Téma: Ally McBeal

10/10
Meli 2006 szept. 03. - 20:07:41 10/10
(263/2983)
Sziasztok!
Mi a helyzet veletek? Mivel telt a hétvége?
Üdv a fórumosoknak!
10/10
jocsill 2006 aug. 30. - 15:26:22 10/10 Előzmény Blythe
(262/2983)
Helló!

A Születettekben nekem is Susan volt a kedvencem, meg Lynette. Susan azért mert Allys, és Mike isteni pasi, Lynette meg nagyon ötletes... De... Sajna bizonyos dolgokban nagyon konzervatív vagyok, és Gabrielle Solis ezen a határon túl van. Annak ellenére, hogy csak film, az Õ karakterének sok a valóságalapja, és ez nekem sok. Teljesen kiidegelem magam rajta... Ezért marad a szökés, az RTL-en, az legalább tök izgi...
Ráadásul olvastam a 2.évad tartalmát a hivatalos honlapon, és már nem érdekel...

Allyt nem tudnám így megunni, de Ally sajna nincs.

A jet-ski tényleg tuti, de a víz abszolut nincs az arcodban, sõt még a pólóm se lett vizes... Annyi, hogy nehezebb számomra, mint az autóvezetés.
10/10
Meli 2006 aug. 29. - 20:39:39 10/10
(261/2983)
Sziasztok Csajok!
Felénk csak éjjel esett az esõ.
Én tényleg nem tudok hozzászólni más mûsorokhoz. A nethez sincs sok idõm, de ide benézek!
Tegnap este azért megnéztem a leadott utolsó rész Allyról. Helyeske volt a szalagavatós ruciban! Richard szomorúsága (poén volt a tábla!) valóban helyénvaló volt, kissé zavaros lett a munkahelyi légkör.
Valóban Nelle és John kapcsolata furcsa volt, fõleg mikor kiderült a távirányítós akciók sora. :-) Néztem én is a youtube videókat, ott igazán helyeske a páros.
Ally is rendesen hanyatt vágja magát! :-)
Csáó! Szép napokat Mindenkinek!
Lisa111 2006 aug. 29. - 18:12:31
(260/2983)
Köszi a véleményeket a John-Nelle kapcsolatról, egyébként hihetetlenül jó színész ez a Peter MacNichols (remélem jól írtam a nevét), pl mikor Melanieval szakított John, hát én majdnem bõgtem.

Blythe, én is a Született feleségeket néztem, nálam a legjobb börtönös sorozat a Bangkok Hilton...:))
10/10
Blythe 2006 aug. 29. - 10:37:06 10/10
(259/2983)
Sziasztok Ally-sek!
Úristen, Úristen, Úristen... pár napig nem nézek rátok és rögtön mennyit írtok!!! Gyorsan írok vmit, mert még elfelejtetek :))))

Szóval: Nelle és John szerintem se illettek össze, de nem csak azért, mert az egyik szeretnivaló a másik meg bunkó, hanem azért is, mert Nelle nagyon sok mindenben nem csak hogy nem tudta, de nem is akarta megérteni Johnt. Szerintem nem szerette eléggé, mert nem tudta elfogadni õt. Nem is értem, miért akart járni Johnnal - emlékeztek rá, milyen erõszakosan hajtott rá? - szerintem csak trófeát gyûjtött. Pontosan illik a sznob jelleméhez. Bár szerintem John sem tudta teljesen elfogadni Nelle-t, gondoljunk csak a táviránytós cipõsarokra és kontycsatra. Mikor minden rendben volt, már akkor is mutatkoztak jelei, hogy nem tart majd sokáig, mert egyszerûen nem tarthat sokáig így.

Juj, jocsill és milyen jetski-zni? Olyan izginek tûnik, a jetski-n is az? Nem lesz tele az arcod vízzel, hogy levegõt se kapsz?

Mindenki a Szökést nézte aznap este? És a tv2? És a Született feleségek? Én azt hittem, aki Ally-t néz, annak tetszik a Született feleségek is, hasonlít hozzá. Fõleg Susant imádom a csetléseivel, hasonlít Ally-hez. Jókat lehet rajtuk nevetni.

Engem õszintén nem csigázott fel, hogy vmi pasi börtönbe juttassa magát, hogy kihozza a bátyját onnan. Nekem ez kicsit sok. Na nem mintha minden szomszédunk gyilkos lenne, de a Született feleségek könnydebb míg a Szökés elég nyomasztónak tûnik.

Most hirtelen ennyi. Jaj, én megnéztem a youtube-on, mikor Ally találkozik a lányával eddig csak hang nélkül láttam. Óriási, ahogy eldõl és csörömpöl! :-))) Mint az elsõ évad trükkjei. :)
10/10
jocsill 2006 aug. 29. - 09:23:43 10/10
(258/2983)
Helló!

Képzeld, én sem nézek tévét..., csak akkor kerül bekapcsolásra a hazugláda, ha a férjem hazaér a melóból.

Engem nem érdekel, amióta Allyt levették a mûsorról. Bár bevallom, a nyaralás alatt kedvet kaptunk a Szökés címû film nézésére, azt lehet, hogy nézem majd...

Üdv, és remélem az esõzés hamar véget ér!

Bár itt az õsz, de én is jókedvet kívánok mindenkinek!!!!

jocsill
10/10
Meli 2006 aug. 28. - 20:25:08 10/10
(257/2983)
Helló!
Jókedvû napokat kívánok! :-)
Nem is nézek tévét...
Néhány DVD-t néztem.
Majd télen többet nézem. Beharangozták a Sírhant Mûveket, arra kiváncsi leszek.
Hali!
10/10
jocsill 2006 aug. 27. - 20:24:20 10/10
(256/2983)
Mindenkitõl kérdezem, a Szökés címû fil, az RTLKlubon tetszett-e valakinek?

Nekem igen, de Ally helyét a szívemben senki nem veheti át...

Mindenkinek szép hetet, és remélem rövidesen lesz ALly

Üdvözlet: jocsill
10/10
jocsill 2006 aug. 27. - 20:22:40 10/10
(255/2983)
Szeva, sajna csatlakoznom kell Meli válazához, hiába írtunk kérdést, hogy mikor kezdõdik, nem válaszoltak, így nem tudom én sem a kezdés, illetve folytatás idõpontját...

Írj nekünk megint valami fainat...

ÜDv
10/10
jocsill 2006 aug. 27. - 20:20:45 10/10
(254/2983)
Szia lisa111!

Szerintem ez anno idõ kérdése volt, mert a tûz és víz enyhe kifejezés. John egy kedves, imádni való különc, Nelle pedig egy elitista sznob (meg kell mondjam, ahogy a jogot csinálom az egyetemen, ezzel nap, mint nap szembesülök, mert a jogászok, jogász professzorok nagy része ilyen. Nem szeretik az új húst, mindenkit "kukabúvárnak" tartanak, pedig ez nem így van. A régiek között is vannak kukabúvárok és az újak, illetve leendõk között is jók...)

Szóval szerintem is felháborító Nelle karakterében, pl. hogy aki nem jogász, vagy gazdag, az szart se ér, pedig egy csóró, akár 8 osztály végzettséggel, lehet emberileg ezerszer értékesebb.

Nelle egy érzéketlen jéghegy volt, John pedig csupaszív édes pasi... Téynleg Ally a lelki társa...

Ja és John tuti különcsége nelle szemében gyengeség volt, és Nelle nem állhatja a gyengeséget... Szerintem...
10/10
jocsill 2006 aug. 27. - 20:12:32 10/10 Előzmény Meli
(253/2983)
Hellóka!!!!

Nos, nagyon árnyalt személyiségem van, ennek köszönhetõen a férjem sem nagyon tud kiigazodni rajtam. Csupán két személy ismer tökéletesen, Anyukám, és Anne Shirleysen szólva a kebelbarátnõm, Julcsi. Mindkettõjüket imádom, és õk is engem (legalábbis így tudom :-))

Nagyon szeretek nevetni gyerekkorom óta, de sajna néha erõt vesz rajtam a csüggedés, remélhetõleg még így is többet nevetek...

Igen, szerintem is furi, hogy Ally sosem tud nevetni a maga botlásain, pedig isteni ezeken nevetni...

Örülök csajszik, hogy itthon vagyok, és írhatok nektek, a férjem épp most kérdezte mi a manót csinálok, és mit tudok ennyit írni... Jó társaságban csak úgy f.som a szót :-))))

Üdv Nektek, már tökre hozzám nõtt a fórumozás...
10/10
jocsill 2006 aug. 27. - 20:06:15 10/10 Előzmény Blythe
(252/2983)
Az biztos, hogy Oscart nem érdemelt volna, de ez van... Sokakkal megesik ez, hogy olyanért díjazzák õket, amiért nem is járna, ez az élet... :-(

Ami Catherine-t illeti, nem imponál, hogy a kõgazdag, és évszázadokkal öregebb Mr. Douglas lett a férje. Lehet, hogy tényleg szerelem, de egy kicsit kétséges... Egyébként tényleg szép, és különleges, no meg nem deszka, és jó színésznõ is, de nem segít az sem, hogy a férjem él, hal érte... (tény én is "formás" idomaimmal ejtettem rabul, anno) :-)

Jane Austen a Büszkeség és Balítélet óta a kedvencem, Mark Darcy az a pasi, akiért tutira elolvadok, Colin Firth nagyon jól hozza... A Mansfield Park sem rossz, de nekem az Értelem és érzelem annyira nem tetszett. Vicces, de az Emmát nem olvastam, csak tudom a sztorit, és felkeltette az érdeklõdésemet, minden vágyam, hogy nekem is meglegyen Jane Austen összese, illetve Shakespeare-t is imádom, na nem a nyelvezete miatt, de a Szentivánéji Álom isteni olvasmány... és Calistával afilm csodás...

A fogyi még odébb lesz, de nem tetszem magamnak, és szó szerint: nincs egy rongyom amit felvegyek. Emma izgága, lehet, hogy ledolgozom majd így is..., reménykedem...
10/10
jocsill 2006 aug. 27. - 19:56:17 10/10 Előzmény Blythe
(251/2983)
A vidinyótrükkök nagyon hiányoznak, annak ellenére, hogy Calista arca tényleg klafa, de anno engem is ez fogott meg. (tény Anyuék ezért mondták, hogy Te jó ég..., de nekem nagyon tetszenek...)

Nem tom, nekem Robert miatt nagyon tetszett, de talán a legeredetibb az 1. évad volt...
10/10
jocsill 2006 aug. 27. - 19:54:06 10/10 Előzmény Blythe
(250/2983)
Szia!

Nagyon köszi, visszaértünk, istenien éreztük magunkat, a Tisza-tó nagyon jó hely.

Megkereszteltük a kislányunkat, mostantól Szent Emma grófnõ és Szent Anna a védõszentjei... Nem tudod véletlenül, hogy kis volt Szent Emma, mert még a Vatikán honlapján is keresgéltem, de nem leltem.

Igen, szerintem is jobb, ha valaki enyhén szeleburdi, bohókás, mintha állandóan morci lenne. (én példul egyszer felborultam a gurulós székkel, kezemben a kínai kajámmal, a nyári szünetben bérszámfejtenem kellett, és így csak én kaptam röhögõgörcsöt...)

Blythe nagyon köszönöm hízelgõ szavaidat, igazán jól estek. Én novemberben leszek 27, de már elõre parázom... Az biztos, hogy a kis családom a vigaszom, boldogságom, de hogy irigyelne, nem hinném, bár lehet... Én nem irigylem, de a bérének töredéke kihúzna a kakiból, mert a GYedem maximális összegen is fika...

Na de inkább vigadjunk... Jet Skiztem Apukámmal közösen... :-)))
10/10
Meli 2006 aug. 26. - 22:42:00 10/10
(249/2983)
Halihó!!
Omachel, sajna fogalmam sincs mikor lesz a folytatás.
Lisa111, szerintem John és Nelle azért szakított, mert Johnnak nem tetszett Nelle lenézõ modora. Elvei szerint ha nem lenne ügyvéd és gazdag, Nelle szóba sem állt volna vele. Ekkor csalódtam Johnban, hogy nem leckéztette meg okosan Nelle-t, hanem elkezdte cikizni mindenféle odaszólással. Erre Nelle is ugyanolyan lett és undokok voltak egymással. Aztán amikor John beszorult a lifte úgy rendesen :-), Nelle egyszerûen a közölte, hogy szakít. Szóval nekem így jött le.
Más mit gondol?
Sziasztok!
Omachel 2006 aug. 26. - 07:36:38
(248/2983)

Sziasztok!

Látom, szerencsére nem halt ki ez a topic annak ellenére sem, hogy a Viasat 3 nem hajlandó leadni az ötödik évadot... Eddig elvoltam valahogy, hiszen vissszanéztem a régebben felvett részeket, amelyekbõl akad jópár, de szerintem sajnos korántsem elég... De most, hogy elfogytak, nálam is kezdenek mindenféle elvonási tünetek jelentkezni...

Nem tud senki semmit arról, hogy mikor kezdik el végre az ötödik évadot?
Lisa111 2006 aug. 25. - 17:18:30 Előzmény Blythe
(247/2983)
Én is nagyon szerettem azokat a trükköket !!!
És hogy voltak ezek a zenés jelenetek !!! :))
Az én kedvenceim az 1 és 2ik évad, 3ik évad eleje, 4ik évad eleje, meg amiben volt RDJ...(a 4ik évad 2ik fele különben nekem uncsi volt)
Lisa111 2006 aug. 25. - 17:16:00
(246/2983)
Sziasztok !!
Éppen John-Nelle videokat nézek a youtubeon, és eszembe jutott, hogy én nem értettem egész pontosan miért szakítottak... Szerintetek???
10/10
Meli 2006 aug. 24. - 20:11:43 10/10 Előzmény Blythe
(245/2983)
Szia Blythe!
Köszi az ismertetõt. Szóval akkor elhagyta a párja azt a férfit.
Valóban szuper a zenés-táncos rész a sorozatban. Egyedülálló az biztos! Sok vidámság van benne, és jó hangulat.
Szia-szia!
10/10
Blythe 2006 aug. 24. - 09:01:07 10/10
(244/2983)
Helló Meli!
Abban a részben a nagy orrú pasi egy transzvesztita (hú, asszem még sosem próbáltam leírni, bocs ha nem jó) szóval egy Barbra Streisand imitátor a pasi és azért mûtteti meg az orrát, hogy jobban hasonlítson az énekesnõre. A mûtét után beperli a sebészeket, mondván túl nagy lett. Végül Nelle kiszedi belõle a valódi okot: valójában a pasi barátja még a mûtét elõtt megmondta neki, ha kés alá fekszik, elhagyja, tehát végülis azért perelt, mert elhagyta a pasija - na nem mintha errõl tehetnének a dokik, mert a mûtét a saját ötlete volt. Azt hiszem, végül Nelle rá is beszéli és elállnak a pertõl, és hogy felviduljon, Nelle ráveszi a pasit, hogy énekeljen a bárban.

Igen, igen a trükkök nagyon jók voltak, ezek nélkül a sorozat kezd lassan ilyen Melrose Pllace-es ki kit szeret, ki kivel jár fajtába átcsapni. De az Allyben legalább sok jó dal van :) Ez a másik, amiért én imádom a sorozatot, mert minden szereplõnek van egy zenéje, amivel be lehet õt azonosítani. Sok sorozatot nézek, de ilyen azóta sem volt. Pedig óriási ötlet! :)