Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
Kanga 2010 jan. 15. - 12:10:32 10/10
(90138/91798)
Igen lesz , mi láttuk az elõzetesét ! :)
Alice nagyon várom !!!!!!!!
10/10
offtopic
dzsinidzsoni 2010 jan. 14. - 20:18:48 10/10 Előzmény alexa_1988
(90137/91798)
lesz shrek 4? o.0 és az Alice csodaországban-t kihagyták a felsorolásból?:O
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 14. - 15:07:09 10/10
(90136/91798)
INTERVIEW @ ASHLEY GREENE

A 'Twilight' filmekben Ashley Greene a Saga jó vámpírlányát játssza, Alice Cullent — akinek olyan tündéri haja van és anyai érintése, és nem a vérszomja hajtja a középiskolai démonok harcában. Greene karrierje — és az élete — drámaian megváltozott mióta a kasszasikerû filmbe beválogatták.

Elõször is, a tinilányok õrülten remegnek és könnyekben törnek ki amikor meglátják õt az utcán. Egy másik, hogy csak egy pár évvel ezelõtt a 22 éves Greene megküzdött azért, hogy itt maradhasson, majdnem el kellett hagynia Los Angelest és visszatérnie a szülõvárosába Jacksonville-be, Floridába, ahol eredetileg azt tervezte, hogy pszichológiát tanul és ügyvéd lesz.

De most, gyorsabban és gyorsabban jönnek a filmek, mint ahogy megcsinálja õket — beleértve az elsõ fõszerepét, a hamarosan elkészülõ természetfeletti thrillert, a 'The Apparition'-t. Michael Sheen, Greene szereplõtársa a 'New Moon'-ból nemrég elkapta a színésznõt egy beszélgetésre.

MICHAEL SHEEN: "Oké. Ez az elsõ kérdésem. Ez az egyetlen tényleg komoly, és aztán a többi nagyon vicces lesz. Az elsõ: Tündérként, felülemelkedve az embereken, sok megkülönböztetés érezhetõ tündéri néptõl itt Hollywood-ban?
ASHLEY GREENE: "Nos, azt hiszem, hogy csak féltékenyek, hogy én ragyogok és pajkosan beszélek és csinos kis frizurám van."

SHEEN: "Ez igaz."
GREENE: "Igen, sok a megkülönböztetés. De nagyon nem érdekel."

SHEEN: "Sokszor írtak le tündérszerûként. Fiatalabb koromban, hozzászoktam ahhoz, olyan tündérként kezeltek. Szerintem sokkal könnyebb ezzel megküzdeni ha egy csinos lány vagy, mintha valami átlagos kinézetû fiú vagy."
GREENE: "Sajnálom a fiatalkorod."

SHEEN: "Köszönöm. Nos, lássuk a másodikat és menjünk vissza a kezdetekhez, Ashley Greene. Jacksonville-ben, Floridában nõttél fel. Így van?"
GREENE: "Így igaz."

SHEEN: "Most mesélj nekem Jacksonville-rõl. Milyen? És kérlek be tudnál szúrni néhány aligátor sztorit is?"
GREENE: "Csak egyszer ettem sült aligátorfarkat."

SHEEN: "Milyen volt itt felnõni? Jó volt az iskola? Vagy egy kicsit kísérleti volt?"
GREENE: "Nagyszerû volt. Mármint, nagyszerû volt azután, hogy rájöttem, sokkal több van ezen kívül. Állami középiskolába mentem mágnes programmal pszichológiára és jogra. De közvetlenül az elsõ évem elõtt, eldöntöttem, hogy elmegyek és színésznõ leszek, így hamarabb érettségiztem és LA-be költöztem. Most itt vagyok, nem tudom máshol elképzelni az életet."

SHEEN: "Mi történt? Pszichológiát és jogot hallgattál?"
GREENE: "Igen. Szerettem az órákat. Minden arra késztetett, hogy erre a szakra járjak, és a szüleim teljesen imádták; azt mondták, "A lányunk jogi iskolába fog járni és pszichológus lesz!" És aztán a semmibõl elõhúztam nekik a színészetet."

SHEEN: "A semmibõl? Mi volt az ami erre ösztökélt téged?"
GREENE: "Éppen a jobb idõszak hiányzott az életembõl, és beleestem - amiért biztos vagyok, hogy mindenki utálni fog, hogy kimondtam."

SHEEN: "Iskolai darabok?"
GREENE: "Nem, nem éppen. Mindig szerettem elõadni. Mindig szerettem kiállni az emberek elé. Ez az egyik dolog amit szerettem az ügyvédi dologban; tárgyalásokat próbáltunk, és ki kellett állnom a saját ügyem mellett. De vettem egy dráma órát, és az elsõ órám után, beleszerettem. Befejeztem az osztályt, lett menedzserem, és aztán elmentem New York City-be felfedezõútra, ügynököt kaptam és akkor a menedzserem és az ügynökségem azt mondta az anyukámnak, "LA-be kell költöznie." Szerintem õrültek voltak, hogy ezt mondták, de örülök hogy megtették."

SHEEN: "Nos, Jacksonville-bõl, Floridából, LA-be, 17 évesen... Ez nagyon korai. Nem volt ijesztõ? Hogyan vélekedett errõl az anyukád és az apukád?"
GREENE: "Sokkal ijesztõbb volt anyukám és apukám számára, mint amennyire nekem.Van egy bizonyos gondolkodásmódom, amelyben ha látok valamit és tudom, hogy akarom és akörül forog az agyam - és itt az összes megvolt. Olyan volt, hogy "ez az amit csinálni akarok, és elmegyek, és minden kialakul majd. Színésznõ leszek." Nem volt más választás. Ezzel szemben, a szüleim... Nyilvánvalóan volt néhány hosszabb beszélgetésük és álmatlan éjszakájuk. Mindig jó gyerek voltam, így érdekes helyzet volt. De azt mondták, “Ha elmész LA-be, és majd vad gyerek leszel, akkor haza kell jönnöd és fõiskolára kell menned."

SHEEN: "És még nem hívtak vissza?"
GREENE: "Nos, egyszer vagy kétszer volt olyan amikor azt mondták, “Vissza kellene jönnöd Floridába." De ahogy mindig történt, azt mondták hogy menjek haza és pont akkor bejött valamilyen szerep. Nem tudom, hogy ez a sors vagy a szerencse volt, és hogy csak pont jókor történt, és ha igen akkor azt mondták volna, “Hazajössz,” és akkor én azonnal felvettem volna a védekezõ álláspontot és aláírtam volna valamit. De, bármi is a helyzet, megtörtént. És megküzdöttem érte. Egyértelmûen küzdöttem. És mindig hálás leszek a szüleimnek, hogy hagytak küzdeni, mert akkor nem értékelnéd annyira, nem hiszem, hogy nem vennéd észre mi a haszna. De õk fizették a költségeimet az elsõ évben."

SHEEN: "Így LA felé fordultál a buszjegyeddel a kezedben és egyévi költséggel, és aztán mi történt? Milyenek voltak az elsõ meghallgatások?"
GREENE: "Az elsõ meghallgatás amire elmentem az a 'Days of Our Lives' volt."

SHEEN: "És láttad Joey Tribbianit?"
GREENE: "Nem, sajnos nem."

SHEEN: "Dr. Drake Ramoray-t?"
GREENE: "Öt alkalommal hallgattak meg érte és találkoztam a producerekkel is - ez volt a nagy dolog, hogy az elsõ meghallgatás nagyon jól ment. Mármint, volt menedzserem Floridában és megvolt az ügynökségem mielõtt Kaliforniába költöztem - eljöttem LA-be, mindent felforgatva és aztán hihetetlenül jól ment az elsõ meghallgatásom, és aztán ez a hamis dolog volt a fejemben. Tudod, mindenki azt mondja, hogy nagyon nehéz, és aztán kijössz, és hihetetlenül jól megcsinálod elõször. És aztán tényleg üt, és aztán sokáig semmi, semmi, és semmi. Természetesen egyébként nem kaptam meg a szerepet a 'Days of Our Lives'-ban. Csak játszottak velem egy kicsit."

SHEEN: "És hogy jött a 'Twilight'? Emlékszel hogy hogy volt?"
GREENE: "Csak egy másik meghallgatás volt. A menedzsereim azt mondták, “Egy nagyszerû casting irodába fogsz menni. Nagyszerû projektekre válogatnak szereplõket. Problémások. Ha szar vagy, akkor nem fognak behívni," Így azt mondtam, Oké, több figyelmet szánok rá. És aztán az volt, hogy nincs forgatókönyv vagy kézirat, hanem ott volt a könyv. Így megvettem a könyveket és szerelmes lettem belé. És aztán elhatároztam, hogy oké megszerzem ezt a szerepet, akármi is történjen. Kidolgoztam érte a hátsómat."

SHEEN: "Most sokkal több ez az egész 'Twilight' dolog, nem csak a filmek, igaz? Van itt minden ezzel kapcsolatban - mint valami hatalmas jelenség. Milyen most az egész közepében lenni?"
GREENE: "[sóhajt] Nagyon nehéz dolog az egészet kezelni. Egy étteremben dolgoztam, aláírtam a szerepet a 'Twilight'-ra, két hetet a jegyzetekkel töltöttem, illett, Portland-be repültem, forgattam, és most az egész elkezdett fejlõdni. Sok helyre jelentett belépõt még mielõtt a film megjelent. Négy független filmet csináltam a 'Twilight'(2008) és a 'New Moon' közti szünetben. Nem igazán volt idõm a háttérbe vonulni és elgondolkozni. De amikor majd végül visszavonulsz és elgondolkodsz rajta, csodálatos lesz."

SHEEN: "Te 22 vagy?"
GREENE: "Igen."

SHEEN: "LA-ben vagyok és Hollywood környékén már vagy 6-7 éve állandóan, és ez már kicsit veterán. Nem tudom, hogy hogyan birkóznék meg vele, ha nekem olyan sikerem lenne, mint amilyen neked volt ebben a korban, mert az emberek hihetetlenül másképpen reagálnak a sikeredre. Hogyan birkóztál meg vele?"
GREENE: "Szerintem ha a hírnév lett volna a másik ok, akkor egy kicsit másképp lett volna. De fõleg ezzel a filmmel, az emberek nagyon szenvedélyesek lesznek - a karakteremmel, de velem is, kapcsolódni akarnak hozzám és a legjobb barátaim akarnak lenni. És akkor üvöltenek és nagyon idegesek lesznek."

SHEEN: "Az emberek rád üvöltenek?"
GREENE: "Igen. Ó, igen. A rajongók remegnek és sírnak. Ez egy kicsit olyan nem tudod mit csinálj dolog. Megölelem õket vagy valami. Az emberek megkérnek, és felidegesítenek, de igazából nem lehetsz ideges ilyenkor."

SHEEN: "Biztos vagy benne, hogy nem fognak sírni miután megöleled õket? Talán nem akarnak ölelkezni."
GREENE: "Rájuk nézek, úgy mintha akarnám, még akkor is ha nem így van. Színész vagyok."

SHEEN: "Rendben."
GREENE: "De, tudod a legtöbb rajongóm nagyon tisztelettudó és nagyszerû. Túl korai lenne belefáradnom. Kérdezz meg 10 év múlva vagy valami... Éppen most szerzõdtem le egy fõszerepre, egy Warner Brothers filmbe, és ennek az is az oka, hogy tudták, hogy itt vannak ezek a rajongók. Mármint, remélhetõleg a tehetségem miatt is."

SHEEN: "Ez a 'The Apparition'?"
GREENE: "Igen. A nagyszerû dolog ebben a filmben, hogy ez nagyon komoly. Több benne a thriller. És most az egyszer, elõször megkaptam a szerepet. Beszéltek velem a férfi fõszereppel kapcsolatban, és oda-vissza beszélgettünk a karakterrel kapcsolatban, így ez egy új mérföldkõ az életemben."

SHEEN: "Amikor a 'Twilight' filmek forgatásán voltam, láthattam, hogy Kristen [Stewart] és Rob [Pattinson] rengeteg pofont kapnak. Rengeteg erejük van a most, franchise nélkül is, úgy tûnik - és tényleg. Megkérdezték a véleményüket, és a színészeknek akik ennyire fiatalok, úgy tûnt nagy beleszólásuk van. Most az mondtad, hogy ezzel a filmmel, jobban belekerültél. Megízleltél valamit? Vagy ez a felelõsség egy kicsit ijesztõ is?"
GREENE: "Bármilyen ok miatt, belekóstoltam. Talán az is a része, hogy közel dolgoztam ezekhez az emberekhez, és közelebbrõl látták, hogy ezek az emberek hogy kezelik a dolgokat. De nagyon izgatott vagyok. Az egyik legállatibb érzés volt, amikor felolvastam egy emberrel a szerepet, és aztán ez a pasi bejött, és azt mondtam, 'Ez az a pasi'. Tudod te."

SHEEN: "Nem azért mert elbûvölt téged?"
GREENE: "Nem. Egyébként ismerem a barátnõjét."

SHEEN: "Azt hallottam, hogy nagyon vonzódsz a szép fiúkhoz."
GREENE: "Ó . . . ömmm, nem . . . Õ nem . . . Mármint Hollywood-ban az összes pasi, valahogy jóképû."

SHEEN: "Nos, láttál engem, így mostmár tudod, hogy ez nem igaz. Ez csak egy véletlenszerû kérdés: Amikor találkoztál Adam Lambert-el, ki viselt több sminket, te vagy õ?"
GREENE: "Szerintem õ, egyébként."

SHEEN: "Igen, láttam a képeket. A 'Twilight' egyértelmûen megnyitott néhány ajtót. Nem láthattalak téged az idei VMA-n, mint divat-tanácsadó?"
GREENE: "De igen."

SHEEN: "Egyértelmûen fejlõdött a divat iránti érdeklõdésed, mióta utoljára láttalak."
GREENE: "Lökött vagy."

SHEEN: "[nevet] Ne mondd ezt. Én vagyok a riporter, és nem mondhatod ezt arra az emberre aki interjúvol téged, hogy lökött. Ez az oka annak, amiért belementem ebbe: Bármit megtehetek amit akarok. Így mesélj nekem a divatról. Amikor elmész valahova, mindig érzed a nyomást, mert ott a nagy lehetõség, hogy valaki képeket készítsen rólad amikor az utcán sétálsz? Nyomást érzel, hogy ne farmert és flip-flopot vegyél fel?"
GREENE: "Volt egy pillanat amikor volt egy kis áttörés, mert minden nagyon új volt, és mindent olyan hirtelen rám dobtak, és azt mondtam “Ezt az emberek miért közlik le? Miért érdekli az embereket, hogy mi van rajtam vagy mit eszem és miért néznek rám így az emberek hogy nem magassarkút viselek?" Ez a hátulütõje a nyilvánosságnak. Amikor a lányok odajönnek és azt mondják, "Te vagy a példaképem," az nagyon hízelgõ, de nagyon ijesztõ is, mert én nem vagyok tökéletes és hibázni is fogok. Csak eldöntöttem, hogy folytatom az életemet és csinálom azt amit csinálok. Remélhetõleg az emberek azért szeretnek aki vagyok, nem azért akiket eljátszom."

SHEEN: "Igaz az, hogy mindig férfi dublõrt kérsz, mert mindkét nemi szerved van?"
GREENE: "Talán azért kérek férfi dublõrt mert széles vállaim vannak, de egyértelmûen nem azért mert kétféle nemiszervem van, nem."

SHEEN: "Igaz az, hogy a Twitter neved HotForRob23?"
GREENE: "Ez teljesen nem igaz."

SHEEN: "Oké, az utolsó kérdés: Mondjuk 10 év múlva mit szeretnél csinálni?"
GREENE: "32 leszek. Talán kisbabát."

SHEEN: "Szeretnél förtelmes fájdalmat 10 év múlva?"
GREENE: "Nagyon jól kezelem a fájdalmat. Nem, úgy gondolom, hogy van valami azokban a nagyon hihetetlen, inspiráló filmekben az erõs nõi karakterekkel. Szerintem amikor 32 körül leszek, készen állok az ilyen dolgokra."

SHEEN: "Milyen nõi elõadásokat láttál a filmekben amelyek meginspiráltak téged?"
GREENE: "Charlize Theron a 'Szörny'-ben [2003]. Õ az egyik leglenyûgözõbb szépség a Földön, és amikor azt a filmet néztem, a sz*** is kiijesztette belõlem. Úgygondolom, hogy fantasztikus munkát végzett."

SHEEN: "Megnéztem az '500 Days of Summer'-t [2009] az egyik nap. Szerintem Zooey Deschanel fantasztikus volt."
GREENE: "Õ a független filmek királynõje. És, Joseph Gordon-Levitt is nagyon jól áthozta."

SHEEN: "Ez úgy hangzott, mintha egy földönkívüli lenne. “Áthozta.”"
GREENE: "Nem, csak úgy mondom, hogy talán egy kicsit belehabarodtam. Csak ezt mondom."

SHEEN: "Nos, ez egy interjú, nem egy randiügynökség. Nem azért vagyok itt, hogy pasit találjak neked. De, megjegyezném, hogy szerintem eleget vettünk el az idõdbõl. Visszajöhetsz majd, amikor a nagyon fontos életed már a háttérben lesz."
GREENE: "Mondjuk egy vacsorára."

SHEEN: "Egyébként, rosszul válaszoltál a 10 év múlva mi lesz veled kérdésre. A helyes válasz: velem dolgozol majd."
GREENE: "Ó, persze. Egy fantasztikus filmet csinálok Michael Sheen-nel. Ahol tündért alakít."

Forrás: http://www.interviewmagazine.com/film/ashley-greene/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 14. - 14:59:01 10/10
(90135/91798)
.
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 14. - 14:58:33 10/10
(90134/91798)
ASHLEY GREENE - INTERVIEW MAGAZIN

Ashley Greene-rõl, a 'Twilight' filmek Alice Cullenjét alakító színésznõrõl az Interview magazin készített egy új fotósorozatot. Ahley gyönyörû a képeken! Ashley-vel készült egy interjú is, és a kérdéseket nem más célozta a színésznõnek, mint a 'New Moon'-os Michael Sheen!
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 14. - 14:56:55 10/10
(90133/91798)
TWITTER - DAVID SLADE

David Slade, a 'The Twilight Saga: Eclipse'-nek rendezõje, 'aktív' twittelõként ismert - korábban a film forgatásairól is gyakran beszámolt.

December utolsó napjaiban 'újévi ajándékot' ígért, és sajnos tegnap azt írta a twitterére, hogy "az újévi ajándék törölve. Sajnos kicsúszott a kezembõl. Megpróbáltam. És egy másik jegyzet, hogy már a végsõ sorokhoz közeledünk..."
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 14. - 14:56:08 10/10
(90132/91798)
'THE RUNAWAYS' MÁRCIUS 19-ÉN!!!

Kristen Stewart új haja hamarosan leleplezõdik!

Úgy tûnik, hogy Kristen Stewart St. Patty szülinapján ünnepel majd a vörös szõnyegen. A 'Twilight' sztárjának elsõ 'New Moon' utáni filmje, a 'The Runaways', amelyben a rock 'n' roll ikont, Joan Jett-et alakítja a lánybandában, a március 19-i premierre landolt(USA)!

A zeneileg alaposan feltöltött film, amelyben szerepel még Dakota Fanning, Danielle Riley Keough, Scout Taylor-Compton és Michael Shannon, 1,400 moziban(USA) várja majd a rajongókat, a január 24-i világpremier után a Sundance Filmfesztiválon!

Forrás: http://uk.eonline.com/uberblog/b161881_kristen_stewarts_mullet_coming_soon.html?utm_source=eonline&utm_medium=twitterfeed&utm_campaign=twitterfeed_celebrities_Kristen_Stewart
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 14. - 14:54:37 10/10
(90131/91798)
KELLAN LUTZ MINT CONAN, A BARBÁR?!

'Conan, a barbár': Kellan Lutz vagy Jason Momoa?

A 'Conan, a barbár' c. filmnek Marcus Nispel ('A texasi láncfûrészes', 'Péntek 13.') készíti majd el a felújított változatát.

A múlt héten, két izmos, fiatal színész jutott be az utolsó körre(akit eredetileg Arnold Schwarzenegger alakít) Kellan Lutz ('Twilight') és Jason Momoa ('Csillagkapu: Atlantisz', 'Baywatch'). De a Deadline tegnap azt írta, hogy “másik névtelen, de megfelelõ színészt meghallgattak Conan szerepére. Úgy tervezik, hogy a 'Conan'-t március 15-én kezdik forgatni Bulgáriában.

Forrás: http://justjared.buzznet.com/2010/01/14/conan-the-barbarian-kellan-lutz-or-jason-momoa/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 14. - 14:53:31 10/10
(90130/91798)
CONAN O'BRIEN HATALMAS FALA...

Nem tudom, hogy hányan tudtátok ezt, de Conan O'Brien-nek, a híres 'Tonight Show with Conan...' mûsor fejének van egy hatalmas fala a stúdióban. A nála vendégeskedõ sztárok pedig írni szoktak erre a falra, a látogatás után - itt van Kristen Stewart és Taylor Lautner üzenete Conan számára!

Üzik: http://www.tonightshowwithconanobrien.com/photos/gallery#item=108445
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 14. - 14:46:43 10/10
(90129/91798)
ROTTENTOMATOES VÉGEREDMÉNY

Paradicsomok az év legjobb és legrosszabb filmjeinek! A RottenTomatoes.com, a filmkritikus oldal, bejelentette a végeredményeit a 2009-es filmekrõl. Kristen Stewart 2009-es filmje, az 'Adventureland' pedig díjazva lett...

"A többi kategória gyõztesei, a “Drag Me to Hell” horror kategóriában; “Crazy Heart” musicalért; “Adventureland” romantikus filmért és “An Education” dráma tegóriában. És a legjobb olvasói visszajelzések a “Zombieland”-et érték."

Forrás: http://marquee.blogs.cnn.com/2010/01/12/aiming-tomatoes-at-years-worst-and-best-films/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 14. - 14:33:33 10/10
(90128/91798)
ROBERT ÉS KRISTEN NEM MENNEK...

Robert Pattinson & Kristen Stewart nem mennek a Golden Globe-ra!

Hetek óta folynak a találgatások, hogy a “Twilight” sztárjai Robert Pattinson és Kristen Stewart talán megjelennek majd a vasárnapi Golden Globe-on.
És itt van amit mi találtunk.

Pattinson és Stewart “nem lesznek jelen a Globe-on,” mondta egy szervezõ a Gossip Cop-nak. És a Summit forrásaival is beszéltünk, akik biztosítottak róla, hogy Pattinson és Stewart NEM fognak megjelenni a stúdió after partiján. A források elmondták az NBC-nek, aki majd élõben közvetíti a díjátadót, hogy nem tudnak arról, hogy õk ketten megjelennek e a rendezvényen.
Ahogy mindenhol közölték már, a “Twilight” színésze Taylor Lautner ott lesz a rendezvényen.

Forrás: http://www.gossipcop.com/robert-pattinson-kristen-stewart-not-expected-at-golden-globes/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 14. - 14:31:41 10/10
(90127/91798)
ANNA KENDRICK - NATIONAL BOARD OF..

Anna Kendrick január 12-én a National Board Of Review Of Motion Pictures díjátadón jelent meg, ahol mesésen szép volt. Anna a díjátadón megkapta a 'Legjobb mellékszereplõ' díját az 'Up In The Air'-ben nyújtott alakításáért!

Katt: http://justjared.buzznet.com/2010/01/13/anna-kendrick-is-up-in-the-air/#ixzz0cY7m2FYm
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 14. - 14:28:39 10/10
(90126/91798)
Na és akkor jöjjenek a mai nap hírei... :)
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 14. - 14:27:27 10/10
(90125/91798)
A VOGUE LEGJOBBAN ÖLTÖZÖTTJEI

A Vogue.co.uk összeállította a 'Legjobban Öltözött Férfiak' listáját, a 2009-es évre visszatekintve. Robert Pattinson, a kedvenc vámpírfiúnk, Edward Cullen alakítója, pedig felkerült erre a TOP20-as listára!

1. Johnny Depp
2. Ed Westwick
3. Tom Ford
4. Take That
5. Alex Turner
6. Alexander Wang
7. Colin Firth
8. Robert Pattinson
9. Brad Pitt
10. Kings Of Leon
11. Mark Ronson
12. David & Romeo Beckham
13. Robert Downey Jr.
14. Christopher Bailey
15. David Cameron
16. Wales hercege
17. Jamie Hince
18. Aaron Johnson
19. Joshua Jackson
20. Henry Holland

Forrás: http://www.vogue.co.uk/celebrity-photos/100113-best-dressed-men-2010/gallery.aspx
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 14. - 14:24:49 10/10
(90124/91798)
INSTYLE @ TAYLOR LAUTNER

Mióta ilyen sok izmot felszedtél magadra a 'New Moon' kapcsán, milyen tervezõk illenek rád a legjobban?
"Mostanság sok öltönyt hordok, és szeretem az öltönyöket Calvin Klein kollekciójából. Nagyszerûen néznek ki és kényelmesek. A cipõk közül szeretem a Cole Haan-t. Amikor hétköznapibban öltözködöm, akkor szeretem a Dieselt. A farmerjaik a kedvenceim."

Mennyire van eltervezve a stílusod?
"Mindig megmondták, hogy öltözzek a megjelenésekre és a különleges alkalmakra, az iskolában is. Ha elmentem a barátaimmal és fociztam, barátaim shortot és pólót viseltek, de én farmert és pólót. Szeretek jól kinézni és kényelmesen érezni magam, de mindig valami különleges. Néha farmert veszek fel és fehér V-nyakú pólót, a másik nap meg ki akarok öltözni és felveszek egy szebb pólót és szebb kabátot."

Még mindig focizol?
"Igen! Így szórakozom. Egész életemben fociztam. Mindig velem kell lenni egy focilabdának. A forgatáson, mindig labdát cipeltem magammal. Ha szünetet tartottunk a forgatáson, csak eldobtam és láttam ki akar játszani."

És legtöbbször ki volt az?
"Lenyûgözõen, Kristen volt. Jó a karizmája és célzása. Vele és az asszisztensével, John-nal játszottam."

Mondj egy dolgot a gardróbodból ami nélkül nem tudsz élni!
"A bõrkabátok, olyan mint ez, John Varvatos-tól. Van vagy 5-6 darab."

Nagyon aktív vagy. Hogyan foglalkozol a hajaddal?
"KMS Hairplayt és Redken zselét használok."

Jacob az apjától kér tanácsot. Mit mond neked az apukád?
"Azt mondja, hogy spóroljak, és nincs szükség õrült költekezésre."

Kik a hõseid a színészetben?
"Mióta színészkedem, Denzel Washington. Szeretem Matt Damont és a Bourne filmeket. És Christian Slatert, én játszottam a fiát a 'My Own Worst Enemy'-ben tavaly, és azóta nem láttam õt, hogy a sorozat kijött. De múlt nyáron a Dodger stadionban voltam, és valaki megfogta a kezemet, megfordultam és Christian volt. Jó volt õt látni. Lenyûgözõ pasas, és az egyik legprofibb színész akivel valaha dolgoztam. Sokat tanultam tõle."

Ki volt az elsõ filmes szerelmed?
"Régóta Jessica Alba a 'szerelmem'. Most Megan Fox. Remélem egy napon majd dolgozhatok vele."

Mit szeretsz és mit nem szeretsz egy lányban?
"Szerintem egy lány akkor a legvonzóbb amikor farmert és pólót visel, és csak önmaga. Nem szeretem amikor megpróbálnak túlöltözni. Ezért nem rajongok a magassarkúért. Azt szeretem amikor farmert és lapos talpút viselnek. És amikor azokat a hosszú csizmákat, vagy rövid ruhákat."

Írd le a tökéletes szombat estédet!
"Vacsorázni megyek a steakházba. A legjobbat Vancouver-ben találtam és Keg-nek hívják. Szeretem a steak-et. Semmi szusi, semmi kék sajt, kókusz vagy hasonlók. Az edzõm piszkált és azt mondta, “Több csirkét kell enned! Állj le a steakkel." De nem segíthetek. Olyan fajta srác vagyok aki mindig abban a hangulatban van, hogy vörös húst egyen és hamburgert."

Eltekintve a kajától, mi teszi a pasit igazán pasivá?
"Egy pasinak benne kell lennie a sportban, legyenek barátai akikkel a Super Bowl-t nézi, és aztán elviszi a barátnõjét és ruhákat és ékszereket vesz neki."

Akkor a pasinak erõsnek kell lennie, és aranyosnak. Ez olyan, mintha Edward riválisát Jacob-ot írtad volna le...
"De Edward nem tud focizni vagy farkassá változni. Ahogy én nem tudok ragyogni a napsütésben..."

Forrás: http://en.twilightpoison.com/2010/01/12/taylor-lautner-talks-fashion-and-designers-to-instyle-mexico/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 14. - 14:20:09 10/10
(90123/91798)
POPSUGAR @ EMILIE DE RAVIN

Emilie de Ravin "üdítõ"-nek, "kedves"-nek és "könnyen kezelhetõ"-nek nevezte Robert Pattinsont!

Emilie de Ravin tegnap részt vett a TCA téli turnéján, Pasadena-ban ahol válaszolt a többi 'Lost'-os színésszel együtt a kérdésekre, mielõtt február másodikán indulna a sorozat utolsó évada. A sorozattal kapcsolatos kérdések után, egy kérdésre válaszolt, amely ki mással lett volna kapcsolatban, mint a 'Remember Me'-s partnerével, Robert Pattinson-nal!

Ez az egyik legjobban várt film 2010-ben, fõleg a legutóbbi zsexis poszter után... A munka Rob-bal a 'Remember Me'-ben vs. a 'Lost'-os fõszereplõ pasival:
"Minden élmény bárkivel is dolgozol, mindig más. Nagyon jól éreztem magam amikor vele dolgoztam. Tényleg dolgoztunk a karaktereinken, és a kapcsolataikon és a többin. Õ nagyon könnyen kezelhetõ, és egy kedves pasival dolgoztam, ami mindig felüdítõ."

Forrás: http://www.popsugar.com/7014898
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 14. - 14:17:28 10/10
(90122/91798)
ORANGE.CO.UK @ KRISTEN STEWART

Kristen Stewart mesélt a rajongókról, a 'The Twilight Saga: New Moon'-ról, az írónõvel, Stephenie Meyer-rel együtt töltött idõrõl, és hogy miért van közeli kapcsolata a szereplõtársaival!

Mennyire volt könnyû fenntartani az érzelmes kapcsolatot közted és Robert Pattinson közt, amikor ebben olyan sokat voltatok külön?
Kristen Stewart: "Nos, ahhoz hogy hiányolj valamit, annak el kell mennie. Könnyebb volt eljátszani Bellát a 'New Moon'-ban, mert sok tapasztalatom volt a 'Twilight' miatt. Úgy gondolom, hogy ez a film önállóan is megállná a helyét, ha nem folytatás lenne, mert van értelme. De nem lennék képes rá, hogy eljátsszam, ha nem ismerném... nyilvánvalóan nem tudom, hogy milyen érzés egy vámpírba szerelmesnek lenni, és szó szerint azt érzem, hogy megváltoztatott. De a könyvbeli leírások miatt ez érzékletes. Én elbeszélésû narráció, így mindig tudod, hogy pontosan mit érez. Hogy hogyan tartjuk meg az intenzitást... a történet nagyon intenzív és ez az amit nekünk is csinálni kell."

Robert Pattinson, a szereplõtársad jól csókol?
Kristen Stewart: "Ömm, nagyon jól."

Kommentálnád a vásznon túli kapcsolatodat Robert-el és az ezzel kapcsolatos pletykákat?
Kristen Stewart: "Valamennyi jó kapcsolatom egy színésszel mindig nagyon érzelmes és személyes volt. Ha nincs ez meg, akkor csak hazudsz. Taylorral(Lautner, aki Jacobot játssza) is megvan ez és mindenkivel akikkel eddig dolgoztam és valamit kaptam tõlük. Erre szükséged van... ez nem kitolás veled, hogy valakivel a forgatásról jóban vagy. Magasabb szinten vagy, hogy megismerd a másikat, és így sokkal kényelmesebb és képes vagy az õszintébb elõadásra."

Hogyan reagált a családod a hírnévre?
Kristen Stewart: "A családom zavarba ejtõen büszke rám. A bátyáim egy kicsit védelmezõbbek lettek... túl védelmezõek. Vannak szabályaim, amikor aztmondom: "Nem mehetsz ki és nem üvölthetsz az emberekre ha kamerájuk van!""

Visszamehetnél a meghallgatásokra... Megtennéd? És milyen karaktert választanál a sajátod helyezz?
Kristen Stewart: "Nos, ha választanom kellene, Bellát választanám. Különben, szeretném Alicet alakítani. Neki van a legkedvencebb háttértörténetet a Cullenek közül, és szeretnék játszani az erejével. Szeretném ha lennének látomásaim, szerintem ez nagyon érdekes lenne."

Forrás: http://web.orange.co.uk/article/film/new-moon-kristen-stewart
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 14. - 14:15:02 10/10
(90121/91798)
RADARONLINE @ ASHLEY GREENE

A 'Twilight' Ashley Greene-je gyönyörûen fest a szexis Sports Illustrated fotósorozat képein, amelyet a SoBe számára készítettek, de mi tudjuk, hogy a rajongói többet szeretnének tudni a karakterérõl, Alice Cullen-rõl, a következõ filmrõl, és hogy talán mikor láthatjuk szerelmi jelenetben.

"Egy kicsit több," kezdte Ashley amikor a karaktere szerelmi jelenetérõl kérdeztük, de gyorsan meg is állt, és nem árult el több infót, hogy melyik filmben lesz...
"Majd meglátod a közeljövõben," ugratott. Arról, hogy talán ez nem az 'Eclipse'-ben lesz, azt mondta: "Nem mondom el!"

Egy dolog amit biztosan kitaláltunk, hogy ez a jelenet nem a szívtipró RPattz-al lesz! "Ó ez durva!" viccelõdött Ashley, amikor arról kérdeztük, hogy a nagyon helyes Rob Pattinson-al vajon lesz e valaha szerelmi jelenete... "Azt gondolom, hogy Alice-nek és Edward-nak a különleges képessége miatt is elég érdekes lenne."

Ashley Turks & Caicos homokos partjain pózolt, amikor nem volt rajta semmi más, csak a testfesték, az elsõ Sports Illustrated fürdõruhás fotózása és a RadarOnline.com-nak minden behind-the-scenes infót elárult. SoBe "fürdõruhákban" pózolt, amelyeket a sminkmester, Joanne Gair tervezett, és tükrözik a cég új üdítõinek ízeit, a Cherimoya Punch-ot és a Strawberry Dragonfruit-ot. "Lenyûgözõ volt amit Joann alkotott, valami ami visszaadja az aromát és a palackot." Greene testfestése a cég következõ hirdetéséhez készült, amely majd az SI fürdõruha számában jelenik meg.

Forrás: http://www.radaronline.com/exclusives/2010/01/exclusive-video-interview-ashley-greene-says-gross-rob-pattinson-love-scene
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 14. - 14:11:44 10/10
(90120/91798)
:)
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 14. - 14:11:25 10/10
(90119/91798)
ÚJ YELLOW HANDKERCHIEF KÉPEK

Az MTV-nek köszönhetõen két gyönyörû, hivatalos fotót kaptunk Kristen Stewart 2008-as, eddig meg nem jelent filmjébõl, a 'Yellow Handkerchief'-bõl. A 'Sárga Zsebkendõ' február 26-án jelenik majd meg hivatalosan, Kristen pedig Martinet alakítja a drámában.

Katt: http://hollywoodcrush.mtv.com/2010/01/12/kristen-stewarts-yellow-handkerchief-exclusive-check-out-a-clip-and-new-stills/