Téma: A vihar

Neli 2013 okt. 29. - 19:13:10
(90/250)
ohh :O :S azt olvastam pont az elõbb, hogy 120 után kapu... ennyi lesz akkor?
szóval nem mondasz semmit, oké :D a carayon mondjuk kicsit elveszek a sok minden közt, de végül is szoktam olvasni a Viharról, már felszedtem pár morzsát :P akkor majd utánanézek, ami érdekel :P
3/10
suxel 2013 okt. 29. - 19:02:33 3/10
(89/250)
Hát Neli, biztos nem én leszek a forrásod. :D

Szerintem menj a Carayra, ott nagyon jó összefoglalók vannak hozzá, tudsz tájékozódni. :) Bár Amerikában a sorozatot jelentõsen megrövidítik, tegnap már két epizódot zavartak le egy alatt. Simán kivettek belõle a jeleneteket a mihamarabbi befejezés érdekében.
Neli 2013 okt. 29. - 18:50:53
(88/250)
nekem ez még mindig bejön :P ma a végén, mikor Damian annyit nevetett, nézett Marinára meg sóhajtozott és nyalta a száját, azt nagyon imádtam :P W. vhogy sokat csinál ilyet máshol is :P :D
sztem rendesen látszik a kémia, és a sztorira se mondanám még, hogy nevetségesen gagyi... persze késõbb ki tudja, de most még élvezem :P a múltkor még Hernant is sajnáltam, mikor a medencénél dühöngött :P persze nem veheti fel a versenyt Damiannal, de a kis szívós mégis megpróbálja :D :P
amúgy nekem a legénység szempontjából is van hasonlóság a CS-hez, meg a nagy tisztelet a kapitány iránt :P

/Suxel, ha van infód a késõbbiekrõl, légyszi priviben dobj meg vele, nagyon érdekel ;) :P/
violet82 2013 okt. 27. - 22:35:02 Előzmény suxel
(87/250)
Köszi, errõl már el is feledkeztem, nagyon jó. :)
3/10
suxel 2013 okt. 27. - 15:50:31 3/10
(86/250)
Számodra 100% nem ismeretlen a másik fórumról, de be nem másolom ide, mert nem az én kézjegyem, viszont a linket megadom hol lelhetõ meg másoknak is és olvasható el ez a szórakoztató iromány:
http://telenovelashu.forumer.com/la-tempestad-t1278266.html
Dina25 fórumozó készítette, a dátum pedig [csüt. máj. 16, 2013 11:56 am] Közel a lap aljához.
violet82 2013 okt. 27. - 15:22:50
(85/250)
Megkérhetlek, hogy nekem is küldd el? Szívesen nevetnék egy jót. :D
7/10
sorozatkedvelõ 2013 okt. 27. - 11:06:44 7/10
(84/250)
Szuper volt! Végig nevettem. Nagyon köszönöm!!!!És valljuk be ez a valóság.....a Vihar kapcsán!D.
3/10
suxel 2013 okt. 27. - 09:46:34 3/10
(83/250)
Küldtem neked valamit félig-meddig ezzel kapcsolatban privátban. :)
7/10
sorozatkedvelõ 2013 okt. 27. - 09:22:16 7/10
(82/250)
A CS és a vihar között eddig a tenger a hajó a kapitány a hasonlóság.D Szerintem ,ha jól megfigyelem szinte minden t.novellában van hasonlóság/ikrek,gyerekszületés,úgy ,hogy az apa nem is tudja,eltitkolt terhesség, 2 házasság,amelyikbõl csak az egyik lesz boldog stb./Gondolom te még több hasonlóságot fel tudsz sorolni.Le vonhatjuk a következtetést "Nincs új a nap alatt" D.D.
3/10
suxel 2013 okt. 27. - 00:51:06 3/10
(81/250)
Szintén egészséges beszélgetésnek tartottam én is, normális hangnemben, így kell ezt! :)
malvinkicska 2013 okt. 26. - 19:56:27
(80/250)
Kedves Suxel jól ki veséztük õket én a vad szívet is láttam ez egy egészséges beszélgetésnek vettem igen nagyon jól kell ahhoz játszani hogy a mi fantáziánk is be induljon a színészeknek persze Letineek C Énak is van egyénisége ahhoz amit most hoznak nem semmiért kapott díjat azt én is tudom pont további szép estét.
3/10
suxel 2013 okt. 26. - 19:35:59 3/10
(79/250)
Nem a könnyebbségrõl van itt szó, hanem szerintem izgalmasabb egy negatívat megformálni, akinek mindig van egy ötlet a tarsolyában. Sorozatkedvelõ is említette, hogy a karakterek gyakran két végletet képviselnek, nincs átjárás már ahol. Eljátszhatja valaki a mindig jót, de az úgy uncsi szerintem, ettõl még a végletekig gonoszak is izgalmasabbak, hogy mire képesek még gátolni a fõhõsöket az egymásra találásban, fõleg ha értelmes motivációk vannak mögötte, s nem beleerõszakolt gondolatok.
A példád az pont rossz, mert a fõszereplõk nem ennyire leegyszerûsítettek, mint mondjuk (húha mondjuk Eva Luna), nem végig ugyanazok az arcok, Silvia eddig nem volt egy kesergõs típus az Amor Bravioban, de most ilyen részt is kapott - ahogy soroltad éppen sokszínûek.
Ezen karakterekben viszont van kisugárzása Cesarnak és Leticianak is szerintem, attól, hogy õk még negatívok. Csak, hogy ellenpéldát említsek szerintem a Marimarban a fiatal Chantalnak nem volt kisugárzása a szerepére.
Nagy bajom nekem az, hogy míg ott átjön az érzés, valahogy itt nem. Ott együtt tudok érezni a szereplõkkel, itt nem.
Nem hiszem, hogy többet tudnék Christianról vagy Silviáról mint te, szerintem ugyanazon sorozatokat láttuk, sõt még lehet te többet, mert mondjuk én a Vad szívet nem néztem, azt sem bírtam (én a nagy Aracely-imádó, ugyanakkor spanyolul a youtuben, Leonarda jeleneteibe többször is belepörgettem). :) Ha már Corazón Salvaje, nem hasonlít nektek egy kicsit a Tempestad a modernkori CS-re?
Amúgy a mai egy mondatommal rendesen elkanyarítottam a sorozatról a témát. :D :D
malvinkicska 2013 okt. 26. - 18:26:23
(78/250)
Suxel szerinted menyivel könnyebb Silvianak vagy Cristianak az elejétõl kezdve hány arcukat láttuk elõször a tragédiájuk sikertelen házasság impotens férj csaló is méghozzá börtön szökés titkolt vágyak egymás iránt meg az a sok aljasság amit addig a rosszak el követtek ellenük amíg Isa és Dio velejéig romlott énjét nézzük õk ezt az arcot fel vették és még mindig azok Camiláéknak van ki sugárzásuk és hitelesen játszák a szerepüket most sírós Daniel tétova mert Miriam életben van van egy gyereke szóval õket több oldalukról meg ismertem igaz Cristian sok filkított már Silviat amit nálunk leadtak sorozatát mindbe fõszereplõ lehet te többet tudsz róluk szerencsés vagy.
7/10
sorozatkedvelõ 2013 okt. 26. - 17:41:11 7/10
(77/250)
Nekem a karakterekkel általában az a bajom,hogy egy síkúak vagy jók,vagy gonoszok,a negatív karaktert csak addig szeretem,amíg van egy kicsi emberi arca/ megmutatkozik esendõsége/,de amikor már a gonoszság túl megy az én tûréshatáromon ,azt már nem szeretem.A jókkal meg az a bajom,hogy "jóságukban"már már akaratgyengének,egy kissé gyagyának tûnnek.Mit végképp nem tudok elviselni amikor a gyereket használják fel a gonoszkodásra,a bosszúra.
3/10
suxel 2013 okt. 26. - 17:20:07 3/10
(76/250)
Szerintem is izgalmasabb egy gonosz karaktert a filmvászonra vinni, mint a jókislányokat és jófiúkat.
3/10
suxel 2013 okt. 26. - 17:16:29 3/10
(75/250)
Láttam ugye az eredeti változat nagy részét AB-bõl, itt csak epizódrészleteket, elõzeteseket, de nekem elüt az Amor Braviotól. Ott látszik, hogy minden percét élvezte a karakterének, pl a sátáni kacaja is sokkal hitelesebb, meg a dühöngése is erõteljesebb. Itt valahogy nem érzem azt, hogy szívbõl csinálná az egészet, fõleg a késõbbiekben. Írták is, hogy járt a producernél, hogy változtassanak már a karakterén, vagy a történeten valamit, mert neki sem igazán tetszõ az egész. Fenntartásokkal kezeltem a hírt, de miután a televisa wordpressen is lehozták hírekben; nem hiszem, hogy valótlan lett volna.
malvinkicska 2013 okt. 26. - 17:14:51
(74/250)
Sorozatkedvelõ én Cesart már több sorozatban láttam Maria del carmen ott is velejéig gonosz A mostoha ott is apa az olyan langyos de talán az még jobban áll neki de amit most alakít A szív parancsában az már sok azok a kaján mosolyok néha szerintem már túl lõ a célon vagy csak nekem sok amit követ itt a Viharba ordítozik biztos így kérik tõle.Olvastam a sztárok testközelben sok színész még örül is neki ha a másikat úgy meg alázza a másik azt mondta elég neki otthon jónak lenni a sorozatokban azért vállalja a gonosz szerepeket mi ezt nem tudhatjuk ezek közt film színész kevés inkább sorozatokban játszanak.
7/10
sorozatkedvelõ 2013 okt. 26. - 16:47:07 7/10
(73/250)
C.E.-t a szív parancsában 92. részig láttam , A viharban 14 részben,de nekem nagy különbség nincs a két karakter között.Te jobban ismered C.E. játékát,talán neked ezért szembetûnõ a különbség.Mindkettõben,számomra,elviselhetetlenül önzõ,mindenre képes karaktert játszik.
7/10
sorozatkedvelõ 2013 okt. 26. - 16:43:29 7/10
(72/250)
Köszi,hogy szólsz.Már megnéztem csak a 11. részt nem lehet megnézni,pedig érdekelne Fabre és Hernan bunyója.
malvinkicska 2013 okt. 26. - 16:23:19
(71/250)
Suxel nem vitatom César Evora tehetségét de a Szív parancsában is õ a fõ gonosz csak ott jobb volt a forgató könyv írója eszelõsebb szerepet kapott és él is vele azért színész igaz õ már csak aggódó apákat kap szerepnek és számomra egy kicsit sok az ordítozása azért vagyunk különbözõek én amúgy sosem örültem a más kárán azt is tudom hogy vannak jók és rosszak de neki jelenbe minden sikerül az csak mese habbal tudom azért az ami szappanopera.