Téma: A zátony

idõjós1010 2011 jún. 28. - 00:41:59
(1/41)
Jó film, de van benne pár idegesítõ dolog. Viszont ezen idegesítõ dolgok nélkül valószínûleg most rém unalmasként írnám le a filmet. Szóval ez nem volt egy unalmas film viszont helyenként idegesítõ de ugyanakkor le is tudott kötni mindvégig, és hogy mért nevezem jónak, hát mert életszagú volt, nemhiába konferálták fel úgy kezdésnél hogy valós történeten alapul. nem totojáztak vele sokat, nem volt hosszú bevezetõ, olyannyira nem hogy nem is voltam teljesen képben egy darabig hogy akkor most ki kivel, és ki kicsoda.
SPOILER
Idegesítõ dolgok voltak számomra azok mikor úton-útfélen megtorpantak, és csak azt figyelték vajon mikor mi mozdult éppen a vízben. Persze ezek a jelenetek tartották fenn a potenciális nézõ érdeklõdését, ezek a jelenetek kölcsönöztek feszültséget a filmnek, és így sikerült végül normál mûsoridõt kihozni belõle. Viszont ha jól tudom pár óra hossza még nem, de ennél sokkal több idõ a sós tengervízben már egész komolyan ki tudja kezdeni az ember bõrét, plusz álló célpontként nem tanácsos bevárni az esetlegesen sejthetõ cápatámadásokat,legalábbis kalinpálva nem, szóval inkább lehetettek volna célirányosak, és tökölés helyett tempózhattak volna a sziget felé. hamarabb odaértek volna, és talán kisebb eséllyel lett volna belõlük végül cápakaja. Az ember persze gondolom majd meg õrül a borzongástól, a kíváncsiságtól olyankor mikor valami veszélyeset sejt maga alatt a vízben, de kérdem én,: nem jobb ha megpróbálunk inkább a célra fókuszálni, és nem tudjuk mi az ami alattunk van, mintsem meggyõzõdni felõle hogy tuti cápa és akikor most száz hogy meghalunk ? Ez Olyan mint a vérvétel. van aki nem bírja még a látványt sem, vannak akik a gondolattal nem képesek megbírkózni, de egyikük sem néz olyankor oda és megpróbál nem is gondolni rá. Persze vannak olyanok is mint PL jómagam akik szintén utálják az ilyesmit de mindenáron tudni és látni akarják mi történik éppen velük. Egy viszont biztos. tengervízben úszva én is sejtettem már magam alatt halakat, meg minden iszonyatot amit beképzeltem magamnak, de nem akartam még látni is õket, szóval tovább úsztam, és olyan gyorsan ahogyan csak tudtam. Cápát meg álltakában nem megvárja az ember hanem inkább megpróbál menekülni elõle, vagy ha már nagyon bátor az ember akkor nekimegy. Állítólag ha az orrára csapnak, esetenként elmegy.