Téma: Angi jelenti

offtopic
aggodalmas 2011 dec. 27. - 22:35:21 Előzmény eroica
(31/71)
ENNYIRE nem akarhatsz rosszat szegény lánynak...

Még fiatal, lehet, hogy idõvel feltör belõle a tehetség,
csak mélyrõl jön, és úgy fest kissé lassan. ;-)
1/10
eroica 2011 dec. 25. - 13:40:24 1/10
(30/71)
Van egy ötletem, amivel sok mindent megúszhatunk!
Alekosz elveszi Angit és élnek mint hal a vízben - azaz láthatatlanul és csöndben!
A majdan születendõ kisdedek IQ-jára nem vállalok felelõsséget!
agipetro 2011 dec. 15. - 11:24:47 Előzmény LillaZL
(29/71)
"errõl a pájáról lekéstem ..."

"erre muszály volt ..."

Bocs, de nem lehetne fordítva?
offtopic
aggodalmas 2011 dec. 03. - 17:07:53
(28/71)
És a "szöprájz! ez meg se repedt!" c. aranyköpéshez egy szavad sincs? XD

Nekem minden alkalommal a "minek iszik, ha nem bírja" aktuális esete jut eszembe róla...

...ezek után kíváncsi lennék mi lenne az a hely, ahova már Õ sem menne ki riportra?

Fukushima? A bagdadi Abu Graib? Netán egy afrikai menekülttábor éjszaka? ;-/
far vik 2011 dec. 03. - 16:49:18
(27/71)
A mai Shaolin-téma kapcsán fogalmazódott meg bennem, ami rettentõen zavar ebben a csajsziban, és ami ma különösen érvényes volt, hogy vagy egy buta liba, vagy azt hiszi, ezt kell játszania - nagy erõs férfiak, "hûû", "juj", "jaj", "ez nekem nem megy". Rendkívül idegesítõ volt. Igazi HP.
10/10
LillaZL 2011 nov. 29. - 23:57:50 10/10
(26/71)
Ó jaj, és ez a két kijelentés miben üti egymást? A tetszést és a nézettséget nem az index-ek alapján, hanem a saját ismeretségi körömbõl leszûrve ítam le. És nem volt miért megsértõdnöm, csak egy jót nevettem, hogy engem leAngéláztatok.
Én már családanya vagyok, már errõl a pájáról lekéstem.
Látod aggodalmas a végén még egyhúron pendülünk, hátha, sosem lehet tudni. Valahol, valamikor...
offtopic
aggodalmas 2011 nov. 28. - 23:03:42 Előzmény LillaZL
(25/71)
Nehogy már besértõdj, Te!

Ugyan nem mentség, de bõven a vitriolos vérszívás határain belül cserélünk itt eszmét!

(Ha gondolod, negatív példának fusd át az olyan "komment-hadszíntereket" mint például
az (indokolatlanul lezárt!) HetiHetes, a "való" világ vagy a hajdúfrizbí topoc-ok...)

Lényeg a lényeg, kell pozítív vélemény is, mint ahogy valahol magam is szimpatizálok
a csajjal – "csupáncsak" az irritál egyre inkább amit, és ahogyan csinál. ;-)))

Ehelyütt (sem) vagyunk olyanok, mint harcos pártunk és kormányunk,
ami érti ugye a viccet, csak nem szereti... Maradj velünk! ;-)
3/10
offtopic
fredi60 2011 nov. 28. - 15:52:11 3/10 Előzmény LillaZL
(24/71)
Ne vedd ennyire a szívedre, de azért van 1-2 megjegyzésed, ami sok ember szemét szúrhatja:

"nem szeretem az igaztalanságot" mondod, miután korábban megjegyezted "Megsúgom neked, hogy a mûsornak sokkal nagyobb a sikere, mint ahogy gondolnád." Ez a kijelentés konkrét tények (nézõszámok) alapján léggé erõsen van megfogalmazva....

Várom Angi nézettségi indexét.
10/10
LillaZL 2011 nov. 27. - 22:37:20 10/10
(23/71)
Miért lennék Angéla? Döbbentem olvasom a nagy leleplezést. Azért, mert szimpatizálok vele? Baj, hogy a sok negatívum mellett megjelenik pozitív hozzásólas? És szerencsére már nem vagyok egyedül. Erre mi jön? Meggyanúsítanak, hogy én vagyok a riporter. Ez már nekem is sok. Csak õ védheti magát? Nem lehet senki, akinek tetszik, aki másképp vélekedik mint ti? Hát jó, hogy ne legyek gyanus, akkor többet nem írok, csak nézem. De erre muszály volt még reagálnom, mert nem szeretem az igaztalanságot.
3/10
offtopic
fredi60 2011 nov. 24. - 15:12:01 3/10
(22/71)
Teljesen igazad van. A csajszi (nõként) nem rossz, de mint "riporter" totál gáz! :)
10/10
LillaZL 2011 nov. 21. - 22:45:31 10/10
(21/71)
Szombat reggel M1-en ez is látható volt: http://videotar.mtv.hu/Videok/2011/11/19/09/Angi_jelenti_az_Operabol.aspx
Ez legalább megmutatja a másik, nem riporteri arcát is. Engem kellemesen meglepett.
offtopic
aggodalmas 2011 nov. 21. - 22:17:39
(20/71)
Pps. Úúúgy tudtam, hogy valahonnan még ismerõs...

http://www.youtube.com/watch?v=1cFPd0k_sb0
offtopic
aggodalmas 2011 nov. 21. - 20:31:37 Előzmény LillaZL
(19/71)
Uramisten, Angi Te vagy? XD

Speciel a jr. díjáról nem tudtam, de a mai felhozatalban már ezen sem akadok fenn...
Bár kíváncsi lennék kiket "utasított maga mögé" és, hogy kik alkotják a bázisát.

Szeretem azt hinni, hogy nem vagyok (még ;-) begyöpösödve, de a szórakoztató riporteri munkáról megvan a véleményem, ami távol áll attól, amit a kishölgy eleddig elõvezetett. Csakúgy, mint a riportokba vitt humor, a valódi humortól, persze, ha annak tekintjük az alsónadrágos magánszámát a rendházban, vagy a spontán állatkerti és/vagy pusztai ámokfutását.

Mindazonáltal tudtommal mazochista sem vagyok, sõt még a csaj is szimpatikusnak látszik, így töredelmesen bevallom, hogy még drukkolok is neki (csakúgy, mint D Tóth Krisztának ;-) ha éppen nem úgy viselkedik, mint aki az amerikai pitén szocializálódott... Mert valljuk be, vannak jó pillanatai – de sajnos nem annyi, amennyit például én elvárnék.

Ps. Nem mintha mentegetõznöm kellene, de a szombat hajnali eszmélésemkor inkább a "legkisebb rossz" elvet követve a fent nevezett sajtómunkást választom, mint a hullarabló tévéshopot, a népbutító telejósdát, vagy az agyhalott újhullámos rajzfilmeket. ;-)))
VADÓCFIU 2011 nov. 19. - 15:30:50 Előzmény LillaZL
(18/71)
szia-sziasztok-- hogy õszinte leygek elõször láttam ma ezt az ANGI JELENTI mûsort-----nekem személy szerint kellemes csalódás volt a mûsor--teljesen aranyos és korrekt a csaj---gondolom nem õ volt az eyetlen jelentkezõ a mûsorvezetésre...és okkal választották õt!
az jutott eszembe hogy szivesen eltöltenék pár napot a társaságában....nem az esetem de megkedveltem a csajt egy mûsor idejének pár perce alatt....kedvelnivaló kis csajszika:))
10/10
LillaZL 2011 nov. 18. - 23:02:55 10/10 Előzmény aggodalmas
(17/71)
Túlságosan aggodalmaskodsz és teljesen feleslegesen. Megsúgom neked, hogy a mûsornak sokkal nagyobb a sikere, mint ahogy gondolnád. Az, hogy éppen nem felel meg a te begyöpösödött elképzeléseidnek és humort is belevisz a riportokba, azt sokan díjazzák. Ha gyûlölöd a csajt, ne nézd. Egyébként most olvastam, hogy Junior Prima Primissima díjat kapot, tehát a szakma is másképp látja, mint te. Úgy írsz és figyelsz itt, mint egy fõ,fõ rendezõ, akinek meg kellene felelni. Valami miatt nézed. Vagy masohista vagy, vagy mégis leköt,vagy netalántán irígy, a posztra, amit Angi betölt. T.i. árulkodó a minden adás utáni "JELENTÉSED", amit mindig véletlenül megnézel. Ha,ha
offtopic
aggodalmas 2011 nov. 12. - 12:08:03
(16/71)
Azt hiszem most fogom megfogadni, hogy soha többet...

...belefutva a szombat hajnali ismétlésbe mit láthat a gyanútlan nézõ?

Hát amint a Pannonhalmi Bencés Kollégium folyosóján (a bentlakókkal történt kedélyes beszélgetést követõen) lecsap egy radiátoron száradó alsónadrágra, és "Mit érdemel az a bûnös, akinek a záloga a kezemben van?" stílusban lobogtatva azt viccelõdik mindezt gondolom a "civilek kíváncsiságával..."

És nem, ez nem egy szilveszteri bakiparádé, ez a mûsor szerves része. ÉN kérek elnézést. ;-/
2/10
Kollagén 2011 nov. 05. - 21:21:20 2/10
(15/71)
Eddig azt hittük, csak kereskedelmi TV-ken vannak kötelezõen "celeb"-ként szerzõdtetett ostoba hisztis tyúkok, plázacicák, stb. Hát ide is betört. Az Angi néven futó hölgy ugyan nem egy plázacica, de a viselkedése abszolút megközelíti azt a „nívót”. Láttam a mûsort, elkeserítõ volt. Csatlakozom, a „civil” szó nem azt jelenti, hogy agyatlan, ostoba, idétlen, stb. A civil nem profi. De ez a sikongató hisztigép utálkozó, tudatlan liba ne kerüljön adásba, ha kérhetnénk. Persze, hiába is kérjük… de szomorúak vagyunk. Átvert nézõk.
offtopic
aggodalmas 2011 nov. 05. - 18:38:05
(14/71)
De azért felkészülnie csak illik?

Vagy akár nemet is mondhat akkor, amikor olyan téma merül fel (mondjuk egy stábértekezleten, amit a riportereknek tartanak, hogy például ennél felkészültebbnek tûnjenek! ;-), amelynek folyományaként férgeket, döglött patkányokat kell érintenie, vagy ahol "vérpapagájok" támadhatnak rá...

Ps. ami lazaságnak tûnik, azt én inkább úgy látom, hogy úgy beszélnek hozzá, mint türelmes atya, hülye gyermekéhez. XD
10/10
LillaZL 2011 nov. 05. - 17:48:55 10/10
(13/71)
A riportert a szerkesztõ és rendezõ utasításai alapján kérdez, cselekszik. A riport alanyok viszont lazák vele és jól válaszolnak. Nem kell sablonosan gondolkodni és mereven viselkedni egy riporternek.
offtopic
aggodalmas 2011 nov. 05. - 17:36:24 Előzmény LillaZL
(12/71)
"Angi, a riporter, a civilek kíváncsiságával látogat el ismert helyekre, tudósít..."

A biztonság kedvéért megnéztem a szinoníma és az értelmezõ szótárban is, de a "civil" szó jelentése nem áll ENNYIRE közel sem a naíva, sem a debil, de még csak a retardált szócikkhez sem. ;-))) De a tudósításnak a kishölgy általi értelmezésében is vélek felfedezni nem kevés eltévelyedést. Felkészületlen, dilettáns, (valahogy remélem, hogy tapasztalatlansága mellet is csupán ÁL)naív OKáJés sajtómunkás tanfolyamot végzett a mi kis "riporterünk."

A "köz"médiumok megújulásának tipikus illusztrációja. Az ilyen "produkciók" miatt kellett kirúgni a Kultúrház komplett stábját, és Weiszer Alindát a Dunakettõre számûzni? Már eddig is egyértelmûnek tûnt számomra, hogy a "köz"tévé valamiért nem szeretne nézettséget, de ezt a szánalmas szerencsétlenkedés megerõsített ebbéli hitemben.

A "kincskeresõknél" és Somogyvámosnál még csak felkészületlennek és gyakorlatlannak tûnt, de amit az állatkertben elõvezetett az már maga volt a dilettantizmus magasiskolája. (Vö. minek iszik, ha nem bírja ;-)

De legalább minden mûsorsávban sugározzák: éjjel, hajnalban, délután. Részemrõl maradok az On the Spot-nál, az már a Spektrumon is bevált, úgy látszik ott nem adtak pénzt a sz@rért - ez csak a "köz"médiumoknál népszokás...!?


Sokan húzták volt a szájukat Tornóczky Anita riporteri teljesítménye kapcsán. Nekik üzenném ezúton: ugye-ugye, van még lejjebb is... Ha vulgárisabb akarnék lenni azt kérdezném: Elnézést kisasszony, Önben kinek a f@szát tisztelhetem?