
(153/721)
Suxel köszi a magyarázatot. Én ma elaludtam a részen úgyhogy leírod mi történt a rész végén 3 perccel? Mondtad arra érdemes odafigyelni. Az ismétlések elaltattak:d fáradt voltam ma.

Írsz 1 kis spoilert pörgõs lesz hétfõtõl a sorozat?

Malvin az ordibálásokat én sem szeretem nem vagyunk süketek idegesítõ. Már Lucsia is ordibál pedig eddig õ nem kiabált sokat. Várom a hétfõt!
regina.997 2015 márc. 06. - 21:16:28
(152/721)
Én is imádom ezt a sorit, bár való igaz hogy ezek az ismétlések a hátam közepére sem hiányoztak :D egyetlen egy kritikát tudnék hozzáfûzni és az is csak személyes probléma ..... ;) Hogy a drága Rodrigo olyan keveset szerepel mindig....annál szerintem fontosabb szereplõ, hogy ennyire elhanyagolják :( remélem késõbb többet láthatom õt :)
10/10
Milibindi 2015 márc. 06. - 00:31:52 10/10
(151/721)
Értem! Aztán remélem újra jó kis pörgõs sorozat lesz, mint eddig :)
7/10
suxel 2015 márc. 05. - 22:58:09 7/10
(150/721)
A holnapi rész is dettó ez lesz, majd az utolsó 2-3 percre lesz érdemes odakapcsolni.
10/10
Milibindi 2015 márc. 05. - 22:37:05 10/10
(149/721)
Hát a mai részben tényleg nem történt semmi!
malvinkicska 2015 márc. 05. - 16:45:50
(148/721)
Köszi, hogy mind ezt megosztottad velünk, nekem egy gondom van rengeteget kiabálnak benne remélem ezt el hagyják, mert ez zavaró, itt mindenki úgy kiabál, mintha a másik süket lenne. Marcelo helyzetén az anya csak rontott, mivel nem kedvelte Lucia eddig sem, az is jobban tenné ha hallgatna, van itt kígyó elég.
7/10
suxel 2015 márc. 05. - 13:49:39 7/10
(147/721)
A mai és holnapi epizódok 24-25 jóformán ismétléses részek lesznek, bár akad majd bennük némi újdonság is fõleg a holnapi végén. Ugye a 23. rész vége az volt, hogy Nazario elvesztette az emlékezetét.

SPOILER

Ez a két rész fõleg annak a jegyében fog telni, hogy elmesélik neki az eddig történt dolgokat. Hogy miért kellett ez a két rész bele? A magyarázat abban rejlik szerintem, hogy egyrészt Mexikóban az elsõ heti részek nézettsége, amikor az elõzmények mentek elég gyenge volt, s gondolom mindenkinél tisztába akarták tenni az eseményeket. Másrészrõl pedig, ez a két rész a húsvét elõtti nagyhétre esett, ilyenkor a mekka nép fogja magát és bevonul a templomba. A nézettségi adatok ilyenkor siralmasak, kb a béka feneke alatt vannak, senki sem foglalkozik ilyenekkel, mint karácsonykor vagy újévkor. S mivel a 25. részt követõen lehet mondani, egy fontosabb etap következik, nem akarták, hogy a nézõk lemaradjanak fontos eseményekrõl, s ide beidõzítettek ilyen zanzásított epizódokat, amely kb 85-90%-ában ismétlés, de van egy kis elõrehaladás is benne.

Csak azért írtam, hogyha valaki kihagyná, vagy szimplán fél füllel hallgatná, az nem fog jóformán semmit se veszíteni, és az amnéziától sem kell tartani nem fog 100 részen keresztül tartani, megoldódik hétvégére a helyzet. Ezt az amnéziás cuccot találták ki ezekre a napokra, ami bár egy klisé, de itt a cél szempontjából kreatívan kerül felhasználásra. Nem pedig azért rakták bele, mert nem tudtak mit írni, hanem ilyen funkciója volt.
malvinkicska 2015 márc. 04. - 19:13:12
(146/721)
Ildi elõzetest sehol nem találtam pedig én is kerestem, sajnos a 22-es epizódot is láttam nagyon el vetemült két nõszemély miért ordítanak állandóan, most Marcelora vetették ki a hálójukat, nagyon piszkosak, az anyja is jobb lett volna ha otthon marad. Alonso is túl sokat foglalkozik a szemét Norával. Nasarioék aranyosak nagyon jó színésznõ a Trinidadot alakító is.
malvinkicska 2015 márc. 04. - 12:21:01
(145/721)
Ildikém hála az Istenek a21-es részt láttam, nagyon szeretem, mindig alig várom, hogy fel rakják.
offtopic
ildimix 2015 márc. 04. - 08:13:53
(144/721)
Örülök, hogy Nasario nem halt meg és már haza is engedték a kórházból. Nora mehetne pszichológushoz nagyon utálom ahogy ordibál minden részben. Marszelo anyja maradhatott volna otthon. Malvin már megtudtad nézni a részeket? Várom a mai részt. Nem tudjátok az aktuális tartalmat el lehet olvasni netes oldalon?
malvinkicska 2015 márc. 03. - 17:28:41
(143/721)
Ami azt illeti fertelmes két nõ személy Nora és a kedves anyukája, már ráhajtanak Marcelora, az lehet behúzza a csõbe valamelyiket, már most is mondta a virág csokrot, és még kitüntetésnek veszi, hogy az õ korában virágot kap. Rebecat alakító színésznõ smink nélkül nem egy matyó hímzés enyhén szólva, a kis Nora sem büszkélkedhet szépségével.
malvinkicska 2015 márc. 03. - 07:17:13
(142/721)
Amador felgyújtatta a gyárát a hûje, azt hiszi ezzel el ér valamit, az õ része is kárba megy. A kis csaj körül kezdõdnek a bonyodalmak, Rebeca meg csak üvölt az nem százas az bizti, nagyon sajnáltam , hogy a barát nem mondta meg Lucianak az igazat, biztos lesznek meglepõ dolgok. A 20-as részrõl írtam mivel online követtem.