Téma: Andor

6/10
TheOldMan 2022 nov. 17. - 15:50:04 6/10
(3/23)
Nekem nem jött át. Talán azért, mert Star Wars érzés nem volt meg. Nem krimire vagy thrillerre szomjaztam, én jobban örülök egy űrkocsmának, különös lényekkel, egyszerű történettel. Kémfilmet akarok nézni, akkor elő veszem a régi fantasztikus kémfilmeket, nem egy Star Wars sorozattól várom ezt. Számomra a régi filmek legrosszabb jelenetei is a birodalmi karót nyelt katonáihoz fűzödik, itt pedig folyamat ezt kell néznem. Ráadásul a színészek nem jöttek be, az egyetlen Skarsgard.on kívül, idegesítő arcokat láttam és egy halovány Diego Luna.t 6/10. Úgy látszik, nekem a Mandalorian való.
9/10
Andriska07 2022 nov. 07. - 22:13:42 9/10
(2/23)
Számomra óriási mértékben pozitív csalódás. Messziről indít, s az első 4-5 rész tényleg vontatottnak hat, de aztán olyan izgalmassá vált, hogy nehezen tudtam hova tenni. Szó nincs arról, hogy nagy hősök, nagy tetteket hajtanának végre, gyakorlatilag a legalsó szinten mutatja be a történéseket a birodalom mindennapjaiból. Aki nem szereti az ilyen jellegű kidolgozottságot, s csak a látványos akciót keresi, az csalódni fog. Feltűnően okos, precíz és értelmes párbeszédeknek lehetünk tanúi, amely szintén szokatlan az utóbbi években minden vonalon. Nagyon kíváncsian várom a fejleményeket. A számomra eddig csak kínnal tudomásul vett Mon Mothma is teljes értékű és érdekes szereplővé vált. A börtönös rész pedig a hibátlanul ráncfelvarrt Fortress-film a '90-es évekből. A Star Wars számomra mélypontját jelentő Boba Fett után nem várt meglepetés ez a sorozat. S ami a legjobb: az impotens jedik még csak említés szintjén sem jelennek meg, itt tényleg magukra s legfeljebb egymásra vannak utalva a szereplők. Egy dolog ami nem tetszik: aki birodalmi, az csakis genyó lehet, nulla emberséggel. Egyszer készítsenek már sorozatot egy névtelen rohamosztagosról, aki se ide, se oda nem tartozik, csak sodródik és próbál megállni emberként a lábán.
1/10
ardian 2022 szept. 22. - 16:03:27 1/10
(1/23)
Nagyon gáz. az hagyján, hogy unalmas, zavarosak a karakterek az elején, milyen kapcsolatban állnak a főszereplővel, fontosak, vagy sem (valszeg nem...), de rá kellett jönnöm, hogy kívül maradok a sztorin, nem érdekel, mi fog történni a főszereplővel, ami azért gáz. adok még neki esélyt, de egyelőre olyan volt, mint egy paródia. főhősünk, aki még csak nem is szimpi, nem is egy férfiszépség szinte véletlenül megöl két noname senkit, erre a supernáci buzgómócsing, főnöke utasítása ellenére hajtóvadászatot rendez elllene lelkes, de amatőr, jól táplált birodalmi (?) plázaőrökkel. az üldözés vicces, komolyan. SPOILER: nem kapják el. És eddig ennyi történt. a legizgibb most számomra az, hogy fogja lecseszni a főnök hatáskör átlépésért a pláza ászait.