7/10
napraforgó 2013 ápr. 23. - 17:07:05 7/10
(333/1893)
Birtam, ahogy mozgott, mindig ellentétesen a többiekkel. Tényleg nagy volt a kontraszt, sötét volt kívül-belül, ehhez képest "fényes nappá" vált...

A nõkre visszatérve: Szinte mindegyik ugyanaz a tipus. Alma, Discua és Martha akár testvérek is lehetnének. Hasonló arcforma, középen nagyon fölhúzott szemöldök, hosszú, ápolt, hullámos hajkorona, ápolt külsõ. Mindannyian a harmincas éveik elsõ felében.
Veronica és Patricia fiatalabbak lehetnek, nem annyira mûviek, megcsináltak. Ide lehet még venni Vero könyékig steril kesztyûs házvezetõnõjét (Miranda, v. Minerva??) is. Õk is hosszúhajúak, csinosak.
A többi nõ nem annyira egyen-külsejû, õk karakteresebbek, Szocsitl, Maricela, Susana - ez utóbbi korban is eltér a többitõl.
6/10
suxel 2013 ápr. 23. - 16:45:51 6/10
(332/1893)
Valamiért nekem a pszichológusnõ nem tetszik, ha ránézek a nõ arcára, rögtön valami negatív személyiség ugrik be. Még ennyi rész elteltével is nehéz elhinnem, hogy pozitív karakter akar lenni Martha. Valamiért úgy érzem, hogy Elias és a pszichológus közelebb kerülnek egymáshoz, míg Maricelát figyelmen kívül fogja hagyni a csajszi nagy bánatára.
Fernando úgy kitûnt a tömegbõl a fekete öltönyével, hogy nicsak. Mindenki csupa fehérben õ meg, mint egy fekete bárány.
7/10
napraforgó 2013 ápr. 23. - 16:21:52 7/10 Előzmény napraforgó
(331/1893)
Megtalálták a tollat. Közben Rog tövig lerágta a körmét. Patricia meg hergelte közben, de Rog rá se hederített, sõt lehurrogta.
Fernando, mikor elindult Discuával a vallási közösségbe, még csak "egy csepp volt az univerzum óceánjában", de ott úgy megvilágosodott, hogy "fényességes nap" lett belõle... :-D))
Szocsi anyukája - egy undok banya, de arra remekül ráhibázott, hogy Maricela affektál és megjátsza magát.
Chatita ma aranyos volt, mindenkit befogad, mindenkit megetet. Maricela úgy látom rágerjedt Eliasra... Szegény Ricardo, hiába töri magát...
Valentina helyes volt a pszichológusnõvel, Eliasszal és az anyjával közös jelenetben is.
7/10
napraforgó 2013 ápr. 22. - 19:54:46 7/10
(330/1893)
Csoda, hogy a kukásautó nem tiporta el Fernando autóját. Hogy bepattant Ferdi a kukásautó belsejébe, szemetet túrni. És jó büdös is lett tõle... Habár két akkora zsák dolcsiért én is vállalnám a répaszagot.... sõt egyért is.

Cardenas sem semmi a szerelmes ömlengésével. Jópofa volt, amint a virág lehervadt a kezében, pont, mint a kedve, ikor meglátta Jessicát Kacorral.

A pszichológus hölgy, Marta is egész jóképû nõszemély, nemde? Úgy látom, hogy a nõi szereplõgárdát valami szépségverseny helyezettjei közül válogatták - igazán csinos mindegyik.

Discua, mint Mester! És minek a piramisáról hadovált? A megvilágosodáséról, vagy mi is volt az???

Farkasemberünk meg vérben forgó szemmel vicsorgott Almát és Jesust kukkolva a biztonsági kamera felvételén! És hoppá, a minden lében kanál lotyó nem felbukkant megint nála?

Na vajon Alma és Jesus megtalálja vajon azt a fontos tollat az asztal alatt?
6/10
suxel 2013 ápr. 22. - 15:26:18 6/10
(329/1893)
Jessica nagyon vicces a Discua-utálattal. :D :D Diszkó, az a fénymániás stb. Jól áll neki ez a duli-fuli szerep! :D Nekem õ a legviccesebb alkalmazott a cégnél. :)
7/10
napraforgó 2013 ápr. 22. - 07:23:26 7/10 Előzmény Haversrac
(328/1893)
Nekem is Fernando a kedvencem. Istenien alakítja az ostoba, befolyásolható, nõbolond figurát. Alig várom, hogy milyen lesz, ha Discua hatására õ is "elindul a fény felé"....
Alma és Chucho kicsit vérszegény szerep. Chucho eleinte állandóan bajba keveredett, de egyre kevésbé ügyefogyott. Most inkább körülötte, hozzá kötõdõen történnek a dolgok, nem vele.
Veronica nagyon szép, de a szerepe ellenszenves. Eliast is bírom, ahogy az 5 évi böjt után mindent be akar pótolni, zabál és iszik, amennyi csak belefér. Szerintem õ a végén visszakullog Verohoz, aki viszont enged az egészség- és tisztaságmániájából.
Chatita kissé bugyuta az amnéziájával, de vannak jó pillanatai, pl. a bilis jelenet.
Rogelio és Patricia kettõse nekem nem túl szimpatikus, a nõ csinos lenne, de a szerepe szerint egy sz*rkeverõ lotyó, aki mások hátán próbál elõrejutni a semmivel. Rogelio meg álszent, bár bukik a lotyóra, de a világ elõtt megjátsza magát és egy decens szép nõt akar elvenni. Kíváncsi vagyok, hogy a sötét üzelmeivel lebukik-e valaha.
Susana asszonyon több festék van, mint amit a jó ízlés megkivánna, Maricela meg egy ostoba tyúk, aki a hazugságaival elõbb-utóbb lebukik. Jessica meg, aki eddig a hivatal szépe volt, jócskán háttérbe szorult, elõbb az íróasztalát veszítette el, majd az imádóját, ezeket érthetõen rosszul viseli.
Malvino és Silverio ügyefogyott bûnözõ kettõse is vicces. Vajon miért szemetes zsákban próbálták a pénz kivinni Rogelio házából? (Egyáltalán miért kellett azt elvinni valami ócska raktárba?)

Mindent összevetve eddig elég szórakoztató a sorozat, a túlzásaival a commedia del'arte, vagy a harsány népszínmû mûfaját idézi.
7/10
napraforgó 2013 ápr. 22. - 07:02:46 7/10 Előzmény suxel
(327/1893)
Anyámnak volt egy kolléganõje (amikor még dolgozott), akit Ninelnek hívtak. Ez a Lenin név fordítottja..... a hölgy apukája nagy kommunista volt. Lehet, hogy Conde kisaaazony apja is?
6/10
suxel 2013 ápr. 21. - 11:36:12 6/10
(326/1893)
Ninel Condenek aztán vannak pikáns képei. Remélem ezért nem raknak ki innen.
http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/744303434.jpg
10/10
Haversrac 2013 ápr. 21. - 00:16:44 10/10
(325/1893)
az biztos Fernando nélkül kevesebb lenne ez a sorozat:D

Nekem sok kedvencem van. a Fõhõs Jesus, bár mostanában nem csinál már annyi galibát, mint az Avonnál. Kezd egyre határozottabb lennie (tipikus Colunga szerep). Alma tipikus nõi fõhõs, nem kedvenc, de elfér nálam. Patrícia nagy kedvenc korábban leírtam miért. Fernando utánozhatatlan az az ürge kész, Rogelio is zseniális. Malvinoék most kezdenek belendülni, amióta a fõnök házába költözött azóta szakadok ezen a Malvinón:D:D És nekem megmondom õszintén az is tetszik, amikor Chatita nem emlékszik semmire hirtelen:D:D Elias is pozitív szereplõ és mostanában vicces is az állandó evési mániájával és a részegségével is. Xocitl kezd idegesítõ lenni, Discua látványelem, Maricela látványelem, ahogy a könyvelõk is maximum töltelékek. Veronica nagyon negatív számomra õt nem hiányolnám nagyon, ha nem lenne. Viszont én nem csípem a gyerek szereplõket, de Valentinával semmi bajom sincsen. Sõt még egészen szimpatikus is, nem az az idegesítõm visítós gyerek, akiket nem csípek.

Egy biztos mindezek ellenére, amit leírtam tartom azt, hogy Fernando, Rogelio, Patrícia, Chatita és Jesus nélkül ez a sorozat semmit nem érne:DDDD
7/10
napraforgó 2013 ápr. 20. - 18:00:48 7/10 Előzmény suxel
(324/1893)
Kösz, hogy szóltál! kérdés, hogy ezt az idõpontot betartják-e?
violet82 2013 ápr. 19. - 23:59:44
(323/1893)
Pedig milyen jó volt a mai rész vége, Fernando a kukás autó nyomába eredt. :D
A Malvino-Rogelio-Fernando trión sokat lehet nevetni, nagyon jól játsszák a szerepüket.
doramonika87 2013 ápr. 19. - 23:54:19
(322/1893)
Nekem nagyon tetszik a PEAM, de a TV2 sajnos tönkre teszi.
6/10
suxel 2013 ápr. 19. - 21:58:27 6/10
(321/1893)
Nincs rá utalás, hogy õ lenne a gazdi: C.A., aki a sorozatban Veronica Hierrot kelti életre, így fejezte ki az érzéseit az elhunyt állat iránt: Meghalt Sansón, a PEAM kutyusa. Minõ szomorúság!

Nincs semmilyen birtokos szerkezet a mondatban, ami arra utal, hogy a kutya Claudiáé lenne.
10/10
Milibindi 2013 ápr. 19. - 21:40:50 10/10
(320/1893)
Igaz én csak googli fordítóval olvastam el, de az alapján úgy tûnt, hogy Claudia Alvarez volt a gazdi
10/10
Milibindi 2013 ápr. 19. - 21:38:45 10/10 Előzmény Haversrac
(319/1893)
Arról nem is beszélve, hogy mennyit árt ezzel a gyereknek! íAz immunrendszere sem tud rendesen megerõsödni asz állandó fertõtlenítés miatt! Bizonyított tény, hogy a kisgyerekeknek szükségük van bizonyos mennyiségú koszra amit játék közben szed össze pl homokozóban stb . Aztán ha haza mennek el küldi az ember fürödni.
6/10
suxel 2013 ápr. 19. - 21:32:41 6/10
(318/1893)
Én nem tudom kinek a kutyája volt!
10/10
Milibindi 2013 ápr. 19. - 21:28:33 10/10 Előzmény suxel
(317/1893)
:(:(:( Szegény Sanson! Úgy sajnálom Sajnos a bulldogok nagyon érzékenyek , kicsit futnak már fulladnak, szülni sem tudnak természetes úton, horkolnak ....Aki kitenyésztette jó nagy állatkínzó volt!
Ezek szerint Claudia Alvarez kutyusa volt.
A szívinfarktus tényleg borzalmas az én elsõ kutyám Pongó is így halt meg a szemem láttára és nem tehettem semmit 14 éves vpoltam akkor.
6/10
suxel 2013 ápr. 19. - 21:07:49 6/10
(316/1893)
Gondolom észrevettétek, hogy a sorozat 14:50-re költözött 15:20-ról. Béna egy társaság a tv2-csoport, hogy soha semmi nem jön be nekik, és mindig variálnak ezért!
10/10
Haversrac 2013 ápr. 19. - 16:21:32 10/10
(315/1893)
Na igen, gondoltam én, hogy kicsit álszent, hogy összekaptak Jessicával:D annyira tipikus nõi harc volt.

Szakadok micsoda hülyék ezek a Malvinóék:D:D:D Kidobatják a pénzt a kukába...
7/10
napraforgó 2013 ápr. 19. - 08:33:45 7/10
(314/1893)
Bocs ----> Discua