juhaszveni 2010 febr. 09. - 15:33:01
(1084/1384)
Köszi ezt a hozzászólást! Nagyon erõsen kellett koncentrálnom, hogy ne írjak semmit a napokban ide, de Te leírtad, amit szerettem volna, és hogy mindezt 20 éves férfiként... Így a dolog még hitelesebb azt hiszem! Szóval köszi mégegyszer! Az Eclipset meg várjuk nagyon! Újhold DVD március 26., ha jól emlékszem!
Ezek az új Eclipse képek pedig ;)... Mikor lesz már trailer?!?
Böku 2010 febr. 09. - 14:19:33
(1081/1384)
:)
Böku 2010 febr. 09. - 14:19:09
(1080/1384)
Eclipse új képek ha még valaki nem látta vna :)
10/10
Rolowics 2010 febr. 09. - 10:00:42 10/10
(1079/1384)
Hihi :D Annyira nevetségesek vagytok :D Én személy szerint mindegyik kötetet elolvastam és imádtam õket. Az elsõ és második részt is MOZIBAN néztem és a továbbiakat is ott fogom! Az elsõ részt DVD-n is megvettem! Az összeset meg is fogom venni! Hogy miért? Mert nekem tetszik. És, hogy mit gondolnak mások? KIT ÉRDEKEL??? Nem folyásolnak be holmi "aranymálna" díj jelölések és mi-egyebek. Mert ha nem jöttetek volna még rá az a díj csak arról szól h szórakozhassanak a népek. Semmilyen jelentõsége nincs neki. Vagy talán ti emlékeztek rá h tavaly, tavalyelõtt vagy még azelõtt ki kapta a díjat? Kinek mennyi jelölése volt? És hogy ez mennyire befolyásolta a film "sikerét"? Kötve hiszem... Azt megtudná nekem mondani vki, hogy miért a legnagyobb kasszasikereket jelölik állandó jelleggel??? Talán azért mert akkor több érdeklõdõt von maga után az "esemény", többet írnak róla a lapok, több pénz megy a zsebbe... Sajnállak titeket, akik örömtáncot járnak a jelölések körül... :) És tudjátok mit? Én is drukkolok h megkapják õket. Még 4 további díj, 4 további porfogó és még több INGYEN REKLÁM!!! Azaz nagyobb siker! :)

Am a filmrõl: Sajnos az a hátránya a folytatásos filmeknek, h az elsõ szintjét nem éri fel a többi! És ez nagyon is igaz. Az Újhold tetszett, de nem ájultam el tõle. Rpattz nagyjából jól alakította a karakterét, de már nem adja azt a hatást mint amit az elsõ részben hozott. Nagyon látszik rajta, h 20-as éveiben jár már, míg karaktere 17 éves. Catherine Hardwicke ezt jól megoldotta, de Chris Weitz-nak már gondot jelentett... Kíváncsi vagyok, hogy a 3. rész milyen lesz. Könyvek közül az a 2. kedvencem, így nagyon reménykedek, h nem rontanak el sok mindent benne. Habár erre megvan az esély, hiszen ismét egy férfi a rendezõ, David Slade... De ezt igazából csak akkor lehet megmondani ha kijön az elsõ trailer. Kristen Stewart színésznõként nem jön be. Nem tudom miért, de az olvasók 80%-a nincs megelégedve vele. Én is közéjük tartozok. Vannak jelenetek amiket jól játszik, de a legtöbbet nagyon elbaltázza. Vagy nem érti karaktere lényegét, vagy egyszerûen nem foglalkozik a munkájával. Én a másodikra tippelnék. Jacob karaktere nagyon dinamikus, rengeteg érzelmet és "változást" kell megvalósítani, és ennek véleményem szerint Taylor Lautner eleget tett. Õ volt az egyik azon színészek közül a filmben akik az én elvárásaimnak "megfeleltek". De ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Ashley Greene alakítása is csillagot érdemel.

A film DVD-n amúgy az Egyesült Államokban március 20-án jelenik meg. Így elõreláthatólag április környékén jelenik meg a magyar DVD.

Rolowics voltam, 20 éves férfi! :)
8/10
KataCullen 2010 febr. 07. - 19:14:48 8/10
(1078/1384)
Hello Twilight fanok!
Én imádom az alkonyatot 1-4.-ig egyaránt.A könyveket olvasni hihetetlen élmény. Az alkonyat film szerintem tök jó volt. A new moon sem volt egy rossz film, összesítve szerintem EGÉSZ JÓ volt. A baj csak annyi volt, hogy ha egy filmbõl kasszasiker lesz, akkor az azután következõ filmek már biztos nem lesznek olyan jók, ez tény. Bár ez csak az én véleményem. Edward karakterét imádom, Rob nem a kedvenceim egyike, de sztem az újholdban már semmilyen alakítást nyújtott. Kristen sztem nem vmi szép és magát a csajt se kedvelem túlzottan, de jól játsza Bellát( a legtöbb esetben). Azért volt jó választás, mert nem vmi plázacica kinézetû plasztik csaj Hollywoodból, és egy ilyennel már kevésbé lenne hiteles.
Egyébként õszintén szólva én csak azt bánom, hogy itt a fórumon majd mindenki Edward, Bella, Jacob párossal van elfoglalva vagy hogy vmilyen módon ócsárolja a filmet...
Bár Carlisle-nak az újholdban majdhogynem alig volt szerepe és ez a következõkben is így lesz, viszont az alkonyatban (legnagyobb örömömre) elég sokat szerepelt.Most komolyan, ide csak olyanok járnak akik Edwardot istenítik meg akik a filmet/könyvet szidják???
10/10
Nykol 2010 febr. 06. - 14:26:16 10/10 Előzmény boszy84
(1077/1384)
igazat adok.
ha elolvassátok a 3-dik kötet utolsó 3 lapját megnézheted h hányévesek olvassák.

egyébként én például egyik szereplõért sem rajongom egyik se a kedvencem. de a filmet mégis szeretem. jó látni képként megvalósulni, nem csak a képzeletembe. am meg ha annyira divat, legyen az. mindenkinek mást jelent. kinek divatot kinek egy jól olvasható könyvet.
Flandore 2010 febr. 04. - 20:56:10 Előzmény Andika22
(1076/1384)
***SPOILER***
Jó, én magam nem olvastam, csak anyám lõtte le nekem a dolgot :D mondjuk lehet, már ezért sem olvasom akkora odaadással, mint eddig: mert már tudom a végét, sajnosXD
***SPOILER VÉGE*** /már ha volt benne:D/
Azért köszi a helyreigazítást:)
simonics.heni 2010 febr. 04. - 19:34:52
(1075/1384)
Sziasztok!!!
Nem tudja valaki, hogy lesz a film második része dvd-n szinkronosan??? És körülbelül mikor??
Már alig várom:)
Nézegettem, hogy többen elolvasták már a 4 részt is azt meg lehet valahonnan szerezni?
Az elsõ hármat elolvastam nagyon jó. Ajánlom mindenkinek:)
Köszönöm a segítséget elõre is:)
CHRIS1 2010 febr. 04. - 17:14:55
(1074/1384)
Sikerült megnéznem a filmet online(Az elsõ rész) és nem nyerte el a tetszésem!
A másodikra nagyon kíváncsi vagyok!
A Könyvrõl csak annyit hogy hogy Meyer, Melinda Metz történetét (Roswell High) másolta le csak ufók helyett Vámpírokkal megtöltve!
1/10
Dwight19 2010 febr. 04. - 16:28:01 1/10
(1073/1384)
xD
10/10
Titok01 2010 febr. 04. - 15:01:54 10/10
(1072/1384)
Azigen micsoda kemény szópárbaj folyik itt.
Hát figyeljetek.. erre mondják hogy ízlések és pofonok, nem? Én 18 éves vagyok, mondhattok tininek is ha gondoljátok, de én nem érzem annak már magam..
Nekem a film nagyon tetszett, Robert Pattinsont nagyon utálom, de ez a szerepe, ezt kellett eljátszania, és ha ezt nézzük, jól végezte a dolgát. És szerintem nem tini film.. Stephenie Meyer most 37 éves. Ha õ találta ki és jó ötletnek tartotta akkor nyílván minden korosztálynak ajánlott. Mellesleg az egyik osztálytársam mesélte hogy az anyja nagy rajongója a filmnek.
Szerintem mindent jól végeztek, jó a sztori, csak Edward kicsit.. túl nyálas. De szerintem nagyon jó, én szeretem. És már 5-ször láttam de még mindig tetszik. Már kicsit kezdem unni, tehát ha most szavaznék akkor már csak 8-at vagy 9-et adnék a filmnek, de amikor szavaztam aznap láttam a moziban és teljesen lenyûgözött.
A Hannah Montanát annyira gyûlölöm hogy az valami hihetetlen, az a csaj egy rohadt nagy r*banc, az ûrbe is kilõném ha tehetném, a HSM-rõl ne is beszéljünk..
Nagyon gyûlölöm ezeket, mégsem szekálom, mert tudom hogy rengetegen imádják, és egyszer volt már h belekötöttem egy filmbe és jöttek nekem pattogni. Akkor értettem meg hogy minek ezt? Teljesen lényetelen, csak felhúzzuk rajta magunkat. Szóval röviden: Szerintem az Alkonyat és az Újhold nagyon jó film, de mondom: ízlések és pofonok.
10/10
boszy84 2010 febr. 03. - 21:09:29 10/10
(1071/1384)
Elég szánalmas, h. egyeseknek nincs jobb dolguk, mint filmeket lesz.rozni... kinek-mi tetszik.
Nem is értem az Avatarral hogy lehet egy lapon emlegetni, teljesen más a 2 film.
És azok nézik meg, akik akarják... kortól, nemtõl függetlenül. Valamint nem hiszem, h. bárki is be tudná kategorizálni azt, h. mégis ez a könyv pontosan hány éveseknek is való, akinek meg nem tetszik, az mi a fenének foglalkozik azzal, h. kiborul ilyeneken, h. ki-miért rajong és azon nyáladzik, h. éppen hol szólják le az általa olyannyira utált filmet. Szánalmas...
1/10
Dwight19 2010 febr. 03. - 20:02:59 1/10
(1070/1384)
Azért jelölték mert egy nagy kalap sz*r film! folyik a filmbõl a nyál, a színészek szörnyûek, mindenki csak a félmeztelen csávó miatt nézte... nagy langyiság az egész. Remélem megkapja az összes díjat!!!
juhaszveni 2010 febr. 03. - 19:59:18 Előzmény 2008
(1069/1384)
Én meg személy szerint ezt az egész aranymálna díjat sz@rom le magasról! Ok, voltak gondok a filmmel, ezt mindenki belátja, de ha egyszer jó ez az egész, az ember élvezi olvasni és nézni a történetet, kortól, nemtõl, és egyéb meggyõzõdéstõl függetlenül, akkor módfelett nem érdekli, hogy ki köszörüli rajta a nyelvét. Amúgy már csak azért is jelölték, hogy nehogy már... aztán meg millió és millió DVD-t eladnak. Erre varrjanak gombot a nagyokosok! :)
Naphinel 2010 febr. 03. - 18:13:23
(1068/1384)
Hehe, 4 málna! :)
Valahol megértem õket, annyira nem volt nagy szám ez a film, feleannyira se jó, mint az elsõ. De azért 4 málna sok. 1 még elmegy. :)
1/10
2008 2010 febr. 03. - 17:50:36 1/10
(1067/1384)
Na remélem most már a nagy Alkonyat fanok is látják, hogy egy f0st imádnak, ajnároznak az egekig!

4 aranymálna jelölést kapott :)

Mondjuk, én személy szerint 4 vödör lósz@rra jelöltem volna a filmet..
2/10
Andika22 2010 febr. 03. - 17:44:29 2/10 Előzmény Flandore
(1066/1384)
***SPOILER*** Én is olvastam a negyedik kötetet, és pici helyreigazítás: a második szex-jelenet közben törik ketté az ágy! Pont azért, mert az elsõ alkalommal Bellának okoz sérüléseket az Edward fiú. /Bár õ persze a gyönyörtõl megrészegülve ezt észre sem veszi ;)/ Hogy mégegyszer ne ez történjen, másodszor az ágyon vezeti le a durvaságát...***SPOILER***
chaos20 2010 febr. 03. - 13:37:35
(1065/1384)
hát mit mondjak rá? az elsõ rész iszonyat jó volt. ez már nem annyira de azért meg lehet nézni. nem tehetek róla, nekem nem tetszett annyira mint az elsõ rész