offtopic
Naphinel 2009 nov. 22. - 15:53:39
(624/1384)
Hoppá, ezt oftopicba kellett volna :SBocsi, mindenki!
offtopic
Naphinel 2009 nov. 22. - 15:52:56
(623/1384)
Mi is így csinjuk, a táskánkba nem nézhetnek bele, kettõ, mivel nem "csak" moziba megyünk, alap, hogy van nálunk inni - ha kóla, akkor kóla, kinek mi köze hozzá.
Három, vehetek én estére is zacsis popcornt, mert mondjuk jönnek hozzánk haverok.
Szóval könnyû kibújni ezek alól. De úgysem néz(het)nek a tatyónkba, szóval oly" mindegy.
Naphinel 2009 nov. 22. - 15:42:02
(622/1384)
Na, épp ezaz! A tököm kivan az olyanokkal, akik nem tudnak moziban viselkedni! Basszus, nem egyedül vagy, rohadtul zavaró, mikor ott hülyéskednek melletted, te meg figyelni akarsz.
Marha nagy élmény úgy mozizni, tényleg. Én egy filmet néztem így végig, hogy átbaromkodták az egészet - pedig nem is ültek olyan közel hozzánk -, de már a közepén azt hittem, felállok és szájbacseszem õket.

Bár igen, kis pisis tinik voltak. Pfff, pedig én sem vagyok idõs, de nekem tök alap, hogy a moziban is csendben vagyok. :(

Mi meg csak röhögtünk barátnõmmel ezen a Jacob így meg úgy-dolgon. Edward a másik, elég szomorú, hogy a mai csajok ezekre buknak - vagy csak úgy tesznek, mert az a menõ. Mint mondtam, Antonio Banderas ezerszer jobban néz ki, mint ez a két - sok - nyálgép srác. :(
10/10
Cullangka 2009 nov. 22. - 15:41:46 10/10
(621/1384)
nõvéremék a Mozartot nézték 8000-ért a "páholyból" :) még raffaellót és pezsgõt is kaptak a szünetben:) bár szabadtérin 10 fölött néztük a Romeo és Juliát (mind2 musical) az emelvényrõl, de sokkal jobb mint az 1. sorokban:)

itt NKán is elég drága már mindenmikor ujraindult a mozi 590 volt a jegy, mostmár 1 ezres, és allig játszanak valamit:D ugy 2-3 hónap késéssel (ha egyáltalán játszák) de a legtöbb moziban ugy van, hogy nem lehet bevinni olyat amit nem ott vettél, ugyhogy azt be kell csempészni:) mi az innit és a mellévalót táskákban visszük (mert bele nem nézhetnek) és 10ed annyiból megússzuk:))
Naphinel 2009 nov. 22. - 15:35:06
(620/1384)
Igen, a színházjegy baromi drága tud lenni! mi Operaház fantomját nem is elsõ sorokból néztük, mégis 8500.-
Amgy meg tanulság: nem kell popcornt venni! Illetve, de viszont megoldható mindez 130 ft-ból is, nem muszáj a mozisat venni, spar, tesco mindenhol van. :)
9/10
offtopic
Marcipáncica_ 2009 nov. 22. - 15:26:09 9/10
(619/1384)
Miért kell sikitozni egy moziban? Bakker, nem egyedül nézed!
10/10
Viksz 2009 nov. 22. - 15:18:33 10/10
(618/1384)
Elképesztõõõõõõ volt!!!Vagy ezerszer kiolvastam a könyvet de még így is görcsösen szorítottuk néha egymás kezét a barátnõmmel!!Tudtam mi fog következni mégis néha naggyon sikítottunk(na jó nem néha)Jajj és még akkor is húúúúúztunk amikor Jacob elõször vette le a pólóját!!az egész terem rajtunk röhögött!!
9/10
stephenie 2009 nov. 22. - 13:38:57 9/10
(617/1384)
(visszatérve a szinkronproblémára) Szerintem jobban járt mindenki, hogy nem szinkronizálták. Ha láttátok szinkronnal az elsõ részt...az valami borzalmas. Buszúton néztük a filmet szinkronnal és az egész busz röhögött, amikor meghallották a szereplõket beszélni. És szerintem senki nem fárad bele a feliratolvasásba. Nekem így tetszett. <3
Muya 2009 nov. 22. - 12:13:50
(616/1384)
az egyik kritikában az van leírva, hogy sokan haragszanak az írónõre, mert a vámpírok misztikus voltát lerombolta ezzel a hétköznapisággal...
Az igaz, hogy a vámpírok eddig azért voltak számunkra "csodálatosak" mert elérhetetlennek tûntek.
Viszont azt sem várhatjuk el, hogy a mai világban is kosztümben, fekete köpenyben, hátra "vaxolt" hajjal járjanak (bár a történetben ott vannak a Volturik(?), akik még ezt a képet adják vissza, szóval nincs hiányérzetem sem)
Én megértem a rajongást a történet iránt (nem tagadom én Jedi lovag szerettem volna lenni, fénykardot akartam, meg ûrhajót, és ha idõsebb lettem volna nem dobtam volna ki az ágyamból Han Solo kapitányt) De az illem szerint ha elmegyek egy közösségbe, úgy látszik maradi vagyok.
10/10
anna002 2009 nov. 22. - 12:06:07 10/10
(615/1384)
én szinkronosan nem néztem volna meg moziban.már bocsánat a kifejezésért de ilyen hányadék szinkront mint ennél a filmnél nem sokszor hallotam..
kymara 2009 nov. 22. - 11:29:35
(614/1384)
Most olvastam egy interjút Edward magyar hangjával, annyit mondott, hogy csak a tavasszal megjelenõ dvd lesz szinkronos.
Muya 2009 nov. 22. - 11:07:17
(613/1384)
Biztos vannak ilyenek (akiket tényleg meg lehetne fojtani egy kanál vízben, mert iszonyú idegesítõek), de nem MINDENKI.

Én is róluk írtam :) tudom, hogy a többség nem olyan, de sajnos pont belecsöppentem az Õ világukba tegnap, amikor a moziban ültem....Bocsánat, hogy kiakadtam, nem akarok senkit megbántani.
liza01 2009 nov. 22. - 11:05:41
(612/1384)
azért mert a magyar szinkron, ennél a filmnél, borzalmas...én kimentem volna a moziból h szinkronosan adják
és mert az elsõ rész is feliratos volt
eregorn 2009 nov. 22. - 10:58:44
(611/1384)
nem olvastam el az összes hozzászólást, sok van....én szeretem ezt a filmet, de egyvalamit nem értek, lehet már más is írta, akkor bocsánat....egyszerû hétköznapi filmeket letudnak szinkronizálni premierre, akkor nem értem, hogy egy ilyen nagy sikernek és várakozásnak örvendezõ filmet miért nem tudtak? miért kell február környékéig várni a szinkronra? (bezzeg a harry p.-t letudják?)amúgy szeretem feliratosan is és az élményen nem ront, csak kíváncsi vagyok :)
9/10
kicsijyz 2009 nov. 22. - 10:44:49 9/10
(610/1384)
Szerintem meg teljesen be kéne fejezni az általánosítást. Én is tini vagyok, mégsem vasalom a hajam és sálat is csak az utcán hordok, amikor fázik a nyakam. Pont. Nem a hatalmas Twilight-hype-al szerettem meg a történetet, hanem már körülbelül másfél éve, és a moziban sem csak azért ültem, mert OMG Robert Pattinson vagy Taylor Lautner. Biztos vannak ilyenek (akiket tényleg meg lehetne fojtani egy kanál vízben, mert iszonyú idegesítõek), de nem MINDENKI.
Speciel mikor én voltam a moziban, felnõttek is voltak, sõt, nyugdíjas korú nénikék és bácsikák, akik nem az unokájukat kísérték.
Mindenkinek más a véleménye, nekem tetszett a film, nem azért mert Kristen Stewart jól játszott, vagy tetszettek a farkasok vagy iszonyat jó volt a zene. Ez mind összességében közrejátszott egy szép film elkészítésében.
Muya 2009 nov. 22. - 10:41:42
(609/1384)
Már ne haragudj, de hol van az leírva, hogy ez egy tinifórum? és nem kérkedett a diplomájával és a korával sem, hanem nekem válaszolt...
Muya 2009 nov. 22. - 10:40:01 Előzmény Naphinel
(608/1384)
a színház jegy drága???
a mozijegy+a kukorica drágábba mint egy átlagos színházjegy...József és a színes sz.álomkabátra 3500Ft-ba kerül a jegy az elsõ sorba. Na jó a Vámpírok bálja elsõ sorába 10Eft,de inkább nem megyek félévig moziba, mintsem, hogy kihagyjam azt az élményt...
10/10
=) 2009 nov. 22. - 10:22:26 10/10
(607/1384)
Miután megjelent a Twilight saga elsõ része, a Harry Potterhez hasonló rajongásba kezdtem, azóta már az összes részét elolvastam. A kezdetektõl fogva szimpatikusabb volt Edward Jákobnál, de ez nem befolyásolt abban, hogy elolvassam a New Moon-t, aminek egyik FÕszereplõje, de gyanítom, a filmet nem fogom úgy kedvelni, mint a twilightot, akármennyire is rajongok érte... Pláne, hogy az elõzõbõl is kimaradtak a kedvenc jeleneteim... Most meg mindenki mondja h ez rossz rendezõ... :S:S Remélem a kedvenc részem, az Eclipse megfilmesítve is olyan jó lesz, mint a könyv, és persze nem zárkózom el a New moon-tól se...
További szép napot!:)
10/10
ciccus92 2009 nov. 22. - 10:19:25 10/10
(606/1384)
Az Alkonya olyan volt nekem,h még néztem volna tovább,meg váó,meg a zene a végén húhh..

Ez a 2.rész pedig egy hatalmas érzelmi bomba volt nekem..sokszor megtelt közben a szemem könnyel,de csak ott sírtam,mikor Edward sétálni hívja Bellát az erdõbe,és tudjátok.. :(

Ugyebár ez egy romantikus filmnek mondható,de mégiscsak vámpíros,ehez képest az Alkonyatbn semmi ijesztõ nem volt(nem mintha baj lenne!!),viszont ebben a 2.részben,az Újholdban számomra ijesztõek ezek a Volturik. Dakota Fanning meg..nekem örökre kislány,vagyis gyerekszínész marad valahogy,annyira furcsa ovlt így látni.Tetszett a sminkje egyébként. :)

Tetszett ez a film,alig várom a folytatást,könyvben is szeretném már elolvasni a 3.at.

Nagyon sokan voltak a moziban,vegyes közönség.. 1-2 12 éves,de ilyen 30 év körüli párok is.. Mondjuk olyn is volt,aki hatalmasakat hahotázott a filmen ,na az ilyenek nemtom minek ültek be rá,érezhetõ volt h kimondottan nevetségesnek tartják a filmet.


10 pont!!
Vagabundusz 2009 nov. 22. - 10:12:23 Előzmény galiba2
(605/1384)
Az az igazi szegénységi bizonyítvány, ha valaki egy ilyen "tinifórumon" kérkedik a diplomájával. 25 éves "hajlott" korod ellenére van még hová fejlõdnöd.
Ez a film pedig közel sem arról szól amit ide leírtál. A bestsellerek többsége arról szól, hogy olyat írjunk ami sikeres lesz. Fõleg az USA-ban. Ettõl függetlenül nem volt rossz film, valahol az imdb és a fanatikusok között van az igazi értéke.