offtopic
spekimen 2015 márc. 19. - 08:30:14
(467/747)
Látom provokálni próbálsz, mint ahogy én is ezt szoktam tenni. Nincs bocsánat, fõleg azért, mert megvádoltál egy súlyos utalással. Egyetlen egy rudat szeretek az pedig a sajátom, a többi csak konkurenciája lehetne és itt a lehetnén van a hangsúly. :D
De, ha már így, akkor szerintem nálad lehetnek problémák, ha ilyeneken jár az agyad.
offtopic
eIemes 2015 márc. 19. - 05:53:01
(466/747)
bocsánat a belekotyogásért, de szerintem elsõsorban te szereted a rudat. azaz: csak a rudat szereted.
k11zoltan 2015 márc. 18. - 21:56:26
(465/747)
Uhh, de gyenge. Semmilyen, komolytalan.
A srác gyengén játszotta a "komoly embert".
offtopic
spekimen 2015 márc. 18. - 21:30:19
(464/747)
És mi van, ha arra várok, hogy valaki olyan érezze meg aki imádja a rudat? :D
És mi van ha…? Stb.stb.
Tudom azokat nem ilyen helyen, kell keresni, csak, hát szeretnék a punci mellé agyat is kapni, ahhoz pedig ehhez ez a fórum „nagyszerû” terep :D
De megint bebizonyosodott, amit eddig is tudtam, hogy valaki vagy szereti a dákót, de nincs agya, vagy esetleg van, de akkor meg nem igaz rá az elõbbi állítás és még ráadásul elvont is. :D

Szóval kicsit törjed még a buksid legközelebb, mielõtt megvádolsz a gyönyörbarlang hajkurászásával. (ugye milyen szépen fejeztem ki magam? :D :D)

(Esküszöm ez jobb tíz filmnél, amit itt mûvelünk a fórumon)
offtopic
eIemes 2015 márc. 18. - 20:48:29
(463/747)
nem tudom mi köze, talán csak szívesebben válaszolok neked :)

csak olvastam, lehet, hogy légbõlkapott kombinálás.

egyébként szoktam nézegetni a "B-rollokat" a youtube-on (egyik kedvencem a skyfall B-roll, látszik rajta, miért kerül olyan sokba egy amerikai film). fura, hogy a Szürke B-rollja alig néhány perc.
eIemes 2015 márc. 18. - 19:14:48
(462/747)
legalább két helyütt olvastam már, hogy a forgatás közben a két fõszereplõ nagyon utálta egymást.
eIemes 2015 márc. 18. - 18:58:23
(461/747)
Igen ebben egyetértünk, mindenkinek az a legjobb, ha a baba közös akaratból születik :)
Csak azok a hormonok ne lennének.
offtopic
Roah 2015 márc. 18. - 15:40:31
(460/747)
Ugye hogy olvasol biza?:D Ugye mondtam, hogy jó buli lesz. :D És ez csak csikizés kezdete, lesz ez még akciósabb is. :))) Meghívjam a többi táncost is? (Gogost nem, még a végén megijednél, õk hogy úgy mondjam...túl vadak :))) Flitterek mellett jók kibernetikából, irodalomból, profilozásból, és legfõképp anatómiából, biológiából, a filmekbõl, ide meglehetõs releváns is lenne a szak-értelmük, mert némelyikük Szürke Krisztiánkákkal fut össze naponta? Tudod, csak a bizti kedvéért, hátha õk is jeleznék, ne beszélj minden nõ nevében, csak e/1-ben, a magadéban. Fõleg ne azok nevében, akik a kölcsönösséget idealizálják egy párkapcsolatban, kereszt híján aggyal tartják távol magukat egy ilyen dilinyós karaktertõl, mint ez a botcsinálta manipulátor, rolexben, és nemhogy nem nõsténysoviniszták, de kimondottan elvannak, jókat beszélgetnek a férfiakkal, nem követelõznek (!) örökké, hanem adnak (!) is.
Vagy elsõre megelégszel velem is? :D :)))

"Ha egyedül vagyok egy szobában, akkor ember vagyok. Ha bejön egy nõ, akkor férfi lettem.
És annyira vagyok férfi, amennyire nõ az, aki bejött a szobába."

(Karinthy Frigyes)

Nos, ebben az alkotásban, ez a rém Krisztiánka, nemhogy nem hozott ki nõt a karakterbõl, de azt a körömnyi egyéniséget, ami gyakorlatilag a hódizmusából állt Acél Anasztáziában, gyökerestül, módszeresen akarta kiirtani.

Szóval Isten mentsen meg attól minden férfit, hogy egy szikrányit is átvegyen ebbõl a degenerált õrülttõl, aki magát a nõiességet, a nõt semmisítené meg.

:)))))
offtopic
Roah 2015 márc. 18. - 08:57:35
(459/747)
Ezt a sok hahaházás egybeolvasva, szójátékkal, klassz nevetést sugallhat a részedrõl. Mutatom: Ha-Ha-Ha.:D

Egy lemaradt. ;)

És mi van, ha a felsoroltak nem zárják ki azt, hogy fogadd jókívánságaimat, és légy boldog? ;)

Liberális, szabad gondolkodású, széles érdeklõdési körû nõ vagyok, soha semmi kivetnivalót nem találok a férfiak kíváncsiságában, de megkockáztatom, nõnek nõvel nemigen mûködik a rászokás. :D

De igazad van - mit lehet tudni? :D
offtopic
spekimen 2015 márc. 18. - 08:48:36
(458/747)
Köszi a tanácsot, (már)megfogad(tam)om. ;D
De mondtam én egy szóval is, hogy a párommal szeretném. És mi van, ha már volt benne részem, miért kell ahhoz egy társ?
És mi van, ha szex függõ vagyok és minden fórumot kihasználok, hogy összejöjjön valami, még ezt is?
És mi van, ha csak hülyülök itt és párkapcsolatban élek?
És mi van, ha nem akarok komoly kapcsolatot?
És mi van ha...?
És mi van ha...?
Na látjátok.
De egyvalamit nem értek, 2015-ben miért nehéz bizonyos helyzeteket elhinni vagy sokkal nyitottabban hozzáállni?

(Egyébként megtudom érteni, hogy féltékeny lett, én sem engedném a párom, egy nõ- nõnek sokkal jobban csinálja és a végén még rászokik. :D :D)
offtopic
Roah 2015 márc. 18. - 08:03:48
(457/747)
Mivé lennénk tolerancia és elfogadás nélkül? :)))És nem, nincs konfliktus, tényleg nem törvényszerû. :))) Most komolyan: annyiféleképpen lehet együtt-élni, annyiféleképpen lehet magunkon is nevetni, annyiféle arca van a szeretetnek, szerelemnek, amibõl a tolerancia is táplálkozik, hogy nem lehet a variációkat megírni, máig az egyik megfejthetetlen tematika, máig születnek a szerelem arcairól teóriák, történetek, gyakorlatilag nem létezik a recept, a képlet, minden szerzõ és irodalmár a saját elképzeléseit, élményét önti, önheti formába, és ha van téma, ami mindent túl fog élni, az a szerelem lesz.
A megmagyarázhatatlan szerelem. :)))
offtopic
Roah 2015 márc. 18. - 07:58:17
(456/747)
Szerintem sosem ártalmas értelmes, megfontoltnak tûnõ eszmecserét folytatni, fõleg ennek a filmnek a kapcsán. :))) Az ismeret csak tágulhat, a látókör szélesedik, változik, szerintem ez jó dolog, és nem okoskodás. :))
offtopic
eIemes 2015 márc. 18. - 07:50:12
(455/747)
No mindegy, túl-túl-túlbeszéltem meg okoskodtam már ezt.

Szimbolikus ölelés mindenkinek, aki fontosnak érzi :)
offtopic
eIemes 2015 márc. 18. - 07:48:36
(454/747)
"Az ellentétek vonzzák egymást" - szerintem pont ezt írtam le. olyan vonásokat vesz észre a másikban pozitív értelemben, amivel saját addigi életében nem találkozott (vagy csak negatív értelemben). tehát a másik ember révén értékelni tud valamit, ami addig számára ismeretlen vagy idegen volt.

"Szerintem a szerelmet nem lehet lemodellezni" - pedig...

"semmi, de semmi funkciója nincs." - darwinista vagyok. tehát van funkciója. legfeljebb nem tudom mi az, vagy csak tapogatózom.

"Miért nem szólt a lánynak, hogy másként használja a tubust" - nyilván szólt :)

"Az emberi gyarlóságok, tökéletlenségek elfogadása együttélés során, ez az, ami szerintem nem teszi helytállóvá a törvényszerûségét." - az elfogadáshoz vezetõ úton törvényszerû a konfliktus. Ami nem törvényszerû, hogy ebbõl elfogadás lesz, sajnos..
offtopic
Roah 2015 márc. 18. - 07:43:05
(453/747)
Ó, hagyd csak. :)))) Szuperérzékeny bókokkal elhalmozó, udvarláshoz hasonló hozzászólásait sosem hagynám ki. :D Tudod mit mondok? :))) Inspiráló! ;) Húszas vérnyomásomba nemhogy belefér, de még jót is tesz neki, és ha van egy kis szerencsém, nem áll le ezzel a méregzöldnek látszó udvarlási kényszerrel. Noha be vagyok oltva dagadó máj ellen, csak egy nõ tud egy nõnek ekkora bókot adni. ;) :)))
offtopic
Roah 2015 márc. 18. - 07:29:02
(452/747)
Na igen, csajé szív alakú agya. :D
Mit is szoktál mondani a szerelemrõl, Para? :))));) Egyszer annyit beszélgettünk róla, és írtál is hozzászólást egy távoli fórum, távoli irodalmi portálján a témában. :)))
offtopic
Roah 2015 márc. 18. - 07:25:14
(451/747)
Na ne mondd! ;)

Figyelj csak, ha kipróbálod a két csajos felállást, amit leginkább, tapasztalatim szerint minden ember szajkóz, aki állva pisil, úgy tartozik ez a kíváncsiság hozzátok, mint valami végtag, hadd adjak egy tanácsot. Hm? ;)
Egy haver nagy dirrel-durral, izgatottan vágott bele az éjszakába kedvesével, és még egy nõvel, bekészült, rettentõen fel volt dobva, képzelheted :D, aztán, Total Recall-san szólva: "...most jön a meglepetés!" érdekes dolog történt. Amikor kedveshez nyúltak, váratlanul bekapcsolt nála a legalapvetõbb férfiúi tulajdonság: a féltékenység.
Féltékeny lett a másik nõre, aki asszonyához ért az ágyban.
Volt is nagy banzáj, hoppárézimi, amit akarsz minden.

Levonva a tanúságot, ha kipróbálod az édes hármast, törekedj arra, hogy ne kötõdj érzelmileg egyik lányhoz se'. ;) Mert jöhet a meglepetés.

Ami engem illet. :D

Szerelmesek vagyunk egymásba a pasimmal, úgy fejbúbig. :))) Ahogy Fable mondta az egyik novellájában, a "...szívemre húzom a gyûrût". Az enyémen van egy nagy, ami csak növekszik és növekszik, és növekszik...

Neked azonban sok sikert kívánok! Ha a neten túli világban is ilyen bátor vagy, és ilyen intenzitással udvarolsz a lányoknak, elõbb vagy utóbb megtalálhatod azt, akit keresel, és még jó boldog is lehetsz. :))))
A türelem boldogságot terem. :)))
offtopic
Roah 2015 márc. 18. - 07:06:36
(450/747)
Felnõ?! Házasságról, kapcsolatokról beszélünk.
Ez sem teljesen így mûködik. :))) Azoknak a nõknek, akiknek negatív tapasztalata van, még a testtartásuk is sajátos: keresztbe font láb, comb közé csúsztatott kéz, hajlott hát, lefelé pillantó tekintet, olyanok szegények, mintha örökké fáznának; összehúzzák magukat ülve, a jó öreg, biztonságra emlékeztetõ embriópózba.
Ez, amit írtál, inkább ijedtség, a félelem pedig az ismeretlentõl/bõl is fakad, pont olyan reflexszerû érzelem, mint amikor az ember a sötétben van. Azért kapcsol be a félelem, mert nem ismeri, nem tudja, mi vár(hat) rá.
offtopic
Roah 2015 márc. 18. - 06:57:50
(449/747)
Nem teljesen - mi van azzal, "Az ellentétek vonzzák egymást" ?

Szerintem a szerelmet nem lehet lemodellezni, nem lehet szavakból egyenletbe foglalni; úgy is mondhatnám, elõbb utazhat az emberiség Einstein tanai nyomán az idõben, minthogy leírja a szerelem képletét. :)))Ahány romantikus irodalmi kötet, annyiféle variáció, és a klasszikus, hétköznapi, nem megírt szerelemet még nem említettem.
Azt hiszem, a szerelemre mondják, hogy az egyetlen olyan emberiségre vonatkozó dolog, aminek semmi, de semmi funkciója nincs. Csak van és létezik. Olyan, mintha ez az emberiség ajándéka volna.

A példa jó, csak sarkított, és nem, nem értek egyet azzal, hogy törvényszerû lenne. Egyrészt az elsõ kérdésem az volt a fogkrémes mondat olvasásánál, "Miért nem szólt a lánynak, hogy másként használja a tubust, ha szereti?" A másik a félszív-esete. Mert a félszíves kapcsolatokban megesik - megesik, és nem törvényszerû (!) -, megeshet az ilyesmi, de ott, egy olyan viszonyban, ahol a szív egésze ver, ott nevetés, vigyorgás követhet egy ilyet, az a bizonyos elviccelés, ami fõleg az összekovácsolódás és a tolerancia eredménye. Az emberi gyarlóságok, tökéletlenségek elfogadása együttélés során, ez az, ami szerintem nem teszi helytállóvá a törvényszerûségét.
offtopic
Roah 2015 márc. 18. - 06:42:58
(448/747)
Ó, micsoda bók?! :D

Egyszerû a képlet: az én nevemben, mint nõében, mókás, királyi többesedben ne beszélj. Csak a magadéban.

Egyébiránt, amíg nyilvános filmes-fórumon kommentelsz, reagálást kaphatsz, és tõlem biztosan fogsz is. :)))) Nincs is annál jobb, mikor ilyen megértõ, kedves, barátságos felhasználók egyetértésben vitatják meg Szürke Krisztiánka árnyalatait.

Ha nem olvasol el, az a te bajod lesz, lehet.

Én mindent elfogok olvasni, amit csak elkövetsz a Fórumban, és "szem nem marad szárazon", majd meglátod, milyen jó buli lesz! ;):D