1/10
Mozikritikus 2015 ápr. 11. - 14:28:19 1/10 Előzmény eIemes
(610/750)
pfuj de unalmas volt ez a film.A nõ egy semmi miatt otthagyja a pasit? 6 seggrepacsi miatt? Ez a baj a nõkkel ha a pasi õszinte és elmondja a vágyait akkor beteg perverz,ha elmegy egy szeretõhöz aki megteszi neki akkor egy hûtlen senki. Fap.i.n.a volt a csaj,a film meg egy nagy nulla.
eIemes 2015 ápr. 09. - 16:55:49
(609/750)
A témában érintettek számára ajánlott film:

http://www.imdb.com/title/tt0120126/
Bütyök78 2015 ápr. 05. - 19:14:08
(608/750)
Én semmit nem értek.
Ez a férfi állítása szerint nem romantikus, és nem szeretkezik, hanem baszik. :) Nos,ehhez képest, a film 90%-ban csak romantikus randik vannak (repülés, anyunál vacsora, vicc!!), tisztességesen nem dugja meg ezt a nõt a film végéig :D Amúgy meg minden férfi ilyen. Általában gyökeresen az ellenkezõjét mondja annak, mint ahogy cselekszik. Tehát végülis van valóságalapja :D Egyébként borzasztó unalmas...
1/10
benvenuto1 2015 ápr. 03. - 01:54:26 1/10
(607/750)
Mennyi komment. Vártam, hogy valaki felhoz majd valamit a film mentségére. Ha már ekkora érdeklõdést vált ki.
Csapnivaló színészeket láttam, nehogy már le kelljen írnom az "alakítás" szót.
Mert nem tudtak meggyõzni semmirõl. Ez a sok könnyes sepegés, no meg a pasas hiteltelensége. Engem bosszantott.
Mondja itt valaki, hogy no de a könyv, az micsoda mû. Hát nem az! Rövid bekezdések, fülledt erotika, szétesõ mozaik.
eIemes 2015 márc. 29. - 23:58:58
(606/750)
egy érdekes és komoly írás a BDSM-rõl, fõleg persze azoknak, akik így élnek:

http://divany.hu/eletmod/2015/03/29/orgazmus_bizalom_es_fajdalom/
1/10
kakukkfióka 2015 márc. 29. - 18:53:11 1/10
(605/750)
Üdv az agyhalottak között!

Én is ellene vagyok mások sz@rozásától, ha filmrõl van szó,..... de ez MOCSOK!!

Ha ez könyvben tetszett akkor valódi könyvet még nem olvastál, max. Coelho-t, ami viszont méltó ehhez a f@shoz!
4/10
Larvitar 2015 márc. 29. - 11:35:56 4/10
(604/750)
Pont ez a lényeg: "Aki nem olvasta el a könyvet,annak "fingja" sincs mi miért történik,az események közötti mozzanatokkal nincs tisztába,sajnos csomó mindent nem raktak bele a filmbe"

Ez egy film, nem könyv. Egyik sem elõfeltétele a másiknak. A filmrõl beszélünk, a filmrõl szól a fórum. Kár párhuzamot vonni a kettõ között, és a könyvet felhozni ellenérvnek. A könyv lehet, hogy jó, de a film nem jól sikerült. Csomó embert ismerek, aki könyvben imádja ezt; és amikor megnézte a filmet, elcsodálkozott, hogy ez mekkora gagyi lett... A filmet rosszul csinálták meg, mert sok dolgot kihagytak. Egy ártatlan halandó, aki csak a filmet nézi meg, még jó, hogy emiatt lepontozza.
Judy Kuti Judit 2015 márc. 28. - 22:29:37
(603/750)
Szeretem olvasni a kritizálásokat..... hogy ilyen szar olyan fos stb.... aki nem olvasta el a könyvet,annak "fingja" sincs mi miért történik,az események közötti mozzanatokkal nincs tisztába,sajnos csomó mindent nem raktak bele a filmbe,de ha azokat bele teszik ami a könyvbe is szerepel akkor nem másfél órás film lett volna vagy mennyi is lett.... az a másik mert valakinek nem tetszik egy adott film vagy valami attól még nem kell "lefikázni" attól még másnak tetszhet,finoman is kilehet fejezni a nem tetszés...,személyem szerint én olvastam a: Szürke ötven árnyalatát,így megnéztem a várva várt filmet is hozzá,a trilógia "szerelmes lettem "mind könyvbe,remélhetõleg a másik 2 készülõ filmbe is az leszek. :)
Aron Tordai 2015 márc. 22. - 19:13:37
(602/750)
Én csak két részletben tudtam megnézni a filmet, annyira lapos szerintem a történet.
Ez a legrosszabb film, amit eddig láttam.
offtopic
proklima 2015 márc. 21. - 22:10:17
(601/750)
Jajj! Ez olyan közhelyes. Nem idézel, hanem a "saját" gondolataidat írod le. Hm..jobb lenne,ha idéznél. Miért közhely? MINDEN EMBER KÜLÖNLEGES, EGYSZERI ÉS MEGISMÉTELHETETLEN! Pont.
1/10
illeskese 2015 márc. 21. - 21:39:21 1/10
(600/750)
Két elmebeteg története, ami nem szól semmirõl. Tényleg nem tudok mit írni. :D
proklima 2015 márc. 21. - 21:09:55
(599/750)
Csak az ügyvédem jelenlétében nyilatkozom..
proklima 2015 márc. 21. - 21:08:46
(598/750)
Terepauta, vagy csak "mezei" lógus,
proklima 2015 márc. 21. - 20:54:22
(597/750)
Én is egy különleges fajta vagyok...:)
proklima 2015 márc. 21. - 20:52:56
(596/750)
Valóban.
A pszichológus az egy különleges fajta.
offtopic
eIemes 2015 márc. 21. - 19:04:56
(595/750)
küldtem privát üzenet
2/10
-NOMAD- 2015 márc. 21. - 15:57:04 2/10
(594/750)
Ezt értem, de annyira leegyszerûsített karakter, hogy már-már beteges. Irracionális a viselkedése, a hozzáállása. A végén, mikor a sarkára állt "Vörös!", na az volt a pluszos jelenet a számomra, erre jön a hatásvadász köszöngetés, hogy megelõlegezzék az újbóli bõrlehúzást a témáról és a nézõkrõl. Szóval igen ... hülyének nézi a közönséget a film. Sajnos ... pedig meg lehetett volna igényesen és VALÓBAN érzékien is csinálni. Na mindegy, ez egy ilyen kör volt. Nekem nem tetszett, sokaknak igen. Van ez így. :)
proklima 2015 márc. 21. - 12:15:21
(593/750)
Nézegettem a hozzászólásokat.
Azért pontosítanék néhány dolgot:
Kötözés-fegyelmezés, dominancia-alávetettség és szadizmus-mazochizmus (BDSM) az egy együttlét (szerepjáték), amit a résztvevõk gyakran "szeánsz"-nak is hívnak.
Tehát mindkét elnevezés helytálló.
Alapvetõen két szereplõje van (függetlenül a "party" kifejezéstõl: ebben az esetben lehet többször két személy).
Kommunkációja alapvetõen a sub becsmérlése.
Egy szeánsz lehet teljesen BDSM jellegû, kizárva minden testi kapcsolatot, de lehet olyan is, ahol a közösülésre is sor kerül.
Magyarországon jelenleg deviáns parafíliának (rendellenes szexuális viselkedés) tekintik.
eIemes 2015 márc. 21. - 10:49:58
(592/750)
off
ezeket a filmeket a $ci készíti. de róluk nem tudok elfogulatlanul beszélni, ezért inkább nem mennék bele.
offtopic
Roah 2015 márc. 21. - 08:54:30
(591/750)
Feministákat kicsinek tartom ahhoz, hogy ekkora hatást gyakoroljanak a társadalomra, csak hozzájárultak ehhez, hogy úgy mondjam, betették a kalapba magukét, közvetetten. Azért a nõk nem szavazhattak, sokáig alig akadt tudós, vagy kutató, lényegesen lealacsonyítóbb volt a szerepük foglalkoztatásban, családban, egyaránt. (Feminizmus ide vagy oda, az egyik legjobb alkotás a témában, talán jó példa, a Bizonyítás. Ahol (SPOILER!) a egy tudós apa lánya nem meri elmondani senkinek, hogy egy bizonyítást õ készített el, dugdossa, szégyenli, többet nem árulok el az alkotásról, hátha valaki nem látta, de kíváncsi rá. :)))
A mértékletesség, az maradt el részükrõl, feministáktól, vagy ha nem is részükrõl, a világ, konkrétan a marketing csapott le rá, mint valami újdonságra, és se-perc-alatt trendet, divatot teremthetett, olyan sorozatok tömeges gyártásával, mint a Sex és New York - ízlések és pofonok, egy képkockát láttam belõle, és nyekk, nálam Segal szintû az egész, brrr -, és ennek népes családja.
Ez a Szürke a másik véglet, szerintem. A férfiakat nem kell félteni ettõl az alkotástól, láthatóan nem veszik komolyan Krisztiánkát, a netes lélekbúvár orvosoknak, szakembereknek, újságcikkeknek, fórumoknak pedig érik a gyümölcse, és a történetet komolytalannak kezdik vélni a tinik is. :)))
Száz szónak is egy a vége: a férfi nem férfi nõ nélkül, a nõt pedig csak egy férfi hozhat ki egy nõbõl, szerintem pont ez a legszebb része kapcsolatoknak.
És egy örök mondás a végére - egyszer utána illene már néznem, kitõl származik -, ami miként is szól szó szerint?
"Minden erõs, sikeres férfi mögött ott áll egy határozott nõ." (?) :))) Valahogy így hangzik. Ugye? ;)