Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:29:32 10/10
(90598/91798)
JACKSON RATHBONE - BAKERSFIELD

Jackson Rathbone január 26-án a The Dome-ban zenélt a 100Monkeys-zal Bakersfield-ben, Kaliforniában. Jacksonnak volt egy monoklija... A képekre kattintva eléritek a képen látható lányok élménybeszámolóját!

Katt: http://www.newmoonmovie.org/2010/01/jackson-rathbone-fan-encounter-and-his-black-eye/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:20:41 10/10
(90597/91798)
MTV @ ROBERT PATTINSON

Robert Pattinson azt mondja, hogy a 'Remember Me'-s szerepérõl, hogy 'csak más'!

A new yorki lázadó Tyler nem olyan 'nevetségesen ártatlan' mint a sok férfi fõszereplõ, mondja a 'Twilight' sztárja.

Márciusban, Robert Pattinson betör majd a nagy képernyõre az új, romantikus drámával, a "Remember Me"-vel. Pattinson kilépett a szenvedõ "Twilight" karaktere, Edward Cullen árnyékából, hogy eljátssza Tylert, a kicsit eltérített fõiskolást akinek a családi tragédiákkal kell megküzdenie, közben pedig beleszeret a fiatal lányba, Ally-be, akit Emilie de Ravin alakít.

Az új videóban, amely a film Facebook oldalán jelent meg, Pattinson arról beszél, hogy a szerepe a lázadó, new yorki fiatalságot mutatja be. "Eredetileg, emlékszem, hogy elolvastam a forgatókönyvet és gondolkoztam ... öööm ... szeretném átugrani a párbeszédet és dolgokat," mondta. "Csak más volt."

Pattinson, aki késõbb visszatér majd Edward-ként az "Eclipse"-ben elárulta, hogy Tylerben megvan az a bizonyos dolog, amit eddig nem látott a jelenlegi filmek fõszereplõiben. "Más filmekben sokféleképpen jelenik meg a fõszereplõ, amikor van egy fiatal pasi aki a fõszereplõ és mindig úgy tûnik, mint egy ha jól, és mindig naivnak kell lennie és nevetségesen ártatlannak, így a közönség ezt érezheti vele együtt a történet során," magyarázta. "Tyler nem így érzõdött. Õ egy nagyon jellegzetes karakter volt."

Egy nemrégi MTV News interjúban, de Ravin mesélt az azonnali kapcsolatáról Pattinson-nal. "Elrepültem New York-ba tesztelni Rob-bal, és mi rögtön nagyon jól kijöttünk egymással és azonnal nagyszerû kémiánk volt, ami nem egy egyszerû dolog csak úgy," mondta. "Nyilvánvalóan játszol, de azt akarod hogy meglegyen a kapocs azzal a valakivel. Nekünk megvolt."

Forrás: http://www.mtv.com/movies/news/articles/1630771/story.jhtml
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:18:10 10/10
(90596/91798)
CINEMABLEND @ JOAN JETT

A 'The Runaways' premierje múlthét vasárnap volt, Jett mesélt a cinemablend-nek és sok más riporternek is, hogy milyen volt a film, és milyen hasonlóságok vannak közte és Stewart között, és hogy milyen nehéz volt a lányoknak rock and roll-t csinálni a 70-es években (a válasz: nagyon nehéz). Jett õszintesége és az évtizedek tapasztalata a zenei világban egy igazán lenyûgözõ interjút jelentett. Olvasd el, hogy mit is nyilatkozott.
Hogyan kezdõdött a munka?

"Ez egyébként egy hosszú folyamat volt. Cherie Currie könyvével kezdõdött - írt egy könyvet az életérõl a The Runaways-ben és pár dologról ami utána történt. Kenny Laguna próbált neki segíteni, hogy megjelenjen. Szerintem az õ ötlete volt, hogy a The Runawayst be kell juttatni a Rock and Roll Hall of Fame-be. Nem vagyok biztos a pontos részletekben, de benne volt Linson-ék figyelme is [a producerek: Art és John Linson], és õk hozták Floriat a fedélzetre, hogy írja meg a forgatókönyvet. Ennél a pontnál volt, hogy azt hiszem elkezdtem komolyan venni, és elgondolkoztam, benne vagyok? Nagyszerû emberek vannak mögötte, megvoltak nekik a számok, és úgy szerettem volna látni, hogy a The Runawayst hitelesen csinálják meg, mert ez egy olyan valami ami nagyon sokat jelent nekem."

Milyen volt látni, hogy Kristen Stewart alakít téged?
"Szerintem õ egy nagyon valódi ember. Eredeti. Érdekelte és nem csak egy új film volt. Levágatta a haját, tényleg beletette magát. Nem arra célzok, hogy a szájába kellett adni a szavakat, de amit kaptam arról úgy érezte, hogy igazságosan kell megcsinálnia. Tudta, hogy a The Runaways-nek vannak rajongói, tudta, hogy nekem is vannak rajongóim, és odafigyelt arra hogy eredeti legyen. Csodás volt körülötte lenni. Nagyszerûen kijöttünk. Ez nagyon ijesztõ - mert amikor fizikailag együtt látsz minket, az energia annyira hasonló. Ahogy mozgunk, ahogy a kezeink mozognak és a hajunk, ahogy beszélünk, ahogy elkezdjük és nem fejezzük be a mondatokat. Ez nagyon bizarr, de nagyszerû értelemben. Amikor látod Kristent énekelni, azt tényleg õ énekli. Ugyanez van Dakotaval és Cherievel. Szerintem hihetetlen munkát végeztek. Nagyon büszke voltam."

Forrás: http://www.cinemablend.com/new/Sundance-Interview-Joan-Jett-16732.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:15:51 10/10
(90595/91798)
MTV @ JOAN JETT & CHERIE CURRIE

Az eredeti Runaways mesél arról, hogy milyen volt Kristen Stewartot és Dakota Fanninget látni, ahogy eljátszották õket!

'Lenyûgözõ volt,' mondta Joan Jett.

A Sundance Filmfesztivál az egyesülésekrõl szólt, a szereplõk és a készítõk akik hónapokat vagy éveket dolgoznak a filmeken mielõtt találkoznának a Rocky Mountains-ben, hogy promotálják az új filmjeiket és aztán néhány after partin is részt vegyenek. Vasárnap este az Eccles moziban a fesztivál egyik legkülönlegesebb egyesülésének lehettünk szemtanúi, amikor a 70-es évek lánybandájának, a Runaways-nek a tagjai besétáltak a vörös szõnyegre azokkal a sztárokkal akik õket alakítják az életrajzi ihletésû "The Runaways" filmben, amely a banda történetét és sikereit, valamint bukását meséli el.

Szóval itt volt a Runaways gitárosa és szóló sztárja, Joan Jett mellette pedig ott állt a filmbeli Joan, azaz Kristen Stewart, az énekesnõ Cherie Currie és mellette az õ fiatalkori énjét megszemélyesítõ Dakota Fanning (mindketten a "Twilight" saga sztárjai). Amikor arról kérdeztük õket, hogy milyen volt elõször látni a fiatal színészeket a Runaways cuccaiban, Jett és Currie szemei felragyogtak.

"Lenyûgözõ volt," mondta Jett, aki a banda gitárosa volt, az MTV News-nak. "Szürreális volt. Amikor elõször találkoztam vele, a haja még hosszú volt. Aztán miután befejezte a 'New Moon'-t, levágatta és láttam õt LA-ben néhány próbán és nagyon hihetetlen volt. Mindketten sokat nevettünk mert ez szürreális."

Nagyon hihetetlen, igen - Currie elárulta, hogy úgy érezte, mintha az egész tapasztalata nem is lett volna valós. "Túl sok volt számomra, hogy õszinte legyek hozzád," mondta Fanning-rõl a karakterében. "Az elsõ alkalommal, megláttam hogy milyen lesz a közönség és ránéztem a Runaways-re. Ez akkor helyes volt. Ez az egész annyira szürreális! Elmentem aludni, felébredtem ebbõl a lenyûgözõ álomból és nem tudtam felébredni. Nem akarok felébredni. És tudod mit? Nem is kell!"

Valóban nem ébredt fel. A valós és a kitalált Runaways hamar megérkezett a film premierjére, aztán órákkal késõbb a Bing Bar-ban voltak a Main Street-en a hivatalos after partin.Vasárnap éjszaka ez volt a legütõsebb buli és fõleg azért, mert ott voltak a "Twilight" franchise sztárjai Stewart és Fanning.
Ahogy Currie mondta a vörös szõnyegen, a fiatalok nagyszerûen kezelték a figyelmet. "Milyen nagyszerû lányok," mondta. "Szerintem õk hihetetlenül gyakorlatiasak. Nagyon büszke vagyok, hogy ismerem õket."

Forrás: http://www.mtv.com/movies/news/articles/1630782/story.jhtml
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:13:39 10/10
(90594/91798)
TWITTER - 'REMEMBER ME'

Robert Pattinson március 12-én megjelenõ új filmjének, a 'Remember Me'-nek a kis csapata elkezdett twittelni! Allen Coulter, a 'Remember Me' rendezõje és Will Fetters, a forgatókönyvíró január 27-én és 29-én kezdték el felfedezni a Twitter világát! Itt vannak az eddigi üzeneteik:

Ömm, gondolom a 'Remember me' promóció kapcsán csatlakoztak a Twitter-hez, na és mindketten megjegyezték a 'Kérdezd Robot!' videót:)
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:12:24 10/10
(90593/91798)
'THE RUNAWAYS' - STYLE STUDIO

Valaki hallott valami olyan pletykát, hogy esetleg a 'The Runaways'-nek lesz/lenne valami tavaszi kampánya - és ráadásul ez a sminkiparral van kapcsolatban - a film megjelenése kapcsán. Nos, tegnap ugyanis Ke$ha - Sebert, a Tik-Tok énekesnõje - a Grammy Style Studio-ban volt. Egy-két érdekes dolgot lehetett felfedezni a háta mögött...

Make Up For Ever Love - The Runaways: http://twitter.com/makeupforeverus
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:11:19 10/10
(90592/91798)
AZ LG SZTÁR-NAGYKÖVET!

Tegnap és tegnapelõtt még csak a találgatások folytak, hogy vajon ki lesz az LG spanyol sztárnagykövete. Nos, elõször megjelent egy promóvideó amelybõl már lehetett gondolni, hogy az LG-nagykövet nem más, mint a mi farkasfiúnk!

Tegnap este pedig végre megjelent az elsõ promóposzter, és Taylor Lautner szerepel rajta! És igen Taylor az LG és az Orange Star nagykövete!

Katt: http://taylorlautnersource.com/2010/01/30/taylor-as-lgs-star-ambassador/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:08:53 10/10
(90591/91798)
VF 'WELCOME TO THE RILEYS' Q&A

Múlthét szombaton a Vanity Fair is készített egy hosszabb interjút Kristen Stewarttal a 'Welcome To The Rileys' premierje kapcsán. Az interjúban Melissa Leo-val és a rendezõ, Jake Scott-tal látható.

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=wAHnvHtHIQI&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:08:04 10/10
(90590/91798)
'NEW MOON' DVD-DOBOZOK MEXIKÓBAN

A Crepsulo Meyer 4 különbözõ 'New Moon' DVD doboz képét küldte el, hogy milyen különleges csomagokat lehet majd megvásárolni Mexikóban március 20-a után. Én már megint irigykedem!

Az elsõ dobozban van egy szóló DVD, kártyák, tanúsítvány és egy papírszatyor. A második doboz tartalmaz egy szóló DVD-t, kártyákat, tanúsítványt, 'New Moon' karkötõt, és egy hátizsákot.

A harmadik dobozban található egy szóló DVD, kártyák, tanúsítvány, 'New Moon' karkötõ és sapka. A negyedik doboz: szóló DVD, kártyák, tanúsítvány, 'New Moon' karkötõ és póló.

Katt: http://www.crepusculomeyer.com/noticias/30-01-2010-exclusiva-de-cm-4-diferentes-cajas-de-edicion-de-coleccion-de-luna-nueva-para-su-venta-en-mexico
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:05:54 10/10
(90589/91798)
BOOBOO STEWART - kIIS FM

BooBoo Stewart és hugai, Fivel és Sage Stewart január 29-én megjelentek a KIIS FM Grammy elõpartiján a Conga Room-ban Los Angeles-ben.

Tegnap pedig BooBoo a Tysons Corner Center-ben jelent meg McLean-ben, Virginia-ban a George CaCeres Foundation rendezvényén. Egyelõre errõl nincsenek fotók.

Katt: http://justjaredjr.buzznet.com/2010/01/30/booboo-stewart-pre-grammy-gifting-guy/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:04:07 10/10
(90588/91798)
BILLY BURKE - ARTIST FOR HAITI

Billy Burke január 28-án megjelent az 'Artists For Haiti Art Auction' nevû rendezvényen Santa Monica-ban, Kaliforniában.

Katt: http://thevampireclub.wordpress.com/2010/01/30/billy-burke-asiste-a-artists-for-haiti-art-auction-28-de-enero/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:03:21 10/10
(90587/91798)
ÚJABB 'NEW MOON' KÁRTYÁK

Tudjuk, hogy a 'New Moon' lassan már lerágott csont... na persze hogy nem az, de lassan már jön az 'Eclipse'! Most pedig megjelent néhány újabb 'New Moon' kártya - trading card - Taylor Lautner-rõl, Kristen Stewart-ról, Jackson Rathbone-ról, Kiowa Gordon-ról, és Nikki Reed-rõl. A képek nagyon szépek, a Rosalie és Jasper fotók mintha promóképek lennének...

Katt: http://www.twilight-gallery.com/thumbnails.php?album=2676
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:00:08 10/10
(90586/91798)
ANNA KENDRICK - VENICE MAGAZIN

Anna Kendrick-rõl nemrég a Venice magazin készített egy nagyszerû fotósorozatot. Anna gyönyörû a képeken, az egész sorozat pedig nagyon aranyos!

Katt: http://www.annakendrickfan.com/gallery/thumbnails.php?album=171
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 16:56:23 10/10
(90585/91798)
VANITY FAIR 'HOLLYWOOD' KIADÁS

Korábban - kb. egy hónappal ezelõtt - írtam nektek a Vanity Fair különleges 'Hollywood' kiadásáról, és hogy Kristen Stewart is szerepelni fog számban.

Itt van egy kis promóvideó és betekintés, hogy milyen lesz a VF címlap (február 8-án fog megjelenni a magazin) és milyen volt a 'hollywoodi tehetségek' fotósorozata. Lenyûgözõ, már nagyon akarom ezeket a képeket.

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=-hBv0mAhjwk&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 16:55:36 10/10
(90584/91798)
PADUCAHSUN @ PETER FACINELLI

A 'Twilight’ színésze Facinelli ma autogramokat oszt a Kentucky Oaks Mall-ban!

Játszani a hihetetlen híres “Twilight” sorozatban azt jelenti, hogy nem szûkölködsz a rajongókban. “(A rajongók) megkérnek majd hogy harapjam meg a nyakukat,” mondta Peter Facinelli, aki a vámpír Dr. Carlisle Cullent játssza a filmekben. “Megpróbálok ettõl eltekinteni.”

Facinelli autogramokat oszt majd ma délután 5-tõl a Kentucky Oaks Mall-ban. Az autogramok és a fotók 25 és 40 dollárba kerülnek, és a befolyt összeggel az UNICEF-et támogatják.

A színészek számára új lehetõségeket kínáltak a filmek.
De nem Facinelli-nek aki már 15 éve ûzi a szakmát...
“Már régóta csinálom a (színészkedést),” mondta Facinelli. “Szerintem ez segít. Vannak rajongóim különbözõ filmekbõl és TV sorozatokból amelyeket eddig csináltam, és rájöttem hogy mennyit jelentenek ezek a rajongók.”

Olyan szerepei voltak eddig, mint a “Can’t Hardly Wait” és jelenleg a “Nurse Jackie” címû sorozatban szerepel.
“Amikor megjelenek ezeken a rendezvényeken (mondjuk olyan mint a szombati) Peterként megyek, nem Carlisleként," mondta Facinelli. “Mindegy milyen fáradt vagyok az utazástól vagy a munkától fertõzõnek találom az energiájukat. Az õ energiájukból táplálkozom.”

Ha egy színészi kézikönyvre lenne szükségünk a hirtelen jött hírnévrõl, Facinelli biztos megtudná írni ezt.
Gyakran ír a Twitter oldalára, amelynek már több mint 1,5 millió követõje van, és az E! 2009 'Legjobb twittelõ híresség'-ének nevezte.

A neten a “Twilight” filmek híreivel és a személyes megjegyzéseivel foglalja le a rajongókat, például hogy a gyerekei megkérték hogy énekeljen és táncoljon nekik a Jonas Brothers “Bounce” c. dalára lefekvés elõtt.

“A rajongók megkértek rá, hogy vegyem videóra és tegyem fel a Twittere," mondta. "erre az õ hivatalos válasza a "Talán," volt.

Akár Cullen-ról vagy akár Facinelli-rõl akarsz beszélni, a “Nurse Jackie” és a harmadik “Twilight” folytatás megérkezik idén júniusban!

Facinelli nyitottan beszélt a következõ filmjeirõl, úgy ahogy az évekkel ezelõtti RV kirándulásról a feleségével, Jennie Garthtal (a “Beverly Hills, 90210” színésznõje) és a három gyermekükkel Kentucky-ban.
A nyilvánosság forgószele azonban megtartotta Facinelli látásmódját, és így mesélt a Cullen karakter hírességérõl.

“Úgy mint minden az életben, csak el kellett döntenem, hogy mit teszek azzal amit kaptam.”

Forrás: http://www.paducahsun.com/features/current/261513-twilight-actor-facinelli-to-hold-autograph-session
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 16:52:01 10/10
(90583/91798)
'REMEMBER ME' - KÉRDEZD ROB-OT! #2

Itt van a második 'Kérdezd Robot!' videó a 'Remember Me' promóciója kapcsán. Robert Pattinson ebben a videóban arra a kérdésre válaszol hogy milyen volt Pierce Brosnan-nal dolgozni.

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=6vxC7P_csWE&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 16:51:18 10/10
(90582/91798)
'REMEMBER ME' VÖRÖSSZÕNYEG!

MEGERÕSÍTVE: A “Remember Me” premierje Robert Pattinson-nal!

Sok internetes találgatás volt a 'Remember Me' premierjével kapcsolatosan, amelyben Robert Pattinson, Emilie de Ravin, és Pierce Brosnan szerepelnek.
A film amely két fiatal ember szerelembe esését mutatja be, miközben a tragédiákkal kell megküzdeniük, a filmet tavaly nyáron forgatták New York-ban.

És itt vannak az információk a premierrõl, amelyeket a Gossip Cop meg tud erõsíteni.

A Gossip Cop megtudta, hogy a sztárok március 1-én fognak végigsétálni a film new yorki vörösszõnyegén.
A “Remember Me” március 12-én debütál a mozikban nemzetközileg.

Általában a premierek sokkal közelebb esnek a film megjelenési idõpontjához, de Pattinson a “Bel Ami”-n dolgozik Európában és nem tud csak úgy oda-vissza repülgetni Európából, így “Remember Me” így a vörös szõnyeges premier akkor lesz majd amikor a sajtókonferenciák és médiás dolgok zajlanak a filmmel kapcsolatban.

Forrás: http://www.gossipcop.com/confirmed-details-of-remember-me-premiere-with-robert-pattinson/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 16:48:07 10/10
(90581/91798)
Sziasztok!

Hát ismét elmaradtam, de a suli is elkezdõdött, szóval nézzétek el nekem! De igyekezni fogok nem sokat késni a hírekkel, tudom, hogy nektek is fontos ^^
Neele01 2010 febr. 01. - 13:58:48
(90580/91798)
Hajhajhaj...szólok ide is, mert már kikészít. NEm értem egyes emberek miért fricskáznak olyan dolgokat, amit a többség szeret? Ha utálják, akkor legyenek kussban, én sem fikázom más kedvencét. Ha ennyire irigyek tartsák meg maguknak. SEnki nem kérdezte õket. Az újhold filmkritikája a port.hu-n, mást se csinál csak fikááááááz. MErt biztos az a több ezer ember, aki szereti annak rossz az izlése, s csak az övõk jó. S igy elrontani mások örömét. kiakasztanak már. igazán be lehet fogni, senki sem kiváncsi azokra, akik utálják. elõbb olvassák el a könyveket, s ha nem tetszik akkor pofázzanak. de addig ugy gondolom olyan dolgot leszarozni, amirõl fogalmuk sincs elég butaság, és arra vall, hogy az illetõ egy bunkó paraszt. Na...kiadtam magamból :D
10/10
boszy84 2010 jan. 31. - 17:40:52 10/10 Előzmény IamWhoIam
(90579/91798)
Igen, furcsa is volt a TV-ben látni... na nem mintha sokan nem láttuk volna már egy jó csomószor, de akkor is! :D

Amúgy találtam egy cikket a mi kis vámpírunkról:
http://www.nlcafe.hu/sztarok/20100131/vampiros_fiu/