dreamer1 2012 ápr. 15. - 12:01:47
(5/5)
A filmet én hamarabb láttam ami Bûnös szívek címen ment megjelent azóta dvd-n is három remek színésznõvel mint Jessica Lange,Sissy Spacek és Diane Keaton.Jobban tetszett.Az elõadást láttam (még Liával)és nem volt rossz bár a nagy bábut nem értem a ház felett...
dreamer1 2012 ápr. 15. - 11:59:02
(4/5)
Pokorny Lia szerepét egyeztetési problémák miatt Brunner Márta vette át.Kár érte.
8/10
Corso74 2011 márc. 07. - 08:27:30 8/10 Előzmény virágmóka
(3/5)
Sziasztok! Az elõzõ bejegyzéssel alapvetõen egyet kell értenem: az Új-nak voltak már jobb elõadásai. Emellett az elõttem szólónál mérsékeltebb krtikát adnék. Val.szeg nem ugyanazt az elõadást láttuk, mert nálunk épp Pokony volt halványabb, Pálfi simán lejátszotta :-)) Mégis azért vagyok elnézõbb ezzel a darabbal, mert egyrészt a filmet is megnéztem (semmivel nem jobb mint egy darab - tkp. a screenplay-en alig reszelgettek valamit...), másrészt ugyanezek a fiatal színészek más darabokban kiváló alakításokat nyújtanak, így stabil újszínházasként maradtam a nézõtéren :-) Szóval: ez tényleg nem a színmûvészet Csimborasszója, szerintem a rendezésben volt egy kis bénázás, de nézhetõ, helyenként egészen jó darab (pl. Almási ökörködése nekem bejött) :-))
4/10
virágmóka 2011 jan. 31. - 11:47:12 4/10
(2/5)
Tegnap láttuk a darabot. Eddig soha nem írtam véleményt, de most úgy érzem, hogy meg kell tennem. Nekünk (3 nézõ - 2 nõ, 1 férfi) nem tetszett az elõadás. Maga a színdarab, habár sokan hasonlítják a nagy elõdök munkáihoz - Arthur Miller vagy Tennessee Williams - szerintünk vontatott és hatásvadász volt. Én személy szerint csak Pokorny Lia és Száraz Dénes elõadását tudtam élvezni. Kicsit úgy éreztem magam, mintha egy 80-as évekbeli kis vidéki kinlódó társulat darabján feszengnék.
10/10
surviver 2010 dec. 13. - 14:20:00 10/10
(1/5)
Kiváló darab, szuper színészekkel. Az aláfestõ zenék jók, a szoba és konyha vidám színkavalkádja kitûnõ kontrasztot teremt a nõvérekben zajló történésekkel. Aki nyitott az "Új-szerû" megoldásokra, nézze meg feltétlenül!