Téma: Anna

Rockdoll 2006 ápr. 15. - 18:09:57
(163/543)
Na hali,én mondtam,hogy soha se válaszoltok...
De azért dumálokxD:
szval:az operaház fantomjáról...ez a film,musical csodálatos!A fantom meg sztem tök édes volt,én a csaj helyébe vele maradtam volna.Én nem hiszem,hogy a csaj semmit se érzett a fantom iránt.Sztem érzett iránta rajongást,és plátóian szerelmes volt belé.Mert ott az a csók...és a könyvben asszem van más is...A csaj a filmen nem csak egy "puszit" nyomott a fantom szájára a végén,hanem rendesen smaciztak!!!A fantom tök rendi volt a végén,elengedte õket,és olyan aranyosan sírdogálva énekelte,hogy"maszkabál,bújj az álarcod mögé.ott senki se lát..."szval...és a hangja 10000000szor jobb volt mint a nyálas raulé.Sztem.És a fantom nem felejtette el Christint,mert a végén az öreg raul viszi a christine sírjához a zenélõ majmot...amit a fantom sinált valaha...és az öreg raul,meglát egy rózsát a földön a gyûrüvel...(aki látta a filmet tudja milyen gyûrürõl van szó)szal a fantom még él.És Gerald Butler alakította fantom jól nézki.Nekem tetszik álarcban,és a torz része az arcának nem olyan veszélyes.Egy kis plasztika...és fantom mind két arc "része" tök macsós!!xD
Na abba hagyom,de a csaj tök bolond,hogy nem a fantommal maradt.A don Joanos ének után ahol úgy letapizták egymást,hogy félõ volt,hogy a fantom öhöm...,hogy mondjam,naon beindul,de csaj is...szval értitek,szval már nem értem,hogy ezek után a csaj mért nem vele maradt.
Na ehez szóljatok hozzá!!!XD
Én megyek és várom a válaszokat!!!Puszi!!!
Rockdoll 2006 ápr. 13. - 15:55:22
(162/543)
Szisztok,
régen írtam már,bocs...Csak soha nem válaszol senki...:-(
A három testõrt még nem végesztem ki,de már nincs sok hátra!!!:D
De megtaláltam a világ második legjobb filmjét!!!
Az operaház fantomja.!!!!!Gerald Butler:fantom,ez a musical valami csodálatos.A fantom tök sexi,és én azzal maradtam volna volna nem a hülye raullal!Ti láttátok a filmet?
na puszi
aralk1 2006 ápr. 12. - 10:23:27
(161/543)
Sziasztok Rokon lelkek!

Én is külföldön leszek pár napig (síelni megyek Ausztriába)!

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket!

Jó hír: a férjem ápr. 21-én államvizsgázik, utána már lesz idõnk az Anne DVD-vel foglalkozni!

Puszi!

Jövõ héten jelentkezem!
hallatlan 2006 ápr. 12. - 09:36:03
(160/543)
Sziasztok!!

Nagy a pangás...

Nem igazán volt idõm írni, de be fogom pótolni. egyszer... :)
Most egy ideig nem fogok Mo-n tartózkodni(Rómában leszek), de ha visszajöttem írok.
Acica 2006 ápr. 11. - 19:28:42
(159/543)
Sziasztok!

Kicsit régen jelentkeztem, de úgy látom Mira is eltûnt egy idõre... Viszont örülök, hogy Réka jelentkezett! :-)))
Tök érdekes lehet asztrológiával foglalkozni, én Halak vagyok, írsz rólam egy-két dolgot? Lehet, hogy nagyon hülye vagyok, de mit jelent az, hogy zodiákus jegy? :-))) Nem igazán foglalkozok ezekkel a dolgokkal, de azért kíváncsi vagyok. Hallottam már róla, de nem tudom, mit takar. És a párom Ikrek, összeillünk szerinted?

Ági!

Merre vagy, régen jártál itt nálunk, jelentkezz! Hogy állsz a regényeddel? Kíváncsi lennék a folytatásra... És a Három testõrt kivégezted már?
aralk1 2006 ápr. 10. - 08:48:21
(158/543)
Minden igaz, úgy ahogy van!
Pont ilyen vagyok, azt hiszem!!!
kolibri 2006 ápr. 09. - 21:42:56
(157/543)
Kedves Klári!
Egy jegy sem jó vagy rossz! Mindegyikben vannak jó és rosz tulajdonságok is. A bak jegye a határok és szabályok jegye. Nem képes könnyedén, gátlások nélkül fogadni a sorsot. Életébõl kizár minden esetlegességet és véletlent. Számára minden feladat cél és kötelesség lesz. Lemond az önmegvalósításról, föláldozza a közösség javára. Analógiái: akaraterõ, kitartás, megfontoltság, fegyelem, céltudatosság, megbízható, komolyság, szorgalom. Mondjuk csak a nap jegybõl nem lehet senkit teljesen jellemezni, egy teljes elemzés monadhatna sokat rólad. Rövid tanulmányaim alapján ennyit tudtam írni neked. Van, ami igaz ebbõl rád? Kíváncsi vagyok! :)
Rockdoll 2006 ápr. 06. - 19:56:41
(156/543)
Sziasztok!
Az én horoszkópom rák,rák aszcendessel...erõs mi?Már tom,hogy miért vagyok ilyen romantikus!=))
Képzeljétek,elkeztem olvasni Alexandre Dumas:A három testõr-t.Két nap alatt 200 oldalt olvastam...letehetetlen letenni!Naon jó!Fõleg D'Artagnan tök vicces.
"-A milady!-D'Artagnan elájult az út közepén."BelerohanAthos sebes vállába,Athos dühében párbajra hívja D'Artagnant délre.Oké,D'Artagnan rohan tovább(hogy éppen megöljön egy embert,mert az sértegette)rohan,bele gabajodik Phortos köpenyébe,az is '-re párbajra hívja,aztán magára haragítja Aramist az is párbajra hívja,D'Artagnan ezt is elfogadja.Eskü, ott bénázik az elején,...és majd testõrkapitány lesz!
Na én megyek,puszi.
aralk1 2006 ápr. 06. - 07:19:41
(155/543)
Szia kolibri (Réka)!

Én Bak vagyok. Szerinted ez jó vagy rossz?

Puszi
kolibri 2006 ápr. 05. - 20:01:51
(154/543)
Kedves Ági!
Olvasgattam a hozzászólásokat, és úgy emlékszem, nem válaszoltam egy kérdésedre. Rékának hívnak, és én is 25 éves vagyok. Bocsi, hogy nem írtam hamarabb, de mostanában annyi hozzászólás van (szerencsére!), hogy ha pár napig nem olvasom, elvesztem a fonalat. :)
Van köztetek Vízöntõ? Mi a zodiákus jegyetek? Most járok asztrológia tanfolyamra, ezért most fokozottan érdekel ez a téma. :)
aralk1 2006 ápr. 04. - 09:33:32
(153/543)
Acica!

Te nem állsz jól a mûszaki dolgokkal, én pedig a nyelvekkel vagyok hadilábon. Sikerült ugyan egy angol középfokú nyelvvizsgát összehozni, meg a munkám miatt minden nap elég sokat olasok, írok, fordítok, de ha lehet beszélni inkább nem beszélek...
Nekem mindig a matematika volt a kedvenc tantárgyam. Egyszerûen imádom. (Néha unalmas perceimben még most is elõveszem az Obádovics féle matematika könyvet, és olvasgatom. Tudom ezzel nem kellene dicsekednek, mert nem vall normális emberre, de ez az igazság...)
Ja, hogy hol lakunk... Hát ez érdekes dolog! Pakson lakunk, én dolgozni Pesten dolgozom. Ez elsõre biztosan abszúrdnak hallatszik, de úgy mûködik, hogy kedden reggel megyek Pestre, csütörtökön este megyek haza, hétfõn és pénteken pedig otthon dolgozom. Láthatod, hogy ez sem a legidálisabb, de ez van...
Puszi mindenkinek!
Acica 2006 ápr. 03. - 21:40:53
(152/543)
Sziasztok!

Kedves Klára, örülök, hogy meséltél magatokról, biztos jó lehet a munkád, bár ezek a dolgok kicsit távol állnak tõlem, értsd komplett hülye vagyok a mûszaki dolgokhoz!! :-))) De a kétszemélyes cég az jó lehet, végül is csak egy emberhez kell alkalmazkodni... Szóval a házaséletet ki lehet bírni, :-) ennek örülök. Egyébként én sem tudtam fõzni, amíg nem éltünk együtt a võlegényemmel, de most már elég jó vagyok benne, még süteményeket is szoktam csinálni. :-) Amúgy én Debrecenben végeztem francia-magyar tanár szakon, de most Szegeden élünk, és itt nem sikerült tanári állást szereznem, de felvettek korrektornak a Délmagyarország nevû napilaphoz, és nagyon szeretem csinálni. Ti akkor Pesten laktok, ugye?
A võlegényem egyébként matek szakon végzett, de állás hiányában mosz egyelõre buszvezetõként dolgozik. Hát nem a legideálisabb munkahely, az tény, napi 10-12 órát odavan, de ebbõl csak 7-8-at fizetnek. Több mûszakban dolgozik, és én is, így elõfordul, hogy csak 1-2 órát látjuk egymást 1 nap. Nem túl rózsás, de hátha lesz jobb is! :-)
Rockdoll 2006 ápr. 03. - 19:45:20
(151/543)
Hali mindenkinek!
Én csak itt hallgatom,hogy Ági és Klára már férjnél vannak.azaz Ági nemsokára..hû,...nem nehéz? Olyan jó függetlennek lenni...na nem mintha lenne pasim...bár mivel én romantikuslélek vagyok ezért én sokkal jobban házasság párti vagyok!Jó lehet megálapodni egy valakinél,...látom a szüleimen is ,hogy jó.Nekem még messze van az amikor az oltár elött álok fodros fehér ruhában,de tudom milyen lehet,4-szer voltam koszorús lány.Tudom,hogy aki 3-szor koszorúslány az már nem megy férjhez,de ez hülyeség szerintem.Szerintetek?Macerás mindig a menyasszony fátylát cipelni,mosolyogni,fényképezkedni.Rossz amikor a fésûvel tépik a hajam,hogy fonytyot csináljanak belõle,aztán az abroncsos rohában bulizd végig az éjszakát!!!És májusban a családban újra esküvõ!!!Csak remlnykedek,hogy nem kérnek fel koszorúslánynak!=)
Na puszi nektek:Ági
u.i:Gabyit üdvözlöm a rokonlelkek között!=)))
Acica 2006 ápr. 02. - 20:12:24
(150/543)
Kedves Gaby!

Üdvözlünk a rokonlelkek lelkes táborában! :-))
Az Anne sajnos még nem jelent meg DVD-n magyarul, mindannyian itt a fórumon ezen agyalunk és fáradozunk, hogy meglegyen. Ha sikerül, Neked is feltétlenül eljuttatjuk! :-)))
Egyébként nekem nincs meg még videokazin sem sajna, csak a könyvek :-(( Úgyhogy kicsit félreinformálódhattál...
Amúgy mesélj magadról, hová valósi vagy, hány éves, mit csinálsz? :-)) Üdv: Ági
aralk1 2006 ápr. 02. - 20:10:34
(149/543)
Acica!

Én "már" két éve vagyok asszony. (Most április végén lesz a második házassági évfordulónk).
Mi nem éltünk elõtte együtt, úgyhogy nekünk nagy változás volt. Mindketten alakultunk egy kicsit. (Én pl. aki régebben egyáltalán nem tudtam fõzni mára már egy komplett vasárnapi ebédet bevállalok, stb...).
A férjem informatikusnak tanul. Már régen "kijárta" a 4 évet, de a diplomamunkát évek óta halogatja. Szerencsére most az már készen van, csak diplomavédés és az államvizsga van hátra. Ezek valamikor április végén lesznek, de még nem tudni semmi pontosat.

Én okleveles építõmérnök vagyok, a Mûszaki Egyetemre jártam. Egy kis kft.-nél dolgozom (a létszám két fõ: a fõnököm és én :) ), és közlekedéssel, közlekedésbiztonsággal, intelligens közlekedési rendszerekkel, stb. kapcsolatos tanulmányokat készítünk. Mindig valami más, nagyon változatos.

És Te mit csinálsz???

Puszi!
aralk1 2006 ápr. 02. - 19:58:15
(148/543)
Szia kormaoci, üdv a Rokon lelkek között!

Én válaszolok Acica helyett!
Az Anne-t tényleg nem adták még ki magyarul DVD-n. Ha olvastad a Fórumot próbálkoztunk már érdeklõdni a Magyar Televíziónál, Mokép-nél ez ügyben, de sajnos még válaszra sem méltatnak minket.
Most azon dolgozunk, hogy a régebbi videó-felvételeket rakjuk rá DVD-re. Ennek sajnos nem lesz olyan a minõsége, mint az eredeti, de a semminél jobb, és innentõl már legalább nem romlik tovább...
Azért keresed az elsõ 4 részt, mert az jobban tetszett??? Én már többször leírtam, de Neked is elmondom, hogy nekem az 5-6 nem tetszik, és számomra az továbbra is 4 részes.
Acica 2006 ápr. 02. - 17:12:13
(147/543)
Szia Klára!

Hát igen, szerintem is ugyanott találtuk a képeket :-))) Mindig keresgélek olyan oldlakat, ahol sok kép van a filmbõl, de talán ez a legbõségesebb, Te tudsz még ilyen címeket, ahol ilyen sok kép van?
Köszönöm a gratulációt, Te mióta vagy "asszony"? :-))) És milyen az asszonysors? Tényleg megváltoznak a férfiak? Nyeregbe érzik magukat? A párommal amúgy 3 éve élünk együtt, és nem tudom elképzelni, hogy a házasság mennyit változtathat a kapcsolatunkon, kicsit félek is meg nem is. Remélem, ugyanolyan harmonikus marad, mint most :-)))
Írtad régebben, hogy a férjed államvizsgázik. Mit tanul? És Te, mit csinálsz? Lehet, hogy az elején már írtad a többieknek, de nekem nem rémlik... :-)) Na megyek, puszi: Ági
kormoci 2006 ápr. 02. - 09:09:14
(146/543)
Szia Acica!

Nagyon régóta keresem az Anna elsõ 4 részét DVD-n magyarul, de nem találom. Lehet, hogy nem is létezik. Olvastam, hogy talán Neked meglehet. Fizetni is hajlandó lennék érte! Nincs meg véletlenül? Ha nincs, nem tudod, hol lehetne megszerezni?

Köszönöm!
Gaby
aralk1 2006 ápr. 02. - 07:42:00
(145/543)
Acica!

Nagyon jók a képek! Tetszenek! Gyanítom, hogy ugyanott találtad õket, ahol én. Ezt abból gondolom, hogy a Dianas videót én is láttam, meg volt még kettõ, amiket bár betettem a fórumba (a nevezetes palatáblás rész, és a leskelõdés a hídnál).

Gratulálok az esküvõhöz elõre is!!! Sok macera van vele, tudom! De megéri!

Puszi
Acica 2006 ápr. 01. - 16:39:47
(144/543)
Anne mint menyasszony. Ez mindenképpen ide kellett raknom, bár tudom, hogy nem mindenki kedveli az 5.-6. részt, de tudjátok, én is most menyasszony vagyok, szeptemberben lesz az esküvõ, ezért közel áll a szívemhez ez a kép... :-)))
Na mennem kell, puszi mindenkinek!