Téma: Alkonyat

Erika05 2009 nov. 21. - 12:53:35
(87740/91800)
találtam egy ilyet is: http://www.youtube.com/watch?v=qoXUY7XGVSU&feature=rec-fresh+div
egy kicsit rövidebb: http://www.youtube.com/watch?v=pq02Se7tb6s
azt amelyiket keresed azt sajnos én sem találtam de talán ezektõl vhol megtalálod:)
offtopic
pkeroka 2009 nov. 21. - 12:44:16
(87739/91800)
Sziasztok!
Tudnátok segíteni? Valamelyik nap találtam egy videót a youtube-on és úgy emlékeztem, hogy eredetileg ide volt belinkelve, erre a fórumra, de már nem találom.
A New Moon olaszországi jelenteirõl volt egy kulisszák mögötti videó, kb. 8-10 perces. Aki tudja, hogy mire gondolok, kérem, segítsen, mert hiába keresem a youtube-on... :(
Nagyon köszi!
10/10
boszy84 2009 nov. 21. - 12:27:48 10/10
(87738/91800)
Sziastok!

Úgy néz ki én is jobban járok, ha az Újholdas véleményeket, meg kérdéseket nem olvasom a másikon, mert iszonyat idegesítõ.
Miért nem lehet elfogadni, h. van, akinek tetszik és van akinek nem... ennyi! Meg mit vár mindeki a vámpíroktól, ebben pont az a jó, h. egy teljesen más szemszögbõl látjuk õket, mint ahogy már a nagy elõdök kitalálták. Aki egy hangyányit sem romantikus beállítottságú, annak nem fog tetszeni... és tök mindegy, h. fiúk v. lánmyok nézik.
Bár a film közbeni röhögcsélések és reakciók eléggé szánalmasak a tinikre vonatkozóan, h. ha meglátnak vkit félmeztelenül, akkor azon csak nevetni lehet?! Te jó Ég! Örülök, h. nem most vagyok ilyen fiatal, bár tisztelet (!!!) a kivételnek, mert biztosan olyan is van!
10/10
offtopic
Marcipáncica_ 2009 nov. 21. - 10:05:55 10/10
(87737/91800)
10/10
offtopic
Marcipáncica_ 2009 nov. 21. - 09:37:50 10/10
(87736/91800)
igen. nagyon igazad van.
furcsa hogy ez a filmecske mennyire szélsõségesen megosztja a népet...
a topicjára lehet hogy meg kéne próbálnom megállni hogy ne is nézegessek be, mert néha kicsit felidegel... :DDD
na csóka.
dolgozom... :(
10/10
offtopic
Kanga 2009 nov. 21. - 09:36:03 10/10
(87735/91800)
Igen aztán láttam , hogy már valaki tegnap berakta. Nekem a barátném küldte el és olvasása után úgy bepörögtem , hogy csak ész nélkül belinkeltem , aztán olvastam vissza !

Sajnos a mai világban csak az a jó film amiben csorog - nem is inkább ömlik - a vér. Ja és minimum 3 szexjelenet van ! Szomorúúúú !
Ezt viszont és a Twilight-ot is nyugodt szívvel megnézheti a gyerekem. És az elsõ részt imádja a fiam. Rosszat nem igen tanul belõle ! Ja és mégiscsak egy vámpíros filmet lesett meg ! :D
10/10
offtopic
Marcipáncica_ 2009 nov. 21. - 09:20:04 10/10
(87734/91800)
ez nem egy objektiv kritika. és tök gáz.
szinte kiérzõdik belõle, hogy az író már ugy ment be a filmre hogy:
"na majd írok egy jóóó genyó kritikát :DD!"
már leirtam a véleményemet lentebb errõl a dologról... mert azért engem is eléggé bosszant.
offtopic
szoszy11 2009 nov. 21. - 07:20:19
(87732/91800)
azt kifelejtettem,hogy a film vegen nagyon sokan tapsoltak szoval az angol kozonseg tetszeset elnyerte:P
offtopic
szoszy11 2009 nov. 21. - 06:25:37
(87731/91800)
jesszus ez jo rovid lett :D

amugy nezzetek itt van egy kep egy volt Xfactoros versenyzorol szerintem hasonlit Kristenre (Bellas Kristenre:)
offtopic
szoszy11 2009 nov. 21. - 06:22:29
(87730/91800)
Felebredtem es nem tudok vissza aludni, ezert gondoltam megirom en is a velemenyemet a New Moonrol :)

Nem tudom,hogy otthon(Magyaro.n) milyen aranyban voltak a fiuk es a lanyok a moziba de itt szerintem egyenloen voltak. Sot lattam egy-ketto fiu ,,bandat`` is.(11pm-kor neztem szoval nem tini fiukrol van szo :) Ezt arra fel mondtam,mert sokan abban a tevhitben vannak,hogy csak Rob miatt nezik meg a filmet.

A filmrol:
Eloszor is meg kell,hogy jegyezzem,hogy a New Moon volt az osszes kotet kozul ami legkevesbbe tetszett. Olvastam angolul es magyarul is de nem fogott meg. Talan azert,mert tobb szerepet kap benne Jacob akit annyira nem szeretek.
De ettol eltekintve nagyon-nagyon vartam a filmet. :)

Es ciki vagy sem de en ketszer is elpityeregtem magam :D Eloszor amikor elkezdodott a film xD Masodjara akkor amikor a szakitos jelenet volt. Annyira jo volt Rob arcjateka. Az a fajdalom az arcan tulsagosan atjott nekem :)
Az egesz filmet en IMADTAM igy elsore. A twilightnal jobban tetszett.
Sokan kritizaljak meg fujjognak, engem hidegen hagy, nekem nagyon is TETSZETT. Nem tudnek kiemeleni egy valamit,hogy mi fogott meg. Az egesz film ugy ahogy van nagyon jo. Vannak benne hibak(de mibe nincs(?) az a jovobeli kep Bellarol meg viccnek is rossz :D Es nem tudom,hogy ki,hogy van vele de en a konyvbe eleg nagy jelentoseget tulajdonitottam annak a resznek amikor Alice kozli a Bellaval,hogy Edward a Volturi-ekhez megy, azonban nekem ugy tunt,hogy a filmbe olyan ,,egyszeruen`` elintezik. De ezek nem olyan nagy dolgok :)

Szereplokrol roviden:
Kristen ha igy folytatja a Breaking Dawn-re megkedvelem :D Sokkal jobban jatszott es ebbe a reszbe mar kevesbbe gondoltam azt,hogy nem o a megfelelo Bella szerepere. Ahogy elottem is irtak mar, igazan szep volt.
Rob....Nos en nem o miatta mentem el megnezni es nem is vagyok halalosan oda erte de azt kell,hogy mondjam olyan edi volt az egesz filmbe :D
A mosolyatol kessz voltam ^^
De,hogy a jatekat is ertekeljem: a szakitos jelenet, a verekedes Felixxel es a szenvedes amikor jane kinozza na ezek nalam 10 pontbol megkapjak a 10et :)
Taylor, ez egy kicsit gaz lesz de nekem o rola hirtelen a rikito feher fogai jutnak eszembe :DD
Amikor legeloszor feltunt a filmbe az egesz terembe mindenki vigyorgott (bar en nem ertettem miert :S)
amikor meg levette a polojat na akkor mar mindenki rohogott :D (de ahogy elneztem a hozzaszolasokat otthon sem volt maskepp:)
Az esos jelen volt a kedvencem. ;) Annal a resznel figyeltem legjobban az arcat(pedig akkor is felmeztelen volt :D) Orultem,hogy ebbe a reszbe megmutatta mit is tud. Meg persze a felsotestet :D Azt olvastam egy cikkbe,hogy az Eclipsere meg tobbet fog gyurni haat szerintem maradjon meg olyannak amilyen most ;)
A Cullenek: Nikki Reed valami borzasztosan ronda volt. Az a fej...:S
Mar az elso reszben tudtam,hogy Ashley a legjobb Alice szerepere. O tenyleg olyan amilyen stephenie megirta.
Igazandibol sokat nem tudok rola mondani,mert nem jatszott valami sokat,mint a tobbi cullen sem.
Farkasok: vegulis az egesz szamitogepes volt de olyan jol megcsinaltak :) Probaltak, azert olyan ,,lomereture`` megcsinalni oket de inkabb egy nagyobb fajta medvehez hasonlitottak :D Mozis hanggal azonban valami elkepeszto volt ;)

SPOILER

Amikor Bella megcsapja Pault es atvaltozik majd rohan Jacob es o is atvaltozik, poloba volt de ugye az atvaltozas miatt az szetszakadt rajta.Amikor azonban ott vannak Emilynel es megjonnek a verekedes utan ujbol rajta van a polo:) Nem vagyok ,,baki vadasz`` de ez feltunt:)

Spoiler vege

A zene: olyan sokan kritizaltak. En nem tudom kritizalni,mert ketto kedvencem is volt benne: a possibility meg a friends. :) Szerintem igen is jo volt a zene.

Na mire befejeztem elalmosodtam :D

Ertekelem a filmet : 10bol 100000000000000000 ;)
10/10
offtopic
Danett1975 2009 nov. 20. - 21:59:13 10/10
(87729/91800)
Sziasztok!

Nekem is így volt tökéletes Rob. És ne feledjük, hogy az 1. részben se volt egy izomkolosszus, tehát a 2. részre se gyúrhatott, mert ugye a vámpír test az olyan, amilyen az átváltozáskor volt. Nem változik.

Most, hogy egy kicsit lecsillapodtam, kezdem újra az izgulást a holnapi mozizás miatt.

És tényleg, megint kezdek felpörögni. :-)

Édes Edibébi, már alig várom, hogy újra lássalak.
10/10
offtopic
Marcipáncica_ 2009 nov. 20. - 21:40:46 10/10
(87728/91800)
köszi. :)
azóta rágcsáltam magamban még kicsit az élményeket, és ujabb zavaró dolgot is leltem: az éjszakai visitozások... hát jajj! :D
na. amúgy Patiszon szépsége... háááááááát. no maradjunk annyiban hogy cseppet azért izmozhatott volna, hogy az ilyen finnyásoknak (mint én is példul) teccen. de nem gáz, így továbbra is meg tudom tartani a tisztes távot legalább a csillagtök-rajongástól :PP
10/10
offtopic
Marcipáncica_ 2009 nov. 20. - 21:37:53 10/10
(87727/91800)
hali mindenki!

itt alább belinkelt valaki egy kritikát a filmrõl... hát nem is tudom.
néha ugy érzem hogy ma már divattá vált utálni az alkonyatot. sõt cikizni is.
az oké hogy mi szeretjük és talán sok hibájával szemben elnézõbbek vagyunk.
de a másik oldal sem mentes a túlzásoktól. az alkonyat utálatot és zrikát már-már mûvészi szintté fejlesztették egyesek.
csak gratulálni tudok az ilyen érzelmileg silány, és nem fogékony emberek írásaihoz. én is nagyon szeretnék egy ilyen munkát bakker, hogy csak fikáznom kelljen mindent amit más alkotott!! de nem, nekem megmarad az alkotás szépsége... no meg a jog a hõbörgésre. ja. és az önvédelemre.

bocs emberek. ez kicsusszanódott... :D
10/10
offtopic
Spunk Ransom 2009 nov. 20. - 21:30:44 10/10 Előzmény Marcipáncica_
(87726/91800)
:))
Szia! Tök élvezetes review-t írtál. :D

Azért Edward (Rob) testét nem nevezném fonnyatagnak. Inkább a farkasok emberi alakja volt elég fonnyadtka. Na jó, kivéve Sam-et, akinek legalább pocakja van. :DD
Na igen, Taylor elég hatásossá gyúrta magát, de így is van leírva a könyvben. Hatalmas, izomkolosszus, hihetetlen méretek. Edwardot "csak" tökéletesnek és szép testûnek írta le Steph. Szerintem ezt Rob simán hozta. :P :)) Elvégre nem testépítõt kellett alakítania, úgyhogy a szálkás, szép felsõteste szerintem nagyon fincsi látvány.
10/10
boszy84 2009 nov. 20. - 21:11:23 10/10
(87725/91800)
Sziasztok!

Szerintem nagyon jó lett a film. Az éjjel 11-en néztük meg éjfélkor együtt, szupi volt, h. ennyien voltunk.
A kis hülye tinik röhögcsélése elég idegesítõ volt... nem tudom, h. manapság a meztelen férfitesten csak kuncogni lehet? Ki érti ezt...
Holnap megint elmegyünk megnézni. Nem gondoltam, h. egy hetet sem bírok ki, bár mondjuk az Alkonyatnál is hasonló volt.
Most meg megyek Napfogyit olvasni, mert a sok munka miatt sajna még mindig nem tudtam befejezni, pedig megöl a kíváncsiság...
Amúgy egy hír Robert kövi filmjérõl:
http://www.nlcafe.hu/sztarok/20091120/nicole_kidman_megsem_jon_budapestre/
10/10
offtopic
feeedra 2009 nov. 20. - 21:06:43 10/10 Előzmény Marcipáncica_
(87724/91800)
Sziasztok! :)

MC: köszi, aranyos vagy! :)
Holnap ilyenkor már én is ott fogok bõgni, a sötét teremben! :) Már nagyon várom, hogy kidumáljuk, kielemezzük. Bár igazából engem most sem zavar/na, ha írnátok róla.. fogom tudni, ettõl függetlenül nézni a filmet.. csak érdemben nem tudok hozzá szólni, MÉG! :)

Jah, valahol belefutottam félszemmel Uma Thurman nevébe, mint a kiesett Nicole Kidman helyett, Rob mellé a Bel Ami-ba. Szerintem jobban passzolna, Uma sokkal "élõbb". De majd meglátjuk! :)
Szép estét! Megyek, randim van Hank Moody-val 2x28 perc erejéig! :))
cuppp! ha már nem járnék ma errefelé! :)
10/10
offtopic
Spunk Ransom 2009 nov. 20. - 21:02:19 10/10
(87723/91800)
Sziasztok!

Két nap alatt 2 óra alvás után én is jelentkezem. :D

Kétszer láttam a filmet eddig.
Másodszorra jobban tetszett, mint elsõre. De már elsõre is azt mondtam, nagyon jó!
Az Alkonyat engem is jobban letaglózott érzelmileg, de a NM is a szívem csücske és asszem minél többször látom, annál jobban az lesz.

Taylor elõtt le a kalappal. A Twilightban nem nagyon tudta megmutatni a színészi képességeit. Asszem amúgy tudjátok, hogy nem vagyok annyira oda érte (sõt semennyire), de most nagyot nõtt a szememben és nem testileg. :D Nagyon jó volt!! A zuhogó esõben történõ beszélgetés alatt végig az volt az érzésem Taylorról, hogy tökéletesen és hitelesen játszik.

Kristen klasszisokkal jobban játszott, mint a Twilightban.

A farkasok nagyon tetszettek bár néha kicsit érdekes volt a mozgásuk, fõleg a verekedõs résznél Paul és Jake. :) De k.va jól megcsinálták, hogy ezeknek az állatoknak is érzelem tükrözõdött az "arcán".

Edward.... gyönyörû..számomra. <3 A motoros résznél a látomást még mindig furának tartom, de amúgy nagyon átjöttek az érzelmek. <3 *sóhajhegyek* A Volterrás részben minden másodpercben fantasztikusan játszott Rob. A kínzós rész (Jane)..engem az borított ki a legjobban. Fogalmam nincs hogy csinálták, de az a szenvedés az arcán, ahogy vonaglik és megfeszül, na én akkor könnyeztem. Az ember meg akarja védeni és azt akarja, hogy ne bántsák. Aztán, ahogy Jane "elengedi" és megszabadul a fájdalomtól..Uhh...ez a rész engem kikészít. A Felixes verekedõs is 10 pontos.

Alice édes. :)
Cullen family szintén. Carlisle...hm..nem is lett olyan rossz a parókája (ellenben Rosalie-é sajna igen, de Nikki meglepõen jól játszott abban az 1-2 percben).

Tetszett az idõ múlásának megoldása, mikor Bella deprós volt.

Aro jó, csak ne nevetne! :D Marcus csúcs. :)

A zenéért még mindig nem vagyok nagyon oda. Összességében nagyon ott van a film. Méltó folytatása az elsõ résznek, amellett, hogy tsen más.

Huh..még írhatnék mindenfélét, csak lassan lefejelem a billentyûzetet. :)
10/10
offtopic
Danett1975 2009 nov. 20. - 20:43:01 10/10
(87722/91800)
most megy a HBO-n egy film, amiben Kellan Lutz is játszik, bár gondolom elég villámszerepe lesz. Horror.