malvinkicska 2015 jún. 07. - 18:26:26
(561/721)
Igen elég kevés a koment hiába nézem elõre úgy sem értem, meg úgy vagyok vele a ribibõl elegem van, a török fórum sokszor ég annyian vagyunk, õszinte leszek nekem valahogy jobban bejön, mint ez a sok aljasság ami ebben is van.
10/10
kikelet54 2015 jún. 07. - 18:05:39 10/10
(560/721)
Tényleg nincs élet a fórumon, de szerintem a jó idõ miatt van, habár nálunk már olyan meleg van, hogy az ember lánya inkább behúzódik a hûvös szobába.
Norát meg tudnám fojtani egy kanál vízben, csak elküldte a fotót. Daniela apja bekavar még ribi Rebinek. Nagyon sajnáltam Marcelót a végén, amikor elbúcsúzott Luciától.
Megnéztem a következõ részt a youtube-n, de nem sokra mentem vele, mert inkább csak beszélgettek, amit ugye nem értek, esemény nem nagyon volt.
malvinkicska 2015 jún. 06. - 12:57:42
(559/721)
A Fórumon nincs tolakodás én, is oda jutottam, nem érdemes rá pazarolni az ídóõt, hogy véleményezzem, nincs mirõl beszélni, Amador és A ringyó Rebeca mocska van állandóm terítéken az a másik elmebeteg Noranak sikerült szétmarni Marcelot, és Luciat. Az M anyja is amit követ mostanság felháborító. Szóval egy rakás kaki az egész.
malvinkicska 2015 jún. 05. - 11:58:26 Előzmény Milibindi
(558/721)
Marcelo okos volt eltette azokat a papírokat amit most használ az ügyvéd, nagyon unom ezt a Rebeca mocskát már, ezt senki nem tudja lefegyverezni, röhej az egész. Aztán Lucia nem mehetett be az a mocsok vén szipirtyót meg, beengedték, túl, sok a mesterkéltség benne, szinte olyan, már, mint egy agyrém lenne az egész, nagyon el van rugaszkodva a józan észtõl az egész történet.
malvinkicska 2015 jún. 05. - 11:52:09
(557/721)
Teljesen együtt érzek veled, mivel a mai világ errõl szól a másik nagy dolog elõtt állsz, szoritok neked, és biztosan sikerülni fog az állam vizsgád, egy kalappal.
10/10
kikelet54 2015 jún. 05. - 08:08:59 10/10
(556/721)
Meg tudlak érteni, ez egy amúgy is nehéz idõszak a számodra az államvizsga miatt, de sz.gép nélkül ez a mai világba majdnem lehetetlen. Én is átéltem egy pár ilyen idõszakot a gyerekeim által. Bízzál benne, hogy hamar megoldódnak a problémák, szorítok Neked, hogy sikeresen túl legyél az államvizsgán.
7/10
suxel 2015 jún. 05. - 06:46:06 7/10
(555/721)
Szerda delutan megvolt a remeny, hogy jo lesz, de estere megint becsodolt, ma viszem egy masik helyre. Nem bannam, ha gyorsan kezdenenek vele valamit, mert jovo heten allamvizsgazok is, soha jobbkor nem romolhatott volna el. Tegnap meg el kellett utaznom, igy nem tudtam szervizeltetessel foglalkozni. Mindig van valami.
10/10
kikelet54 2015 jún. 04. - 22:51:17 10/10
(554/721)
Van egy sorozat, amiben még ennyit sem találkoznak a fõszereplõk, az elején vagy kétszer csókolóztak, és most a vége felé fognak talán többet szerepelni.
Az ilyet egyébként én is utálom, egy fõszereplõ legyen mindig a képernyõn, sajnos jó pár sorozatnál tapasztaltam, hogy a mellékszereplõkkel átesnek a ló túlsó oldalára, és sokszor nem is igazán érdekes és elhagyható.

Utálom azt a kis béka Norát, a nagy megértéssel, megváltozással jól bekavar majd Luciának. Igaz, hogy Danielát nem csípem, de szurkolok az apjának, hogy buktassa már le Rebecát. Lassan közeledünk a végéhez, kaphatna már õ is egy-két pofont.
10/10
kikelet54 2015 jún. 04. - 22:33:03 10/10 Előzmény suxel
(553/721)
Szorítok, hogy mihamarabb kész legyen a géped, biztos nagyon hiányzik, meg tudlak érteni, most nekem is volt egy kis kiesésem, igaz az enyém nem romlott el. Elörököltem az egyik gyermekem sz.gépét, és újra telepítés, adat átmásolás, stb. De gondolom ezt Neked nem kell magyarázni.
Az elõzetes miatt ne aggódj, most ezzel a börtönös résszel biztos elhúzódik a történés, az ilyen témáknál szeretik elhúzni az idõt a forgatókönyv írók.
malvinkicska 2015 jún. 04. - 17:06:32
(552/721)
Személy szerint amit hiányolok benne a fõszereplõknek alig van közös jelenete, csak ezt az elmebeteg Rebecat ordíttatják, hazudik, mindenkit becsap, még Amador is több szerepet kap, fõleg meg mostanában. Nem sok van már hátra belõle hála a magasságosnak, mikor lesznek meg a gyilkosok, vagy majd a végén össze csapják.
10/10
kikelet54 2015 jún. 04. - 16:27:09 10/10
(551/721)
Sajnos hiába kapott 10%-ot Nasario, nincsenek Luciaval többségi tulajdonban. Pont fele, fele. Így Rebeca tovább alázhatja a népet, amit minden bizonnyal élvezettel meg is tesz.
Szegény Marcelo, szóhoz sem jutott amikor letartóztatták, szerintem Mario biztos ki tudja deríteni az igazat.
Kíváncsi vagyok, Lucia bemegy-e a börtönbe Marcelohoz?
malvinkicska 2015 jún. 04. - 12:37:27 Előzmény Milibindi
(550/721)
A kérdés ki tud segíteni Marcelonak, mivel letartóztatták, csak úgy, aztán Daniela balesetet szenvedett, ez is egy pár részt lehet húzni, meddig akarják még. Rebeca megkapta az elsõ pofont ebbõl is ki fog mászni õ nem lehet vesztes ez õrök nyertes ebben a sztoriban ez nagyon ritka. A Marcelo anyja is egy féreg nem vette fel a telefont. Alfrédo most aggódik a lányáért, várom mi sül ki ezekbõl a dolgokból. Lucia keresztapja hála az égnek gyár tulajdon része van legalább az az orr gazda Amador hátha tömpûl egy kicsit, de ezeket a jégesõ sem veri el. A társaság nagy része aljas férgek emberi tulajdonság nélkül.
malvinkicska 2015 jún. 03. - 17:23:07
(549/721)
Sajnálom, hogy elromlott a géped, mert annak anyagi vonzata is van sajnos, na meg most már következtetünk, ez lenne a legkevesebb gond, hogy nem írsz elõzetest, majd jó lesz írsz.
malvinkicska 2015 jún. 03. - 13:43:05
(548/721)
Igen , mert az a két mocsok elrendezte, hogy letartóztassák, nagyon unom hidd el, már ezt a sok lelketlenséget benne tudom film de nem bírom el vonatkoztatni, mivela való életben is sok gazság történik.
10/10
Milibindi 2015 jún. 03. - 10:21:04 10/10
(547/721)
Sajnos Daniela nem tudja elmonndani , hogy Marcelo ártatlan, de szerintem tuti õ fog segíteni rajta majd!
malvinkicska 2015 jún. 03. - 09:35:56
(546/721)
Persze mert mielõtt megfogant volna megitatta magzat elhajtó löttyel az a mocsok ringyó, ami továbbra is zavar a mesterkélt szereplõk butítása. Daniela rájött egy utolsó rabló vezérrel kezdet, itta férfi színészek meg galádabbak, minta nõk, igaz ez a sorozat az emberi mocsokról szól. Akárhogy nézem Rebecát Elõl deszka hátul léc a nagy fülei eres nyaka fúj még is ennyi szeretõje volt, biztosan valamit nagyon tud hazudni azt igen. Marcelo játéka továbbra is nagyon tetszik õ érte kínlódom végig.
10/10
Milibindi 2015 jún. 03. - 00:28:05 10/10
(545/721)
Na Lucia nem is volt terhes! :) Rebeca nem ölte meg a gyerekét.
7/10
suxel 2015 jún. 02. - 23:50:37 7/10
(544/721)
Hatarozatlan idore abbamaradnak a spoilerek, ismet bedoglott a gepem par ev utan. Amig nem keszul el, nem tudok videokat nezni. :( Legutobb kozel 3 hetig tartott, nem bannam, ha most csak 3 nap lenne :( :(
malvinkicska 2015 jún. 02. - 11:58:18
(543/721)
Aranyos vagy, hogy reagáltál a hozzá szólásomhoz, gondolom te biztosan jobban el vagy foglalva, mint én pedig nekem is sok dolgom van mikor dolgoznak a fiam és a menyem nekem kell ellátni az állatokat ami van bõven. Rebeca végre már lakolhatna azért a sok rosszért, az egész család életét tönkre tette, de legjobban azt az elmebeteg lányát, a sok hazugsággal, ha egyszer ennek vége ilyen sorozatban többet nem kezdek bele, engem személy szerint nagyon irritálnak az ilyen, és hasonló személyek, mert valljuk be, a minden napi életben is vannak ilyenek és hasonlóak. Suxel írta az elõzetesben nem fog örökölni, azt nagyon várom.
10/10
Milibindi 2015 jún. 02. - 11:10:44 10/10
(542/721)
Jaja! De Normita hallotta, hogy összekeverték Adriánával! Rebeca olyan, mint az infulenza virus, minden pasit ágynak dönt! Nora is megtudhatn végre milyen az anyja! Bár ki tudja, hogy hatna rá õ azért mégis csak beteg! Norát sajnálom azért a sok gonoszsága ellenére, de Rebecát egy picit sem ! Már alig várom, hogy elkezdjen szívni!
SPOILER
Suxeltõl tudom, hogy a hét második felétõl el is kezd ! Végre