Marleyna 2014 aug. 04. - 07:54:04
(10/750)
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy sikerül átvinni filmre a könyv hangulatát. Az elõzetes mindenesetre ígéretesnek tûnik.
Gray szerepére alapvetõen én is mást képzeltem volna el... de elnézve a trailer-t, egyre inkább úgy érzem, hogy Dohan meg fog felelni a szerepre. Jóképûnek jóképû, de ami a legfontosabb, a szemében ott ragyog a titokzatosság és a tûz.

A könyvekrõl annyit, hogy az elsõ egy egyszerû, kicsit butácska, amiben még csak ismerkedünk a szereplõkkel, de nekem már az is tetszett, de a katarzist a második kötet hozta el... ahogy szépen építkezik a kapcsolat, Gray kitárulkozása, hogy felfedi a legsötétebb titkait... gyönyörû, megrázó, magával ragadó, szerintem nagyon jól meg lett írva ez a lelki fejlõdés. A harmadik kötet pedig szép levezetése az egésznek.
Nem mondom, hogy olyan óriási mûvészeti, irodalmi alkotás lenne ez a trilógia, mert nem az. Ugyanakkor képes teljesen magával ragadni, hatást gyakorolni, és én pont ezt várom egy könyvtõl. Mindegy, milyen stílus, mirõl szól, ragadjon el, vigyen el egy másik világba, váltson ki érzelmeket, bûvöljön el... és mindezt ez a sorozat megtette.
Olyanon ne ítéljék el a könyveket, akik max. az elsõ kötet felééig jutottak, mert azok gyakorlatilag semmit nem tudtak meg a lényegbõl. Mert egyáltalán nem az a lényege, hogy itt keményen megy a S/M szex, sokkal fontosabbak a lelki folyamatok.

Bízom benne, hogy sikerül mindent átültetni a filmbe, ami lényeges, és hogy a filmben is meg tudják oldani hatásosan az említett lelki folyamatokat. Valójában ezen áll, vagy bukik a dolog.
tobywong 2014 júl. 28. - 14:48:38
(9/750)
Valaki magyarázza el nekem, mert fogalmam sincs, hogy mi az, ami alapján ez a történet megfogta a fél világot?
Amikor meghallottam mirõl szól, a fejemet fogtam.
Aki ilyen sz@rt olvas, és még tetszik is neki az magára vessen. Az elõzetes alapján meg már most bukott a film.
Elképesztõ....erre van igény???
dicapriofan 2014 júl. 28. - 14:46:19
(8/750)
Én olvastam a könyvet, már a második rész felénél tartok. Nekem nagyon tetszett, és alig vártam, hogy megjelenjen a trailer. Ahogy elõször megnéztem, nekem sem tetszettek annyira a fõszereplõk, én is Grey szerepére valami Ryan Gosling félét vártam, de ahogy megnézem többször, rájöttem, hogy pontosan jók a szereplõk!! Már az elõzetes átadja a könyv egész hangulatát..én alig várom! :)
Charlie Sheen 2014 júl. 24. - 23:36:52
(7/750)
Gondolom Te olvastad a könyvet, abban nem inkább valami õrülten vadítónak vannak leírva a fõszereplõk? Tehát mondjuk Brad Pitt és Angelina Jolie. :P Ízlések és pofonok, de most ez jutott így hirtelen eszembe.

Merthogy itt valami irdatlan antipatikus szereplõk vannak az biztos. :/
Anniee 2014 júl. 24. - 21:46:01
(6/750)
Botrány mennyire gázok a fõszereplõk :(((((( Egyáltalán nem illenek a szerephez...
Charlie Sheen 2014 júl. 24. - 19:22:27
(5/750)
Én ezt nem értem, hogy ez mitõl olyan nagy szám, most a fél internet ettõl van elélvezve... Twitteren is minden második tweet: " oh my gooooood, fifty shades of grey trailer!!!"
konkrétan ez arról szól, hogy két órán keresztül megy a szadomazó szex? Hurrá?
_Freddy_ 2014 júl. 24. - 14:56:10
(4/750)
Lillith Morgan 2014 júl. 21. - 20:58:55
(3/750)
Igen, azt én is hallottam, hogy eredetileg sorozatot akartak belõle. Hát tényleg nehéz eldönteni, melyik a rémesebb. Talán a sorozat rosszabb lett volna, mert tovább tart. De ez már tényleg a legalja... A könyvet legalább már nem reklámozzák. A végén már a hajam téptem, hogy akkor is ez jött szembe velem, ha nem akartam. Most kezdik majd a filmnél... Nem szabadulunk... -.-
Lillith Morgan 2014 júl. 21. - 20:17:10
(2/750)
Hogy ezt a könyvet mégis miért kell megfilmesíteni? Az univerzum egyik nagy rejtélye.
Mindenki óvott az elolvasásától, de sosem utáltam semmit divatból/mások véleményére alapozva, szóval az elsõbe belekezdtem. A negyedéig el is jutottam, de aztán szépen letettem. Legszívesebben elástam volna a kertben.
somersby 2014 júl. 11. - 13:52:26
(1/750)
Az E.L. James nagy sikerû regénye nyomán készülõ film a milliárdos Christian Grey és a csendes és visszahúzódó Anastasia Steele szenvedélyes viszonyát tárja a nézõk elé.

A történet szerint Anastasia Steele (Dakota Johnson), az irodalom szakos egyetemi hallgató interjút készít Christian Grey-el (Jamie Dornan), az ifjú vállalkozóval, okos és ijesztõ férfival találja szemben magát. A nem e világban élõ és ártatlan Anastasia megretten, amikor ráébred, hogy akarja ezt a férfit, és annak rejtélyes tartózkodása ellenére kétségbeesetten próbál közelebb kerülni hozzá. Grey, aki képtelen ellenállni Ana csendes szépségének, eszének és független szellemének, elismeri, hogy õ is akarja a lányt de a saját feltételei szerint. Ana, akit egyszerre ijeszt és izgat Grey szokatlan szexuális ízlése, habozik. Greyt minden sikere - multinacionális vállalkozásai, hatalmas vagyona, szeretõ családja - ellenére démonok gyötrik és az önuralom kényszere emészti. Amikor a pár vakmerõ, szenvedélyes viszonyba kezd, Ana fölfedezi Grey titkait és tulajdon, sötét vágyait.

E.L. James nagy sikerû, erotikától fûtött regények adaptációját, Sam Taylor-Johnson rendezõ vitte filmvászonra. Az író Ötven árnyalat-trilógiájának elsõ része Amerikában 2015. Valentin napjára érkezik a mozikba.

Hazai premier 2015. február 12.