Patrona 2015 máj. 28. - 22:28:51 Előzmény suxel
(521/721)
Ez a Vinicio akar valamit Teresitától? Olyan fura..
Gondolom Daniela apjának is volt köze Rebecához..
malvinkicska 2015 máj. 28. - 17:23:49
(520/721)
Szerintem az ilyen nõk frusztráltak mivel õ csalódott Marceloba, azt gondolja ez azt fogja csinálni amit õ mond céljai eléréséhez, de szerintem nem hiszek benne , ha ló nincs a szamár is jó. A sorozatokban nem tudom miért hozzák össze szép fiatal lányokat az idõsödõ pasikkal, azt nem hiszem ennyi nõnek lenne apa hiánya vagy mit akarnak belõle kihozni. Azt is tudom a való életben is van, hogy vagy idõs nõre bukik fiatal fiú, vagy fordítva, tõlem ez mindig távol állt, az én életemben ilyenek nem lett volna helye mikor még én értem is leesett a bagoly a fáról. Blandon hangja nekem nem tetszik elgurult a gyógyszere aki szinkronizált, pedig õ most is jól néz ki és jó színész.
7/10
suxel 2015 máj. 28. - 16:40:11 7/10
(519/721)
Korábban mondtad, hogy rossz Roberto Blandon szinkronhangja, hát ezt telibetaláltad. Nagyon nem jó, pedig a Menekülés a szerelembe címû sorozatban Rosta Sándor nagyon jó volt neki.

Amúgy Danielanak komolyan tetszik Ricardo? Vagy valami érdek fûzi hozzá?
malvinkicska 2015 máj. 28. - 16:31:53 Előzmény kikelet54
(518/721)
Amador és Rebeca ketten mesterkednek csak a rosszon jár az eszük, fertelmes két alak , most Marcelot akarja börtönbe tudni. ahogy halad az idõ mert érdemleges nem történik, annál jobban nem mond semmit, nekem úgy jön le le vannak butítva a szereplõk. Megérkezett Daniela apja vajon mit szól a vén kujon lánya szeretõjéhez.
7/10
suxel 2015 máj. 27. - 21:22:19 7/10
(517/721)
SPOILER CSÜTÖRTÖK-PÉNTEK

Lucia már semmit sem akar tudni Marcelóról, Nora pedig felajánlja támogatását a férfinek.
Lalo és Vinicio egymásnak esnek a gyár udvarán.
Roman tudni akarja, hogy van-e esélye egy kapcsolat kialakítására Luciaval, és ha igen, akkor nem lesz rest élni a lehetõséggel.
Marcelo Rafaelanak panaszolja, hogy mennyire nem bírja Lucia nélkül.
Lucia terhességi tesztet vesz és elvégzi, izgatottan várja az eredményt.
Rebeca rájár Marcelora és nem hagyja békén, bosszantja, és a férfi pedig látja, hogy nem fél tõle.
Vinicio új munkát kér Amadortól nem szeretne többé ebben a munkakörben dolgozni.
Amadornak teljesen fejébe száll a vezetés, és akinek nem tetszik az új rendszer, az elmehet: leginkább Nazariora és Lalora céloz.
Úgy néz ki Lucia el akarja mondani Marcelonak a terhességi teszt eredményét, de ennek kétes a kimenetele, mert Marcelo inkább azzal van elfoglalva, hogy nem érdemli meg ezt a bánásmódot Luciától
10/10
kikelet54 2015 máj. 27. - 19:33:43 10/10
(516/721)
Marcelo felkötheti a gatyáját ennyi ellenséggel szemben. Gondoltam, hogy Nóra ráhajt Marcelora, látszik a szemében a gonoszság. Rebeca biztos magzat elhajtót tett az üdítõbe.
malvinkicska 2015 máj. 27. - 10:30:08
(515/721)
Köszi meg nyugtatál 39 rész van hátra.
7/10
suxel 2015 máj. 27. - 10:23:54 7/10
(514/721)
Mar csak kb 2 honapot kell kibirnod. :)
malvinkicska 2015 máj. 27. - 09:44:16
(513/721)
A Rebeca tettét kerülgetik, mint macska a forró kását ez már idõ húzás az egész, Lucia teljesen buta, pont amikor a legnagyobb szüksége van Marcelora akkor teszi lapátra. A keresztapja idõs gyenge megvédeni a keselyûk ellen, fel sem fogja, mik várhatnak rá, annak a szemetes ládának minden sikerül, remélem Sara betart neki, csak gyõzzük kivárni. Marcelo nagyon jól formálja a karakterét, csak miatta nézem, mert Lucianak is elmentek hazulról nagyon meg van gyengítve Magdalena is az ügyvéd sem csinál semmit.
10/10
kikelet54 2015 máj. 26. - 21:36:51 10/10
(512/721)
Lucianak pont most kellenne összefogni Marceloval, mert egyedül fog maradni, Õ megvédené a siserehad ellen. Jó-jó, tudom az apja mást mondott, de sajnos Alonso már nincs.
Nora nyugalma nagyon gyanús nekem, szerintem rámászik Marcelora, a dokit meg szinte tukmálja Luciara.
Rebeca továbbra is képmutató dög, jó lenne, ha Saranak és Richardonak sikerülne egy kicsit megtáncoltatni.
malvinkicska 2015 máj. 26. - 20:19:59 Előzmény kikelet54
(511/721)
Jól fogalmaztál ennyi mocskot, hogy lehetett össze szedni és filmre vinni mi meg még nézzük is sajnos.Egyszerûen nem érdemel szavakat itt mindenki hûje az biztos, Lucia esze teljesen elment, nem hiszem, hogy normalizálódik a helyzet, szerintem romlani fog, mint ahogy gondoljuk. Rebca riha él Alonsó teljesen rendezetlenül hal meg, sem a végrendelet, sem a gyár dolga nincs rendbe, legalább, ha már így van legalább azok lettek volna sínen.
10/10
kikelet54 2015 máj. 25. - 11:17:46 10/10 Előzmény suxel
(510/721)
Úristen! Ennyi mocskot 3 napra! De gondolom, lesz ez még rosszabb is, szegény Marcelot támogatja egyáltalán valaki, vagy teljesen magára marad?
Egyébként köszi az elõzetest, már nagyon vártuk.
malvinkicska 2015 máj. 24. - 18:41:12
(509/721)
Köszi szépen az elõzetest szinte tudtam, hogy végig a Rebeca mocskát kell nézni, és ordítását hallgatni, az elõ érzetem nem csalt, olyan a felépítése, csak róluk szól, más nem nagyon jut szóhoz tõlük, R és N rajtuk múlik minden.
7/10
suxel 2015 máj. 24. - 17:09:07 7/10
(508/721)
SPOILERHÍRADÓ Hétfõ-szerda: a múlt hét második felében, mikor már visszatértem a civilizációba teljesen megfeledkeztem róla. Most meg az a nagy helyzet, hogy egyre kevesebb anyag van, így túl hosszúra nem sikerült a figurát venni. Azért pár mondatot sikerült összekaparnom vagy 3 helyrõl, míg máskor egy helyrõl jött fél oldalnyi infó, de most érjétek be ennyivel is.

SPOILER HÉTFÕ-SZERDA

A Gaxiola család végsõ búcsút vesz Alonsotól.
Amador elmondja, hogy Alonso halálával átveszi az irányítást a Gaxiola gyár felett, de ebben Rodrigo nem kíván részt venni.
Rebeca nem akarja, hogy Adriana mellé temessék Alonsot, de Lucia a sarkára áll és a helyére teszi a nénikéjét.
Lucia beszél Marceloval és arra kéri, menjen el Pueblából és felejtse el õt örökre.
Alonso halála után Rebeca Marcelot teszi felelõssé, hogy meghalt a férje.
Sara pedig összetûz Rebecaval és közli, hogy megvannak a bizonyítékai arra, hogy õ ölte meg a testvérét Adrianat és felpofozza a nõt.
Marcelo több, mint kíváncsi, hogy fognak reagálni Gaxioláék Amador cégvezetésének hírére. Amador fölényesen azt válaszolja, hogy Rebeca térden állva fogja neki megköszönni. Rebeca azonban a kéõbbiekben úgy válaszol Amadornak, hogy takarodjon onnan.
Marcelo próbálja meggyõzni Luciat, hogy Rebeca a felelõs Alonso haláláért, mert biztosan õ az a személy, aki utoljára életben látta Alonsot.
Lucia Romannal van a kertben és nem érzi teljesen jól magát, megszédül.
Miután Lucia arra kérte Marcelot, hogy hagyja békén és soha többé ne keresse, minden jel arra mutat, hogy gyereket vár Marcelotól.
Marcelo elmondja az anyjának, hogy szakítottak Luciaval, Milagros tudni akar mindent.
Marcelo megtudja Mariotól, hogy a gyár többségi része Rebecara és Norara maradt, ezt már nem tudta Alonso a halála elõtt megváltoztatni, s ezen a héten felolvassák a végrendeletet.
Rebeca gonoszsága nem ismer határokat, és ennek függvényében mindent meg akar tenni, hogy Marcelot eltüntesse az útból, amihez Amadornak kéri a segítségét, Lucianak pedig bevisz egy narancslevet, amibe titokzatos port szór bele elõtte.
10/10
Milibindi 2015 máj. 23. - 14:48:38 10/10
(507/721)
Én is azt hiszem, hogy Lucia Marcelot fogja hibáztatni. Marcelo sejti, hogy nem az volt a fõbaj, amit mondott, hanem Rebeca miatt történt. Rebeca is ténylegesen gyilkos lett, Adriana haláláért közvetve elelõs, nem õ lökte le, de Alonsot megölte. Gondolom idõ lesz míg rájönnek, hogy gyilkosság történt.
Ezzel, hogy hogy Rebeca eltette láb alól Alonsot megpecsételte Nora sorsát is. Norának az lett volna az egyetlen esélye, ha kidobja Alonso Rebecát a házból és a közelébe sem engedi.
malvinkicska 2015 máj. 23. - 14:44:33
(506/721)
Igen a sok ordibálástól már nem emlékezünk ilyen dolgokra sajnos, de engem már nagyon hidegen hagy, az egész, azért nézem végig, mert Erick Elias egy nagyon jó színésznek tartom szeretem a játékát, és az Esmeraldaét is, esküszöm nagyon ideges lettem ezen a sok baromságon, mert ha adnak esélyt Alonsonak talán még akkor jobban elfogadtam volna na de így. Ez a történet egy 70 esetleg 80 epizódtól nem bír el többet, mert tele van hihetetlen õrültségekkel.
10/10
kikelet54 2015 máj. 23. - 13:48:00 10/10
(505/721)
Nagyon-nagyon szomorú volt ez a 80. rész. Félek szegény Marcelot fogják hibáztatni.
Az a szemét ribi Rebi milyen gyorsan feketébe öltözött, és miért is nem lepõdöm meg azon, hogy fapofával mindent úgy intéz, ne õ legyen a hibás.
Na és Amador? Ha beteszi a lábát a gyárba, elszabadul a pokol! Azért mert társak voltak nem evidens, hogy övé legyen minden. Ha megveszi az Alonso részét akkor igen.
Az a szerzõdés, amit Alonso nem írt alá, az a társulás felbontásával kapcsolatos? Sajna erre nem igen figyeltem.
malvinkicska 2015 máj. 23. - 12:41:54
(504/721)
Ez a 80-as rész teljesen kiverte nálam a biztosítékot az a mocsok ringyó ott hagyta a földön, és elment csavarogni, jó hülyére vettek minket nézõket is, mikor megjöttek csak óbégattak annyira mondva csinált az egész, hogy ez már fáj. Aztán a doktornõ nem vizsgálhatta meg a halottat ez is non szensz. Ez az egész ezután egy fos talicska, ezek után még elégséges osztályzatot sem adok. Aztán ott az a gyilkos Amador már vezeti a gyárat, nem gondolkodik annak van törvényes örököse, de ezek után már semmin nem lepõdök meg, ha Alonso lányát eltapossák.
mijud 2015 máj. 23. - 08:04:10
(503/721)
Na majd most Amador megint erõre kap tuti! Alonso nem írta alá a szerzõdést, ennek tuti lesz jelentõsége. Gondolom Amador lesz a cégnél a Jani és nem tudnak vele mit tenni. Amúgy ha Alonso nem hal meg és kinyírja Rebecát, akkor vége lenne 1-2 részen belül. Mondjuk én nem írtam volna ki Alonsot, inkább raktárba tettem volna egy idõre, mondjuk kóma.
malvinkicska 2015 máj. 22. - 19:08:42
(502/721)
Az élettõl nagyon elrugaszkodott valami csak Rebeca akarata kell, hogy érvényesüljön egyoldalú, nagyon a történet, régebben is írtam de ezek után még rosszabba véleményem az egész, sztoriról de az igaz valamiért így van megírva ami nem tetszik sok nézõnek.