offtopic
ildimix 2013 febr. 10. - 13:07:32
(17/477)
Sziasztok!

Én nem bánnám, ha késõbb mondjuk fõ mûsoridõben adnák a sorozatot. Nem baj szerencsére beletudok így is nézni, bár van olyan nap, amikor 18 00-ig dolgozok.

Suxelnek köszi a tájékoztatót a filmrõl.

Üdv: Ildimix
levyrronifan 2013 febr. 10. - 12:54:46 Előzmény sorozatkedvelõ
(16/477)
csak a tv2 szokta abbahagyni a sorozatokat
3/10
sorozatkedvelõ 2013 febr. 09. - 08:34:38 3/10 Előzmény zisi
(15/477)
188 részes
zisi 2013 febr. 06. - 12:57:29
(14/477)
Hány részes a sorozat?
10/10
goreking 2013 febr. 04. - 08:37:52 10/10
(13/477)
Hidel hogy jó lesz ez a sórozat,én you tube on,találtam rá,1-2 honapja.És belle is néztem.szerintem ütös sórozat lesz :D És személy szerint én imádom a fõcimdalt is :D http://youtu.be/2TT8A--6Qps nem szoktam m 1 et nézni.De ezért a sórozatért.nagyon hálás vagyok most nekik.KÖSZÖNÖM M 1 :))))))
4/10
suxel 2013 febr. 03. - 13:22:08 4/10
(12/477)
Két üzenettel ezelõtt írtam: /Szerintem a lentebbiek, már a sorozat 2. részében lesznek/ --> nem a szó szerinti 2. részben, hanem inkább a sorozat 2. felében! :)
3/10
sorozatkedvelõ 2013 febr. 03. - 12:47:00 3/10
(11/477)
Már nagyon várom,remélem jó lesz és nem hagyják abba a vetítést a közepénél!
4/10
suxel 2013 febr. 03. - 12:12:46 4/10
(10/477)
Fordítok már egy kicsit nektek: :)

****SZINOPSZIS/SPOILER!!!****

A történet középpontjában a 3 Reyes testvér áll: Juan, Oscar és Franco. A jómódú rancstulajdonos, Bernardo Elizondo viszonyt folytat a kishúgukkal, Libiával. Libia szerelmes lesz belé, terhes lesz tõle, de mikor az öreg gazda meghal, a lány öngyilkos lesz. A Reyes testvérek az ElizondóÉKAT okolják a húguk halála miatt, és bosszút esküdnek ellenük, ezért mint munkások helyezkednek el a birtokon. A 3 Reyes testvér azonban váratlanul szerelembe esik a 3 lánytestvérrel, Normaval, Jimenaval, és Saritaval.

Juan Reyes a legidõsebb testvér. Magas, erõs férfi, hosszú, vállig érõ hajjal. Védelmezi a testvéreit, különösen Libiat. Általában csendes és nyugodt, de ha provokálják akkor lobbanékony és erõszakos. Nagyon mélyen érinti a húga halála, hiszen imádta. Kész revansot venni Libia haláláért, s ugyanazt akarja tenni, amit Bernardo is tett Libiaval. Amikor találkozik Normával, meglepõdik a szépségén és vonzalmat érez iránta. Normának hosszú világos haja van és rendkívüli szép arca. Normát kényszerítették, hogy hozzámenjen egy meglehetõsen durva és erõszakos emberhez, Fernando Escandónhoz, hogy megmenekítsék a családi szégyentõl. Évekkel ezelõtt 3 betolakodó a birtokon megerõszakolta, ami olyannyira megrázta, hogy nem engedett senkit sem hozzáérni, beleértve a férjet is. De miután találkozik Juannal a félelmei elmúlnak és szerelembe esik vele.

Oscar Reyes a középsõ fivér. Jóképû, jó testfelépítésû, és gyönyörû a mosolya. Viszont tud arrogáns, durva és kapzsi is lenni. De tud kedves is lenni, jó szíve van és hihetetlenül okos. ////Néha azon mesterkedik, hogy úgy jusson pénzhez, hogy a fiatalabb öccsével idõsebb, vagyonos nõket csábíttat el (????) - de ez nem tuti/// Jimena Elizondo egy gyönyörû lány, aki a lehetõ legteljesebben akarja éli az életet, s rögtön megszereti a Reyes testvéreket. Szerelmes lesz Oscarba, bár néha tagadja ezt, de nagyon boldog lesz, amikor Oscar feleségül kéri. Elõször a fiút csak a lány pénze érdekli, de be kell látni, van a lányban valami magával ragadó. Az idõ múlásával Oscar ráébred, hogy õ sokkal jobban szereti a lányt, mint azt gondolta, hiszen nem ezek voltak az eredeti szándékai. Meg kell tanulnia, hogy a szerelem sokkal fontosabb, mint a pénz.

Franco Reyes a legfiatalabb testvér. Szõke haj, kék szem, ártatlan pofi. Gyakran manipulálják az emberek kihasználva a kedvességét. Nyugodtabb vérmérsékletû, mint a testvérei. Szerelembe esik Rosario Montesszel, egy bárban dolgozó táncosnõvel, aki azonban csúnyán megalázza. Amikor Rosario hozzámegy a bár tulajdonosához, a fiú élete összeomlik. Elvesz egy gazdag, öreg hölgyet, aki a fiú megszállottja. A nõ viszont meghal az esküvõjük napján, a vagyonát pedig Francora hagyja. Sarita egy komoly, kissé merev lány, akinek a szeme elõtt az lebeg, hogy méltón gondját viselje a családi rancsnak. Habár õ is gyönyörû, inkább van a lovak társaságában, mint a férfiakkal. Szerelemes lesz Francoba a sok incidens ellenére, de úgy tesz, mintha utálná a fiút. Késõbb azonban már nem tud megálljt parancsolni az érzéseinek.

Libia Reyes egy gyönyörû 17 éves fiatal lány, a legfiatalabb Reyes. Csendes, aranyos, jobbára ártatlan és imádja a bátyjait, habár már néha zavaró, amennyire védeni próbálják. Egy szegény kerületben él szerény módon. Nem szokott szórakozni járni, s még nem is volt barátja a testvérei túlzott védelme miatt. Amikor találkozik Bernardoval, a nagy korkülönbség ellenére beleszeret. Bernardo azt hazudja neki, hogy egyedülálló, és a húgával valamint a 3 unokahúgával él együtt. De Bernardo is tényleg szereti Libiat. A Reyes fivérek dühbe gurulnak, amikor tudomást szereznek a kapcsolatról. Különösen az zavarja õket, hogy Bernardo jóval idõsebb tõlük is. De mikor kiderül Libia terhessége, engedélyezik a házasságot. Bernardo azonban meghal egy balesetben, Libia pedig összetörik és haragot érez a kiderült hazugságai miatt. Egy kíváncsi bolttulajdonos ösztönzése nyomán és a fia végett felkeresi az özvegy Gabrielat. Gabriela azonban megalázza: r*bancnak és haszonlesõnek nevezi mindenki elõtt. Nagy sírás közepette a lány elmegy onnét. Libia úgy dönt eldobja magától az életét és egy hídról egy tóba veti magát. A testvérek megesküsznek kishúguk sírjánál, hogy ezt nem hagyják annyiban. Késõbb a Reyes testvérek találkoznak egy fiatal lánnyal, Ruth Uribevel, aki a megszólalásig hasonlít Libiara. Reyeséket meglepi a hasonlóság, s majd úgy tekintenek rá, mint fogadott kishúgukra. Késõbb kiderül, hogy Ruth Reyeséknek az unokatestvére, ez magyarázza a Libia és Ruth közötti hasonlóságot.

/Szerintem a lentebbiek, már a sorozat 2. részében lesznek/

A történetben váratlan fordulatként jelentkezik, hogy az özvegy Gabriela újraházasodik, s senki sem sejti, hogy a férj nem más, mint a régi veje, Fernando. Elidegeníti Gabrielat a családjától, átveszi az irányítást a birtok felett. A pénzt pedig szerencsejátékokra és dorbézolásra költi. Gabriela azonban nem akarja meglátni az igazat, de hamarosan komoly veszéllyel leli szemben magát. Így a Reyes fivéreknek kell megtenni a szükséges lépéseket
1/10
napraforgó 2013 febr. 03. - 07:48:08 1/10 Előzmény nuussi
(9/477)
Dana Garcia nagyon szép nõ, Mario Cimarro is jóképû (fõleg, ha meg is fésülnék a hosszú loboncát), de az Áruló nagyon gyengus sorozat volt, jó alapötlettel, de gyenge folytatással. Remélem ez jobb lesz.
A történetrõl meg lehet valahol valamit tudni? A 3 fivér, meg a 3 nõvér, meg a húguk haláláért bosszút állni mondaton kívül. Mert ez nem elég 188 részre.
offtopic
ildimix 2013 febr. 03. - 06:27:43 Előzmény BEN1986
(8/477)
Sziasztok!

Ben írtad, hogy te láttad a sorozatot. Írnál 1 kicsit róla? Pörgõs lesz? Telni fognak benne az évek? Üdv: Ildimix
BEN1986 2011 jún. 09. - 12:42:05
(7/477)
Én dvd-n láttam és nekem is tetszett. :)
zs9302 2009 dec. 11. - 15:47:52 Előzmény andika91
(6/477)
magyar szinkron hiányában nem is valószínû
andika91 2009 nov. 12. - 18:37:19 Előzmény roberta16
(5/477)
igen én is örülnék neki mert nekem még nem volt idõm megnézni:(
roberta16 2009 nov. 12. - 14:37:11 Előzmény andika91
(4/477)
nagyon orulnek ha egyszer magyarországon is leadnák ezt a filsorozatot már most nézem 2-szor szlovákián nagyon szeretem
andika91 2009 júl. 29. - 14:58:47
(3/477)
ezt a sorozatot én is nagyon szívesen megnézném egyszer:) remélem én is hogy egyszer leadják majd:)
polgár orsolya 2009 júl. 29. - 14:39:37 Előzmény nuussi
(2/477)
Szia! nem tom hogy ez a sorozat mirõl szól de én is remélem hogy ezt fogják adni a TV2-n! =)
10/10
nuussi 2009 máj. 26. - 18:45:17 10/10
(1/477)
Ramélem az Áruló után ezt a sorozatot fogja leadni a tv2. Dana Garcia és Mario Cimarro nagyon szép pár együtt. Imádom õket. :]