malvinkicska 2013 máj. 12. - 19:39:51
(257/477)
Danna Garcia nagyon szép volt a dij kiosztón szinte ragyogott a szép piros ruhájában.
1/10
offtopic
napraforgó 2013 máj. 06. - 07:44:43 1/10
(256/477)
Off

Elõször is: ne magázz, annyira azért nem nagy köztünk a korkülönbség. Másrészt itt a a fórumokon a 15 éves is tegezõdik a 75 évessel, ilyen ez a virtuális világ. (amúgy civilben nem vagyok egy tegezõdõs fajta)
Másodszor: már írtam, hogy nem tudom folyamatosan nézni a sorozatot, így nem nagyon érzem magam felhatalmazva, hogy írjak róla. De amiért mégis megteszem, az az, hogy látom, egyesek mennyire komolyan veszik a történetet.
Harmadszor: Elõrebocsátom, hogy én is szeretem a romantikus történeteket, és örülök, ha egy történet jó véget ér. DE! Azért nem szabad elfelejteni, hogy ezek MESÉK, csak, mesék! Vagyis csak annyira szabad komolyan venni, mint a Tündér Ilona és Árgyilus királyfi történetét. Az ember örül a boldog végnek, drukkol, amíg a fõhõs eljut odáig. DE! Azért tudjuk, hogy a hétfejû sárkány nem igazi.

Ami engem zavar, és amiért mégis hozzá-hozzászólok, az azért van, mert engem kicsit zavar, amikor fiatal, sõt nem is annyira fiatal nézõk olyan hozzászólásokat eresztenek meg, ami arra utal, hogy véresen komolyan veszi az - amúgy kitalált, légbõlkapott történetet. És ez baj. Mert szeresse. Élvezze. Szórakozzon rajta. OKÉ. Csak ne vegye komolyan! ne vegye készpénznek! Ne bántsa érte a másikat! Hiszen ez csak máz! Cukor! Szirup! Néha jobb, néha rosszabb. Csak úgy kell élvezni, mint egy jó málnaszörpöt. Kb. annyit is ér, nem többet. Azért az se semmi.
Üdv mindenkinek
Lila Boszorkány 2013 máj. 06. - 02:39:43 Előzmény napraforgó
(255/477)
Elõször is örülök,h.mégis ír,mert olyan jó kis sziporkái vannak.Remélem,a sorozatról is jobb a véleménye!
Sarita és Franco nagyon jó kis páros lesznek,remélem még néhány részen így felelgetnek egymásnak.Norma és Juan szinte a legelején összenézett és rekordgyorsasággal estek szerelembe és ágyba.Jiména és Oscar kicsit késõbb habozott a kádnál,de hipp-hopp vízesés,titkos esküvõ.Náluk legalább volt némi sivatagi kaland,meg rádöbbenés,h.nem csak a pénz számít.Õk most külön,de itt kell jöjjön a nagy békülésnek.persze akadályokkal.
Sarita egy lovagra vár(ló már van a közelében,meg istálló és lószag),érte küzdeni kell.Franco meg egy életre kiábrándult a könnyûvérû nõkbõl.Ez így szép hosszú udvarlásnak ígérkezik,éles szavakkal.Azt külön díjaznám,ha õk nem borulnának össze azonnal.
Egyébként Natasha Klauss litván-kolumbiai származású,és súlyos autóbalesetéig balerinának tanult és versenytáncolt is.Valamint a film készültekor kisgyerekes anyuka.Mishel Brown orosz-argentin felmenõk,énekes.Mind a ketten tanultak színészetet és színházban is játszanak.
Norma gyereke pedig apja termetét és anyja színeit örökölte.A valóságban Gabrilla Garcia a neve és kislány.
Lila Boszorkány 2013 máj. 06. - 01:52:45 Előzmény sorozatkedvelõ
(254/477)
Nos Sarita tagadhatalanul temperamentumos és élesnyelvû nõ.Ne felejtsük el,h.a történet elején csak õ nézett gyanakodva a fiúkra és amikor a húgai hazatértek,mert gyilkosnak tételezték fel a szerelmeiket,beigazolódva látta a félelmeit.Õ ugyan miért bízzon,ha a saját testvérei se?Szegény Francoról pedig még rosszabbakat gondol,hiszen Eduvinakitûzõ-és hozomáyvadász-szerepben látta.Bár szegény Franco sem volt udvarias.Ha átlagnõ ezt kapná:csúnya,alaktalan,formátlan,buta,üres és lószagú,talán galamblélekkel tûrje?!
Nekem az tetszett,h. Sarita végre az anyjával szemben is kiállt.Bár már most látszik,h.Gabriela az õ Fernandóját fogja pártolni a saját lányával szemben.Mivel pedig a másik két lány eddig többször lázadozott,de Gabriela bármire hajlandó volt,h.visszakapja õket,Sarita minden ellenkezése-mivel ezt nem szokta-nagy vihar lesz.Meggyõzõdésen,h. Gabriella Saritával fog a leggonoszabb módon bánni.
1/10
napraforgó 2013 máj. 03. - 16:24:14 1/10
(253/477)
Szeretnék én olyan formátlan és csúnya lenni, mint ez a Sarita....
Na úgy tûnik, Franco abbahagyta a vargabetûket és már csak Saritával foglalkozik. Igaz, a kapcsolatuk még a huza-vona szakaszban van....

Röhögnöm kell, amikor Norma azt mondja a tejfehér bõrû szöszke fiára, hogy tisztára az apja.... nem találtak egy sötétebb hajú babát a filmhez?
3/10
sorozatkedvelõ 2013 máj. 02. - 18:11:05 3/10
(252/477)
Sarita ma is hozta a formáját! Nagyon szíven ütötte Franco megjegyzése.
10/10
csikosi 2013 ápr. 30. - 10:54:38 10/10 Előzmény Lila Boszorkány
(251/477)
Eddig még nem változott a véleményem errõl a Saritáról.
Uralkodni akar még az anyján is, nem beszélve a sógorát.
Én nem nézem meg direkt elõre (akár spanyolul is) pedig tudok!
De remélem beleszeret valamelyik csóró lovászfiúba, aztán majd megérti a testvéreit is.
Üdv: Csiki
Lila Boszorkány 2013 ápr. 27. - 00:55:29 Előzmény csikosi
(250/477)
Rendben:az életkorokat csak azért írtam,mert vki megjegyzést fûzött a kb.20 éves vénlány kapcsán.A lényeg,h.Sarita,mint legidõsebb szigorkodik.Juan is ugyanezt csinálja az öccseivel.
És jó,éljen a szerelem,de az eredeti verzióban(1994-es)Franco Reyes meghal.Ebben nem.
Az úgy van,hogy én nem olvasok el elõre semmilyen tartalmat.A spanyol miatt megnézek 1 részt,utána megnézem magyarul és rettenetesen örülök,ha jól értelmeztem.5 rész után egyszerre újra spanyolul.Meg sok cikket és kommentet olvasok,amiket lefordítok,mert szeretem ezt a sorozatot.
Ahogy látom,Sarita és Franco sokakat érdekel,dicsérik a játékukat.Õk változnak a legtöbbet.Könyörgöm,ha megváltozna a véleménye errõl a rettenetes nõrõl,írja meg!
Eva igen jó ember és ezt a fiúk tudják,nagyon ragaszkodnak hozzá.Csak 1 lánya van,Ruth.
Amennyiben rendesen értettem a történet idejét,akkor átvezetõ képekkel eljutunk Juan és Norma gyerekének születéséig.Majd onnan folytatódik,hogy a kicsi 6(?)hónapos.
10/10
esa962 2013 ápr. 26. - 20:23:10 10/10
(249/477)
Majd az utolsó elõtti részben derül ki, hogy ki Ruth édesapja, és milyen a rokoni kapcsolata a fivérekkel. Nem ikrek Libiával.
malvinkicska 2013 ápr. 26. - 17:06:56
(248/477)
Saritának semmi nem passzol mi köze hozzá, hogy Xiména mit fog dolgozni ebbe is bele szólt.A könnyen jött vagyonnal a fiuk mit kezdenek várom a fejleményeket.Éva jó tanácsokkal látja el õket, sajnálja a fiukat, hogy õ így van a lányával.
1/10
napraforgó 2013 ápr. 26. - 13:18:40 1/10
(247/477)
Én nem hiszem, hogy Libia halála óta 3 év eltelt volna. Annak nem sok értelme lenne, ha 2,5-3 évig szépen sütögetik a kenyeret, aztán hirtelen feleszmélnek és azt mondják, itt az ideje megbüntetni Elizondóékat. Szerintem csak néhány hónap, esetleg fél és telhetett el Libia öngyilkossága óta. Majd most jön egy idõugrás, mikor Norma gyereke megszületik.
10/10
csikosi 2013 ápr. 26. - 13:05:55 10/10
(246/477)
Csak úgy gondoltam, de azóta már eltelhetett az a 3 év Libia halála óta??
Ha már ennyire hasonlítanak egymásra.
Ha tényleg úgy van, annak csak örülnék.
Egyiket vállalták, a másikat elvették Evától és lehet, hogy nem is tud róla, hogy kettõ volt.
Ekkora hasonlóság nem nagyon van az életben sem, hogy még a fiúk is a testvérének nézték elõszõr.
Csak én ezt variáltam ki magamban.
Üdv: Csiki
1/10
napraforgó 2013 ápr. 26. - 12:53:42 1/10 Előzmény csikosi
(245/477)
Eva gyereke 20 éve született, legalábbis azon rágódott mindig, hogy Gabriela arra kényszerítette 20 éve, hogy odaagyja a gyerekét.
Libia meg 17 volt, amikor a románca volt az öreg mikulással és öngyilkos lett. Kevés olyan iker van, akik között van 3 év korkülönbség.
Azt már tisztázták vajon, hogy ki volt Eva lányának az apja? Mert ha a Reyes fiúk apja, .... akkor a fiúk és Ruth unokatestvérek. Mellesleg épp ezt írták annó a sorozat ismertetõjében is.
10/10
csikosi 2013 ápr. 26. - 12:39:19 10/10
(244/477)
Nekem tök mindegy, hogy melyik hány éves, mindig a szerelem gyõz! (remélem)
Sarita meg uralkodni akar az egész világon, még az anyján is, ezért utálom.
Évának viszont drukkolok, hogy kitálaljon végre az igazságról.
Lehet az is, hogy akkor ikrei születtek?????
Nem néztem elõre, de az az érzésem.
10/10
csikosi 2013 ápr. 26. - 12:32:11 10/10
(243/477)
Nekem is nagyon tetszik!
Nézem is és nem érdekel a sok negatív hozzászólás.
Szeretem-nézem, ha meg nem, akkor nem nézem!
Ilyen egyszerû !!!!
Üdv: Csiki
10/10
esa962 2013 ápr. 26. - 12:14:27 10/10
(242/477)
"istenhátamögötti helyen"?! Kérlek, javíts ki, ha rosszul tudom, de a Föld már nem gömbölyû?! Vagy már elfelejtett forogni?!
malvinkicska 2013 ápr. 26. - 07:53:04
(241/477)
A sorozatot nem kell ócsárolni egyszerû nem kell nézni közel 10 éve íródott azóta sokat változott, a világ , és az emberek ízlés világa.A filmet akik díjazták biztosan tudták a dolgukat, szerintem jó élvezhetõ minden részben történik valami.
1/10
napraforgó 2013 ápr. 25. - 07:14:01 1/10
(240/477)
Nem nagyon akartam hozzászólni ehhez a sorozathoz, mert én is csak akkor, és annyiban nézem, ha nem ütközik a konkurrens csatorna sorozatával. A tartalmat elõreolvasva, meg negyed- max. félóra belekukkantással azonban képben lehet lenni.
Az elejétõl tudni lehet, hogy ebben a három Reyes fiú románcát látjuk a három Elizondo lánnyal, némi viszontagságok közbeiktatásával. És itt szinte mindegy, hogy ki az idõsebb és ki a fiatalabb a lányok, vagy a fiúk közül. És már bocsánat, nyerhetett ez a sorozat 36, vagy akár 336 díjat valami istenhátamögötti helyen, attól nem lett sokkal jobb. Inkább csak a színvonalra mutat rá - milyen lehet a többi, ha ez a csúcs??? És bár vonzódom a romantikus történetekhez, a nálunk sugárzott legtöbb sorozatot nem nézem, éppen amiatt, mert kritikán aluli színvonalúak.
Szóval mindent összevetve 188 részt pazarolni erre a vérszegény történetre szerintem fölösleges volt. Legalább 100 részt megspórolhattak volna, úgy, hogy a történet még bõséges és kimerítõ marad.
Lila Boszorkány 2013 ápr. 25. - 01:49:41
(239/477)
Az ugye kész tény,hogy van Juan-Norma és Oscar-Jiména párosunk.És van nekünk két egyidõs,a testvéreikhez képest csendesebb,visszahúzódóbb,de õket nagyon szeretõ,soha el és be nem áruló,saját magával elégedetlen emberkénk.Ezt a kettõt egymásnak teremtették!Csak a lány hiszi a fiúról,hogy gátlástalan hozományvadász gyilkos ösztönökkel,a fiú meg a lányról,hogy egy boszorkány,aki csak sértegeti.Súlyosbítja a helyzetüket,hogy szeretõ testvéreik épp a nagy haragban vannak.Sarita édesanyja nem a békehadtest.Franco exRosarioja kissé ingatag,a bártulaj kissé féltékeny és ádáz védelmezõ 2kretén verõlegénnyel kiegészülve.Végülis egy kezükön meg tudnák ketten számolni,hogy ki pártolná,ha összejönnének három az igazság Kolumbiában is alapon.Innen szép szerelmesnek lenni.Szerintem.Bízok bennük.
Lila Boszorkány 2013 ápr. 25. - 01:25:11 Előzmény csikosi
(238/477)
Szeretnék néhány dolgot tisztázni,ami a magyar fordítás miatt alakult ki. A sorozat eredeti honlapja alapján.
Szóval a 3 Reyes fiú: a legidõsebb,Juan 28 éves.
a középsõ,Franco 26 éves.
a legfiatalabb,Oscar 24 éves,de ezt elkeverik a kisebbik-fiatalabbik testvér miatt.
a 3 Elizondo lány: a legidõsebb,Sara(Sarita) 26 éves-most sokan csodálkoznak
a középsõ,Norma 24 éves-pedig õt hiszik a ledidõsebbnek
a legfiatalabb,Jiména 22 éves-ez egyértelmû volt.
Nos,az én nagy kedvencem Sarita a kezdetektõl,Franco a másik ágról.Bíztam benne erõsen,ahol 3-3 ember van,ott csak elõkerül a sajátja mindenkinek.Megvártam az elõzõ részt,hogy semmi elõzetest se írjak.Tudom,Sarita sokakat idegesít és még többen a sógorát hiszik a szerelmének.A leányzó nincs túl jó véleménnyel saját magáról se.Egy szentéletû apáca hozzá képest kicsapongó életmódot folytat.Különben szinte észrevétlen fiúsították,lévén apjának nem adatott utód és láthatóan nem fûztek nagy reményeket a férjhezmeneteléhez.Tekintély- és hagyománytisztelõ,ebbõl következik,hogy a sõgora még gondolatban sem fordul meg a fejében.És látta bárki mosolyogni?